Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  85
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

22 Świetna

O Conrad

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ja spotykam często też taką sytuację. Podchodzę do sekcji z jajkami i szukam 1ek albo 2ek. Tam już stoi kobitka i przebiera , wybiera, nie może się zdecydować. Ja pewnym ruchem biorę swoje, sprawdzam numerek i do kosza. Po odejściu kątem oka widzę, że wybiera te same, pomimo tego, że jeszcze parę sekund temu w rękach miała inne. Jak widać pomogłem w decyzji, bo się bidulka męczyła i skopiowała mój wybór.
 2. Trenejro pewnie za jakiś czas zawita na nasze forum :-) , no to wpadł ...
 3. Gumka jest pod materacem i tam się ściąga do środka, trzymając to wszystko, na gorze nic nie widać. Praktyczne rozwiązanie.
 4. Zabawa w wynajem w Polsce przy prawie lokatorskim z PRL to jak gra w sapera. Bezpieczniejszą i z lepszą stopą zwrotu jest zabawa w tzw. "remont dla zysku". Kupuje się na rynku wtórnym mieszkanie pod remont, odpicowuje się je pod dane trendy i odsprzedaje dalej. Różnica to zysk, tutaj trzeba się dobrze znać na sprawach prawnych przy kupnie/sprzedaży nieruchomości, budowlance i mieć zaufaną ekipę remontową, ewentualnie samemu robić. Zysk w 2-4m może oscylować od 30-80k PLN. Po obróceniu tak kilka razy, można spłacić nieruchomość.
 5. Kup tzw prześcieradło z gumką na wymiar materaca. Nic ci się nie zsunie i płacić alimentów nie będziesz musiał ;-)
 6. W wieku 34 lat dopiero urodził się jej przyszły mąż, to podchodzi pod pedofilię kobiecą :-/
 7. Pianocraft zdecydowanie lepiej. Ja mam MCR-B043 i jestem zadowolony. Podłączam pod chromcast audio, kompa, tv, przez AUX.
 8. http://m.eska.pl/hotplota/news/amber-heard-i-elon-musk-na-randce-w-australii-po-raz-pierwszy-oficjalnie-razem/n/101016 Oznakowany, płeć piękna w akcji i w formie ... biedny Elon.
 9. Przykładem też jest nasza olimpijka z Rio Oktawia Nowacka, http://www.polskieradio.pl/130/2793/Artykul/1665768,Oktawia-Nowacka-o-swoim-olimpijskim-starcie
 10. Minuta 38:00 Mina loszki na informację "mój młody ma 9 lat", .. hehe a sama ma dwójkę dzieci, sic! Minuta 43:27 Co to kurwa jest!?
 11. To będzie piękna katastrofa :-D
 12. Jak masz czas zawsze możesz zostać słuchaczem na jakiejś PW, UW. Na wykłady może przyjść każdy, z ulicy.
 13. Kobiety zabijają mężczyzn dosłownie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1661439000549456&id=138667452826626
 14. 3,5,8