Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1494
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radeq

 1. A co na wspólnego wspieranie z pytaniami jak się czujesz? Masz problem, mówisz, że masz problem, facet ma w głowie 10 pomysłów jak to rozwiązać, koniec problemu.
 2. Grrr Mnie bardzo wkurwiają pytania typu: Jak minął dzień? Co robisz? Jak się czujesz? Jak treningi? itd W sumie to jakiekolwiek pytania mnie wkurwiają Jak matka dzwoni raz w tygodniu to aż chce się odrzucić połączenie.
 3. Czas zrobić ankietę Chociaż coś mi mówi, że jakby kumpel rzygnął po pączkach to by się tym pochwalił.
 4. Naświetlanie UVB, lampy, witamina D3

  Jedną rzecz właśnie zauważyłem, lampa zaburza poczucie która jest godzina, mam jakby wrażenie, że jest południe Zaraz lecę na trening. Na 2h przed snem f.lux ustawiam na kompie na <2000k, gaszę świetlówkę i odpalam dwie żarówki 20 lm 2200K.
 5. Ktoś coś wie więcej na ten temat? Bo tak się zastanawiam nad kupnem jakieś lampy i sobie posiedzieć parę minut dziennie.
 6. No i czego to niby dowodzi, że Ty miałeś? miliony Polaków w tłusty czwartek żre pączki i nie rzyga, w sumie nie znam osoby która puściła pawia po pączku. ps. W dalszym ciągu nie wiemy co autor jadł dzień wcześniej.
 7. @Les weź pączka, pomocz go wodą i ściśnij, serio taka ilość powoduje napełnienie żołądka? Niestrawności? przecież to proste węgle więc przechodzą aż miło przez układ trawienny.
 8. Co się stało z jego wpisami na blogu? Bo wyparowały...
 9. Naświetlanie UVB, lampy, witamina D3

  Mam takie coś z aliexpress ale po jakiś trzech miesiącach organizm jakby się przyzwyczaił do tego światła i już mnie nie budziło, do tego nie możesz się w trakcie snu odwrócić tyłem do lampy. Teraz jak zamontuję tego mojego potwora w odbłyśniku nad łóżkiem, to już nie będzie zlituj się, chyba, że po 3 msc znowu się przyzwyczaję... Jako wczesną symulację mam po prostu odsłonięte okno.
 10. Nigdy nic "za darmo".

  Ja pomagam a potem obserwuję, a z reguły rozliczam się w oparciu o obiady/kolacje Chyba, że to typowo coś biznesowego ktoś chce to wtedy wg cennika.
 11. A co jadłeś przez ostatnie 36h? Bo raczej zaszkodziło Ci coś sprzed 24h a nie to co 10 minut temu zjadłeś.
 12. Naświetlanie UVB, lampy, witamina D3

  Aktualizacja: Budzenie jak na razie działa, światło jest na tyle silne, że zaraz po włączeniu czuje oślepienie, pół godziny później budzik i po 15 minutach już leżałem w 100% wybudzony. Szkoda, że odbłyśnik zły przysłali, więcej dalej musiałem z 3 metrów się budzić.
 13. Próbował ktoś tego naturalnego sposobu wybudzania? Ustawiłem sobie wczoraj żeby mi się światło włączyło na ok 30 min przed budzikiem i się obudziłem przed nim. Byłem wyspany i pełny energii, chociaż psychicznie jakoś nie mogłem się podnieść, ale to już chyba kwestia wypracowania nawyku, szczególnie że wstawałem ok 10-11, a teraz budzik na 7.30 miałem nastawiony.
 14. Naświetlanie UVB, lampy, witamina D3

  Dzisiaj rano włączając drzemkę w telefonie (30 min) włączyłem przy okazji świetlówkę, nie mam jeszcze odbłyśnika to spod kompa świeci mi też na łóżko, twarzą ustawiłem się prosto na promień światła (odległość 3 metry). Przez zamknięte oczy lekko mnie raziło i dość szybko zaczęły pojawiać się myśli i się wybudziłem przed 9, standardowo do 10-11 potrafię przespać kładąc się spać ok 0:00-0:30. Jak przyjdzie odbłyśnik to zamontuje haki też nad łóżkiem i przed pójściem spać przemontuję lampę nad łóżko i nastawię żeby się rano odpaliła o określonej godzinie i powrócę do testów:
 15. Panna z innego miasta - wizyta

  Zaproś na film i tyle, szkoda czasu na zastanawianie.
 16. Ojciec vs dorosły Syn.

  Ale po co? Chciałeś znać temat od drugiej strony to go dostałeś - w sensie czego oczekują dzieci od rodziców, a nic tak nie wkurwia swoich własnych synów jak hasło "będziecie w moim wieku to zobaczycie" A zasada jest prosta: siedzisz przed tv, opierdalasz się, a wymagasz odwrotności od dzieciaków, to chuj z tego będzie. A zaprzeszłe czasy nie mają znaczenia. W sumie to chyba jest to słynne osiadanie na laurach u faceta.
 17. Odchudzić cyberguru o 16kg tłuszczu!

  @Maurycy tylko trochę jeszcze czasu minie, zanim Marek wybuduje sobie basen pod chatą.
 18. Odchudzić cyberguru o 16kg tłuszczu!

  @Stulejman Wspaniały a Ty na pewno jesteś na diecie 2xMe? a nie robisz przypadkiem po prostu zwykłego IF? Bo w założeniach tej diety są słodycze 4x w tygodniu, a z tego co gadasz w audycjach to raczej nie robisz założeń tej diety
 19. iPhony i ich mroczna strona

  A mi się wydaje, że ludziom od dobrobytu się w głowach popierdoliło, dobrobytu wypracowanego przez tysiąclecia, gdzie ludzkie życie składało się na zapierdalanie i w sumie nic więcej, gdzie nawet dzieci pracowały całymi dniami. Myślisz, że jak przestaniemy kupować nowinki technologiczne to im się polepszy? Raczej będą cały dzień zapierdalać na jakimś polu próbując przetrwać.
 20. Naświetlanie UVB, lampy, witamina D3

  W samopoczuciu raczej nic nie zauważyłem, dziwne wrażenie jest jak się wychodzi na korytarz a tam ciemności. @Rnext a ten Twój powerlux jaki ma pobór prądu?
 21. Jej historie dotyczące pracy.

  Serio tracisz 40 min na jakieś chuj wie co? Ja jak z matką raz na tydzień gadam przez 5 min przez tel to mnie rozpierdala.
 22. Ojciec vs dorosły Syn.

  Ja będąc na ich miejscu w ogóle bym z Tobą nie gadał.
×