Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Kleofas

Użytkownik
 • Zawartość

  156
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

94 Świetna

O Kleofas

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Niezależnie od tego czyje to nazwisko należy je pisać z dużej litery. Faktycznie to dziwne. To taki basic jak mówienie " dzień dobry" na przywitanie.
 2. On chyba z Podhala jest. Związany z krakowską prawicą. Napisał nawet jakąś książkę sensacyjną, której tytułu nie pamiętam mimo, że ją czytałem.
 3. @Epsilon Ale kobiety nie przejmują się żadną listą. Po prostu rzucają się na faceta z najlepszymi zasobami a później go ciosają jak kawałek drewna. Ma być taki jak one chcą. Za dużo już widziałem takich akcji, żeby ktoś mi wmawiał, że to kobieta dostosowuje się do faceta. Znajomi z obciętymi jajami aportujący przed swoimi żonami i teściami są tego najlepszym przykładem, który kiedyś obserwowałem ze smutkiem a teraz już z obojętnością.
 4. Ciekawe czy jakaś kobieta weźmie sobie tą listę do serca... Zakładam że nie, bo desperatów goniących za wilgotną szparką jest zawsze pod dostatkiem.
 5. Też tak uważam i też lubię kobiece stopy ;-)
 6. Fajna historia.Na Zachodzie takie akcje są niestety częste i moda na nie przyszła stamtąd. Ale proszę popraw te literówki i błędy bo mi mózg dęba staje.
 7. Braku poczucia humoru i zadzierania nosa (u Polek poziom hardcore porównywalny tylko ze Skandynawkami, ale przynajmniej nasze sąsiadki z północy to nieźle utrzymane laski).
 8. Nie sądzę, żeby przejęli się tym oświadczeniem. Nawet jeśli to rzeczywiście nie są przybysze z innej planety czy istoty z innego wymiaru, to nie sądzę, żeby chcieli nagle naprawiać świat w miejsce kształtowania go dla swoich potrzeb. Mam taką jedną znajomą. Znamy się od podstawówki. Rodzina lekarzy. Zawsze dużo pieniędzy. Jako nastolatka chciała pomagać biednym, chronić przyrodę itp itd. Buntowała się przeciw bogatym rodzicom i niesprawiedliwościom tego świata. Dzisiaj jest prawniczką o bardzo paskudnym charakterze, a jej największym problemem jest to, jak kupić najnowszego I-phona, żeby mieć go szybciej niż przeciętny przedstawiciel plebsu. Ona chyba nie jest jaszczurem, a mimo to, zastanawiam się czy należymy do tego samego gatunku.
 9. Cześć.
 10. Cześć.
 11. Nie przejmuj się. Mnie też by pewnie nie stanął na zawołanie a za szybkimi numerkami nie przepadam. Do seksu muszę mieć stworzone warunki, a kwadransik ruchania albo i mniej wogóle przynajmniej z mojego punktu widzenia jest nieopłacalny. Lepsze już walenie kapucyna, zamiast przejmowanie się tym czy ktoś ci zaraz wejdzie do pokoju. Tekst dziewczyny poniżej krytyki. Dobrze, że z nią zerwałeś.Poza tym zapomnij o tym wydarzeniu, bo później za każdym razem będzieś się negatywnie nakręcał. Następne miejsce i czas inicjacji wybierz Ty, bo jedną z dróg do wygranej walki jest narzucenie przeciwnikowi swoich zasad i miejsca bitwy :-)
 12. Ja mam też taką teorię, że jeśli kiedyś przed naszą cywilizacją istniała jakaś inna (np. atlantydzka) to właśnie tam panował matriarchat przy końcu jej istnienia. W kńcu durne baby wzięły się za kudły i doprowadziły do wojny domowej niszcząc cywlizację. Ci którzy przeżyli, pomni tej tragedii zaczęli odbudowywać ludzką cywlizację wprowadzając jako normę patriarchat. Teraz historia zatacza koło, choć na mniejszą bo tylko naszą euro atlantycką skalę, choć może doprowadzić to do podobnej tragedii.
 13. W Szwecji podobno podział na płcie znika. Tam chyba nawet wprowadzono trzecią kategorię płciową: nieokreśloną.
 14. U mnie też już strzelają od wczoraj. Spokojnie zaś w Irlandii. Tam tak się hucznie Sylwestra nie obchodzi i tradycji sztucznych ogni w zasadzie nie ma.
 15. Godny wspomnienia jest także fenomen Instagrama. Zauważyłem ze smutkiem, że np. ktoś robiący całkiem fajne i interesujące zdjęcia ma tam często maksymalnie kilkuset obserwujących, zaś jakaś kretynka przeciętnej urody zamieszczająca codziennie zdjęcie swojej wypiętej dupy w nowych spodniach kilkanaście tysięcy.