Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Herbu Mizogin

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  158
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

228 Świetna

O Herbu Mizogin

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dokładnie. Uważny obserwator bez trudu zauważy jak zmieniają się reakcje Pań na jego obecność GDZIEKOLWIEK w zależności od tego czy jest akurat ,,w formie" czy z jakichś powodów ma ,,słabszy" dzień. One wyczuwają nawet mikroskopijne spadki quantum energii, co opisują potem jako ,,błysk w oku" albo jego brak.
 2. To teraz, tak dla równowagi ,niech ona posłucha troszkę Radia Samiec...Żartowałem.
 3. Ja też żałuję, że nie mogę zapytać Szekspira co mu sprawiło większą przyjemność - napisanie ,,Hamleta" czy ruchanie jakiejś dworskiej kurewki. Ale myślę, że odpowiedź znam chociaż moje przyjemności tak w jednej jak i drugiej sferze są zapewne znacznie skromniejsze.
 4. Uważam, że jeśli samiec i to bez względu na wiek nie potrafi wymienić chociaż jednej czynności, którą wartościuje co do przyjemności wyżej niż seks to powinien się poważnie zastanowić czy jeszcze jest mężczyzną.
 5. Gdyby nie ta panna z klubu to pewnie nawet bym nie wiedział dokładnie czym jest to całe PUA - rozumiane intuicyjnie hasełko, które gdzieś tam się przewija w internetach. Taki paradoks.
 6. Rnext już wszystko elegancko podsumował, ale że temat dotyczy wizyt w klubach i pojawił się wątek PUA nie mogę nie przytoczyć pewnej anegdoty. Poznałem podczas jednego z weekendowych wypadów dwie młode panny. Po jakichś 20 minutach rozmowy padło pytanie czy nie jestem przypadkiem adeptem PUA. Odpowiedziałem, zresztą zgodnie z prawdą, że wiem co oznacza ten termin, ale nic ponadto i zapytałem z kolei czy uważają mnie za kogoś kto potrzebuje podobnego makijażu. Wieczór zakończył się miłym finałem z jedną z nich, w międzyczasie były jeszcze przeprosiny za zniesławienie i wykład pt. czym jest PUA (sic!).
 7. Negują, wyzywają, ,,rzygają". A począwszy od jutra 90% wypowiadających się tam będzie zaczynało dzień od lektury stron Marka...
 8. Tomko na ostrym haju sądząc po ostatnich postach...
 9. Popęd rozumiany właściwie jest dokładnie taki sam tak u kobiety jak i u mężczyzny, jedynie w różny sposób się PRZEJAWIA. Czy ktokolwiek zastanawia się nad tym czy to samica komara czy może samiec ma ,,większy popęd"?
 10. To o czym piszesz to jest absolutna podstawa do tworzenia jakiegokolwiek związku. Natomiast czym wyższe SMV kobiety, tym - niezależnie od SMV mężczyzny - sztywniejszą trzeba trzymać ramę, taka prawda. Łatwiej wychować komuś z SMV 6/10 laskę 5/10 niż komuś z SMV 8/10 pannę 7/10.
 11. Wiele zależy od tego jak atrakcyjna dla innych samców jest Pani i w jakiej fazie jest relacja.
 12. Boks, szachy i Angry Birds - wszystko to są gry. A Wybór gry, w którą wolisz zagrać należy już do Ciebie...
 13. Myślę, że jest to element zaplanowanej demokratycznej hodowli, której celem jest sprowadzić wszystko do postmodernistycznego wzorca, co już wcześniej uczyniono zresztą ze sztuką, obyczajem i nauką a teraz robi się w dziedzinie polityki. Chodzi o zrelatywizowanie polityki do tego stopnia żeby nawet co bardziej dociekliwi byli zmuszeni uznać w końcu jakiekolwiek wartościowanie na jej polu za śmieszne i bezzasadne.
 14. Gratuluję i dziękuję za przyjęcie funkcji.
 15. ,,ZbierałAm"...i to by było w zasadzie na tyle.