Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Inny i Wyjątkowy

Użytkownik
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

44 Świetna

O Inny i Wyjątkowy

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

584 wyświetleń profilu
 1. Gwiezdne Jaja - Zemsta Świrów
 2. Kilka tłumaczeń słowa coaching: https://www.diki.pl/slownik-angielskiego?q=coaching Według mnie tutaj dobrze pasuje to słowo, a to że jakaś organizacja zdefiniuje sobie je inaczej nie ma raczej dla nikogo znaczenia.
 3. Link do forum z YT nie działa.
 4. Jak widać nie jest to odosobniony przypadek: http://www.wykop.pl/link/3599955/se-jak-zdobyc-szwedzkie-obywatelstwo/
 5. Jakieś źródło? EDIT: W sumie nie wiem po co to napisałem skoro prawdopodobnie jesteś trollem.
 6. A co z gorszymi predyspozycjami do kierowniczych stanowisk?
 7. Akurat Bruce Lee ma tyle wspólnego ze sztukami walki co Popek i Pudzianowski, w obydwu przypadkach chodzi o widowisko bez dużych umiejętności walczących.
 8. Mnie zastanawia kwestia wody pitnej. Zna ktoś jakąś bez fluoru w szklanych butelkach? Bo ja nic nie znalazłem. Obecnie piję Skarb Życia Muszyna, na etykiecie nie ma fluoru, jednak sądzę, że mimo tego trochę go tam jest... do tego dochodzi kwestia bisfenolu A, chciałbym by również opuścił moją dietę. Taki cytat z wikipedii
 9. Nie ma opcji ograniczenia rezultatów, według mnie statystyki z google trends wyglądają ok, jedyne do czego można by mieć podejrzenia to ewentualna manipulacja wynikami wyszukiwania jak to miało miejsce w przypadku ProtonMail.
 10. O ile mi wiadomo nie można sprawdzić dokładnej ilości wyszukiwań hasła w google trends. W Adwords znalazłem coś takiego, jednak pozostaje kwestia częstotliwości aktualizacji bazy danych i algorytmu, który te dane przetwarza. google 1120000000 Więcej trump 11100000 Więcej clinton 1220000 Więcej harvard 550000 Więcej bracia samcy 3600 Więcej pizzagate 590 Więcej