Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

piratos

Użytkownik
 • Zawartość

  56
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

58 Świetna

O piratos

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Te zmienne ujęcia kamery w zaproponowanym filmiku strasznie wkurwiają, przez co nie dałbym rady obejrzeć tego w całości. Szkoda, ale czy na pewno?
 2. @Miner zwyrole.org Polecam
 3. Jako, że w robocie mam do dyspozycji ekspres do kawy to głównie tam staram się pić małą czarną. Najlepsza dla mnie jest kawa torrefacto, aczkolwiek dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej nazwie. Przykładowo Movenpick Espresso. "Kawa torrefacto, jest kawą paloną z dodatkiem cukru. Cukier dodaje się na siedem minut przed końcem tradycyjnego, 17 minutowego procesu palenia. Cukier karmelizuje się na powierzchni ziaren, tworząc świecącą, ciemną powłokę."
 4. Poczułeś się lepiej? Mnie tylko zależy, żeby to miejsce było w coraz lepszej kondycji i niepokoi mnie to co się dzieje ostatnio wokół forum.
 5. Panowie, czy właśnie nastał jakiś festiwal żenady? Na forum gównoburze, na wykopie potężne działa wytoczone przez rozżalonego ex-forumowicza. Redbull w swoim wątku o rozstaniu za 5 dych pokazał co potrafi, ale o to co wyrabia to go nie podejrzewałem. Forum to nie koniec świata i nawet jak się drogi z nim rozchodzą, to nie powód, żeby wylewać gnój po internecie. Wspomniani bohaterzy z wątku z zadymą w autobusie, mieli całkiem wiarygodne historie. Dobrze, że tam nie pisałem, bo pewnie też bym dostał bana za multikonto
 6. Takie podejście jest niewłaściwe. Co to oznacza dodatkowe 200 zł, na bieliznę dla matki, czy jej kosmetyczkę? 900 zł czynszu na samo dziecko, to ile teraz kosztuje czynsz, 3 osoby x 900 zł = 2700 zł? O to też chodzi, żebyś zbijał wyliczenia matki dziecka do minimum. Nie wiem co rozumiesz pod pojęciem "większy kontakt z dzieckiem". Określ sam wymiar opieki, który chciałbyś mieć przyznany. Najlepiej, jeśli zawrzesz to w porozumieniu opiekuńczym. Jeśli to jest niemożliwe to zbieraj dowody na Twoje zaangażowanie czasowe w wychowaniu dziecka. Im większy wymiar opieki nad dzieckiem, tym niższe powinny być alimenty. Ogólnie wszystko, co przemawia na Twoją korzyść warto podnosić w sądzie. Skoro gotujesz dziecku obiady i ponosisz koszty jego wyżywienia to jasne jest, że faktury na żywność się będą liczyć. W zasadzie liczą się twarde fakty, przelewy bez odpowiedniego tytułu są bez znaczenia.
 7. Zdrada nie ma nic do rzeczy przy ustalaniu opieki i alimentów. Dla sądu jest ważny łączny koszt utrzymania dziecka. Na tej podstawie będą wyliczone alimenty. To, że zbierasz faktury imienne i opłacasz rachunki osobiście to Twój największy plus. Teraz muszę Cię trochę zmartwić. Na opiekę naprzemienną nie licz w momencie, gdy matka dziecka na to nie chce pójść. Opieka, mimo że może być przyznana Wam obojgu, to dziecko najprawdopodobniej zostanie przy matce. Wobec powyższego, najlepsza opcja to sporządzenie zgodnego planu wychowawczego. Kiedy to się uda to sąd nie zmieni zasad opieki zawartych w tym planie. Tak, czy inaczej ważne dla sądu są dotychczasowe środki (faktury odmienne), które przeznaczasz na dziecko, oraz czas który mu poświęcasz. Na tym się skoncentruj.
 8. Moja ex prędzej wolała dać dupy na zgodę, niż się przyznać do błędu i powiedzieć przepraszam. W ten sposób, bazując na moich najniższych instynktach, starała się mieć nade mną przewagę.
 9. Hehe, u mnie w pracy też to wisi na tablicy korkowej
 10. To był artykuł a'la "pogromcy mitów" hehe. Z drugiej strony można wspomnieć chłopaka, który zakrztusił się woreczkiem strunowym z marihuaną w radiowozie. A tak nawiasem, przez wojnę z narkotykami zginęło zapewne więcej ludzi, niż w wyniku ich stosowania.
 11. Może lepiej na forum podać te dane, więcej osób może skorzystać.
 12. Czytałem kiedyś o przypadku, kiedy zjarany koleś wpadł pod nadjeżdżającą ciężarówkę. Nie przeżył.