Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Samiec Alfa

Użytkownik
 • Zawartość

  590
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

575 Świetna

1 obserwujący

O Samiec Alfa

 • Tytuł
  Plutonowy
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Tutaj.
 • Interests
  Bóg, duchowość, pieniądze, dziewuszki, fizyka kwantowa.

Ostatnie wizyty

2147 wyświetleń profilu
 1. Słyszałem o nim i miałem zabrać się po to, by go obejrzeć jednak przez natłok obowiązków wyleciał mi on z głowy. Dziękuję za przypomnienie Film bardzo dosadnie pokazuje jak duży wpływ na człowieka ma wychowanie oraz, że relacje w rodzinie odciskają trwały ślad na psychice człowieka oraz jak łatwo od razu kogoś zaszufladkować ze względu na to jak wygląda, jak się zachowuje nie wiedząc nic o tym co miało na niego wpływ i co takiego mógł przeżyć. Trzeba zwrócić uwagę, że pomimo tego, że Fusi nie radzi sobie za bardzo z kwestiami społecznymi, jest zamknięty i wycofany w sobie nie oznacza, że nie posiada w sobie czegoś cennego. Jest przede wszystkim zdolnym gościem, którego opór prowadzi do celu i gdyby nie fakt, że brakowało mu pewności siebie jestem przekonany, że potrafiłby w życiu zajść daleko. Z powodu braku reakcji i powiedzenia dosadnego stop ściąga na siebie ludzkie drapieżniki, które się na nim wyżywają. Każdy kto choć raz doświadczył tego co główny bohater może się z nim w pełni identyfikować. Może odnaleźć swoją małą cząstkę w nim. W relacji z kobietą cierpiącą na depresję polega na całej linii nie mając żadnej świadomości o działaniu pań. Dlatego też nie było dla mnie większym zakończeniem jak wszystko się potoczyło. Trzeba przyznać, że Fusi ma naprawdę wielkie jaja i gdyby nie to, że życie doświadczyło go tak, a nie inaczej byłby w zupełnie innym miejscu. Samo zakończenie pokazuje, że w wielkoludzie coś się zmieniło i już nie będzie tym samym człowiekiem co był kiedyś, który prowadził monotonne życie
 2. Tu nie chodzi o to, że ktoś został niesłusznie oskarżony. To w pełni świadome działanie mające wywołać wśród użytkowników dysonans poznawczy, aby nie potrafili odnaleźć się w sytuacji i odsunęli się od Marka. Zniszczyć forum od wewnątrz za pomocą "samczych rąk", a nie własnych.
 3. A co takiego stracił autor tematu i na jakiej zasadzie został zrobiony w hooya skoro niczego od niej i tak z góry nie chciał?
 4. Nie rozumiem?
 5. A po co w ogóle sobie tym zajmować głowę. Co poruchałeś to Twoje
 6. Hau hau Regulamin jest po to, by go przestrzegać, więc nie rozumiem za bardzo czemu ktoś kto go jawnie łamie ma być traktowany inaczej niż zwykły, szary użytkownik. Wchodzę, akceptuję zasady z pełną świadomością jako dorosły człowiek i się do nich dostosowuje. @Pikaczu z tego co obserwowałem, nigdy nie był karany za swój styl bycia. Został ukarany za brak poszanowania wobec drugiej osoby, która włożyła dużo pracy w założony przez siebie artykuł, więc moim zdaniem bez sensu jest tracić swoją energię na roztrząsanie tak prozaicznych spraw.
 7. Przede wszystkim się nam tutaj nie zajedź, bo nie będziemy mieć tutaj z Ciebie żadnego pożytku Wystarczy po prostu zacząć dopinać tego co się założyło i wytrwać w tym, a nawyk sam wejdzie w krew i zanim się zorientujesz wyrośniesz na zdolnego kujonka A i uwaga jeszcze raz. Zrób sobie czasem przerwę, dzień albo dwa pełnego luzu, aby się nie wypalić. Powodzenia!
 8. Uważam inaczej. Jak mam działać kiedy mam nieprzepracowane emocje w sobie? Jak mogę podjąć jakąkolwiek inicjatywę z płcią przeciwną kiedy mam niską samoocenę? Emocje zawsze są silniejsze i były niż umysł świadomy. Jeśli czuję się jak gówno to po co mam startować do loszki skoro mam wewnętrzne przekonanie, że ona mnie wyśmieje, odrzuci i tak dalej. To przeczy samemu sobie. Aby móc działać i podejmować się czegokolwiek, wpierw muszę mieć swoisty komfort psychiczny, a między innymi pozbyć się złogów toksycznych dla mnie, które zalęgły się w mojej podświadomości, abym mógł zacząć coś robić. Nie da się zmusić do wysiłku czy to fizycznego czy też psychicznego jeśli coś będzie nas blokować na poziomie emocjonalnym. To tak jakby powiedzieć komuś kto chce się zabić, żeby przestał pierdolić i po prostu zaczął działać. Jak ma działać skoro jego psychika jest zmasakrowana? Doskonale mogę podać swój przykład gdzie jestem w stanie zabawiać loszkę rozmowę, emocjami bez żadnej spiny, że muszą ją przeruchać czy też nie wiadomo jakiego zachowania sobie narzucać. Chodzi głównie o ten świetny stan na czystym flow, który osiągasz bez żadnych wspomagaczy z zewnątrz. Pełen luz na duchu, bycie tu i teraz. Nie wywieranie na sobie jakiekolwiek presji, że muszę to robić, ale robię to, bo chcę.
 9. "Jeśli ktoś uderzy cię w policzek nadstaw drugi" "Pieniądze nie są ważne w życiu" "Dzieci i rodzina to Twój cel życia" "Musisz być taki jak inni, albo inni Cię nie zaakceptują" Tyle ode mnie
 10. - pijaństwa - brak dotrzymywania obietnic - typowego męskiego zachowania "chłopczyce" - robienie z poważnych tematów podśmiechujków - księżniczkowatości - sztywności i braku jakiekolwiek dystansu do siebie - mędrkowania" - dużego ego - brak podstawowych zasad kultury - szczucia dupą i cyckami, serio to odrzuca i brzydzi jeśli myślimy w kategoriach LTR
 11. Z biologicznego punktu widzenia, kto bardziej traci na zdradzie? Kobieta, której wartość z każdym dniem spada czy też mężczyzna, który z każdym kolejnym miesiącem, rokiem staje się coraz lepszy, bogatszy co idzie w parze z tym, że jego nasienie jest coraz bardziej cenniejsze Dlatego odpowiedź jest bardzo prosta drodzy bracia Czas leci, a zegar biologiczny puka do drzwi. No, a my jesteśmy z każdym rokiem coraz młodsi
 12. Nie umiem opisać tego słownie, ale doświadczyłem czegoś na rodzaj pewnego przeskoku własnej świadomości. Nie odczuwam strachu ani lęku. Czuję się jak dziecko, niewinne wesołe, pełne życia. Jest mi dobrze samemu ze sobą, cieszę się prostymi rzeczami, jestem tu i teraz. Nie odczuwam żadnej psychicznej pustki, jest mi tak cholernie dobrze i przyjemnie. Cudowny stan. Nigdy w życiu tak wspaniale się nie czułem tak jak teraz.
 13. Mnie dalej zastanawia czemu dalej nie wyrzuciłeś jej z domu i ją trzymasz obok siebie.