Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Mayki

Użytkownik
 • Zawartość

  169
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

457 Świetna

O Mayki

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1011 wyświetleń profilu
 1. Festiwal białorycerstwa na wykopie.

  Ale trzeba przyznać, że jednak część dziewczyn staje po stronie faceta, więc zawsze jakaś nadzieja jest
 2. Krótko i mocno

  Dziewczyna zakochała się w kasiastym kolesiu, stąd oziębłość wobec ciebie. Panna badała grunt czy da radę przeskoczyć na inną gałąź. Okazało się, że koleś chciał ją tylko do zabawy, więc zapłakana chce do ciebie wrócić. Cala historia. I te tłumaczenia, że ona musi to przemyśleć. Kobiety po 2 minutach rozmowy z tobą wiedzą, czy chciałyby pójść z tobą do łóżka czy nie a ty wierzysz w to, że ona musi się namyślić? Wiesz jak wygląda w praktyce namyślanie się kobiet? Wchodzi w romans z takim jegomościem i sprawdza, czy jest ok czy chciał się tylko zabawić. Jak jest ok to po 2-3 miesiącach sielanki przychodzi do ciebie i z tobą zrywa. Jak chciał się tylko zabawić to wraca do ciebie "ja już się namyśliłam". Pisałem już o tym kiedyś - nigdy nie wracaj do dziewczyny, która cię zostawiła. Chciała znaleźć kogoś lepszego, ale jej nie wyszło!
 3. Odpowiedziałbym głośno "widzisz jak to fajnie i wygodnie jest oddawać się mężczyźnie za pieniądze, dwa razy dziennie zajmujesz się moim sprzętem i wszystko masz opłacane... O! Kupiłaś hot doga!? Nie za dużo tego szamania parówek na dzień?"
 4. Odpowiedzieć - może innym razem, ja na kręgle chodzę tylko ze swoimi partnerkami...
 5. Atencja poziom hard "supermodelki"

  Najprawdopodobniej było tak, że ta pani nie była zainteresowana kupnem czegokolwiek, a wypożyczeniem biżuterii do sesji bądź rozmową z właścicielem w celu obgadania możliwości "podarowania" jej biżuterii, którą ostatnio pożyczyła (no dajcie mi ją, plisss, ona jest taka piękna, ja jestem znana to zrobię wam fejm, plisss). Zapewne to nie był jej pierwszy raz, gdy truła im dupę, stąd stwierdzenie "dla pani czasu nie mamy". A ponieważ ego modelek wyjebane jest poza stratosferę, pani poczuła się urażona jak można ją tak olać, więc teraz robi antyreklamę jubilera aby się zemścić i udaje pokrzywdzoną.
 6. Mosze Red

  Czy Wy nie widzicie, że ekipa Sławka właśnie osiąga swój cel? Przecież to jest typowa zagrywka psychologiczna mająca na celu destabilizację w obozie wroga. Swoimi atakami zasiewają strach i nieufność, teraz mogą usunąć się w cień, resztę zrobią sami userzy forum, którzy wzajemnymi oskarżeniami i pomówieniami wprowadzą nerwową atmosferę i nieufność, co skończy się ucieczką starych wyjadaczy wnoszących wartościowy content, a samo miejsce stanie się coraz bardziej nieprzyjemne. Coraz bardziej męczą mnie te ciągłe oskarżenia o trolling czy wyłudzanie informacji. Nie twierdzę że tak nie jest, domyślam się że wróg nie śpi, ale lepiej na takie tematy dyskutować w gronie moderatorskim. To samo dzieje się przecież z uchodźcami - media specjalnie zalewają nas informacjami o przywilejach dla muslimów, by podirytowanie u Europejczyków rosło coraz bardziej. W końcu jakiś biały się wkurwi i zajebie kilku niewinnych muslimów w zamachu. A jak niewinni muzułmanie zginą, to i u zwykłych muzułmanów do tej pory nie mających nic do Europejczyków zacznie narastać wrogość. Społeczeństwo samo wywoła wojnę, na której władzom zależy. Warto to przemyśleć i wszelkie podejrzenia sprawdzać za zamkniętymi drzwiami przez moderatorów, a jeśli ktokolwiek podejrzewa, że ktoś próbuje wyłudzić od niego prywatne informacje, po prostu ich nie udzielać.
 7. Od siebie polecam tego bloga, sporo można się nauczyć nt. aspektów postępowania z kobietami w związkach: http://www.blackdragonblog.com Oraz jeszcze druga propozycja, chociaż tutaj zaglądam nieco rzadziej: https://therationalmale.com
 8. Nie chciałbym się wymądrzać, ale IMO trochę źle to pokierowałeś Tego typu rozmowy nigdy nie wyjdą nam facetom na dobre jeśli będziemy dawać kobietom dowody na ich argumenty. A ostatnim tekstem o swojej interesowności "nakarmiłeś" ją i jej psiapsie tezą, jakoby mężczyźni zawsze byli interesowni. Teraz ma twardy dowód na to, że liczymy na zysk z bycia w związku. Wg mnie najlepiej odwracać kota ogonem i to ją oskarżyć o materializm, interesowność itp. Chyba nie dam rady bla bla żeby się z Tobą zobaczyć - Rozumiem, że spotykasz się z facetami tylko wtedy, kiedy musisz coś przy okazji załatwić i będziesz coś z tego miała... To, że po prostu ja będę nie wystarcza? - jasne, że wystarcza, dlatego wpadaj śmiało do mnie jak będziesz mieć tylko czas. Gdyby coś odpisała, że wolałaby, żebyś to przyjechał, albo że to ty powinieneś przyjechać boś facet, odpisujesz widać, jak bardzo zależy ci na spotkaniu, skoro nie jesteś w stanie się ruszyć do kogoś, tylko czekasz, aż ktoś zjawi się u ciebie. Babci też nie odwiedzasz i czekasz, aż przyjedzie ze słoikami dżemu? Kwestia naszych osób jest istotna, a co gdzie i jak nie ma znaczenia - skoro nic innego nie ma znaczenia, to dlaczego nie chciałaś przyjechać do Gdańska tylko po to, żeby się ze mną spotkać? Gubisz się w zeznaniach, sama nie wiesz czego chcesz i ty chcesz budować coś poważnego?
 9. A mnie zastanawia bardziej coś innego - dlaczego mężczyznom tak bardzo zależy, aby być tym ostatnim w kolejce u kobiety. Z czasem kobiety się starzeją, coraz więcej zrzędzą i marudzą, w związku coraz większa rutyna i stagnacja. Osobiście zawsze związki traktowałem jako swego rodzaju etap w życiu, który kiedyś się skończy i nie widzę nic złego w tym, że po 4 latach babeczka mnie zostawi i pójdzie do innego. Lepsze to niż sytuacja na odwrót, gdy dziewczyna wybawi się za młodu na kuśkach innych fagasów, a na koniec jak zachce się dzieciaczka przyjdzie do mnie, by być ze mną po kres swych dni. Osobiście zawsze kojarzyło się to z jedzeniem resztek po obiedzie - gdy jest piękna i młoda, daje swe wdzięki innym. Gdy się zestarzeje i nikt już jej nie będzie chciał, dopiero wtedy przychodzi do mnie z cipką rozjechaną przez moich kolegów, z postawą "no to masz, w końcu się doczekałeś, teraz już mogę ci dać". Jak resztki po dobrym obiedzie...
 10. W razie "W" Będę Dezerterem.

  Dlaczego osobiście mam problem z obroną "własnej" ojczyzny? Bo ona nie jest moja... 1. Żyjesz w kraju, w którym politycy cię okradają i mają wyjebane na twoje potrzeby. 2. Władza doprowadza do konfliktu z innym krajem. 3. Władza każe ci walczyć za ojczyznę, sama zaś chowa się w bunkrach lub wymiata za granicę ze swoimi majątkami. 4. W trakcie wojny ginie mnóstwo zwykłych obywateli. 5. Wojna się kończy, elity wychodzą z bunkrów i wygłaszają patetyczne przemowy dziękczynne dla poległych 6. Ponieważ trzeba odbudować kraj, politycy wprowadzają 50% podatek dochodowy "bo przecież trzeba jak najszybciej odbudować kraj". Kiedyś gdzieś czytałem, jak już od tysiącleci mądrzy u władzy prali mózgi młodym ludziom, że śmierć w walce za ojczyznę to wielki honor, bo potrzebne im było stado baranów, które za darmo będzie walczyć za władzę i ich majątki.
 11. "Marszałek Żukow był najwybitniejszym dowódcą II wojny światowej. Skąd o tym wiemy? Pisze o tym sam Żukow" - autora cytatu nie znam.
 12. Zestarzejesz się, koleżanki chapną bogatych łosi, a Ciebie dopadnie frustracja, że twojego boya nie stać na zapewnienie takiego poziomu życia jakie mają koleżanki to zmienisz zdanie
 13. Ty: Nieprawdopodobny zbieg okoliczności... Ona: Dlaczego? TY: Bo to samo pomyślałem, jak spojrzałem na Twoje cycki...
 14. Mam pytania do was Panowie

  Zrób poradnik w formie obrazków dla @Anilli, szybciej załapie. I wrzuć go tutaj, to ocenimy, czy dobrze jej radzisz . Wszak my bardzo dbamy, aby kobiety na tym forum otrzymywały wartościową pomoc
 15. Nie twarzowy wygląd.

  Stereotypowe myślenie. Mężczyźni jadą po najmniejszej linii oporu - szukamy seksu tam, gdzie możemy. Dlatego brzydcy faceci chodzą na randki z brzydkimi dziewczynami. A ponieważ większość mężczyzn jest przeciętnych, toteż największe szanse na seks upatrują w dziewczynach "przyziemnych", czyli 5-8/10. Ilość adoratorów można określić za pomocą krzywej Gaussa, nieznacznie przesuniętej w prawo. Najwięcej adoratorów mają dziewczyny ładne, czyli 7-8/10. Te z najwyższej półki są często ignorowane przez mężczyzn przez myślenie "jest zbyt atrakcyjna dla mnie". Poza tym pojawia się myślenie "nawet jak ją zdobędę, to ciężko mi będzie ją utrzymać". Dlatego paradoksalnie najładniejsze dziewczyny w szkole i na uczelni mają przejebane, bo wielu fajnych chłopaków po prostu boi się podejść i zagadać. I wbrew pozorom ich nieco mniej atrakcyjne koleżanki, takie 8/10 mają znacznie więcej zainteresowania. Ja nie mam na myśli, żeby @Carl93m podbijał teraz do tych najładniejszych, zwracam tylko uwagę, że każdy ma swoje gusta i istnieją matematyczne szanse, że bardziej spodobasz się supermodelce niż przeciętnej koleżance.
×