Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  91
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

24 Świetna

O Conrad

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Żonglerka a rozwój

  Może nie żonglwanie, ale od ponad roku bawię się układaniem kostki Rubika na czas, podobne dobroczynne efekty odczuwałem, poprawa zręczności, spostrzegawczości, skupienia, tu i teraz. Chętnie spróbuję żonglerki, thx za post.
 2. Opis pasuje do mitycznego Szejka ;-)
 3. W punkt! Dobrze się Tobie wydaje.
 4. Rzucam cukier

  Ja też jestem w trakcie rzucania cukru/słodyczy, może nie ortodoksyjnie cały, ale zmniejszyłem do minimum. Zastąpiłem za to miodem, syropem klonowym i z agawy, tak jest łatwiej, polecam to rozwiązanie.
 5. Samochody waszych marzeń

  Land Rover Defender, żeby na starość szlajać się po bezdrożach w Bieszczadach.
 6. Ja spotykam często też taką sytuację. Podchodzę do sekcji z jajkami i szukam 1ek albo 2ek. Tam już stoi kobitka i przebiera , wybiera, nie może się zdecydować. Ja pewnym ruchem biorę swoje, sprawdzam numerek i do kosza. Po odejściu kątem oka widzę, że wybiera te same, pomimo tego, że jeszcze parę sekund temu w rękach miała inne. Jak widać pomogłem w decyzji, bo się bidulka męczyła i skopiowała mój wybór.
 7. Trenejro pewnie za jakiś czas zawita na nasze forum :-) , no to wpadł ...
 8. Prześcieradło i pościel, żeby prykać w nie wygodnie

  Gumka jest pod materacem i tam się ściąga do środka, trzymając to wszystko, na gorze nic nie widać. Praktyczne rozwiązanie.
 9. Gra ekonomiczna Ca$hFlow

  Zabawa w wynajem w Polsce przy prawie lokatorskim z PRL to jak gra w sapera. Bezpieczniejszą i z lepszą stopą zwrotu jest zabawa w tzw. "remont dla zysku". Kupuje się na rynku wtórnym mieszkanie pod remont, odpicowuje się je pod dane trendy i odsprzedaje dalej. Różnica to zysk, tutaj trzeba się dobrze znać na sprawach prawnych przy kupnie/sprzedaży nieruchomości, budowlance i mieć zaufaną ekipę remontową, ewentualnie samemu robić. Zysk w 2-4m może oscylować od 30-80k PLN. Po obróceniu tak kilka razy, można spłacić nieruchomość.
 10. Prześcieradło i pościel, żeby prykać w nie wygodnie

  Kup tzw prześcieradło z gumką na wymiar materaca. Nic ci się nie zsunie i płacić alimentów nie będziesz musiał ;-)
 11. W wieku 34 lat dopiero urodził się jej przyszły mąż, to podchodzi pod pedofilię kobiecą :-/
 12. Wieża audio do komputera

  Pianocraft zdecydowanie lepiej. Ja mam MCR-B043 i jestem zadowolony. Podłączam pod chromcast audio, kompa, tv, przez AUX.
 13. http://m.eska.pl/hotplota/news/amber-heard-i-elon-musk-na-randce-w-australii-po-raz-pierwszy-oficjalnie-razem/n/101016 Oznakowany, płeć piękna w akcji i w formie ... biedny Elon.
×