Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 26.05.2017 w Komentarze na blogu

 1. 3 polubienia
  Panowie przyznać się kto jechał i szukał swoich postów? Kolego @CanoScan na prawdę chyle czoła. Wydrukuje to sobie i powiesze nad łóźkiem.
 2. 2 polubienia
  Ciekawe, czy da się jakoś podpiąć ten wpis, żeby był zawsze widoczny w jakimś wyraźnym miejscu i nie został przysypany. To win-win dla wszystkich. Nie ma zaśmiecania forum tematami-klonami, starsi użytkownicy się nie irytują, moderacja nie ma niepotrzebnej pracy. Forum nie stacza się do poziomu listów z Bravo.
 3. 1 polubienie
  @manygguh Bardzo prosta zmiana. Jedno polega na byciu szczerym, zrozumieniu że żyło się w kłamstwie i przekierowanie kłamstwa na swoją korzyść - dzięki czemu stajemy się lepsi. A drugie polega na ucieczce z problemy, bez zmierzenia się z nim w zaprzeczenie (czyli też kłamstwo). To jest taka różnica jak gruba kobieta rozumie, że ma nadwagę i okłamuje się "teraz dbam o siebie i o to co jem" i da jakiś wyraz w działaniu A druga osoba z takim samym problemem będzie powtarzać "nie jestem gruba, nie jestem gruba", żeby tylko poczuć się lepiej. Obie się okłamały - ale czy rezultat jest taki sam? Okłamywanie się pozwala nam łatwiej kontynuować nowe postanowienia, które jeszcze są obce dla naszego NLP. A gdy NLP jest zgodne z tym co jest racjonalne - wtedy odnosimy sukces.
 4. 1 polubienie
  Napiszę Ci typowo sarkastycznie ale i prawdziwie - może wyniesiesz coś z tego sensownego:
 5. 1 polubienie
  @GluX, dzięki za mega artykuł, notatki w kajeciku zrobione