Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

GluX

Użytkownik
 • Zawartość

  1926
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  24

Ostatnia wygrana GluX w Rankingu w dniu 5 Lipiec

GluX posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2826 Świetna

O GluX

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  WLKP
 • Interests
  [email protected]

Ostatnie wizyty

5559 wyświetleń profilu
 1. @catwoman Pomógł bym Ci, ale moja wiedza kosztuje. A z podzielenia się tak, o nie będę miał wypranej pościeli czy seksu więc sama rozumiesz Co innego jakbyś była facetem, to pomógłbym bez zastanowienia Ale nakieruję Cię, bo mam jednak dobre serduszko: Jesteś zapewne nowoczesna i miałaś dostęp do edukacji i zakładam,że również j. angielski czy j. niemiecki nie jest u Ciebie na niskim poziomie i potrafisz wpisać odpowiednie frazy w Google w tym języku z dopiskiem "badania" w owym języku lub jeśli już jesteś średnio zaawansowana z medycyny to z dopiskiem MedPub. To powinno wystarczyć, żeby się choć ciut do edukować i nie pisać rzeczy, które pozornie są powiązane, ale faktycznie nie są.
 2. @catwoman Jakbyś wiedziała od czego powstają żylaki faktycznie to byś nie pisała takich pierdół Widać, że nie ruszasz tyłka i musiałaś oficjalnie się usprawiedliwić
 3. @scrufa czyli na 90% insulinooporność
 4. @AdamPogadam Kolega jest trenerem personalnym w znanej sieci klubów fitness - mówił, że 99% kobiet chodzi na siłownie tak długo, aż nie znajdzie faceta :> @Zbychu To sporo, jak 20% - u mnie to może jest 5-6 osób, które mają postępy.
 5. @scrufa zbadaj ten progesteron i weź się do roboty na treningach :>
 6. @manygguh Nie robię tego celowo, że się nakręcam. Po prostu jak się nakręcam samoistnie, to przekierowuje to uczucie, emocje na to co jest dobre dla mnie - wiec nie kobiete ^^
 7. @scrufa masz budowe typu skiny-fat?
 8. @manygguh Bardzo prosta sprawa. Zawsze gdy fantazjujemy o jakiejś kobiecie, zmieniamy od razu obraz w wyobrażeniach ze sceny seksualnej na końcowy efekt naszego celu. W moim przypadku jest to góra pieniędzy, wygrany mecz na stadionie narodowym czy świetna kondycja fizyczna. Działa b. skutecznie.
 9. @AdamPogadam Biologicznie jest wystarczającą motywacją. Motywacja do seksu jest wysoka z automatu u zdrowego samca. Bycie mądrym to zrozumienie tej siły i ukierunkowanie jej we właściwą stronę.
 10. @Rexer - napisałem o tym wyżej, czytaj proszę ja Ciebie
 11. @PanDoktur Dokładnie. Nie chce być szorstki, ale osoby które wypowiadają się tutaj i ich posty są bardziej "żalące się", pokazują jedynie że te jednostki zapewne mają braki w tej "dziedzinie" rozumiana jako tężyzna fizyczna. To co sprawia, że najlepszy materiał genetyczny jest dostępny to tylko i wyłącznie pozycja społeczna w mniemaniu partnerki - czyli można ją oszukać na dobrą sprawę. Serio - gdy zrobicie dobrą formę to zrozumiecie, że nie jest tak kolorowo jak wam się wyobrażało. Dla tych żalących się, materiał do przestudiowania:
 12. @aras To że coś jest długo to nie znaczy że to ginekomastia. Ginekomastia to powiększenie gruczołów w sutkach zazwyczaj przez wysoki progesteron i/lun estradiol Lipomastia to zazwyczaj tłuszcz w okolicach klatki piersiowej spowodowany nadwagą czy otyłością. Jeślli w przypadku długiej ginekomastii pozostaje skalpel (odwrócić efekt można tuż po pojawieniu się), to w przypadku lipomastii wystarczy zdredukować tłuszcz. Lipomastia (sutki płaskie ale jest tylko tłuszcz pod tym): Ginekomastia (zazwyczaj jest mieszana czyli tłuszcz + powiększony gruczoł) Hormony są bardzo spoko, ale dobadaj dla pewności progesteron. Jak będzie podwyższony udaj się do endokrynologa prywatnie.
 13. Jeśli to faktycznie lipomastia to wystarczy zredukować tłuszcz. Twoja dieta 2500-3000 jest bardzo niedokładna - 500kcal to tygodniowo 1kg w tą czy tamtą stronę. Problemy ze zdrowiem? Tarczyca? Testosteron? Jak estradiol, progesteron czy testosteron (całkowity i wolny) Jaki masz tryb pracy? Od jak dawna masz lipomastię? Od zawsze jesteś gruby? Za dużo niewiadomych.
 14. To nie loszki są problemem w tym zagadnieniu, a spierdolina umysłowa profesorów na egzaminie. Ten temat nie zmienił się na uczelniach od jakiś 30-40 lat z tego co rozmawiam ze starszymi od mnie, którzy kończyli ten sam wydział.