Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 13.11.2017 w Komentarze na blogu

 1. 2 punkty
  Niestety to zdrada jak w przypadku umowy gazowej, najbardziej niekorzystnej. Nie zawsze się z Tobą zgadzam, ale czy ludzie nie widzą że jesteśmy pod okupacją? Ja chętnie pójdę na rozróbę jeśli ma coś się zmienić, tylko... Jakoś Polacy nie protestują jak w innych krajach gdy się im zkraca przywileje, choć tu jest walka o przetrwanie nie przywilej.
 2. 1 punkt
  Polska to taki naród, który nie zniesie nad sobą jawnej okupacji, natomiast, gdy wszystko jest niejasne a ludzi mówiących o prawdzie nazywa się oszołomami, ośmiesza się ich, dzieli Polaków, to bardzo łatwo zaprowadzić tu obce rządy
 3. 1 punkt
  @manygguh przerobiłem C. Horstmann, Java. Podstawy, podszedłem sumiennie i dobrze się przekopałem przez tą książkę. Mój cel to aplikacje webowe, ale wolę powoli i po kolei sobie iść przez ten materiał, nie wszystko na raz. Ale żeby nie chłonąć samej jałowej wiedzy i klepać durnych przykładów to uczę się z anglojęzycznego YouTuba JavyFX, która umożliwia budowę GUI na apki desktopowe. Swinga nie przerabiałem, tylko przejrzałem, ale skoro jest nowsza, lepsza technologia, no to po co. http://www.javadevmatt.pl/jakbym-dzisiaj-zaczynal-z-java/ Pod tym linkiem autor umieścił bardzo fajny wpis. Jest tam lista "programming challenge" i wykonuję te zadania z listy. Ułożona jest od prostych apek jak konwerter jednostek, aż po klony skype czy fb.
 4. 1 punkt
  Trzymam kciuki! Też uczę się Javy, też jestem humanistą i też zmarnowałem studia na głupoty, więc w pełni podpisuję się pod tym co napisałeś tu i w poprzednim wpisie. Jaki masz plan nauki? Wg jakiego scenariusza się uczysz?
 5. 1 punkt
 6. 1 punkt
  Kapłani złotego tura to wszystko wyciszają
 7. 1 punkt
  To prawda. Genetyki nie da się oszukać. Jesteśmy R1A1A a pierwsze państwo RAM w którym mieszkaliśmy powstało 80.000 lat temu. Niestety historie piszą wygrani. Polecam Lechickie grupy na facebooku.
×