Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Zerwito

Użytkownik
 • Zawartość

  276
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Zerwito wygrał w dniu 22 Wrzesień 2016

Zerwito posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

238 Świetna

O Zerwito

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

416 wyświetleń profilu
 1. Proste jak budowa cepa. Obchodzisz negatywne wzorce. Budujesz na boku wzorzec, że w sumie to nie ma czym się przejmować, bo w jakieś części jesteś stworzony z Boga. A czy Bóg się czymś przejmuje, ma kompleksy, albo jest biedny? Oczywiście, że nie. Skoro istota boska - najwyższy możliwy autorytet dla podświadomości jest bogaty/szczęśliwy itp. To Ty też możesz taki być. Powolujesz się na cechy boskie i je maksujesz przed lustrem. Jak będziesz mówił głośno to efekt jest szybszy. Miłej zabawy.
 2. Chłopaki :-P wczoraj do mnie pisała, że na pewno będzie, a teraz godzinę przed spotkaniem dostaje wiadomość, że jest chora i wie, że zawalila sprawę, ale nie przyjdzie. Odpisałem krótko: ok. Pytanie st czy brak zainteresowania? :-P
 3. Jeżeli chodzi o poradniki to nie mam głębokiej wiedzy. W sumie polecam: Wilka z Wall Street. Naprawdę książka zrobiła na mnie wrażenie. Oczywiście trzeba zwracać uwagę na podejście Jordana do pieniędzy i odnoszenia sukcesu, jak się nastawiał do tego. Należy odrzucić jego uzależnienia od kobiet i prochów. Nieśmiertelny cytat głównego bohatera na zachętę. ,, The only thing standing between you and your goal is the bullshit story you keep telling yourself as to why you can't achieve it"
 4. Witam Panów :-) umówiłem się z fajną laską na łyżwy. W sumie ona o tym nie wiem, bo powiedziałem, że zabiorą ją w jakieś fajne miejsce. Parę razy się spotkaliśmy gdzieś w przelocie i tak umówiliśmy się na spotkanie. Zwracam się do was o jakieś drobne porady :-) typu od razu brać ją za ręke na lodowisku? W jaki sposób eskalowac dotyk? Proszę o jakieś drobne wskazówki, które mogą pomóc. Cel: w sumie nie napalam się jakoś mega, na seks czy ltr. Ma być po prostu spotkanie, ale żebym nie wpadł w ramę przyjaciela - no chyba, że żle kombinuje i muszę sobie coś w głowie założyć. Z góry dziękuję za rady.
 5. Dzięki mistrzu i wzajemnie :-)
 6. Masz problem z pewnością siebie? Chłopie medytuj, na początku jest ciężko, bo wszystko z Ciebie wychodzi, ale potem.. Sam się przekonasz :-P Ogólnie to polecam warsztaty przemówień publicznych, koła dyskusyjne, koła debat, kluby negocjacyjne - sam uczęszczam i widzę ogromny progres. Poza tym wyjdź ze strefy komfortu, tak tak wiem, że ciężko. Zawsze chciałaś się nauczyć tańczyć - zapisz się na kurs. Poznasz nowych ludzi, chcąc nie chcąc będziesz musiał się wykazać. No i najważniejsze samoobserwacja, wszystko pójdzie na marne bez tego elementu. Kiedy po kilku tygodniach\miesiącsch zdasz sobie sprawę ze schematów, ograniczeń i odruchów - zrozumiesz pewien rzeczy np. że wcale nie jesteś nieśmiały, ale zachęcam żebyś sam do tego doszedł. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
 7. Zazdroszczę Ci bracie :-) spróbuj wejść trochę w samorozwój, to przestaniesz się przejmować opinią innych. Na końcu i tak każdy będzie sam. Najwięksi ludzie w historii świata byli samotnikami.
 8. Z tymi smsami - zawaliłeś. Nic Cię nie trzyma to zrób radykalne odcięcie na każdej linii. Po co wzbudzać w sobie wspomnienia. Ona może chcieć Cię trzymać w pobliżu, bo z nowym jej nie wyjdzie. Kobietki to dziwne istoty, nie próbuj ich zrozumieć :-)
 9. Świetna historia, czekam na Kasię :-)
 10. Dziękuję za historię :-) schemacik, ale opisaleś tak, że czuć było napięcie
 11. Normalka, kolega też się wczoraj umówil z nowo poznaną loszką i ona zapomniała haha :-) w swoim życiu miałem tysiące takich sytuacji. Staram się jakieś ważniejsze sprawy załatwiać z samcami, bo wiadomo większa pewność. Nie wolno ufać czemuś co krwawi tydzień w miesiącu I nie zdycha ;-)
 12. No co mam Ci powiedzieć @RedBull1973 - życie :-)
 13. @Normalny w Anglii prawo jest inne niż Polsce. U nas jest system prawa stanowionego, a tam precedens. Żeby się rozwodzić w Polsce muszą wspólnie mieszkać w Polsce, bez papierka nic nie da rady zrobić.
 14. No właśnie wiem :-) ale nie mam z nią kontaktu poza Facebookiem, jakimiś wpadnieciami na siebie i tańcem :-)
 15. No nie wiem napisać do niej na fejsie? Czy wróciła do domu bezpiecznie? :-) Żeby pokazać zainteresowanie.