Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  792
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radeq

 1. Bo idąc swoją ścieżką, trzeba się odciąć od ludzi, który nas ściągają w dół.
 2. A może ludzie mają naturalny mechanizm dopierdalania słabszym? Czyli będzie tak długo męczyć, aż w końcu pokażesz jaja i załapiesz schemat: jestem groźny = ludzie są dla mnie mili. np. dzisiaj mi znajoma powiedziała, że będę dobrym ojcem, bo niejako samym tonem głosu i wzrokiem mam na nią wpływ, że się słucha. Ogólnie zauważyłem też, że na kobiety najlepiej działa krytyka, czy tam wytykanie błędów, zarówno jako szef i jako facet to u mnie działa. Samo stwierdzenie "chyba sobie kurwa jaja robisz, że te włosy na ziemie rzucasz, nie wiesz co to kosz?" powoduje, że oczka im się świecą...
 3. No to Ty dajesz, napierdalałem w nich takie trasy (bagniste góry Norwegii): Albo po betonie z 50 kg bagażem. Najlepsze buty w jakich chodziłem. http://armyworld.pl/product-pol-1131-Buty-Wojskowe-Taktyczne-Model-2005-Bundeswehr-Nowe-II-Gatunek-.html Jedyny raz kiedy mi się noga spociła, to jak grałem w nogę No chyba, że w SERE biegacie, ale nie znam się na tym.
 4. ooo tak, nigdy nie myślałem, że będę tak pucował buty: Ostatnio nawet w nich byłem na pierwszej randce w kawiarni do tego czerwona kurtka narciarska, laska zachwycona
 5. A ja za 3 msc dobiję do 30 i dostanę w prezencie plakietkę "życie zaczyna się po 30", którą pamiętam jak mama dostała (potem wujek dostał i tak przechodzi sobie po rodzinie) i od tego czasu jak mi ktoś z rodziny będzie pierdolił o ślubie i dzieciach to będą ją wyciągał :]
 6. to idź do jacuzi albo na saunę, albo rolować się i rozciągać.
 7. Do tego rolowanie i rozciąganie po treningu.
 8. Tylko jaki jest sens podawać siebie jako przykład, gdzie mówię o kobietach i ludziach starszych, gdzie laski się obudziły bo nagle bieganie stało się modne a wcześniej całe życie na dupie siedziały, a ludzie starsi zaczynają biegać bo lekarze ich straszą śmiercią. W sumie dużej ilości facetów też to dotyczy, którzy ostatni raz biegali 10 lat temu w liceum na wf.
 9. Podziękować i wydać hajs.
 10. Chyba najgorsza rzecz jaką może zrobić początkujący, popatrz na truchtające kobiety albo ludzi starszych, przecież samo patrzenie na to aż boli.
 11. To, że jest zakaz, nie zmienia faktu, że jak już ktoś go łamie to nie możesz się z niego wpierdolić
 12. No ale nie można skręcać w lewo gdy jest się wyprzedzanym, więc czy był to pojazd uprzywilejowany czy nie, nie ma znaczenia.
 13. A ja właśnie z 30% węgli, 20% białka i 50% tłuszczu przeszedłem na 50/20/30 I kombinuję, gdzie by tu jeszcze z 5% tłuszczu urwać.
 14. Daj psu polizać
 15. Kiedyś laska chciała żebym odmówił się z kumplem i wyszedł z nią na miasto, a że się nie zgodziłem to padło magiczne "kto jest dla mnie ważniejszy" oj ale ją zamurowało, bo chyba takiej odpowiedzi po 2 latach związku się nie spodziewała.
 16. tzw. ból dupy od noszenia portfela w tylnej kieszeni spodni
 17. Kto wybrzydza ten nie rucha Jak ja się cieszę, że po 2 latach spierdoliłem z licealnego związku i nie dałem się namówić na zaręczyny, ale co się nauczyłem to moje.
 18. Chyba - wszystkiego najlepszego z okazji najlepszych walentynek w życiu A jako marketingowiec internetowy, niejako z musu musiałem teraz kreować reklamy w stylu "zaskocz swoją wybrankę"
 19. Założę się z Tobą, że nie dasz rady
 20. Odnośnie Obamy, to skoro normalni ludzie grają kochane związki na zewnątrz, to czemu prezydencki miałby tego nie robić.
 21. Lepiej naklejać ludziom na szybę "karną stuleję" za bycie rycerzem
 22. W bibliotece bym proponował Najlepszy chyba patent to widziałem w filmie Ostatni Traper, laska jakaś indianka, mieszka z kolesiem na wipizdowie, ona ogarnia chatę, a do miasta tylko on śmiga i używa życia, ona się nie rusza to nie ma okazji do tego żeby się jej w głowie popierdoliło
 23. Sam fakt wypowiedzenia głośno, wyraźnie, z takim samczym okrzykiem wręcz, słów "przestań! nie dociera do Ciebie?" wywołuje taki delikatny wstrząs u dziecka i spuszczenie głowy i unikanie kontaktu wzrokowego - czyli poddanie się, nie trzeba lać, bo on już wie, że z daną osobą nie ma przebacz. Natomiast jak widzę, jak ktoś próbuje spokojnie uspokajać dziecko to aż się za głowę łapię.