Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ćwierć Wieku Poezji

  • wpisy
    4
  • komentarzy
    27
  • wyświetleń
    305

Polska scena polityczna a zachowania kobiet

Artem

460 wyświetleń

Zbrukam swój blog szambem ale wena bywa nieubłagana i czasami każe mi pisać o takich przykrych rzeczach jak polityka. No ale nawet Jaskier był szpiegiem więc no cóż... czasami trzeba ;)

Obserwując to co się dzieje obecnie na naszej scenie politycznej widzę pewne zależności między zachowaniami polityków lub  raczej stron które reprezentują a schematami, które nie raz były wspominane przez naszego Ojca Założyciela i nas - użytkowników forum. Pozwolę sobie wymienić kilka takich przykładów, które pokazują, że obecny system polityczny jest moim zdaniem bardziej kobiecy, to znaczy: słaby, niewydajny, i bardzo przypominający zachowanie typowej kobiety. Tam gdzie znajduje się punkt A - omawiam typowe zachowanie kobiet, w punkcie B - opisuję jak to wygląda w polityce. Co prawda krytykuję obecną opozycję ale nie popieram także obecnie rządzących i dam sobie paznokcia uciąć, że oni się będą zachowywać tak samo gdy zamienią się miejscami. No to jedziemy:

 

1.      Robienie z siebie ofiary

A. Powszechnie wiemy, że loszki lubią z siebie robić ofiarę aby coś ugrać. Oskarżają swojego partnera, manipulując jego wypowiedziami, skarżą się na około jaki on jest zły i niedobry, robiąc sobie tym samym  fundamenty pod wielką bitwę jaką jest rozwód.  Środowisko widząc co się dzieje, jak loszka jest skrzywdzona stanie raczej po stronie kobiety.

B. Spójrzmy co teraz robi opozycja. Wchodzę na fejsbuka, obecnie jest transmisja na żywo jak opozycja zablokowała mównicę. HURR DURR DRAMA AWANTURA ;) Ciągle jest mówione przez polityków opozycji, że partia rządząca robi to źle i tamto źle, i odbiera nam wolność. KOD – robi z siebie ofiarę, symbol walki o demokrację. I społeczeństwo się na to nabiera. 

 

2.      Emocje, czyli to co loszki lubią najbardziej

A. Że kobiety kochają emocje i nimi żyją wiemy wszyscy, nie ma co się rozdrabniać. Należy pamiętać, że jak jest za nudno lub chcą przejąć kontrolę w związku aby wyszło na ich rację no to zaczną wiercić dziurę w brzuchu. Jak nie złością to płaczem. I tak mamy w polityce.

B. „Terror”, „brak wolności”, „totalitaryzm” – czytamy w (tfu) gazetach. Powoli zaczynamy czuć strach, zaniepokojenie, agresję… Władza rządząca nie jest idealna, ale opozycja wyraźnie przesadza. Wywołuje emocje, którym  karmi siebie i wszystkich dookoła.

 

3.      Atencja, czyli to co loszki lubią jeszcze bardziej

A. Wiemy o tym z życia, wiemy o tym z forum, że poszukiwanie uwagi u kobiety to norma. Celebrytki mówią głupie albo kontrowersyjne słowa, po to aby o nich mówiono,  kobiety na co dzień ubierają się wyzywająco mimo, że idą do pracy lub do kościoła, gdzie taki ubiór konieczny nie jest (chyba że pracuje w borelu XD). Wszyscy wiemy o co chodzi. „Ma na mnie patrzeć, o mnie  myśleć i o mnie mówić. Mam być najważniejsza dla niego”.

B. Róbmy afery, HUUR DURR marsze kodu, czarne czwartki, soboty i niedziele, niech o nas mówią w radiu i telewizji, że jesteśmy uciemiężoną stroną prawdziwej demokracji! Mówmy aby mieć ludzie o nas mówili, myśleli, kłócili się o nas!

 

4.      Odgradzanie od znajomych

A. Nie raz czytałem panowie jak skarżyliście się, że loszka robiła afery, bo chcieliście wyjść na piwo. Stopniowo odgradzała Was od kumpli tylko po to aby mieć potem kolejnego asa w momencie rozwodu, w postaci braku Twoich sprzymierzeńców.

B. Podzieleni jesteśmy słabi. Trzeba o tym pamiętać. Jako kumple, jako rodzina, jako społeczeństwo. Da się nami manipulować. Zaczynamy dzielić ludzi na tych co głosowali na partię KUPA, oraz tych którzy wspierają partię SIKI. Nie widzimy w drugim człowieku człowieka tylko wroga, tylko dlatego, że postawił krzyżyk na okienku niżej niż Ty. 

 

5.      Mi się należy!

A. Przepuszczanie kobiet w drzwiach,  dawanie im prezentów, całowanie w rękę, albo zaskakiwanie ich śniadaniem do łóżka… Może kiedyś wywoływało to miłe zaskoczenie u płci piękniejszej tylko z wyglądu oraz wdzięczność, obecnie postawa roszczeniowa zjadła resztki skromności w naszych drogich (albo tanich) loszkach. Im się należy. Po prostu. Bo tak. Bo są kobietami. Należy. I koniec dyskusji. Oczywiście dochodzi kwestia rozwodów i alimentów tutaj J

B. Cały system socjalny, który uczy ludzi tego, że za nic (zasiłek dla bezrobotnych) lub za coś (narodziny dziecka i 500+) daje pieniądze ot tak… w dodatku nie swoje pieniądze UCZY społeczeństwo roszczeniowości. Ludzie zaczynają wymagać od państwa coraz więcej pieniędzy. „Ten system musi upaść, teraz i zaraz” śpiewał Kazik. Tak Twojej byłej żonie bez dzieci należą się alimenty jak bezrobotnemu  zasiłek ;) Dodam tutaj jeszcze kwestię polityków, którzy też uważają, że ich „wysiłki” w Sejmie powinny być wysoko nagradzanie. Bo im się NALEŻY (patrz: jedna z ostatnich wypowiedzi obecnego Ministra Finansów) 

 

6.      Socjalizm i feminizm

A. Kobieta chce mieć to samo co mężczyzna a nawet i więcej dlatego zawsze będzie chciała zabrać lub liczyć, że partner się sam podzieli zasobami. Każdy ma mieć równo, no ale ja, dlatego, że jestem kobietą powinnam mieć równiej ;) 

B. Feminizm zakłada równość i uderza tym samym w ideę rywalizacji i wolnego rynku. Dlatego feminizm idzie w parze z socjalizmem, dlatego feminizm broni praw mniejszości, które rzekomo są tłamszone i pokrzywdzone (znowu ofiara).  Dlatego feministki chcą więcej i więcej przywilejów i praw, próbując zdobyć je kosztem  rzekomego uciskającego patriarchatu.

 

Co dalej?

Jeśli się nie zjednoczymy, nie zmądrzejemy, nie zdystansujemy to ten związek, zwany Rzeczpospolitą runie. A wtedy czeka nas kosztowny rozwód, czyli wygrana opozycji w kolejnych wyborach - bo oni nie omieszkają się od nas ciągnąć tychże pieniędzy. 

 

A co Wy o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji, Artem.


2 osoby lubią to


7 komentarzy


Dużo w tym racji. Dodałbym jeszcze, że kobiety to idealny cel dla partii politycznych, bardzo łatwo je omamić i wcisnąć w głowę hasła, które w rzeczywistości działają p-ko nim. Proszę zauważyć jacy mężczyźni występują przed kamerami, spośród osób uczestniczących w manifestacjach a'la KOD. Witki opadają. Chłopcy mają mniej testosteronu niż ich popleczniczki.

 

Z drugiej strony, jedyną możliwością przeciwdziałaniu takiemu otępieniu jest reakcja -> inna siła polityczna. Kogo widzicie? Siebie czy już istniejący twór? Zacznie działać jawnie teraz czy jeszcze poczeka? A może już działa np. oddolnie - jak to forum? Hm, co o tym myślicie? 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

„Socjalizm jest to ustrój, w którym bohatersko rozwiązuje się problemy nie znane w żadnym innym ustroju”.

 

Aby powstał socjalizm wystarczy wprowadzić demokrację. Zobacz @Artem jak się skończyło się tak zwane wyzwolenie chłopów i robotników po walce klas. To samo czeka kobiety po walce płci. Będzie płacz i zgrzytanie zębami. Ale wtedy będzie już za późno na jakąkolwiek reakcję.

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

@Miner to co poruszasz to już kwestia na ogólny wątek dla forum choć nie wiem czy komukolwiek by się chciało babrać w polityce. Ale jak najbardziej jak ruch społeczny moglibyśmy zaistnieć :)

Dzięki za komentarz. 

 

Zapomniałem dodać jeszcze jednej cechy łączącej lewactwo i kobiety: robienie kurwy z logiki :) 

 

@Geralt no ciekawe są te konsekwencje, jakby one miały wyglądać. Znając życie to i tak faceci (mężowie, partnerzy tych loszek) będą brali to wszystko na  klatę i całe społeczeństwo będzie cierpiało. Przecież polskie kobiety do walki nie pójdą...

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

A ja uważam, że już nie ma co zbierać w tym Polskim pierdolniku. Popatrz na ludzi np. na ludzi z którymi się spotykasz lub mijasz w Warszawie. A to przecież stolica naszej nieszczęśliwej ojczyzny. Upadek moralny, róbta co chceta i wolna amerykanka. Nihilizm i hedonizm podparty relatywizmem moralnym. Totalne zdziczenie i debilizm wymieszany ze znieczulicą i apatią.

 

Kobiety dostaną na to co zasłużyły. Nie dostaną szacunku i podziwu bo niby za co? Jak ktoś mnie nie szanuje bo traktuje mnie z góry jak leszcza i śmiecia to niby czemu mam latać koło kobiet. Zresztą i tak one nie nas nie potrzebują. Trzeba zacząć wreszcie siebie kochać i szanować. Bo tylko tak można jeszcze doświadczyć na tej popierdolonej planecie tych pięknych uczuć.

 

A mianowicie radość, harmonia i miłość do  samego siebie. A kobiety to tylko do seksu bo niby do czego więcej?  Nie można traktować ich poważnie. Nie można na kobiety liczyć w trudnych sprawach czy problemach. Zawsze jest ewakuacja bez wyrzutów sumienia i bez litości porzucają.  

 

Pytasz o konsekwencje @Artem. Hmm pierwszą największą karą będzie wyzbycie się albo inaczej "wyzwolenie się" z kobiecości tej prawdziwej. Dam i kobiet z klasą już nie ma. Tak samo jak matek po lek też nie ma. Tak naprawdę to nie ma komu wychowywać nowych pokoleń. Celowo został oto zrobione aby to państwo miało obowiązek w wychowywaniu nowych pokoleń.  Drugą karą na pewno będzie utrata jakichkolwiek przywilejów związanych z otoczką kulturalno-medialną ( reguła wahadeł) i utrata szacunku. Trzecią karą będzie to, że faceci przestaną się oświadczać, brać śluby, płodzić dzieci oraz skakać koło kobiet. Owszem nie wszyscy i nie większość. Ale wystarczy 25% może 50 % i już loszki będą musiały szukać u arabów lub murzynów, którzy będą je traktować jak worki na spermę lub jako dziwki. To spowoduje ogromne spustoszenie w umysłach kobiet taki swoisty mind fuck.  Ostatnią czwartą karą będzie coś co nikt się nie spodziewa. Jak myślisz co to będzie ?;)

 

 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Geralt napisał:

 Celowo został oto zrobione aby to państwo miało obowiązek w wychowywaniu nowych pokoleń.

 

Szwecka polityka socjalna... Z tym mi się kojarzy. Państwo wychowuje obywateli a nie rodzice. 

 

2 godziny temu, Geralt napisał:

Drugą karą na pewno będzie utrata jakichkolwiek przywilejów związanych z otoczką kulturalno-medialną ( reguła wahadeł) i utrata szacunku.

 

Na czym polega reguła wahadeł?

2 godziny temu, Geralt napisał:

Trzecią karą będzie to, że faceci przestaną się oświadczać, brać śluby, płodzić dzieci oraz skakać koło kobiet. Owszem nie wszyscy i nie większość. Ale wystarczy 25% może 50 % i już loszki będą musiały szukać u arabów lub murzynów, którzy będą je traktować jak worki na spermę lub jako dziwki. To spowoduje ogromne spustoszenie w umysłach kobiet taki swoisty mind fuck.

Czy ja wiem... wątpię aby to tak szybko miało nastąpić. Nie z tym kościołem, białorycerską mentalnością... Na to trzeba trochę poczekać. Ale ciapatym możemy podziękować jeśli to dzięki nim wyjdzie całe kurestwo kobiet. Jednak wątpię żeby społeczeństwo się szybko obudziło...

2 godziny temu, Geralt napisał:

 Ostatnią czwartą karą będzie coś co nikt się nie spodziewa. Jak myślisz co to będzie ?;)

Multikulti i to co się w Niemczech dzieje :) 

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Artem napisał:

Szwecka polityka socjalna... Z tym mi się kojarzy. Państwo wychowuje obywateli a nie rodzice. 

Tak zgadza się. Taki typowy komuszy program. Hodowanie bateryjek.

12 minut temu, Artem napisał:

Na czym polega reguła wahadeł?

Transerfing się kłania. A jak nie Zeland to przynajmniej Cybernetyka. Już nie długo nastąpi sprzężenie zwrotne ujemne. To tak zwane zasilanie wahadeł. U feministek i reszty kobiet objawia się tym, że walcząc z mizoginistycznym heteroseksualnym białym europejczykiem ściągają na siebie podświadomie arabów i murzynów pragnąc i marząc chcą seksualnego wzniesienia właśnie z tym barbarzyńskim pierwiastkiem bo białych wykastrowały na własne życzenie. Tym się kończy władza kobiet w polityce a raczej podatność kobiet na działania właśnie tych mizoginów co ich opłacają ( Soros, Rockeffeler). Do tego dążą nadzorcy aby zniszczyć cywilizację białego człowieka wykorzystując istoty wybitnie podatne na sugestie zewnątrz. A tymi istotami są dzieci i kobiety. Zresztą to to samo.

 

12 minut temu, Artem napisał:

Czy ja wiem... wątpię aby to tak szybko miało nastąpić. Nie z tym kościołem, białorycerską mentalnością... Na to trzeba trochę poczekać. Ale ciapatym możemy podziękować jeśli to dzięki nim wyjdzie całe kurestwo kobiet. Jednak wątpię żeby społeczeństwo się szybko obudziło...

Tak im należy podziękować tylko, ze ja nie chcę płacić podatków na mieszańców nowo urodzonych. . Wiesz mnie społeczeństwo nie obchodzi bo głupich jest więcej. Chodzi mi tylko i wyłącznie o mężczyzn. Jeśli większość Polaków cebulaków oraz pizdeuszy lemingów się obudzi to będziemy w domu.

 

12 minut temu, Artem napisał:

Multikulti i to co się w Niemczech dzieje

Nie o to mi chodziło. Pomyśl co dla kobiet jest najważniejsze. Tak dla 90 %.

Edytowane przez Geralt
1 osoba lubi to

Podziel się komentarzem


Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.


Zaloguj się teraz