Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beno

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  78
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

113 Świetna

O Beno

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

813 wyświetleń profilu
 1. Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  @Stulejman Wspaniały Co się tak naprawdę stało z tym RedBullem1973? Pisał wcześniej sporo postów na forum, wydawał się być wiarygodny. A tu takie gówno w gębie. Przytoczysz kilka szczegółów? Może jest jakiś wątek? Czy szkoda "papieru"?
 2. @SearcherofPerfection Nie umiem kontrolować emocji, raz się czuję tak, a innym razem inaczej. Jestem jaki jestem. Myślę jedno, mówię drugie, robię trzecie. A może Ty jesteś kobietą? I nie jesteś cipeuszem, ale po prostu masz cipę między nogami zamiast nabiału? Który facet się tak zachowuje?
 3. Zgadzam się, gniazdo lewactwa, feminizmu i lasek z takimi grzywkami: Serio, jak widzę kogoś tak obciętego, to już wiem, że pani walczy o prawa kobiet i z "wszechogarniającym patriarchatem".
 4. W przypadku pani Macron słowo "laska" to spore nadużycie
 5. Tu jeszcze jeden bank. Sporo ciekawej lektury: http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html
 6. @Jorund Nie mówię o swingersach, tylko o otwarciu związku. Pozwalasz dupie na skok w bok z przyzwoleniem na takie zabawy dla Ciebie. Wszystko pod kontrolą, oboje wiecie co, gdzie, z kim i kiedy. Ty się cieszysz, a potem okazuje się, że to był fortel loszki i spadasz z rowerka. Pomijam już fakt, że dla mnie coś takiego jak otwarty związek nie wchodziłoby w grę. Gusta są jednak różne i nie ma sensu o tym dyskutować.
 7. Tak, daje mu furtkę na zdrady. Po czym kobieta wynajmuje detektywa, robi mężusiowi parę fotek i zaczyna się wojna na całego i bez końca. Z tą różnicą, że rozwód następuje z winy faceta, bo przecież zdradził. A w sądzie jego słowo, że się umówił z żonką na otwarty związek przeciwko twardym dowodom na zdradę wiele znaczyło nie będzie. Pamiętaj, że dla kobiet nie ma żadnej świętości. A już na pewno umowa ustna taką świętością nie jest.
 8. Twoim błędem jest to, że lokujesz energię nie tam gdzie powinieneś. Bardzo chcesz i w tym chceniu pozostajesz/pozostaniesz. Krok 1. Zmień myślenie. Cokolwiek robisz, nie rób tego dla kobiety. Rób to dla siebie. Nie stawiaj kobiety ponad sobą, nie rób z niej bóstwa. Kobiety biegają za facetami, którzy nie biegają za nimi. Pracuj nad przekonaniami. Krok 2. Organizuj czas pod siebie i swoje potrzeby - czas pracy, odpoczynku, aktywności fizycznej, rozwoju duchowego i intelektualnego. Nie marnuj go dla kogoś, kto nie ma czasu dla Ciebie, kiedy Ty potrzebowałeś czyjejś rady, pomocy. Nie marnuj czasu na jałowe czynności, pijaństwo, TV, przeglądanie sieci bez celu. Odetnij kumpli, którzy ciągną Cię w dół - pijaków, ćpunów, malkontentów, smutnych ogórów. I wszystkie laski, u których wpadłeś do friendzone. Czas to Twoje najcenniejsze aktywo. Krok 3. Uprawiaj sport. Wysiłek fizyczny, rywalizacja wykuwają męski charakter. Krok 4. Szukaj męskich wzorców. W swoim otoczeniu, na forum. Podążaj za wzorcami. Słuchaj bardziej doświadczonych. Nie bój się pytać. Krok 5. Rusz dupę! Nic się samo nie zrobi.
 9. A gdyby Orban oddał cios Junckerowi?

  Juncker był wtedy pijany w sztok. Nie zmienia to jednak faktu, że okazał elementarny brak szacunku Orbanowi. Ja bym oddał.
 10. Sądowe stwierdzenie iluzoryczności monitoringu bezpieczeństwa szczepień oraz niewiarygodności rejestru powikłań poszczepiennych (Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt: III Kp 1672/15).
 11. W Polsce nie ma takiego systemu.
 12. Nie, ale to apteka i w sieci ich polecają, więc myślę, że są godni zaufania. Choć sprawdzić faktycznie nie zaszkodzi ;).
 13. http://aptekatilia.pl/?page_id=26 Tutaj sprzedają LDN w dawkach 1mg-4,5mg bez recepty. Również wysyłkowo. Sprawdzone info. Nie ma sprawy
 14. Plaga tatuaży u kobiet

  Zwykła moda, która jak wszystko przeminie. A tatuaże zostaną. Poza tym tatuaż prawie zawsze szpeci.
×