Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

KatowickiKarol

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

18 Dobra

1 obserwujący

O KatowickiKarol

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. Witam

  Hejka
 2. Serwer plików NAS

  @Mnemonic Niby fajnie, ale jak Ci dysk w starym lapku padnie to będzie płacz. Jeżeli to mają być dane, które mają jakąś wartość to warto pomyśleć o NASie właśnie i ustawić go w RAID 1 coby w wypadku awarii dysku 1 dysk 2 był lustrzaną jego kopią. Osobiście robię kopie danych tylko z laptopa i używam w tym celu dysku zewnętrznego, który raz w tygodniu podpinam coby zrobił sobie kopię przyrostową. @adrian86 Mam doświadczeniem z NASami od Synology - mogę je polecić. Ale niestety tanie nie są - a i pamiętaj, że zazwyczaj w paczce nie dostajesz żadnego dysku. Sam musisz o nie zadbać.
 3. Land Rover - freelander. Czy ktoś czy warto?

  Mam w rodzinie Land Rovery, bardzo fajne, niepsujące się sprzęty. Pytanie tylko czy chcesz takiego kloca na pierwsze auto?
 4. Jaki kurs tańca?

  Popieram, byłem w tym roku na dwóch weselach i brak umiejętności tanecznych jest przydatny w towarzystwie. Także też podepnę się pod temat.
 5. Prezenty urodzinowe i nie tylko dla Marka (aktualizacja darczyńców)

  Z salonu?
 6. Wszystko się posypało ...

  @Carl93m Spoko. Jak coś to służę radą. Siędzę komercyjnie w IT już parę ładnych lat.
 7. Na androidowym tinderze można się zalogować numerem telefonu.
 8. Śląsk

  Najzabawniejsze jest to, że w momencie zakładania konta tutaj był to blef ;]
 9. Wszystko się posypało ...

  Praca w moim wypadku pomogła mi wyjść z dołka. A jeszcze trafiłem na szefa, który przeżył podobne rzeczy w takiej samej kolejności, więc się rozumiemy. Ile już siedzisz w tym co chcesz robić? Może pora powoli szukać Juniorskiej pozycji? Możesz też pouderzać do małych firm pytając czy nie chcą kogoś poduczyć. Zanim poszedłem na swoje byłem w firmie, która raz na jakiś czas przygarniała takiego gościa, potem już na swoim zrobiłem dokładnie to samo. Siedzenie w domu i oglądanie seriali to zły pomysł kiedy jesteś hm. "niestabilny emocjonalnie". Wiem to niestety po sobie. Trzeba wbrew sobie zacząć wychodzić na spacery, na siłownie. Po paru tygodniach przestaniesz odczuwać niechęć i już jakoś pójdzie. Ważne jest też potem nie przestać, bo takie chandry lubią wracać. Do mnie szczególnie jesienią.
 10. Śląsk

  Są ;]
 11. Koszulki dla Samców

  @venom Wolę dopłacić to parę złociszy i mieć coś fajnej jakości.
 12. Wspólne konto bankowe

  Robiłem tak w poprzednim związku i się całkiem nieźle sprawdzało. A potem zaczęły się tematy, że może mielibyśmy jedno bo ja to źle finansami zarządzam i w ogóle lepiej zarabiam to mógłbym więcej dokładać bo tak babcia mówiła.
 13. Ojciec vs dorosły Syn.

  Przez 22 lata nie rozmiałem z ojcem o niczym innym niż "lekcje odrobione". Potem gadaliśmy o pierdołach, ale po padniętej firmie i rozstaniu pierwszy raz z nim gadałem jak z kumplem i pierwszy raz z nim piłem ;] Ojciec to dobra sprawa. Możesz być napruty, ale jak naprujecie się razem. Nawet starym koniom ojciec jest potrzebny
 14. Zginął Antyterrorysta [i]

  Ale zajechało onetem. W tym konkretnym wypadku nie ma co gadać o aparatach represji, ACAB i wylewać żale, że mandacik za picie nad Wisłą ktoś komuś wystawił. Facet zginął spełniając chyba najbardziej podstawową rolę policji - bronił mienia i życia obywateli.
 15. Mieszkam w centrum, mam wszystko na miejscu. Nie potrzebuję auta. Ale za to uwielbiam swoje motocykle. Niektóre Panie lubią motocykle. Lubią w sensie - być na nich wożone. A po wożeniu lubią sobie najebać fotek w kasku, kubraku i z motocyklem.
×