Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Herbu Mizogin

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  199
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

277 Świetna

O Herbu Mizogin

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Stalking na wykop.pl - koniec "zabawy".

  Forum istniało i będzie istnieć niezależnie od ,,dramy'', a to ze względu na jego TREŚĆ. Hejterzy z wykopu istnieli WYŁĄCZNIE w oparciu o ,,dramę'' i teraz czeka ich bolesny odwyk niebycia w internetach.
 2. Pisz tak: ,,Wymagań dużych nie mam, natomiast mam dużego kutasa i jemu możesz rzeczywiście nie podołać". Szanse: ok. 10%, w innym przypadku - bliskie zera.
 3. Nie, raczej nie dowiemy się, bo temat został założony wyłącznie na potrzeby pobycia przez kilkadziesiąt godzin w świecie fantastycznej opowieści o kimś kto w tej postaci nie istnieje.
 4. Uważasz, że Ptolemeusz, w przeciwieństwie do Kopernika nie posługiwał się tzw. metodą naukową?
 5. Piszesz, że ,,prawdziwa nauka" to taka, która stosuje metodę naukową. Jest to równoznaczne stwierdzeniu: ,,nauka, która stosuje metodę naukową, stosuje metodę naukową", bo to metoda określa co jest ,,prawdziwe", a co nie. W ogóle nie ma czegoś takiego jak ,,metoda naukowa" w liczbie pojedynczej - są co najwyżej metodY, a ściślej rzecz biorąc jest ich dokładnie tyle ile teorii naukowych.
 6. Ponura prawda o socjalizmie, czyli o czym 90% lewicowców nie wie

  ,,Wielką Rewolucją" nazywana jest rewolucja francuska.
 7. Niczego nie wyrokuję, tylko pytam: co jeśli rozbieżność między tym co mówisz a ,,prawdą" jest równie duża co odległość między literkami ,,a" i ,,m" na klawiaturze...
 8. Proza życia - kobieta na zakupach

  Brawo za temat - wiele wniosków można wyciągnąć właśnie z takich mikroobserwacji. Od siebie dodam: 1) zajmowanie miejsc siedzących zewnętrznych w autobusach przez Panie i blokowanie tym samym dostępu do teoretycznie wolnego miejsca przy oknie 2) jak mi dzwoni telefon po 20 czy w niedzielę to wiem, że na 90% jest to klientka. Jak się trafi klient płci męskiej to zawsze na wstępie przeprosi, że dzwoni o takiej porze itd., z kobiet może 1 na 10 zacznie rozmowę w ten sposób.
 9. Czyżby podświadomość postawiła te znaki? Szczególnie to ,,m" na końcu wzbudziło we mnie refleksję.
 10. Hahaha, radeq i Tomko - to było ZNAKOMITE.
 11. Dzisiaj każda wypowiedź na temat naturalnych różnic między płciami musi być jakoś ,, zmiękczona" żeby mogła doczekać się w ogóle publikacji. ,,Inteligencja emocjonalna", ,,komunikacja niewerbalna" to pojęcia sprzeczne same w sobie, rodem z domu wariatów wprowadzone do języka współczesnej ,,nauki" wyłącznie po to żeby nadać jakąkolwiek wartość zjawisku bezrozumnej kobiety.
 12. Kilka słów w przedmiocie ,,jedzenia sałaty". Byłem ostatnio, po długiej przerwie, w McDonaldsie - takim w galerii handlowej, gdzie jest zawsze mnóstwo ludzi więc i błąd statystyczny mniejszy. Co zwróciło moją uwagę, to że 90 % osób w wieku mniej więcej 15-25 lat stanowiły przedstawicielki tzw. płci pięknej. W autobusach czy tramwajach nieraz widuję młode dziewczyny z batonikami czy słodkimi bułkami, widok jedzącego cokolwiek mężczyzny jest rzadkością. Sałatki to tylko późniejsza w porządku czasu racjonalizacja Waszego obżarstwa.
 13. Krakowska Szkoła Ekonomiczna - zapomniana szkoła ekonomii z Polski

  Dobra lista, pod warunkiem, że nie traktuje się tych pozycji jak Biblii. Od siebie dodam klasyków, którzy ten styl myślenia o ekonomii kształtowali: Cantillon, Smith, Say, Bastiat.
 14. Z większością tez zawartych w wywiadzie nie sposób się nie zgodzić. Natomiast ostatnie zdania nt. długości życia i zmian ewolucyjnych, które wskutek tego muszą dopiero nastąpić to kompletny nonsens. Z badań inskrypcji nagrobnych i dokumentów wynika, że w Rzymie okresu późnej republiki i cesarstwa ok. 15% populacji dożywało minimum 60 roku życia. Niższa niż dzisiaj PRZECIĘTNA długość życia w przeszłości wynika głównie z wysokiej śmiertelności dzieci oraz wysokiego odsetka śmierci gwałtownych (np. w bitwie).
 15. Podziękowania

  Wyobraźnia to największa siła sprawcza jaką dysponuje człowiek. Nic tak nie kształtuje woli o ile korzysta się z niej umiejętnie. Ale to już wiesz, sądząc po Twoich wpisach. W związku z czym nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Ci żebyś nigdy o tej podstawowej zasadzie nie zapomniał, wsłuchawszy się w podszepty różnej maści ,,uzdrowicieli relnością", których z wiekiem będzie w Twoim otoczeniu przybywało.
×