Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Krzysiek1991

Użytkownik
 • Zawartość

  515
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

163 Świetna

O Krzysiek1991

 • Tytuł
  Plutonowy

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

401 wyświetleń profilu
 1. Witam
 2. Tyle braci i sam Marek tutaj napisali historii o kobietach że czasem zastanawia mnie jak to jest możliwe, że jeszcze mężczyźni dalej są ku**a ślepi... I to jest najgorsze ta świadomość że przecież wiesz, że nic się nie zmieni...
 3. Witam
 4. Witam
 5. Witam
 6. Witam
 7. Jak już pijecie syf to niech to będzie do jakieś okazji (typu popitka do wódeczki czy wódeczka z red bullem) a nie na dzień powszedni bo was ta chemia na stare lata rozwali.
 8. To jest jak samochód w leasingu. Dopóki masz na opłacanie rat jest twój, nie masz na ratę tracisz... Tylko większość mężczyzn nie rozumie, że skoro opłaca ratę to ma prawo wymagać niezawodności, wyglądu itd. zgodnie z wysokością raty. Niestety większość płaci raty za bitego passata jak za nowego prosto z salonu. Masz utrzymywać dom, dawać atencję, być dobrym acz męskim, kochającym dla dzieci, pracowitym itd. czyli tym co składa się na ratę leasingu to wymagaj. Dajesz więcej niż dostajesz to dziękujesz i bierzesz następne do leasingu.
 9. Najgorsze co kobieta odbiera to rozum mężczyźnie...
 10. @EnemyOfTheState gdyby nie zakaz spożywania alkoholu i parę zbędnych zakazów to dla mężczyzn byłby to taj do życia.
 11. A potem "samotna mama pozna ustabilizowanego mężczyznę o ugruntowanej pozycji, nie interesują mnie przelotne relacje" albo na fb "Gdzie Ci prawdziwi mężczyźni"
 12. Dostrzegam też inną zależność, im bardziej umalowana tym głupsza i wyzwolona... A więc na szybkie randki bierzmy te w makijażu a na coś stałego bez
 13. To jest standard wszędzie już.
 14. Witam
 15. Mam nadzieje, że szwedcy mężczyźni nie będą na tyle głupi, aby po tylu latach ich dymania(społecznie i ekonomicznie) zacząć bronić szwedzkie kobiety. Chciały to mają, niech teraz robią z nimi porządek, może to pozwolili innym krajom się obudzić z letargu.