Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GluX

Użytkownik
 • Zawartość

  1846
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  23

Ostatnia wygrana GluX w Rankingu w dniu 16 Czerwiec

GluX posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2697 Świetna

O GluX

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  WLKP
 • Interests
  kacper-g10@o2.pl

Ostatnie wizyty

5203 wyświetleń profilu
 1. @SennaRot lepszym będzie "a próbowałeś już w banku?" :> Jak ziomeczek zacznie się wymigiwać - to trzeba powiedzieć "jak ja mam Ci pożyczyć, jak nawet bank nie chce?" :> Tak czy siak, pożyczanie to chory pomysł i sam ładnie napisałeś dlaczego. Tak więc, niezależnie czy kolega by Ci pomógł w przeszłości czy nie - nie pożycza się pieniędzy i już.
 2. @Siłacz Cynamon i ocet winny
 3. Straszny chłam, wart swojej ceny - dwóch znajomych się połasiło na to auto - jednemu stało miesiąc w ASO, drugi juz 4 razy laweta zabierała - auta nie starsze niż 2 lata. Niestety w niektórych przypadkach nie ma co myśleć o oszczędzaniu, bo oszczędza się na jakości często.
 4. Jak po węglach Cię muli to zainteresuj się insulinomimetykami
 5. @AlexLogan No i właśnie o tym mówię. Bo skoro pożyczka pożyczką - i chcesz ją oddać. To według mnie łatwiej i bez "płaszczenia się" może to zrobić z bankiem. Tym bardziej, że wtedy nikt się nie dowie, że bierze się kredyt bo to sprawa dosyć intymna. A z góry pożyczanie większej ilości hajsu - powiedzmy więcej niż 200zł - to łatwiej sobie pożyczyć od banku czy teraz są te chwilówki - niż tracić godność w oczach najbliższych. Więc moim zdaniem, ogólnie pożyczanie hajsu jest niemądre - niezależnie czy to dobry znajomy i przyjaciel czy nie.
 6. Mnie to zastanawia, że w czasach gdzie banki wręcz sprzedają kredyty ktoś jeszcze się bawi w pożyczanie od rodziny/znajomych. Ktoś mógłby mi to wyjaśnić?
 7. Znowu piszesz prześmiewczo.
 8. @Donovan Strasznie pesymizm jest u Ciebie jest przy jednoczesnym wychwalaniu się, że jest się lepszym od innych przy zgłębianiu duchowym. Trzymaj (oczywiście humorystycznie )
 9. Ukierunkuj swój wysiłek - osiągniesz 3 razy więcej
 10. Twój plan jest okropnie chaotyczny. Jak dieta?
 11. Oczywiście, że nie leży w naszej OBECNEJ naturze. 99,9% ma pracować, wyrabiać PKB i płacić podatki na 0,01% dominujących samców w tym społeczeństwie. Czy Ty wiesz jak niebezpieczne jest dla stada małp gdy jest za dużo dominujących samców? :> Wieczne walki, niepewna przyszłość i przedłużenie gatunku. Samce się wybijają, a samice i dzieci albo zostają "przechwycone" przez inne stado albo umierają przez brak zasobów - jedzenia i dostępu do wody lub zjedzone przez drapieżniki. W stadzie musi być odpowiednia ilość % alfa do reszty, żeby to dobrze funkcjonowało - efektywnie i sprawnie. I takie głupie pisanie jak to kiedyś było lepiej i że było więcej dominujących mężczyzn. Niestety jest to w moim przekonaniu kłamstwo - nie ma na to dowodów zwyczajnie. A w rozmowie ze starszymi ludźmi widzę sporo patologii oraz zamkniętego umysłu zazwyczaj. Jakoś nie widzę po nich tej dominacji - może jedynie lepsze zdrowie i większą religijność.
 12. Ale ssakiem i owszem
 13. Eksperyment Calhouna chyba już każdy kojarzy - ale czy słyszeliście o kotach Potternger'a? W skrócie pokazuje on wpływ gotowanego mięsa na rozwój kotów. Undra wyjaśnia znacznie więcej:
 14. Gdyby był bogatszy to po 2 latach odsiadki mógłby przywitać swoje 2-miesięczne dziecko