Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1109
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radeq

 1. Ostatnio trochę chciało mi się sikać, ale że już pieszczoty i gra wstępna się zaczęła to przetrzymałem parcie na kibel i zauważyłem konkretną erekcję, którą spokojnie mogłem trzymać do końca stosunku. Ten sam efekt występuje rano, nawet jak gdzieś czytałem to poranna erekcja właśnie jest efektem nacisku pęcherza moczowego. Panowie z problemami próbowali może w ten sposób sobie "pomóc"?
 2. W regulaminie i na naklejkach jest czasami, że nie można jeść i prawie w każdym regulaminie dowolnego przewoźnika jest, że nie można wnosić czegoś co śmierdzi, ciekawe czy tyczy się to też zasranego dziecka
 3. To zapodaj jeszcze definicję organów płciowych. I gdzie karmienie piersią jest czynnością seksualną? bo z definicji nie wynika to.
 4. hahahah niezły ziomek, ale kto przypadkiem nie opluł lustra przy siadzie ręka w górę tylko, że tak delikatnie.
 5. Przecież nie muszę być najlepszą wersją, żeby się lubić
 6. Kurwaaa @Selqet klikam w film, żeby tego cycka zobaczyć, a tu taki chuj... a odnośnie sikania i bekania, to jakoś lubię to robić przy lasce, idziemy np lasem i jeb leję pod drzewo z uśmiechem na twarzy no ale publicznie się wstydzę jedno i drugie, i trzecie.
 7. To się wstrzeliłaś, bo 5 lipca wyjeżdżam na miesięczną samotną wyprawę za koło podbiegunowe, gdzie znów będę mógł ze swojej kuszy zabijać niewinne istoty A może i jakaś trolica norweska się trafi
 8. W domyśle nic takiego nie napisałem, więc nie wkładaj mi nie moich słów do ust. Podaj w końcu te przykłady.
 9. Rozmawiamy o facetach, więc dawaj 10 przykładów gdzie nam nie jest po drodze z naturą. Ja tam lubię np na cycka zerknąć jak mamuśka karmi przy założeniu, że się prezentuje, a nie spasiona loszka.
 10. przecież homoseksualizm jest legalny
 11. Z punktu widzenia natury są normalne raczej
 12. eeee "Fajna dupa co nie?, a byś poczuł jak gotuje to już w ogóle byś odleciał." Do czego zmierzasz?
 13. Byłem ostatnio na weselu i był kumpel z dupą, ok 32 lata, chyba jego pierwsza tak poważna laska, coś tam gadamy razem i pytam "kiedy Wy?", coś tam odpowiada i pytam czy aby na pewno jest jej pewny Laska zrobiła minę jakby chciała mnie zabić, a na mej twarzy pojawił się duży szyderczy uśmiech. Koleś oczywiście zaczął gadać jak to jest pewny i tym podobne pierdoły. Ogólnie zlewałem laski kumpli i z nimi specjalnie nie gadałem, tylko z kumplami jak już. Na koniec jak już się zbierałem i podaje tej lasce rękę na pożganie to ta rzuciła mi się na szyję. W sumie to potem w domu zastanawiałem się, czy takie gadki przy kumplach z laską, w jakiś sposób nie spowodują, że kolesiowi będzie łatwiej, bo laska może pomyśleć, że w jego głowie pojawi się ziarnko zwątpienia, więc będzie się bardziej o niego starać.
 14. Pytanie czy ambicja to nie jest to coś jak te kółko w klatce u chomika im szybciej zapierdalasz, to ono też szybciej ciśnie i nim się nie spostrzeżesz to zapierdalasz po 16h dziennie, a w domu żona i dzieci drą ryja.
 15. Nie oceniaj, miej wyjebane i tak świata nie zmienisz.
 16. A po co być lepszym od innych? Co jest złego w byciu szarym i nijakim, mając wyjebane na innych?
 17. No bo w tych nienowoczesnych to gonią za wnętrzem...
 18. @HORACIOU5 a to w sumie jest dobra opcja, przynajmniej ziomek będzie wiedział czy wyszedł za dziwkę, a jak laska zleje kolesia, to wyjdzie im na plus w związku (koledze).
 19. Oj jeszcze dużo pracy przed Tobą
 20. W filmie @Selqet jest fajna rzecz się rzuca w oczy, laski się z tego śmieją, nie ma odetchnięcia z ulgą tylko śmiech.
 21. Ja jebie, jak ja się cieszę, że prawie 4 lata jestem sam zero sprawdzania czyjegoś fejsa, wyjebane na telefony przychodzące do lasek, zero śledzenia i prosta akceptacja, że pewnie ktoś tam gdzieś bzyka moje kochanki. A po takich postach jeszcze bardziej mnie niszczysz, przez co nigdy nie znajdę sobie żony i będę przegrywem w oczach społeczeństwa...