Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  102
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

27 Świetna

O Conrad

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Służba przygotowawcza

  Haha, dzięki za sprostowanie, w środowisku biegaczy piątka to dystans 5km, a nie ocena, ale to wojsko, stąd mój błąd. Co do oceny to widzę powiązanie z testem Coopera, na tzw. 12 minut biegania, liczy się dystans przebiegnięty.
 2. Służba przygotowawcza

  @Damian Serio masz czas na 5km 14 min, pewnie w M40+ ? To rewelacyjny, ba!, mistrzowski czas, powinieneś brać udział w mistrzostwach weteranów, jaką masz wagę i wzrost?
 3. Muzułmanin apostata - wywiad

  Drugą ciekawostką jest koleś, który przeprowadził ten wywiad, czyli Piotr Ibrahim Kalwas, polski muzułmanin (przeszedł na islam w 2000 roku), mieszkający od 2008 w Egipcie.
 4. Krwiodawstwo

  Każda krew oddawana jest szczegółowo badana. Ja dostałem bana na 2tyg. podczas ostatniej próby oddawania krwi, w tym tygodniu pewnie znów wrócę i zobaczymy co się zmieniło.
 5. Modlitwa o nawrócenie - czarna magia?

  Ateista by się obraził :-D
 6. Wynajmowanie komuś mieszkania - porady

  3. Niska rentowność z wynajmy do ryzyka.
 7. Miłość nie jest ślepa. Kto z kim się żeni? Ciekawe dane na ten temat http://szychtawdanych.pl/?p=1718 Wiele spraw tutaj na forum było poruszane i jak widać po tym artykule, potwierdzają się ładnie w danych statystycznych.
 8. Już była o tym mowa, ale zawsze od zdjęć warto odjąć -1 albo -2 , one są mistrzami kamuflażu. Po kilku spotkaniach z rówieśniczkami, musiałem prawy suwak przesunąć zdecydowanie o 5 lat mniej. Szkoda czasu tracić na sprawdzanie. I to co szef Marek wspominał, teraz 40+ milfy dopiero mnie zauważają , eh co za przewrotna sytuacja.
 9. @radeq to ja miałem odwrotną sytuację, laską zaprosiła mnie na rower, zapomniała tylko wspomnieć, że będzie to ponad 35km. Bardzo fajny wypad, okazało sie, że biega biegi ultra. Sprawdzała czy dam radę, haha
 10. Żonglerka a rozwój

  Może nie żonglwanie, ale od ponad roku bawię się układaniem kostki Rubika na czas, podobne dobroczynne efekty odczuwałem, poprawa zręczności, spostrzegawczości, skupienia, tu i teraz. Chętnie spróbuję żonglerki, thx za post.
 11. Opis pasuje do mitycznego Szejka ;-)
 12. W punkt! Dobrze się Tobie wydaje.
×