Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  73
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

19 Dobra

O Conrad

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Jak masz czas zawsze możesz zostać słuchaczem na jakiejś PW, UW. Na wykłady może przyjść każdy, z ulicy.
 2. Kobiety zabijają mężczyzn dosłownie https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1661439000549456&id=138667452826626
 3. 3,5,8
 4. Artykuł z WO , "Sam zajmowałem się naszym dzieckiem. Będę alimenciarzem" http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/7,66725,21371643,w-kazdej-chwili-moge-stac-sie-alimenciarzem-to-bedzie-zaplata.html Kolejny kamyczek z historią zachowania loszek. ps Dopiero zauważyłem, ze to stara historia. W komentarzach nawet kilka osób wspomina o Marku. Jak było , to proszę o skasowanie wątku.
 5. Sprawdź sennik, ale z interpretacją Freuda , czy Junga.
 6. Też lubię minimalizm w ich wykonaniu. Mam zegarek Skagen Ancher, biała koperta, czarny pasek. Ładnie się chowa pod mankietami.
 7. Treningowe (z amortyzacją) i startowe (bez amortyzacji), trialowe, na bieżnie itd. Ciebie interesują pierwsze. Nawet buty do biegania z Lidla, Decathlonu będą lepsze niż zwykle "sportowe".
 8. Ortopedom zostawisz więcej w tej sytuacji. Nie musisz kupować butów drogich, poczytaj w necie o tanich butach do biegania z amortyzacją. Powinni być w Twoim zasiegu. Sam nie kupuje butów z górnej półki, często w przecenach. Trzeba też pamietac, że obuwie ma swój przebieg, po którym trzeba kupić następne, pomimo, że stare wyglądają jak nowe. Ja treningowki zmieniam co 850km.
 9. To masz odpowiedź skąd urazy !!! Za takie coś to ci się mocny opierdziel należy. Jeżeli chcesz dalej biegać musisz kupić buty do biegania z amortyzacją, poczytaj o tym. To częsty błąd początkujących, jak widzę takich/takie na treningu zawsze zwracam im na to uwagę. Jakbyś miał pytania, pisz.
 10. Buty do biegania z amortyzacją czy zwykłe "adidasy"?
 11. Jak przekonania mogą wpływać na wygląd, czyli 27 profili dziewczyn, które stały się brzydkie z powodu feminizmu. Dla mnie to wygląda jak zaburzenie psychiczne. I kolejny kamyczek pokazujący, dlaczego nie ma pięknych feministek. http://www.returnofkings.com/114644/27-attractive-girls-who-became-ugly-freaks-because-of-feminism
 12. W mojej pracy zawodowej w Polsce otrzymałem od jednego ZDM dane na temat ruchu z bardzo dokładnym podziałem na rodzaj ruchu właśnie na podstawie danych z tablic rejestracyjnych. W tym mieście obecnie działadnie ponad 250 kamer tego typu. Co roku przybywa kolejnych. Na podstawie tego generowane są bardzo dokładne raporty o ruchu dobowym. Teraz łatwo domyśleć się jaki potencjał mają takie dane i co można z nimi zrobić.
 13. Świeża reklama z Super Bowl, podświadoma prawda, a potem na koniec to! Masakra https://www.youtube.com/watch?v=GDzMxlw2Fgo
 14. @Silny, to są te siły równoważące, o których wspominałeś ;-) ?
 15. W tym tygodniu też miałem taką sympatyczną sytuację :-) Szedłem do firmy, żeby się dostać na drugą stronę ulicy muszę przejść także torowisko tramwajowe, typowe przejście dla pieszych, bez sygnalizacji. Idę, w oddali widzę, nadjeżdzający tramwaj. Robię krok do tyłu, pokazując, że ustępuję i czekam na wyspie na przejazd. Tramwaj jednak zwalnia, hamuje, i staje przede mną. Patrzę na kierującego, a tam siedzi młoda blondynka z uśmiechem na twarzy wpatrzona we mnie. Odwzajemniony z mojej strony szeroki uśmiech i podziękowanie. Później z tym uczuciem "flow" spędziłem cały dzień. Bardzo miłe i sympatyczne uczucie. Nic więcej ..., a aż tyle. Dziewczyna zatrzymała 50 tonowego kolosa, żeby mi ustąpić , nie musiała :-)