Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Mocny Wilk

Użytkownik
 • Zawartość

  270
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

209 Świetna

O Mocny Wilk

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

660 wyświetleń profilu
 1. Chyba szykuje się coś zajebistego.
 2. Ja już skorzystałem. Kilka drzew poleciało, w tym jedna gruba sztuka W miastach to słyszałem, że szykuje się z tego powodu imba bo macie tam smog itp. ale u mnie na wsi to naprawdę dobra zmiana.
 3. Dobrze, że nie idę jutro do roboty bo by mnie nafaszerowali pączkami. Trzeba pilnować sadła.
 4. Kiedyś w jednej z audycji zachęcałeś do bojkotu Sony ze względu na młodego Sztura występującego w ich reklamach Nie żebym się czepiał
 5. Podoba mi się idea takiego budzika, ale mam jedną poważną wątpliwość. Co jeśli będę spał akurat odwrócony plecami do budzika? Wtedy chyba nie zadziała zbyt dobrze? Myślicie, że jest znacząca różnica między tym chińczykiem a dużo droższym Philipsem?
 6. Jeśli wziąć pod uwagę tak prozaiczną rzecz jak trening na worku to dla mnie nie ma porównania. Wolę w klubie, tam mam większą motywację, przełamuję bariery. W domu to nie to samo. Pare lat trenowałem na własnej siłce w domu, teraz z perspektywy czasu przyznam że wolałbym chodzić na profesjonalną siłkę z kuzynem i kumplami. Myślę, że takie typowo męskie sporty jak siłka czy SW lepiej praktykować w atmosferze braterstwa i zdrowej rywalizacji.
 7. W sumie to my się bardziej z tego śmiejemy niż dyskutujemy, przynajmniej ja Przeczytałem żeby mieć beke z tego ich bajania.
 8. Niektórych wkurwia, że lubię jeść większość rzeczy oddzielnie np. najpierw zjem ziemniaki za którymi za bardzo nie przepadam, później sałatkę a dopiero na koniec mięsiwo czy co tam jest głównym daniem. Może to coś oznacza? Źle ze mną doktorze?
 9. Ciężko jednoznacznie stwierdzić. Napisała "słomiarze" a nie "stulejarze" Jednak widać pewne podobieństwa w opisie tej zaradnej i oczytanej Pani.
 10. "Dominika jest niezwykle oczytaną humanistką. Nie ma tematu, na który nie podjęłaby dyskusji. Dlatego ma wielu kolegów i wierzy w przyjaźń damsko-męską. Na nielicznych randkach lubi testować mężczyzn w kierunku ich wiedzy i intelektu. Męski mózg uważa za najseksowniejszy organ w ich ciele. -Tylko żal duszę ściska, jak czasami mało mają w tych głowach, a z butów wychodzi słoma – żali się dziewczyna. Uważa, że takich "słomiarzy" spotykała na "speed-randkach", na które kiedyś chodziła. Przestała, bo, jak twierdzi, przeważają na nich zdesperowani mężczyźni pod lub po 40-tce. Przeważnie informatycy. - Spotkasz się z takim, a on daje do zrozumienia: "Zobacz, jaki jestem fajny, ustawiony. Staraj się teraz, maleńka…" A ja nie mam zamiaru nadskakiwać mężczyźnie. Chcę, abyśmy funkcjonowali na równych prawach. Jako partnerzy. Dlatego Dominika czeka na tego właściwego. Dla którego jej trud włożony w pracę nad sobą nie pójdzie na marne." Mój ulubiony fragment. Uśmiałem się Przecież ona jako stara panna i wariatka NIEZWYKLE OCZYTANA HUMANISTKA nie będzie nadskakiwała jakiemuś tam facetowi z hajsem i wysoką pozycją społeczną. To on powinien paść na kolana i błagać o zaszczyt wydupczenia księżnej Pani Na randkach oczywiście zadaje pytania jak Pan Tadeusz Sznuk, żeby sprawdzić wiedzę samca, pytań o zarobki, mieszkanie, samochód, wyjazdy zagraniczne na 100% nie zadaje. Ona nie jest tak płytka i zdesperowana jak tamci "słomiarze".
 11. Jeżeli ma być to prezent o dużej wartości to druknięty pdf wypada raczej średnio Oryginał to oryginał.
 12. Może jeszcze ma nadstawić drugi policzek? W "Przyjaciółce" to wyczytałeś czy Dżentelmen z pejsa? Siora chce Ci dojebać żeby poczuć się przyjemniej, sam napisałeś że jako kobieta nie jest najwyższych lotów. Nie przejmuj się tym, szkoda nerwów. Radzę: uśmiechaj się do niej i miej wyjebane na takie kłótnie, pełen spokój. Z tego co zauważyłem wtedy dopiero następuje furia ale już jednostronna.
 13. W WOTA przegrałem chyba 2 czy 3 lata. Kilka 10 tierów się uzbierało. War Thunder moim zdaniem dużo bardziej realistyczny i ciekawy jeśli chodzi o czołgi np. opadanie pocisku podczas lotu, niema też faworyzowania graczy premium podczas bitwy. Samoloty wymagają niezłego refleksu i wyczucia, nurkując 800 km/h na wroga trzeba trafić i jeszcze pilnować żeby samolot się nie rozleciał na kawałki
 14. Gra ktoś w War Thunder? Od lipca w nic nie grałem, a wcześniej młóciłem myśliwcami bezlitośnie Jak ktoś jest na czasie w temacie to czy zmiany w grze na plus czy na minus?
 15. Hmmm gruba rozkima . Na 100% Ziemia znajdująca się wewnątrz Ziemi ma mniejszą objętość. Pole powierzchni myślę że może być zależne od jej kształtu. Zakładając że nie jest kulista, tylko ma mniej lub bardziej fikuśne kształty - może mieć większą powierzchnię. xD