Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ranking


Popularna zawartość

Wyświetla najczęściej polubioną zawartość od 30.03.2017 w Komentarze na blogu

 1. 2 polubienia
  @Geralt Uważam że świadomość zbiorowa forum ewoluuje w dobrym kierunku, coraz mniej wypowiedzi jest agresywnych względem kobiet, a coraz więcej jest suchych faktów i mechanizmów. To względem tego co było rok temu tutaj jest dużą różnicą, którą trudno zauważyć jeśli ciągle tutaj przebywamy. Ale odgrzebując tematy sprzed roku widać to wyraźnie Co do archetypów kobiety, to wiem że coś takiego istnieje - ale nie zgłębiałem się nigdy w to.
 2. 1 polubienie
  Powiem Ci że jesteś osobą o która pokazała mi duży urywek bardzo wartościowej wiedzy!
 3. 1 polubienie
  Robisz dobrą robotę tymi wpisami
 4. 1 polubienie
  jest książka http://lubimyczytac.pl/ksiazka/16788/boginie-w-kazdej-kobiecie dla facetów tez jest http://lubimyczytac.pl/ksiazka/37386/bogowie-w-kazdym-mezczyznie
 5. 1 polubienie
  Oj, bardzo Ci dziękuję za ten materiał. Wykonałeś kawał dobrej pracy.
 6. 1 polubienie
  Otóż to. Zgadzam się. Przewaga pewnych cech danych archetypów moze być zależna od danego poziomu naszej świadomości w pewnym przedziale czasowym czasu ( ilość posiadanych przez nas informacji i doświadczenia życiowego które buduje naszą świadomość i charakter ) , charakteru i tej wewnętrznej siły/mocy. Chyba niewielu jest takich co ma w 100 % cechy jednego archetypu tak samo jak jest w przypadku podziału na: choleryk, flegmatyk, sangwinik i melancholik. No nie wiem czy introwertyk jest typowo kobiecą osobowością ? Mi natomiast brakuje chyba najbardziej cech króla ze względu na wycofanie i brak charyzmy oraz poczęści wojownika ale nad tym teraz pracuję. Ja tak mam z jednej strony idący swoimi ścieżkami introwertyk/MAG a z drugiej strony lubiący żyć po swojemu i bawić się niczym kochanek. No ale ja już tak mam bo jestem ze znaku bliźniąt. Ja uważam, że mężczyzna osiągnie wtedy równowagę kiedy z każdego archetypu będzie miał po równo. Skrajności nigdy nie są korzystne. Wiesz ten MAG w kilku momentach pozwolił mi uratować całego siebie przed zatraceniem jako KOCHANEK zwłaszcza w relacjach z kobietami. Chodzi o karmienie swoich cienii. W przypadku kobiet nie ma tyle arhcetypów jak u mężczyzn. U kobiet są dwa : EWA i LILITH. Dlatego propagowanie, że każda kobieta jest taka sama jest sporym nadużyciem, które widnieje tutaj na forum. Owszem w wyniku środowiska i uwarunkowań socjobiologiczncych kobieta musi dbać o siebie i własne bezpieczeństwo wszystkimi atrybutami bo taka jest NATURA ale mówię tu tylko o poziomie biologii . Ale jeśli mówimy o duchowości czy poziomie intelektualnym to tutaj mozemy rozróżniać te dwa archetypy. Bo widzisz @GluX na forum widnieje przekonanie, że każda chce mieć dziecko prędzej czy później. No właśnie dziwnie bo jestem już z drugą z kolei kobietą co nie chce i nigdy nie będzie mieć dzieci. Czyżby to archetyp LILITH hmm ?
 7. 1 polubienie
  @radeq Właśnie te produkty stoją u mnie na parapecie w kuchni. Kupiłem to przed tą całą aferą myszową z MiceProtein, bardzo dobrze się sprawdzają.
 8. 1 polubienie
  Tu mi się przypomina pewien kolega z roboty. Koleżka z podejściem na zasadzie: jestem gruby - taki już jestem i chuj. Kiedyś w ciągu jednych wakacji biegał codziennie i nic nie zrzucił i to starcza za argument żeby już nigdy nic nie robić. W pewnym momencie pojawiła się w firmie opcja karty multisport - ja się zastanawiam czy brać. A on zdecydowanym głosem: "Nie bierz - i tak nie będziesz chodził- ja kiedyś wziąłem i nie byłem ani razu." Strzał w plecy. W chwili wahania pociągnął mnie w złą stronę. Zrezygnowałem ale temat nie dał mi spokoju - cały czas wspominałem ten efekt jaki na mnie wywarł. Dziś już nie jest specjalnie moim kolegą. A na siłownie w końcu poszedłem.