Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  744
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radeq

 1. Ja się odnoszę do sytuacji "pies się męczy mieszkając z człowiekiem w domu", w szczególnie w bloku. Chociaż te do towarzystwa to chyba nie.
 2. Tylko pies chyba niedawno zagościł w domach, a tak to przez całą ludzkość siedział na dworze.
 3. Przerobiłem kilka pracownic i zawsze starałem się być miły, toteż byłem dymany przy ostatniej przyjąłem taktykę wytykania błędów, a jak coś zjebała to po pracy poprawiała - była miła i uległa, a na odchodne powiedziała, że super się jej pracowało i że pomoże mi znaleźć kogoś na swoje miejsce W relacja przyjąłem identyczną strategię, raz jak powiedziałem znajomej żeby mi zupę z leszcza zrobiła, to gdy oznajmiła, że gotowa to zapytałem czy rybę obrała z mięsa i wrzuciła do zupy - poszła grzecznie poprawić i trochę mi się jej żal zrobiło, bo w chuj grzebania w leszczu jest.
 4. Odnośnie wiz, to z 6-7 lat temu miałem klientkę, która prowadziła biuro pracy w usa to powiedziała, że nie ma szans żebyśmy je dostali, bo jesteśmy po meksykanach największą grupą nielegalnych imigrantów w usa. Nie sprawdzałem tych info, ale możliwe, że coś jest na rzeczy.
 5. A jak to wszystko ma się do prostaty? podobno trzeba ją "opróżniać" co jakiś czas, żeby się złogi nie robiły.
 6. Ta, ale odbywa się wtedy w krótkim czasie i szybkim tempem (piłkarze którzy najwięcej biegają w meczu przebiegają ok 9-10 km w 90 min z przerwą), a nie 10 km biegiem ciągle, gdzie większość nie jest w stanie technicznie tego przebiec, chyba, że zaczną to robić poniżej ~45 minut. A jak widzę laski, które całe życie na dupie siedziały i biorą się za dziesiątkę to załamuję ręce.
 7. Jeden wielki marketing i bujda, dla mnie bieganie to najtrudniejszy sport jaki istnieje. 90% osób nie powinna go uprawiać.
 8. bo poszłaś na jakiś kierunek z dupy który Cię nie kręci
 9. Jedna z którą się spotykałem nigdy nie chciała ściągnąć skarpetek i stanika, a cycki miała całkiem spore i jędrne. Ciągle się zastanawiam co ona tam kryła a siłą rzeczy relacja długo nie przetrwała.
 10. Odnośnie śląska, kiedyś poznałem laskę co kroiła zawodowo zwłoki i powiedziała, że jak otwiera typa to już wie że to palacz albo osoba ze śląska.
 11. Ja to bym hajs wyciągnął z konta i w jakieś bezpiecznie miejsce schował zanim ona go wyciągnie. Chyba, że żona nie ma prawa dostępu do środków męża.
 12. Brzytwa ma doktorat i zobacz jak skończył - jako moderator na forum...
 13. ruchaj, poświęcaj jej bardzo mało czasu i się nie przywiązuj.
 14. było chyba z 2-3 razy już idź sam.
 15. Ile minęło godzin od ostatniego posiłku przed badaniem?
 16. Bo się jej nie kalkuluje jak każdej zresztą utrzymywać koleżeńskich relacji.
 17. Wydasz 1k i będziecie spokojniejsi, przynajmniej nie będziesz się potem oskarżał, że olałeś temat.
 18. Jakieś dodatkowe badania kontrolne robicie? Kumpel też myślał że wszystko ok po antybiotyku i badaniach, a po roku wyszedł trzeci stopień boreliozy...
 19. a ja bym się pokusił o stwierdzenie, że liczy się tygodniowy, byle tylko przerwa między posiłkami nie wynosiła więcej niż 36h.
 20. Bardzo fajny test czy laska na nas leci, jak widzę oziębłość to spierdalam ze znajomości, chyba, że czerpie inne profity. Ewentualnie jak laska była trzymana pod kloszem przez rodziców to będzie non stop rozmyślać, więc dałbym więcej czasu i obserwował czy się otwiera.
 21. Oj ostro mi ciśniesz za te 1000 zł w Gdańsku w sumie to już na 400 zł zeszło Pokój z mediami 600-650 zł A rozrywki? orliki są darmowe, biblioteki są darmowe, bieganie jest darmowe, pływanie w jeziorze jest darmowe, no ale jak ktoś ma "wymagania" no to już jego problem
 22. Ja spędzam, chociaż planowo miałem sam go spędzić już trzeci rok z rzędu. Dostałem info, że ciasto, alko i chipsy już są w drodze do mnie
 23. Typowo kobieca odzywka...
 24. trzeba było odpisać "spoko, zaprosisz na obiad który zrobisz i może zostanie Ci wybaczone"
 25. To tak trochę jakbyś był wybitnym naukowcem, napisał jakaś konkretną prace z fizyki i chciał, żeby całe społeczeństwo się nad tym spuszczało nie oczkuj zbyt wiele od ludzi, ale wykorzystuj to co wiesz na ich temat