Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

catwoman

Samice
 • Zawartość

  258
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

118 Świetna

1 obserwujący

O catwoman

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

823 wyświetleń profilu
 1. @Selqet to jak w takim razie wyjaśnisz plastikowe kobiety w magazynach dla panów? ;] Moim zdaniem normalne jest to, że chcemy oglądać ładne rzeczy i ładnych ludzi - niezależnie od płci. Tyle, że poszło to za daleko, do tego stopnia, że na zdjęciach zamiast normalnej faktury skóry jest plastik.
 2. Panowie, ci z Was którzy są ojcami mają dzisiaj swoje święto Życzenia, laurki czy buziaki dostaniecie od swoich pociech, a ode mnie dzisiaj stary, ale wartościowy filmik: I kilka faktów: https://mataja.pl/2015/01/matki-chwalicie-ojcow-nie-znacie-w-czym-ojcowie-sa-lepsi-od-matek/ Buziaczki!
 3. W magazynach typu CKM jest podobnie - kobiety niemalże z plastiku, bez skazy, z pełnym make-up'em i staranną fryzurą. A potem "szok i niedowierzanie", że kobiety wyglądają inaczej :>
 4. Moim zdaniem koleś ma problem z Twoimi wysokimi zarobkami i stąd jego wyskoki. Od czasu do czasu chce się poczuć mężczyzną Możliwe, że pewne Twoje teksty odbiera nawet jako uderzanie w jego ego, przykładowo gdy planujesz zakup czegoś na co go nie stać. Inna sprawa, że jeśli od początku ściemniał to... z gówna bata nie ukręcisz, taki już będzie. Inna sprawa, że gdyby był Ryśkiem z Klanu to zostawiłabyś go już dawno, w końcu nawet argument finansowy Cię przy nim nie trzyma.
 5. @Donovan, załóż partię mężczyzn i próbuj się przebić ze swoimi postulatami
 6. @Mayki, widzisz, zatem oboje próbujemy zmniejszyć dysonans poznawczy tłumacząc sobie to tak jak nam wygodnie ;] Jednak zarówno zainteresowanie cyckami jak i zainteresowanie grubością portfela jest uwarunkowane przez naturę... życzę powodzenia w bohaterskiej walce z jej prawami Przecież nikt Wam nie broni interesować się kobietami poniżej 6/10, które za wygląd nigdy niczego nie dostały :> Umówmy się, gdyby kobiety mówiły otwarcie o tym, że pieniądze są atutem to reakcje mężczyzn też pewnie byłyby różne. Z resztą nawet tutaj na forum drwi się z tego, że kobiety mają takie a nie inne preferencje. A jakieś "fat acceptance" itp. patologie to jednak mniejszość, zdecydowana kobiet większość chce wyglądać jak najlepiej - przynajmniej dopóki nie złapie faceta ;]
 7. No to tym bardziej postawa kobiet jest ze wszech miar lepsza. My lecimy na coś, co Wy musieliście wypracować - a więc świadczy również o Waszych przymiotach charakteru - pracowity, zaradny itp. Wy lecicie tylko na loterię genową, więc gdybym była płaskim pasztetem to jakiekolwiek moje przymioty charakteru nie obchodziłyby nikogo. Geny kobiet które wolały samców bez zasobów wyginęły wraz z ich potomstwem. Życie. @Klapaucjusz tak sobie gdybam, że może nie maskujecie dlatego, że kobiety pogodziły się w owymi kryteriami i robią co mogą by swoje walory wyeksponować jak najlepiej. Widać ból dupy gołodupców przełożył się na to, że kobiety ukrywają, że zarobki mężczyzny mają dla nich znaczenie (choć imho nie determinują atrakcyjności).
 8. Bardzo ciekawy artykuł (dyskusji pod nim póki co nie czytałam), mówiąc szczerze nie wiem w którym miejscu miałby mnie obrażać. Przyznać się panowie, który popierza w stroju Burger Kinga? Mam pewien typ I wciąż nie czaję co jest bardziej szlachetnego w leceniu na cycki, niż w leceniu na kasę ;]
 9. W tej tabeli nic dla siebie nie znalazłam... Większość to gówniarzeria ;] Co innego ten pan...
 10. Mój typ to dyskutant (ENTP-A) “Podążaj ścieżkami niebezpieczeństwa, niezależny myślicielu. Wystawiaj swoje pomysły na niebezpieczeństwo kontrowersji. Mów, co myślisz i mniej obawiaj się etykiety wariata niż stygmatu konformisty. A w sprawach, które wydają ci się ważne, za wszelką cenę zabieraj głos i daj się usłyszeć.” DEAL WITH IT Z tą uczciwością bym nie przesadzała, ale coś w tym jest. Ogólnie lubię dyskutować, w czasach gdy nie miałam jeszcze dzieci, za to miałam życie towarzyskie, stałym punktem imprez były rozmowy przy wódce ze szwagrem o polityce. Szwagier niegdyś lewak, dziś dość umiarkowany, ale cenię sobie wymianę zdań z nim ze względu na brak fanatyzmu. Co więcej, często zgadzaliśmy się w niektórych kwestiach, choć z zupełnie innych powodów Ogólnie lubię dyskutować i faktycznie (tu aż zdziwiona jestem, że to zostało wyłapane) często przyjmuję różne perspektywy. Przykładowo - dyskutując z elektoratem PiS mówię gdzie PiS dał ciała (narażając się na nazwanie lemingiem ), a dyskutując z .Nowoczesną bronię PiSu (narażając się na nazwanie moherem) . Uważam, że nie ma prawdy absolutnej i wszystko ma dwie strony. Ciężko mi się rozmawia z ludźmi zacietrzewionymi w swoich poglądach, nie potrafiącymi spojrzeć szerzej niż jedyny słuszny punkt widzenia. Wszelkie radykalizmy uważam za objaw jakiegoś niedorozwoju umysłowego. To pogrubione bardzo na tak Reszta mocno na wyrost
 11. Napisałam wyżej, że dziecko potrzebuje obojga rodziców :> Zdaję sobie sprawę z tego, że są mamuśki które "wiedzą lepiej", jednak tępię taką głupotę, ilekroć się z nią spotykam. Ubolewam, że w tym temacie nie wypowiedział się żaden ojciec o tym jak to zbędna jest matka w procesie wychowania dziecka :> @Anna , otóż to.
 12. @radeq, najpewniej porównanie badań nad samotnym rodzicielstwem matek i ojców przyniósłby lepszy rezulatat dla ojców. Opieka nad dziećmi nie jest przyznawana tylko patologicznym matkom (a i to nie zawsze), ojcowie by dostać opiekę muszą spełniać o wiele większe wymagania niż matki, zatem odsetek "ogarniętych" samotnych ojców jest na pewno większy niż ogarniętych samotnych matek.