Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie     

 1. Z ostatniej godziny
 2. Podwyżka minimalnej? W życiu!

  @DOHC tylko, że do bycia inwestorem lub biznesmenem nadaje się maksymalnie kilka procent ludzi, tak jak na obrazku przesłanym przez Ciebie - 10%. Większość ludzi zostanie na etacie, a ci z lepszym zawodem, fachem - założą swoją firmę cisnąć po 12h przez 6 dni w tygodniu, a niedziela jako odpoczynek już tylko 8h. Jestem pewny, że 99% ludzi pracujących na etacie, jakby nagle dostali od kogoś / wygrali 10 milionów, to te pieniądze w szybkim czasie by się rozpłynęły - nie każdy ma do tego głowę, a większość żyje w swoim konsumpcyjnym świecie i nigdy z tego nie wyjdzie - liczy się tylko "mieć" -auto -telefon -komputer. Np. w moim otoczeniu - większość znajomych, którzy mają lepsze samochody (wartość 40-50k+) są zadłużeni na 150% wartości tego auta i pokazują jacy to oni bogaci nie są chodząc w polówkach z logiem krokodyla mimo, że to wszystko fałsz i obnoszenie się czymś, czego się nie ma, zwykła pokazówka. Ci nieliczni którzy nie mają kredytów, to mają bardzo bogatych rodziców, dla których nowy mietek z salonu to jak splunąć - ci to są dopiero udani - dwie lewe łapki do wszystkiego. Absolutnie wszystkiego. Ludzie tacy niestety są - pokazać się, byle inni zazdrościli, a później do roboty za minimalną i z nosem przy ziemi do końca życia spłacać zachcianki z młodości. Tak jest już świat zbudowany - dzika pogoń za czymś, co szczęścia i tak nigdy nie da. Co do tematu - nie wyobrażam sobie jakby nasz kraj wyglądał bez uregulowań dot. minimalnej. Ludzie by pracowali za 50gr na godzinę i jeszcze po stopach całowali pracodawcę. Nie jestem w stanie uwierzyć, że "wolny rynek" i jego niewidzialna ręka by to unormowała, to by u nas nie zadziałało.
 3. Kącik motoryzacyjny

  Ostatnio rozważam opcję zakupu auta i spisuję sobie sytuacje, w których byłby mi potrzebny w tym roku tak na 100%, potem zrobię sobie kalkulacje, czy mi się zakup tej skarbonki opłaca. Daję się poderwać na sąsiednią hulajnogę, albo rower składany, bo wiem, że z takimi człowiekami mam przynajmniej jedno wspólne zainteresowanie
 4. Dziś urodziny Premiera Jana Olszewskiego

  Ponieważ jest/był politykiem z misją ...ponieważ kocha Ojczyznę. Taki dr Judyn... Miała kręgosłup moralny i w chwili próby, nie ugiął się. Darzę go ogromnym szacunkiem Jak patrzę na naszych polityków, to wybieram jedynie mniejsze zło. Wybory są dla mnie świętem - tylko 1 raz nie głosowałam. "Nasze elity" są niestety lustrem społeczeństwa. Bardzo smutne. Tyle afer, tyle oszustw ...a ci trzymają się koryta bez jakiegokolwiek wstydu, a NAJGORSZE, ŻE BARANY NADAL GŁOSUJĄ Rząd Premiera Jana Olszewskiego był nadzieją na prawdziwą zmianę. Bardzo przykre.
 5. różnica pomiędzy PRL a RP jest taka sama jak piramida finansową vs. MLM tyle w temacie.
 6. Studia

  @MichaelLevitt W ,którą stronę ty poszedłeś i w jakim miejscu jesteś obecnie ? Myślę nad Ekonomią jest to dość popularny kierunek , lecz jestem pewien ,że wybije się ,a sam kierunek jest dość wszechstronny ,daję dużo możliwości .
 7. Kącik motoryzacyjny

  I jeśli z jakiegoś powodu ktoś musi wam ustapić (np jakiś jełop zaparkował na ulicy przez co jest ruch wahadłowy) to przejeżdżajcie sprawnie z ikrą - ktoś czeka aż po was będzie mógł przejechać dalej. I najważniejsze - jeżeli macie parking 20m dalej od sklepu to ruszcie tyłek i zostawcie tam swój pojazd. Stawiając go przed drzwiami pomimo dyspozycji parkingu w bezpośrednim pobliżu wychodzicie na debili (tyczy się: obie płcie) i w bonusie możecie liczyć na urwane lusterko, rysę lub klamki gównem usmarowane jeśli traficie na nieodpowiednich ludzi i miejsce. Poza tym pytać co z czym się je.
 8. Studia

  @DCP Prowadzenie firmy to bardzo trudny kawałek chleba. Tutaj też musisz przeprowadzić sam ze sobą wywiad. Rynki kapitałowe, hmm. Masz takie upodobania jak ja 5 lat temu :). Czyli już mamy trop - rynki kapitałowe. Takie moje propozycje to: Makler papierów wartościowych - Do wykonywania tego zawodu jest niezbędna licencja KNF, ta licencja jest honorowana tylko w Polsce. Nie musisz mieć wykształcenia wyższego aby podejść do egzaminu, również nie potrzebujesz takowego wykształcenia do pracy w zawodzie maklera. Do tego musisz odbyć 6-cio miesięczne praktyki/staż. Mimo wszystko banki i inne instytucje finansowe które poszukują ludzi do zarządzania portfelami, zazwyczaj poszukują osób z wyższym wykształceniem . Zawód Maklera nie należy do zawodów tak dobrze opłacalnych jak to było w latach 90' . Doradca inwestycyjny - Do wykonywania tego zawodu niezbędne jest wykształcenie wyższe, gdyż musisz zdać egzamin na doradce inwestycyjnego, a żeby podejść do takiego egzaminu musisz posiadać min tytuł licencjata. Trzeba polować na oferty pracy, aczkolwiek kiedy już się czegoś złapiesz, to będzie dobrze .
 9. @DOHC generalnie Anglo-Sasi mają najwięcej krwi na rękach... To są ludy wywodzące się z plemion Germańskich, czyli barbarzyńców, żeby nie Cezar to podejrzewam do dzisiaj biegali by w koło ogniska z kijami Z czasem dostali garnitury, białe rękawiczki, ale to ciągle Ci sami mordercy co ich przodkowie...:) A co do tematu, skoro brakuje cipki, to niech złapią się za feministki, wilk syty i owca cała, albo koza...jak kto woli
 10. Feministki widzą, że inne samice kontrolują ciałem samce, a one nie mogą. Więc chcą, żeby wszystkie kobiety nosiły burki i faceci nie widzieli ich brzydoty. Ciekawostka średnio dziennie jedna kobieta w Polsce przechodzi na islam.
 11. Anioł czy diablica?

  Jak masz taką dużą chatę to z jej byłym powinniście razem zamieszkać. Będzie wesoło😂
 12. feminizm nie jest shit-testem sensu stricte. Feminizm to element ideologi komunistycznej zawarty np. w "Haśle kobiety na traktory". Komuniści gałęzi zwanej trockizmem. Traktowali kobiet jako element walki z rodzina, rozbicie rodziny ma doprowadzić do rządzenia i kierowania społeczeństwem singli. Komuniści wiedzieli dobrze , że kobieta posiada mózg gadzi i hasła w stylu: wyzwolona pierdolaca się z kim popadnie kobieta naszym ideałem , ona zdegraduje rodzinę, uczyni facetów podległych ich cipkom. Wmówimy kobietą w zamian za popuszczenie mentalnych pascnot. Obecnie mamy komunistyczny deel między feministkami a lewicą. Wy feministki macie mówić, że ideał męskości to metro-sexual , a my wmawiamy facetom, że kobiety mają prawo być wyzwolone. W wyniku tego nie mamy rodzin, mamy słabych facetów , czyli mamy jałową sterowalną masę. A emigranci są tylko po to, aby zrobić z nich wojskowych. Poczytajcie sobie co to jest Legia cudzoziemska w czasach Francji koloniealnej czy też Anglii. To były wojska złożone z islamistów, którzy w zamian za walkę w imię Francji zyskiwali: obywatelstwo, ziemię, rentę. Arabowie utworzą armię w europie , armię do pacyfikacji państw narodowych. Kobieta jest łatwiej sterowalna i co najważniejsze, w każdej populacji kobiet jest więcej i dłużej żyją. Popatrz jak to się przekłada nad urną.
 13. Rafonix z dziewczyną pomógł bezdomnemu

  No nie wiem, kiedyś w pracy miałem gościa(chyba każdy miał) który wypozycjonował się wchodzeniem w dupę kierownikowi i faktycznie metoda skuteczna acz ja bym w lustro spojrzeć potem nie mógł
 14. To jest nic ....uwierz mi . Nawet jeśli to by było 6k eur , to dalej jest nic. Uszlo Ci dosłownie na sucho . Spoko że rozumisz wpływ matki na twoje wzorce , to już naprawde dużo . Teraz musisz zmienic pare swoich wzorców z dzieciństwa , troche zejdzie 😁 ale naprawde warto .
 15. to takie bez sensu że może faktycznie być prawdą hehe
 16. Były dzihadysta? Raczej koń dzihadowy, choć w jednej kwestii się zgodzę - jeżeli chodzi o USA to ten kraj jest jednym z większych szkodników jeśli chodzi o narody świata. Rzeź indian (bardzo honorowi i zorganizowani ludzie), wojny, prowokacje, testy na ludziach, współpraca z nazistami. Kiedyś wstawiłem film, (akurat został olany) gdzie USApowcy zabijają cywili. Po opublikowaniu materiału sprawcy są na wolności a żołnierz który ujawnił zbrodnię podszedł do paki. Ot całe USA. Wracając do tematu to gdyby nie to, nie tamto siamto sramto oni byliby dobrzy? W ich państwach każdy nie muzułmanin ma się stosować, a w jewropie mają większe prawa od nas! Zapamiętajcie nazwiska tych spierdolin jak merkel, historia ich przeklnie (o ile znów jej nie przekłamią). @HORACIOU5 z tego co kiedyś wyczytałem były podobne projekty, czy doszły do skutku nie wiem. Widziałem kiedyś fajny obrazek, lewaczki z gołymi cyckami witają uchodźców z uśmiechami, potem oni je publicznie napastują i miny im zrzedną w momencie Jak ktoś kojarzy obrazek źródło błagam, wstawcie to
 17. To co, będą powstawać kobiece Blowjob Squads, żeby udobruchać tych biednych chłopaków? Nie zdziwiło by mnie to.
 18. Podkarpackie janusze chyba myślą, że mają drogę na własność.

  To raczej z oskarżenia prywatnoskargowego. Czyli tu szukaj dowodów plus zapłać (chyba tysiąc jest za założenie) za wniesienie sprawy... Mało kogo stać na adwokatów i koszta licząc na co? Nic im za to w tym kraju nie zrobią... Więc raczej ciężko jest walczyć z takimi, Polska to nie USA; że jak Cię ktoś przypadkiem obleje kawą przechodząc obok to idziesz do sądu na następny dzień i za miesiąc masz kasę
 19. Energia seksualna gdzieś się musi objawić w końcu.
 20. Rafonix z dziewczyną pomógł bezdomnemu

  Nie rozumiesz koszernej metody... Przez udostępnianie tego jest szansa wypozycjonowania się w wynikach wyszukiwania, i tym samym przyciągnięcie nowych użytkowników do forum, a co za tym idzie ich dalsza nauka i budowanie świadomości.
 21. Dzisiaj
 22. Podkarpackie janusze chyba myślą, że mają drogę na własność.

  A jeżeli mnie denerwują jeżdżące traktory to mam prawo robić blokady i ograniczać wolność rolnikom? Telefon do drogówki lub ITD i pomiar głośności motocykla -> dalsza jazda lub ukaranie mandatem i zatrzymanie dowodu. Wszystko zgodne z prawem bez robienia z siebie pajaca. Widziałem to wcześniej i kolejny raz pomyślałem, że gdybym był żołnierzem w razie wojny to chyba bym uciekł z armii, niż miał być mięsem armatnim walczącym za takich ludzi. Smutne i demotywujące.
 23. @kootas i to też mam nadzieję za parę lat nią dostaną
 24. Podwyżka minimalnej? W życiu!

  Chcecie się rozwijać patrzcie na Singapur. Ten kraj był kiedyś tak biedny że ludzie nie mieli co żreć (bo jedzeniem nie nazwałbym najgorszych rzeczy żeby tylko przeżyć jakoś). Tam była nędza, dziś najbogatszy kraj Azji. Nie mieli surowców naturalnych, wykwalifikowanej kadry, rozwiniętego przemysłu... a dziś są w zupełnie innym miejscu. Większość z was powie dlatego że są największym centrum finansowym Azji ale nikt z was nie spojrzy dlaczego. Zerknijcie na ich rozwiązania w dziedzinie edukacji, jak wygląda system ubezpieczeń czy emerytalny to zrozumiecie... Pieprzenie o płacy minimalnej że zniszczy rynek... @Stulejman Wspaniały ma rację tylko nie dopowiedział najważniejszego... To nie płaca niszczy rynek w Polsce tylko "Janusze biznesu".... Często zaczynający karierę biznesmena w latach '89 po "transformacji" z SB i departamentów MSW do sektora prywatnego. Młodzi którzy chcą się przebić są blokowani, sam widzę to po sobie. Możecie mieć najlepszy pomysł i plan opracowany ale bez znajomości i kapitału się nie przebijecie. A nawet jak zdobędziecie kapitał to bez znajomości i tak nie popłyniecie (nie dotyczy to każdej branży ale tak często to wygląda)... Polska i kraje "słowiańskie" ( Czechy, Słowacja, Węgry, Litwa, Ukraina i cały ten okoliczny blok postsowiecki) konkurują tylko i wyłącznie kosztami. W dzisiejszych czasach liczą się też innowacja i optymalizacja, czyli jakość. Słowo praktycznie nieznane u nas wbrew pozorom. Polscy przedsiębiorcy bardzo często patrzą tylko żeby ciąć koszty zamiast rozwijać produkt, tylko to jest pułapka bez wyjścia. Zresztą wspomnicie moje słowa za parę lat. Już teraz powstają ukraińskie firmy w Polsce i one tym bardziej przebiją "Januszy" kosztami i Polscy pracownicy pójdą na bruk... "Judeopolonia"... to właśnie w tym kraju budujecie. Gdzie 5% ma wszystko a reszta 1,5k na miesiąc i darmowa kiełbasa na wiecu wyborczym raz na 4 lata... Patrząc na ten nasz kraj nieszczęśliwy serio wolałbym aby tu przyszedł Islam. Bo skończą się chodź wtedy wałki u nas; bo tam za wyciąganie kasy, nie płacenie, kradzież i inne pospolite patologie u nas występujące przynajmniej łapy ucinają... a u nas? Sfałszuje sobie małolat legitymacje czy starsza babcia ukradnie batonik dostaną po pół roku, a cwaniacy i prawdziwi złodzieje chodzą na wolności...
 25. Koniec "przyjaznych" relacji? https://polskieinformacje.pl/index.php/2017/08/21/wielka-awantura-kaczynskiego-prezydentem-ukrainy-koniec-dobrych-relacji-a-poszlo-o/
 1. Pokaż więcej elementów aktywności
×