Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mocny Wilk

Użytkownik
 • Zawartość

  279
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

213 Świetna

O Mocny Wilk

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

716 wyświetleń profilu
 1. Też tak mam, moje słowo ma wartość Jednak jak pokazuje życie, zasadę słowności należy stosować w interakcjach z innymi samcami i w biznesie. Kobietom kłamać i wciskać kity trzeba no i tyle. Doceniła kiedyś któraś tak naprawdę, spełniane przez mężczyznę obietnice? Chyba nie.
 2. Jednak obejrzałem do końca pod wpływem waszych postów, moja reakcja ---> xDDDDDDDD Ten program uwidocznił większość kwestii poruszanych na forum Korwin to żyd i oszołom ale moc i wiedzę ma iście samczą.
 3. Hehe a ja odwrotnie, obejrzałem 10 min i wracam do oglądania The Walking Dead Ten program to dno totalne, baby i rycerzyki.
 4. Ja złożyłem tylko jako takie życzenia szefowej i podarowałem coś słodkiego Czysty pragmatyzm, liczę na większą premię w tym miesiącu Loszkom nic.
 5. 3,7,8
 6. Płytcy jesteście, loszki takie mondre rzeczy piszą a wy się śmiejecie
 7. Nie rozmawiam z rodziną na takie tematy. Gównoburza potrafi wybuchnąć przy znacznie lżejszych tematach, gdzie mam odmienne poglądy od reszty. Powoli uczę się robić swoje, bez dyskutowania na ten temat i opowiadania co myślę. Postu nie obchodzę, tzn mięsa nie jem bo nie chcę się kłócić, ale wewnętrznie tego całego teatrzyku nie czuję. Omijam kościół i wszelkie obrzędy religijne.
 8. Mam podobne podejście co @Przemek1991. Poważny związek nie wchodzi u mnie w grę, mam 24 lata. Mam tyle zajęć, że dnia mi brakuje, gdybym dodał do tego jeszcze loszkę to albo musiał bym zrezygnować z siebie albo nie miał bym czasu spać
 9. O ja pierdole xD pejsowe mądrości. Dobre są jeszcze te obrazkowe równania np. koń + koń =20, wieloryb + wieloryb = 50 , ile to koń + wieloryb? xD I oni to kurwa udostąpnieją żeby się pochwalić inteligencją xD
 10. Chyba szykuje się coś zajebistego.
 11. Ja już skorzystałem. Kilka drzew poleciało, w tym jedna gruba sztuka W miastach to słyszałem, że szykuje się z tego powodu imba bo macie tam smog itp. ale u mnie na wsi to naprawdę dobra zmiana.
 12. Dobrze, że nie idę jutro do roboty bo by mnie nafaszerowali pączkami. Trzeba pilnować sadła.
 13. Kiedyś w jednej z audycji zachęcałeś do bojkotu Sony ze względu na młodego Sztura występującego w ich reklamach Nie żebym się czepiał
 14. Podoba mi się idea takiego budzika, ale mam jedną poważną wątpliwość. Co jeśli będę spał akurat odwrócony plecami do budzika? Wtedy chyba nie zadziała zbyt dobrze? Myślicie, że jest znacząca różnica między tym chińczykiem a dużo droższym Philipsem?
 15. Jeśli wziąć pod uwagę tak prozaiczną rzecz jak trening na worku to dla mnie nie ma porównania. Wolę w klubie, tam mam większą motywację, przełamuję bariery. W domu to nie to samo. Pare lat trenowałem na własnej siłce w domu, teraz z perspektywy czasu przyznam że wolałbym chodzić na profesjonalną siłkę z kuzynem i kumplami. Myślę, że takie typowo męskie sporty jak siłka czy SW lepiej praktykować w atmosferze braterstwa i zdrowej rywalizacji.