Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  79
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

20 Świetna

O Conrad

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. W wieku 34 lat dopiero urodził się jej przyszły mąż, to podchodzi pod pedofilię kobiecą :-/
 2. Pianocraft zdecydowanie lepiej. Ja mam MCR-B043 i jestem zadowolony. Podłączam pod chromcast audio, kompa, tv, przez AUX.
 3. http://m.eska.pl/hotplota/news/amber-heard-i-elon-musk-na-randce-w-australii-po-raz-pierwszy-oficjalnie-razem/n/101016 Oznakowany, płeć piękna w akcji i w formie ... biedny Elon.
 4. Przykładem też jest nasza olimpijka z Rio Oktawia Nowacka, http://www.polskieradio.pl/130/2793/Artykul/1665768,Oktawia-Nowacka-o-swoim-olimpijskim-starcie
 5. Minuta 38:00 Mina loszki na informację "mój młody ma 9 lat", .. hehe a sama ma dwójkę dzieci, sic! Minuta 43:27 Co to kurwa jest!?
 6. To będzie piękna katastrofa :-D
 7. Jak masz czas zawsze możesz zostać słuchaczem na jakiejś PW, UW. Na wykłady może przyjść każdy, z ulicy.
 8. Kobiety zabijają mężczyzn dosłownie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1661439000549456&id=138667452826626
 9. 3,5,8
 10. Artykuł z WO , "Sam zajmowałem się naszym dzieckiem. Będę alimenciarzem" http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,66725,21371643,w-kazdej-chwili-moge-stac-sie-alimenciarzem-to-bedzie-zaplata.html Kolejny kamyczek z historią zachowania loszek. ps Dopiero zauważyłem, ze to stara historia. W komentarzach nawet kilka osób wspomina o Marku. Jak było , to proszę o skasowanie wątku.
 11. Sprawdź sennik, ale z interpretacją Freuda , czy Junga.
 12. Też lubię minimalizm w ich wykonaniu. Mam zegarek Skagen Ancher, biała koperta, czarny pasek. Ładnie się chowa pod mankietami.
 13. Treningowe (z amortyzacją) i startowe (bez amortyzacji), trialowe, na bieżnie itd. Ciebie interesują pierwsze. Nawet buty do biegania z Lidla, Decathlonu będą lepsze niż zwykle "sportowe".
 14. Ortopedom zostawisz więcej w tej sytuacji. Nie musisz kupować butów drogich, poczytaj w necie o tanich butach do biegania z amortyzacją. Powinni być w Twoim zasiegu. Sam nie kupuje butów z górnej półki, często w przecenach. Trzeba też pamietac, że obuwie ma swój przebieg, po którym trzeba kupić następne, pomimo, że stare wyglądają jak nowe. Ja treningowki zmieniam co 850km.
 15. To masz odpowiedź skąd urazy !!! Za takie coś to ci się mocny opierdziel należy. Jeżeli chcesz dalej biegać musisz kupić buty do biegania z amortyzacją, poczytaj o tym. To częsty błąd początkujących, jak widzę takich/takie na treningu zawsze zwracam im na to uwagę. Jakbyś miał pytania, pisz.