Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Długowłosy

Starszy Moderator
 • Zawartość

  1109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  37

Długowłosy wygrał w dniu 2 Styczeń

Długowłosy posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2789 Świetna

1 obserwujący

O Długowłosy

 • Tytuł
  Chorąży
 • Urodziny 01.01.1888

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Me ne frego...

Ostatnie wizyty

1976 wyświetleń profilu
 1. Polska powinna się bogacić i robić deale z kim się da, a nie szukac sobie wrogów. W przypadku jakiejkolwiek konfrontacji jesteśmy państwem frontowym i tak jak w II WŚ poniesiemy największe straty. Osobiście nie mam zamiaru uczestniczyć w powtórce z 1944 roku ponieważ nikt nie kiwnie w naszej sprawie palcem. Casus Ukrainy jest najlepszy - posłużyła do podrażnienia Rosji, a potem ją złupiono i łupi się finansowo nadal. A Ukraińcy? Na poniewierce w PL i zachodzie BTW - serio, gdyby wybuchła wojna, rzucilibyście się czegokolwiek bronić? Czego? Tuska i Kaczyńskiego, którzy pierwsi spierdoliliby do USA czy na Wyspy śmiejąc się z Was w kułak Są trzy mocarstwa na tym świecie - USA, Chiny i Rosja. Wszystkie kierują się jedną rzeczą - aby jak najwięcej ugrać dla siebie. Trzeba być mega naiwnym myśląc że którekolwiek z nich myśli o czymś innym PS @AdrianoPeruggio - USA gwarantem wolności?? Śmiechłem Oni robią to samo co w Rosja w naszym regionie w Ameryce Południowej i na Bliskim Wschodzie Jest takie powiedzenie - "USA zawsze walczy o demokrację, a Rosja tylko się broni"
 2. @Ziomisław - dokładnie. Stąd polecam zająć się rozwojem ducha - nie chodzi o jakieś skomplikowane sprawy ale pogodzenie się z samym sobą.
 3. Obowiązkiem każdego kto chce wiedzieć z czym ma do czynienia powinno być baczne studiowanie dzieł i poczynań wrogów. Dlatego zajadły antykomunista winien przeczytać "Kapitał", a komunista prace różnych libertarian
 4. Gdyby Dugin był głównym ideologiem Kremla już miałbyś dawno czołgi Rosyjskie w Polsce 4 teoria polityczna głupia nie jest, a dla osoby wierzącej (a z taką Cię kojarzę) warta postudiowania Swoją drogą niezły filozof i mistyk A wracając do rzeczy - ludzie wychowani w KGB to genialni stratedzy, a Putin uwielbia judo. Sztuka walki kiedy silniejszego przeciwnika pokonujesz jego własną siłą - i to właśnie Rosja robi z USA.
 5. Kolego drogi - powodzenie u faceta = geny + sytuacja materialna. Nigdy tego nie przeskoczysz PUA-srua sztuczkami itp. BTW - strzeż Boże od wariatek do LTRa, które szukają Bad Boya etc. Nie będąc socjopatą żaden facet nie jest w stanie być takim kolesiem. Szkoda na to czasu, życia, energii. Jeśli dana Pani szuka wrażeń, przemocy, wyzwisk - drzwi i świat stoją otworem. Jest tyle wspaniałych rzeczy na świecie do robienia - nauka, podróże, biznes, sport? Nie lepiej ładować w to energię? Po raz kolejny proponuję - nie zaczynaj stosunków z kobietami od dupy strony - ja tak zacząłem i straciłem wiele czasu - PUA jest fajne ale najpierw poukładane w głowie. Własnej. Czy jestem szczęśliwy? Czy dobrze mi z sobą samym? Jakiej kobiety szukam? Czy chcę od niej tylko seksu czy związku? Jeśli związku to czego oczekuję i czy mam realistyczne wymagania? Czy kobieta jest w stanie mi dać to, czego szukam (w większości przypadków nie)? @Anderson - czy zgadłem, że jesteś dość młodym chłopakiem? 20-21 lat? Bo jesli masz ponad te 26 czy 27 lata i takie rozkminy o Babach to... szkoda życia
 6. Ale co z tego wynika? Że przystojny facet ma łatwiej? No ma. Że mniej urodziwy ma trudniej? No ma? Że warto być "bad boyem"? Nie, bo: 1. Takim człowiekiem się rodzisz albo go udajesz 2. A jeśli chciałbyś nim zostać to musiałbyś się wykastrować z emocji i stać socjopatą. Po co? Żeby poruchać Zacny cel Amen. I dodam do tego - wyzbądź się potrzeby posiadania kobiet, a będzie ich jeszcze więcej. Na koniec - powiedzcie mi kochani na co Wam babska atencja? Tak szczerze?
 7. Tylko pytanie pada znów - jeśli my się nadstawiamy jako "antyrosyjska szpica" co mamy w zamian i czy "najwierniejszego sojusznika" traktuje się w ten sposób - jako jedynemu z regionu kazać mu żebrać o wizy?
 8. Jeśli forum kogoś nie obchodzi po co tu ciągle zagląda? Jeśli nic nie znaczymy to po co komentuje? Jeśli nasze poglądy są takie śmieszne i oderwane od rzeczywistości, po co je krytykuje skoro i tak to nieprawdopodobne żeby ktoś tak żył?
 9. Nie. Powody są dwa: 1. Zbyt duży procent pozostawania w USA po skończeniu ważności wizy 2. Robienie "łaski" bez żądania kasy za ten połyk. Szanujesz kobietę, która daje na lewo i prawo za nic?
 10. To jest najlepsze - my "robimy łaskę", a tymczasem:
 11. Ja tak nieśmiało wtrącę, że żeby się nawet 1000 razy zaklinało to i tak kulturowo i mentalnie bliżej nam do Rosjan niż do Zachodu. To "bycie jak zachód" przypomina mi nuworyszy w wielkich miastach, takich ze wsi, co to po 2 miesiącach mieszkania mówią "ale ja to jestem Warszawiak". Druga sprawa - w Rosji komunizmu nie ma, co lepsze, jest podatek liniowy (komunizm - he he he ), jak zwykle w historii mają carat. Po trzecie - najlepsi inwestorzy wygrywają szukając szans, tam gdzie one są a nie inwestując w obligacje. Te szanse to Rosja i Chiny nie USA. Po czwarte - jak to ładnie powiedział R. Dmowski - "Oni bardziej nienawidzą Rosji niż Kochają Polskę" - ku rozwadze Naszej forumowej młodzieży polecam "Cata" Mackiewicza - opisywał jak wydymała nas Anglia w trakcie II WŚ. Ze Stanami będzie podobnie.
 12. Trafiłem na pewien interesujący komentarz na temat obecności wojsk USA w Polsce: Źródło: https://web.facebook.com/Nowe-Średniowiecze-439800572829088/ Jakie jest Wasze zdanie?
 13. No dobra Brzytwa to Ty wygrałeś tę olimpiadę
 14. Z cyklu "modzi po godzinach": Plotki krążą, iż jest to nagranie jednego z ......... Teraz wiadomo już skąd ta mizoginia i powtarzane notorycznie wśród moderacji - aby być szczęśliwym nie potrzebujecie kobiet!!
 15. Panowie, jako, iż temat małżeństw z Paniami z Dalekiego Wschodu zapoczątkował na naszym forum @Mosze Red, a @Silny nagrał o tym audycję, myślę, iż niektórych z Was może zainteresować poniższa wiadomość jaką w formie mailingu otrzymałem dziś ze śledzonej przeze mnie strony o podróżach po Korei Północnej oraz Dalekim Wschodzie http://pozdrozkrld.com/ Streaming będzie dostępny tutaj: Osobiście jestem ciekaw jak układają się ich relacje, autor to taki "typowy, polski facet" - przynajmniej na moje oko. Ogólnie polecam Wam również jego stronę bo to dość intrygująca persona.