Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pingwing

Użytkownik
 • Zawartość

  103
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

70 Świetna

O Pingwing

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Tak czytając co piszesz, to jestem zdania że powinieneś spróbować z tą dziewczyną. Prawdopodobnie wasz związek byłby w centrum uwagi, współpracownicy, a szczególnie kobiety będą się dopytywać i robić różne uwagi, czasem złośliwostki - ale osobiście nie widzę w tym problemu. Biorąc pod uwagę że dziewczyna sama na ciebie leci, i to że czytając forum masz szansę na udany związek. Nawet jeśli przelotny w założeniu. Ludzie piszą że w pracy nie powinno się wojować, ale w moich doświadczeniach w pracy jest ok - po prostu trzeba mieć wyjebane na to że inni się interesują. Nie dbać o swoją opinię w pewien sposób. Kwestia pierwszego razu. Sam zauważasz że z fapania mogły powstać złe nawyki.. I że coś ci będzie siedzieć w głowie. Jeśli zauważysz że podczas pieszczot typu zwykłe całowanie, mizianie, twój penis nie jest w pełnej i ciągłej erekcji, to przed pierwszym razem zarzuć sobie pół albo ćwierć tabletki viagry. Dobrze ją przelecisz, to wykształcisz w sobie dobry nawyk, który pozostanie na lata. Oczywiście, nic jej o tym nie mów. Pozdrawiam, masz moje błogosławieństwo - do boju
 2. W Polsce będzie raczej ciężko poznać azjatke. Towar rzadki i zbyt pożądany. Nie zbliżaj się bez konkretnego wyglądu, kasy i nastawienia. Ale.. odwrócić proporcje? Jak najbardziej! Pojedz do kraju gdzie to ty będziesz egzotycznym kawałkiem seksownego mięska. Na youtube Adept wrzucił niedawno dwa wywiady z kolesiami mieszkającym w Tajlandii. Jeden romantico, drugi PUAs. Ten drugi po 6 latach już nie zliczy Tajek. Polecam obejrzeć, inspirujące materiały
 3. Ja nie jestem wierzący, ale lubię te figurki Ten cały panteon świętych oraz trójca jest widocznym wpływem kultury europejskiej. Religia z pustyni niby monoteistyczna, ale dawni Europejczycy swoje wiedzieli - jeden bóg wszystkiego nie ogarnie. Dawne bogi zakonspirowano w te figurki. Warto pielęgnować ten zabobon , bo to ostatnie relikty pogaństwa.
 4. Mam w zamian wymieniać tutsi-hutu, czerwonych khmerów, arabskie niewolnictwo, ptaka dodo itd itp? Uważasz że europejczycy zasługują na wymarcie, że "dobrze im/nam tak"?
 5. Ja też się domyślam. Jest spore parcie na robienie kariery i konsumpcję. Media, reklamy, filmy.. Wszystko to sprawia że o dzieciach myśli się dopiero gdy jest już dobrze po 30tce. I nie ma w tym problemu w przypadku mężczyzn. Z historii znane są osoby które ogarnely sobie życie zawodowe i wtedy dopiero szukali kobiet na żony. Wiele osób na tym forum promuje taką postawę - zajmij się sobą, zgromadz zasoby itd. Powtórzę że nie ma w tym problemu. Problem jest w tym że kobiety obecnie myślą tak samo. Jasne, po części naiwnie, ale też próbują iść na studia, potem budować karierę, a dzieci rodzic po 30tce. To powoduje że nie ma kandydatek na matki. Bo te stare są juz za stare, a te młode zbyt zajęte innymi celami. Cygani czy imigranci mają swoją kulturę, cokolwiek by o niej nie mówić, w sprawach damsko meskich jest po prostu wydajniejsza.
 6. To dobry punkt - te zniesienie emerytur. Wiele kobiet wierzy w te wszystkie składki i uważają że pracując "odkładają na emeryturę". To oczywiście też nie przejdzie w demokracji, szczególnie że emeryci głosują i jest ich coraz więcej. Gdyby widziały interes w posiadaniu dzieci, na pewno by się poprawiło. Myślę że można dorzucić religię do sposobów na zwiększenie dzietności. Nie koniecznie islam - chrześcijaństwo w swoim czasie też się nie pierdzieliło, i stało patryjarchatem pełną gębą - zresztą zgodnie z biblią. Ja tam był chciał żeby za 1000 lat biały człowiek wciąż istniał, i eksplorował kosmos. Jeśli świat zachodni padnie pod naporem barbarzyńców, to nastąpi kolejne średniowiecze i regres cywilizacyjny..
 7. W krótkiej prerspektywie oznacza to katastrofę ubezpieczeń społecznych - nie ma komu pracować na emerytury. W długiej perspektywie - wymarcie rasy. Wielu ludzi uważa że sensem życia jest zachowanie gatunku, więc dlatego.
 8. Rozwiązanie jest tylko jedno i jest bardzo proste lecz wydaje mi się nie możliwe bez jakiegoś konkretnego wydarzenia typu wojna lub rewolucja. Ostre ograniczenie praw i przywilejów kobiet, włącznie z prawem wyborczym, a w szczególności ograniczenie edukacji do poziomu co najwyżej liceum. Oczywiście wszystko przy wsparciu mediów - kobiety musiałyby ponownie chcieć rodzić dzieci. Bardziej niż studia powinny się ekscytować wczesnym zamążpójściem i gromadką dzieci. Różne programy prorodzinne niestety jedynie zachęcają najgorszą patologię, na której rozmnażaniu nie powinno nam zależeć. Innym rozwiązaniem jest rozwój nauki, i stworzenie sztucznych macic. Taki scenariusz science fiction - ale jedyny realny przy zachowaniu obecnych trendów. Niedawno pokazano sztuczne macice które będą służyć do ratowania życia wcześniakom. To krok w dobrym kierunku. Komórki jajowe można stworzyć nawet z naskórka. Zostawić w takim układzie kobiety samym sobą - w kilka generacji same sprowadziłyby się do skraju wymarcia.
 9. Tak, otrzymują dług w spadku. Poszukaj w google procedury zrzekania się spadku - w tym przypadku długu spadkowego.
 10. Dwudziestoparoletnie dziewice.. w sumie to nie takie rzadkie, ale może być problem z rozdziewiczeniem. Czy to z powodu jakiś lęków, czy z tego że dziewczyna widzi jak jej dziewictwo jest odbierane przez facetów. Po informacji o nietknietym wianuszku, część facetów zacznie się zachowywać jakby znaleźli jednorozca.. Dlatego, dziewczyna będzie starała się "sprzedać" za jak najwięcej. Może ci nie starczyć cierpliwości na te wszystkie testy które przygotowała. Istnieją też brzydzsze dziewczyny które chcą się pozbyć cnoty jak najszybciej.
 11. Jeśli chciałbyś sprobować jak to jest z zegarkiem mechanicznym, to polecam zegarki Wostok Amfibia (BOCTOK, VOSTOK). Zegarki z bardzo ciekawą historią - zaprojektowane w ZSRR na zamówienie Ministerstwa Obrony. Bardzo wytrzymałe - możesz poszukać na youtube filmy na których są rozjeżdzane przez samochody - taki kałasznikow wśród zegarków. Wodoszczelne do 200m. Najbardziej cenne są te wykonane na zamówienie ministerstwa - Zakaz MO. Ale można kupić też współczesną produkcję - pod nazwą Amphibia. Warto wymienić bezel i bransoletę na ładniejsze - i cieszysz się niebanalnym zegarkiem za kilkaset złotych. Polecam - sam mam kilka.
 12. Otóż to Sex-roboty nadchodzą, ale nie sprawdzą się u pań. Taki robot dla kobiety musiałby w swej wielozadaniowości być choćby zbliżony do poziomu mężczyzny. Mężczyzna jest kobiecie potrzebny do opieki, utrzymywania jej. Kobieta nie wyśle swojego sex-robota do pracy, bo nikt nie będzie chciał go zatrudnić - biznesmen będzie potrzebował robota to sobie sam kupi. Natomiast dla mężczyzn sex-roboty będą idealne. Wsadzi się do środka sztuczną inteligencję poziomu Siri - tyle wystarczy by symulować kobietę. Trochę miłych słów od robota na dzień dobry miło będzie usłyszeć. Taki robot dla mężczyzny wystarczy żeby był miły, zawsze chętny i posłuszny. Powinien umieć odkurzać i myć okna.. Z takim zestawem umiejętności sexrobota - wartość biologicznej kobiety spadła by znacząco. Gdy jeszcze skonstruuje się sztuczne macice - kobiety będą skazane na wymarcie. Pojedyńcze egzemplaże będą ciekawostką No cóż, to jest problem z dzisiejszymi, pionierskimi konstrukcjami.. Wyglądają trochę strasznie, mało naturalnie.
 13. To może dla samiczek napisz Mężczyznopedię?
 14. Tak a propos dyskusji.. Słowa "sukinsyn" i "bękart" to obraźliwe epitety. Zamienniki chuja itp. Ale przecież bękart to po prostu syn bez zajmującego się nim ojca, syn nieoficjalny, z "nieprawego łoża" itd. Sukinsyn i skurwysyn, to podobnie syn bez ojca, zrodzony ze złej matki. Czyli można by powiedzieć, że w samym języku potocznym mamy już wskazówkę co do dzieci samotnej matki - będą chujami. To już lepiej adoptować sierotę na dziecko, niż brać matkę z dziećmi. Sierota wg potocznego języka, to co najwyżej łajza - ale nie chuj.
 15. Kobieca empatia kończy się na własnej dupie. Trzeba jak dziecku tłumaczyć "a jak ty byś się czuła gdyby ktoś wyciął ci genitalia?" - dopiero wtedy załapią. A przynajmniej zrobią smutną minkę. Upokorzony, upodlony mężczyzna jest dla kobiety śmieszny, od zawsze.