Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GluX

Użytkownik
 • Zawartość

  1565
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  16

Ostatnia wygrana GluX w Rankingu w dniu 6 Styczeń

GluX posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2234 Świetna

O GluX

 • Tytuł
  Starszy chorąży
 • Urodziny 11 Lipiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  WLKP
 • Interests
  kacper-g10@o2.pl

Ostatnie wizyty

3682 wyświetleń profilu
 1. Miały być wpinki do marynarki, ale na pomyśle to się zakończyło.
 2. @DeMasta Nie zrozumiałeś pytania, pytałem czy Ci się udało zredukować kogoś na samym cardio, a nie jaki efekt ma 99% ludzi na cardio. Próbowałem z jednym napaleńcem i jakoś to szło, aż w końcu go przekonałem do HIIT, dzisiaj sylwetka sztos :> To samo do samego cardio, jako dbanie o formę to fajne narzędzie, ale nie oczekujmy cudów po bieganiu długodystansowym.
 3. @DeMasta Masz jakieś osoby, które zredukowały się na cardio dobrze? Bo u mnie bez ciężarów nie było efektów.
 4. Na śniadanie jesz białka z boczkiem i 2-3h później chcesz jeść? :> To ile tego jesz? 1 jajko plus pół plasterka boczku?
 5. Tutaj jest dużo do roboty jeszcze: -wyjście ze strachu -wyjście z poczucia winy -wyjście z poczucia wstydu Ale małymi kroczkami, powoli do przodu, a nim się obejrzysz, będziesz inną osobą., Nastaw się na pracę nad swoimi emocjami, obrazem samego siebie (ego) i rób rzeczy których zwyczajnie się boisz
 6. Czyli z cyklu: "Wiemy, ale nie powiemy bo będzie niepoprawne politycznie"
 7. KURKUMINA, ZAWSZE:
 8. @seba33 Możliwe, troche mnie tu nie było. Nie mniej, za każdym razem jak to czytam to maluje się szyderczy uśmieszek na twarzy. Wpis warty przypomnienia.
 9. http://www.sadistic.pl/rownouprawnienie-vt444220.htm
 10. @Zbychu Ja poznałem taką parę i świetnie działali razem. On ma własne biuro developerskie, ona SMV 9,5/10 - klasyczne rysy twarzy, blondynka (troszkę jak Amber Heard). Dwójka dzieciaków, on jest faktycznie facetem w tym związku, a ona faktycznie kobietą - on się zajmuje głównie firmą i kontraktami - ona prowadzi spory dom oraz pracuje na pół etatu jako grafik/front-end z domu freelancer. Różnica bodajże 5 lat między nimi. On jest mega przedsiębiorczy, również zadbany i ma dobrą budowę, ona jest mega atrakcyjna, po studiach technicznych (bodajże AiR). Kwestia charakteru człowieka i czy trafi na odpowiedniego partnera - i czy k*rwa po prostu nie jest głupi. Bo większość ludzi zadbanych, bogatych i atrakcyjnych jest po prostu tępa życiowo. Tego z was nikt nie uwzględnił bo podświadomie dajemy do atrakcyjności również inteligencje i mądrość, a nie często jest takie połączenie. Dla mnie osobiście parą na którą uwielbiam patrzeć jest to: Koleś 50 lat, ona 20pare - wspólna pasja - taniec. Jestem ciekaw tylko, czy nie żyją w otwartym związku :> Edit:
 11. @Inny i Wyjątkowy Mam kilku u siebie po UWr INF - widocznie produkty uboczne :>
 12. @Inny i Wyjątkowy "Najlepsze" pod jakim względem - chodzi o ilość łazienek na piętro, rok budowy wydziału czy ilość ładnych lasek przypadających na 100 studentów? Chętnie zobaczę ten ranking
 13. Ktoś z was miał do czynienia z takim związkiem czy bawimy się w księdza, który gada jak ma wyglądać życie seksualne w małżeństwie oraz wychowanie dzieci?
 14. Jakie cel dokładnie? Przypakować, żeby ładnie wyglądać i być zdrowym? To polecam siebie z czystym sumieniem! Pamiętaj, że będziesz dążyć do sylwetki swojego trenera zazwyczaj - poprzez układ ćwiczeń i diety oraz suplementacji. Z czystym sumieniem mogę polecić również: Kozak Trener, Tadeusz Sowiński - miałem z nim kilka wspólnych treningów, mega kozak Konrad Topolski Barbell Brothers - tutaj spece pod 3bój siłowy Jacek Feldman Mateusz Donajski - jak masz sporo hajsu, on bierze chyba 500zł/miesiąc