Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Conrad

Użytkownik
 • Zawartość

  136
 • Donations

  50,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

61 Świetna

O Conrad

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Akwarystyka - axolotl

  Spróbuj też od kogoś (akwarysty) dostać tzw. "żywej wody", powinno pomóc w dojrzewaniu. Zabrałeś się do tego od dupy strony, najpierw tworzy sie odpowiednie warunki, później wprowadza się tam małego przyjaciela.
 2. Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(

  Ja na Tinder spotkałem panią architekt, która mi mieszkanie robiła. Tylko ona szukała drugiego bolca do łóżka małżeńskiego, tzn. trójkącik. Często też spotykam profile pań, które jeszcze są w związku, czyli szukają gałęzi.
 3. Akwarystyka - axolotl

  Filtrację masz?
 4. Nie ma jak przenieść na realia polskie "50 twarzy Greya" ;-) Do tego fucking' logic! Prostytucja to prostytucja.
 5. Jej historie dotyczące pracy.

  Raz na miesiąc, ale też się zastanawiałem, czy warto i co z tego mam. Jestem na minusie, więc ograniczyć trzeba do minimum.
 6. Jej historie dotyczące pracy.

  Wypisz wymaluj moja siostra (starsza o kilka lat ode mnie), tylko u niej to jest ponad 50% wypowiedzi. Taki sam efekt, rozładowuje napięcie swoim pierdu pierdu, często powtarza to samo, nie pamięta, że już o tym mówiła, itd. Ja czuję, że ten przepływ energetyczny jest obciążony moim stanem. Ostatnio bronię się odciągając słuchawkę od ucha na 50cm, nie staram się tego analizować, rozumieć, poprostu sobie dźwięki płyną. Od czasu do czasu wtrącam jakieś: aha, tak bywa, tak już jest, itd.. Co by nie mówiła, zawsze pasuje moja wypowiedź, trwa to do 40 min. Od razu lepiej :-)
 7. @Rnext Co do maski to ja kupuję Dragon Sport II, mają atest (chyba jako jedyne) CIOP-BIP. Do tego w miarę tanie filtry zamienne.
 8. Co do oczyszczania powietrza i większej kubatury pomieszczenia polecany był przez znajomego oczyszczacz Electrolux EAP450. On trochę zgłębiał temat i stosował różne oczyszczacze. Bardzo dobry sprzęt, ale dość drogi, także w eksploatacji. Ja zaryzykuję z Xiaomi Air Purifier 2 z filtrem różowym HEPA, gdyż te inne to tylko EPA, zwłaszcza ten niebieski. Do pomieszczenia max. 30m2. Dziś też kupuje maskę antysmogową na rower. Mam dość wdychania tego syfu.
 9. Wydłużenie stosunku

  Jest też lek na receptę Priligy, tzw. dapoksetyna.
 10. Ucieczka przed świętami

  Z takim budżetem to masz prawie cały świat otwarty, zerknij na fly4free , tam kilka propozycji było w tym temacie.
 11. O pannach cnotliwych

  Co za wstyd, sam zalajkowałem pierwszy post w wątku. Dałem się nabrać na tą patologiczną spierdolinę , eh ... stary i głupi.
 12. Ucieczka przed świętami

  Jaki budżet?
 13. Polski obóz koncentracyjny, czyli nadal 1500 PLN "na łapę"

  GUS opublikował wczoraj takie dane, rozkład zatrudnionych wg wynagrodzenia ogółem brutto.
×