Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

piratos

Użytkownik
 • Zawartość

  184
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

143 Świetna

O piratos

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

379 wyświetleń profilu
 1. To jest jak śmiech z upośledzonych, tylko że Ci się proszą o to.
 2. Na dobry początek weekendu. Natchniona muza
 3. Wybacz @Normalny, że tak późno odpisuję. Nie jestem na bieżąco, odkąd wyjechałem z kraju. Nie krępuj się mnie pytać o takie sprawy, nie mam zbyt wielu tajemnic, poza zbytnią wylewnością, żeby nie zostać zdemaskowany w realu. Z córką relacje mam lepiej niż poprawne, biorąc pod uwagę ponad 2 tys. km dystans, który nas dzieli. Dzwonię do niej przynajmniej raz w tygodniu i gadamy do znudzenia. Spraw związanych z jej matką, oraz gachem nie podejmuję. Nie chcę jej obarczać tym ciężarem. Dla niej i tak musi być to spory dramat, ma tylko 6 lat. Nie interesuje mnie życie jej matki, nie zasługuje na moją uwagę. Aczkolwiek daje się wyczuć, że w miarę miło spędza czas, jeśli gach jest w pobliżu. Nie mieszkają wspólnie z nim, co niebawem ma się zmienić, podobno. Wtedy nastąpi prawdziwa proza życia, ale mnie to już gówno obchodzi, poza dobrem mojej córki. Pozdro!
 4. http://img.sadistic.pl/pics/1758a561b89f.jpg
 5. Powodzenia w realizacji planów!
 6. Pięknie! Pamiętaj, żebyś się nie poddawał, nawet gdy zdarzy Ci się upaść. Pozdro 600!
 7. Moja córka mówi o gachu po imieniu, wcześniej jako "pan". Najśmieszniejsze jest to, że gdy go poznała to przedstawiał się innym imieniem. Obstawiam, że dla konspiracji i żeby ze mnie idiotę zrobić.
 8. 2x500 to połowa przeciętnego wynagrodzenia Kowalskiego. Za co? Za damski chuj!
 9. W listopadzie zeszłego roku rzuciłem fajki, po kilku nieudanych próbach. Udało się, choć okoliczności zdawały się być niesprzyjające (miesiąc do sprawy rozwodowej). Kluczem było zaprogramowanie siebie, że to nie jest mój nałóg. Poszło łatwiej, niż się spodziewałem. Jeśli u Ciebie jest trudno zerwać z uzależnieniem to dobrze będzie obrać sensowną strategię. Powodzenia i pozdro 600!
 10. Obejrzenie tego filmu to samogwałt na psychice.
 11. No siema!
 12. Z dawnych lat pamiętam pewne powiedzenie - oksymoron: " niemożliwe, ale prawdziwe". Kiedyś się z tego śmiałem, ale jak przychodzi mi do spojrzenia na wiele spraw damsko-męskich to teraz na twarz wstępuje mi wyraz politowania. @raven dla Twojej kondycji psychicznej rozkminy typu, "dlaczego akurat on, jak będzie wyglądać ich wspólne życie " lepiej zostawić w spokoju. Jak nie trudno zauważyć toż to istne szambo. Chcesz to sobie sączyć do mózgu? Zajmij się sobą, najlepiej jak potrafisz Pozdro!
 13. To był wyraz mojego zawodu, bo zapowiadało się interesująco
 14. @Mandeep Poza grindem brzmi "trochę" gejowsko