Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  794
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

415 Świetna

O radeq

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

696 wyświetleń profilu
 1. Ja mam lampkę ustawioną za głową (nad czubkiem tak jakbym) i oświetla mi sufit (skos jak w poddaszu). Światło nie musi bezpośrednio padać na oczy, ważne, żeby dookoła nas się wystarczająco jasno zrobiło. A co do philipsa to nie wiem skąd oni tą cenę wzięli, bo mechanizm działania jest strasznie prosty.
 2. Przyszła lampka z Chin. Ogólnie spodziewałem się jakiegoś tandetnego plastiku ale wszystko ładnie wygląda. Lampka działa poprawnie i wybudza. Są dwa minusy: - nie da się ustawić, żeby najpierw była ciepła barwa i z czasem przechodziła w białą, więc program zaczyna się od 10% mocy białej barwy i leci do 100%, - budzik dźwiękowy (np szum fal), który pojawia się 30 min po rozpoczęciu wybudzania trwa 2 minuty, wolałbym żeby grało w nieskończoność.
 3. Bo idąc swoją ścieżką, trzeba się odciąć od ludzi, który nas ściągają w dół.
 4. A może ludzie mają naturalny mechanizm dopierdalania słabszym? Czyli będzie tak długo męczyć, aż w końcu pokażesz jaja i załapiesz schemat: jestem groźny = ludzie są dla mnie mili. np. dzisiaj mi znajoma powiedziała, że będę dobrym ojcem, bo niejako samym tonem głosu i wzrokiem mam na nią wpływ, że się słucha. Ogólnie zauważyłem też, że na kobiety najlepiej działa krytyka, czy tam wytykanie błędów, zarówno jako szef i jako facet to u mnie działa. Samo stwierdzenie "chyba sobie kurwa jaja robisz, że te włosy na ziemie rzucasz, nie wiesz co to kosz?" powoduje, że oczka im się świecą...
 5. No to Ty dajesz, napierdalałem w nich takie trasy (bagniste góry Norwegii): Albo po betonie z 50 kg bagażem. Najlepsze buty w jakich chodziłem. http://armyworld.pl/product-pol-1131-Buty-Wojskowe-Taktyczne-Model-2005-Bundeswehr-Nowe-II-Gatunek-.html Jedyny raz kiedy mi się noga spociła, to jak grałem w nogę No chyba, że w SERE biegacie, ale nie znam się na tym.
 6. ooo tak, nigdy nie myślałem, że będę tak pucował buty: Ostatnio nawet w nich byłem na pierwszej randce w kawiarni do tego czerwona kurtka narciarska, laska zachwycona
 7. A ja za 3 msc dobiję do 30 i dostanę w prezencie plakietkę "życie zaczyna się po 30", którą pamiętam jak mama dostała (potem wujek dostał i tak przechodzi sobie po rodzinie) i od tego czasu jak mi ktoś z rodziny będzie pierdolił o ślubie i dzieciach to będą ją wyciągał :]
 8. to idź do jacuzi albo na saunę, albo rolować się i rozciągać.
 9. Do tego rolowanie i rozciąganie po treningu.
 10. Tylko jaki jest sens podawać siebie jako przykład, gdzie mówię o kobietach i ludziach starszych, gdzie laski się obudziły bo nagle bieganie stało się modne a wcześniej całe życie na dupie siedziały, a ludzie starsi zaczynają biegać bo lekarze ich straszą śmiercią. W sumie dużej ilości facetów też to dotyczy, którzy ostatni raz biegali 10 lat temu w liceum na wf.
 11. Podziękować i wydać hajs.
 12. Chyba najgorsza rzecz jaką może zrobić początkujący, popatrz na truchtające kobiety albo ludzi starszych, przecież samo patrzenie na to aż boli.
 13. To, że jest zakaz, nie zmienia faktu, że jak już ktoś go łamie to nie możesz się z niego wpierdolić