Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Beno

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  84
 • Donations

  150,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

119 Świetna

O Beno

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

941 wyświetleń profilu
 1. Ronaldo, surogatki, hejt

  Może wygląda to tak, że jest jakaś agencja surogatek, z którą umowę podpisuje jakiś pełnomocnik "dawcy nasienia". Nikt nie wie, kim jest dawca nasienia, dziecko się rodzi i jest przekazywane, po zrzeczeniu się praw rodzicielskich "dawcy nasienia". Więc "surykatka" nie wie, gdzie znajduje się jej dziecko (może na drugim końcu świata?). Dawca nasienia posiada pełnię praw rodzicielskich, rejestruje dziecko w jakimś ichniejszym USC i już. Taką mam koncepcje
 2. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  A ja ci tam chuja wierzę. Po pierwsze prawdopodobieństwo, że trzy znające laski się skurwią na raz jest równe prawdopodobieństwu wygranej szóstki w totka trzy razy pod rząd. Po pierwsze one mają swoją udawaną moralność. Jeśli już zdradzają, to się nie szczególnie tym chwalą, aby nie otrzymać łatki bladzi. Z mojego doświadczenia wynika, że opinia otoczenia jest dla pań ważniejsza niż ich opinia o sobie samych. Po drugie piszesz, że byliście zalani? Jak wygląda seks po dużej ilości alko? Jest albo śmieszny, albo bez ładu i składu, albo w ogóle go nie ma. A Ty piszesz, że był wspaniały i opisujesz nam to ze szczegółami. Po trzecie pierdolisz logikę jakbyś był loszką. A może jesteś? Po czwarte co chciałeś uzyskać chwaląc się tym tutaj? Liczyłeś, że jak na wykładzie akademickim wspólnie przeanalizujemy co zaszło i dlaczego tak się stało?
 3. To nie jest mowa nienawiści. To jest właśnie wolność słowa i wolność do wyrażania własnej opinii. Akurat z tym co napisał nie do końca się zgadzam, ale nie pozwolę odbierać człowiekowi prawa do formułowania własnych myśli i ich artykułowania. Daliśmy sobie wmówić, że powinniśmy być poprawni politycznie i tolerancyjni. A poprawność polityczna swoje korzenie ma w marksizmie i jest elementem formowania człowieka sowieckiego (Homo Sovieticus) - myślącego i mówiącego to samo, na równi z innymi biednego, biernego i udręczonego. Jak tak dalej pójdzie, to obudzimy się w Orwellowski świecie prawomyślności.
 4. Alko --> Praca

  Chłopie, ewidentnie w dół ciągną Cię znajomi. W co drugim twoim poście pojawiają się tłumaczenia, że piwkujesz ze znajomymi i nie bardzo to w sobie potępiasz jak widzę. Takie to niewinne prawda? A oni tacy fajni, śmieszni, weseli. Jeśli chcesz ograniczyć spożycie, musisz usunąć przyczyny, a więc powody dla których spożywasz. Skoro powodem jest spotkanie z przyjaciółmi, to należy zmienić krąg przyjaciół, jeśli nie potrafisz twardo zakomunikować im, że nie pijesz. A nie potrafisz.
 5. Media tego nie nagłaśniają, dlatego że wnikliwie zbadano, że powielanie informacji o samobójcach prowadzi do jeszcze większej liczby samobójstw. Jest to tzw. efekt Wertera. Pytanie dlaczego nagłaśniają informacje o zamachach terrorystycznych?
 6. Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  @Stulejman Wspaniały Co się tak naprawdę stało z tym RedBullem1973? Pisał wcześniej sporo postów na forum, wydawał się być wiarygodny. A tu takie gówno w gębie. Przytoczysz kilka szczegółów? Może jest jakiś wątek? Czy szkoda "papieru"?
 7. @SearcherofPerfection Nie umiem kontrolować emocji, raz się czuję tak, a innym razem inaczej. Jestem jaki jestem. Myślę jedno, mówię drugie, robię trzecie. A może Ty jesteś kobietą? I nie jesteś cipeuszem, ale po prostu masz cipę między nogami zamiast nabiału? Który facet się tak zachowuje?
 8. Zgadzam się, gniazdo lewactwa, feminizmu i lasek z takimi grzywkami: Serio, jak widzę kogoś tak obciętego, to już wiem, że pani walczy o prawa kobiet i z "wszechogarniającym patriarchatem".
 9. W przypadku pani Macron słowo "laska" to spore nadużycie
 10. Tu jeszcze jeden bank. Sporo ciekawej lektury: http://www.ksiegozbiory.cba.pl/ksiegi.html
 11. @Jorund Nie mówię o swingersach, tylko o otwarciu związku. Pozwalasz dupie na skok w bok z przyzwoleniem na takie zabawy dla Ciebie. Wszystko pod kontrolą, oboje wiecie co, gdzie, z kim i kiedy. Ty się cieszysz, a potem okazuje się, że to był fortel loszki i spadasz z rowerka. Pomijam już fakt, że dla mnie coś takiego jak otwarty związek nie wchodziłoby w grę. Gusta są jednak różne i nie ma sensu o tym dyskutować.
 12. Tak, daje mu furtkę na zdrady. Po czym kobieta wynajmuje detektywa, robi mężusiowi parę fotek i zaczyna się wojna na całego i bez końca. Z tą różnicą, że rozwód następuje z winy faceta, bo przecież zdradził. A w sądzie jego słowo, że się umówił z żonką na otwarty związek przeciwko twardym dowodom na zdradę wiele znaczyło nie będzie. Pamiętaj, że dla kobiet nie ma żadnej świętości. A już na pewno umowa ustna taką świętością nie jest.
 13. Twoim błędem jest to, że lokujesz energię nie tam gdzie powinieneś. Bardzo chcesz i w tym chceniu pozostajesz/pozostaniesz. Krok 1. Zmień myślenie. Cokolwiek robisz, nie rób tego dla kobiety. Rób to dla siebie. Nie stawiaj kobiety ponad sobą, nie rób z niej bóstwa. Kobiety biegają za facetami, którzy nie biegają za nimi. Pracuj nad przekonaniami. Krok 2. Organizuj czas pod siebie i swoje potrzeby - czas pracy, odpoczynku, aktywności fizycznej, rozwoju duchowego i intelektualnego. Nie marnuj go dla kogoś, kto nie ma czasu dla Ciebie, kiedy Ty potrzebowałeś czyjejś rady, pomocy. Nie marnuj czasu na jałowe czynności, pijaństwo, TV, przeglądanie sieci bez celu. Odetnij kumpli, którzy ciągną Cię w dół - pijaków, ćpunów, malkontentów, smutnych ogórów. I wszystkie laski, u których wpadłeś do friendzone. Czas to Twoje najcenniejsze aktywo. Krok 3. Uprawiaj sport. Wysiłek fizyczny, rywalizacja wykuwają męski charakter. Krok 4. Szukaj męskich wzorców. W swoim otoczeniu, na forum. Podążaj za wzorcami. Słuchaj bardziej doświadczonych. Nie bój się pytać. Krok 5. Rusz dupę! Nic się samo nie zrobi.
 14. A gdyby Orban oddał cios Junckerowi?

  Juncker był wtedy pijany w sztok. Nie zmienia to jednak faktu, że okazał elementarny brak szacunku Orbanowi. Ja bym oddał.
×