Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

radeq

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1290
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez radeq

 1. Survival i kanibalizm

  Bóg by nie chciał żebyś zginął, a może to mięso to jego sprawka żebyś przeżył. Rozkmina bez większego sensu gdy żyje się w dobrobycie, miesiąc ostrego wpierdolu i psycha zmienia się nie do poznania, w sumie to pewnie wystarczy 1h nawet, albo nawet nie, wystarczy Piłę zobaczyć do czego posuną się ludzie
 2. Ja jak mam jechać z Gdańska do Gdyni, to jak mi laska jakieś kolacji albo obiadu nie zrobi albo inaczej nie przekupi to ni chuja nie jadę.
 3. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Dokładna kopia wykop.pl Pytanie tylko jakie działy? Pozytywne newsy Męskie newsy i co dalej?
 4. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Nie ma co liczyć na kogoś, jak nie zapłacisz komuś to chuj z tego będzie albo samemu wrzucać newsy i zobaczyć czy temat chwyci, przy założeniu, że sprowadzisz ruch na stronę. 100-200 dobrych newsów przez 2-3 miesiącei będzie wiadomo co i jak. Jak dobrze pamiętam, to w starym projekcie prawie w ogóle newsy nie pojawiały się, poza pierwszymi dniami i potem ciszaaaa.
 5. Aktualizacja: A tak w ogóle, co jest złego w tym, żeby laski wiedziały, że związek ma dawać zysk? Przecież nawet główne przesłanie tego forum jest takie, żeby od kobiet wymagać i żeby wiedziały, że mają wnosić wartość dodaną do związku. W sumie to przez całe swoje życie nie trafiłem na żalenie się kobiet, że facetom zależy na zyskach, a tylko i wyłącznie na seksie. To faceci narzekają, że laski chcą czerpać profity ze związku/spotkań. A odwracanie kota ogonem trochę mi się kojarzy ze sceną: dzwoni telefon i jest dwóch braci, jeden gada do drugiego "odbierz", "nie Ty odbierz". Jak laska nie jest chętne do współpracy/poświęceń, to nawet jak ją wkręcisz dobrą gadką, to ostatecznie i tak zakładam, że lipa z tego będzie, więc czy nie lepiej od razu taką olać?
 6. Nie usunęła jeszcze matcha, więc jak chcesz to możesz zapodać tekst i pobawimy się trochę.
 7. @Oktabryski obojętne mi to już było wtedy bo się sama skreśliła i dyskutowałem dla samego dyskutowania, chociaż jakby wyskoczyła z tym, że zrobi obiad to bym się zastanowił czy jechać.
 8. I czyja jest racja? Laska miała być u mnie w mieście coś załatwić, przy okazji mieliśmy się spotkać.
 9. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  i wbić mu drugiego gola :]
 10. Wkurwia mnie fascynacja okrucieństwem...

  Strasznie podejrzany typ z Ciebie, jak czytam Twoje posty... Gdyby nie społeczeństwo, to dzieci wykończyłyby z 20-30% swoich rówieśników, jak nie więcej co w sumie miałoby swoje plusy, bo przetrwają najsilniejsi.
 11. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  A i fotki obowiązkowo do każdego newsa, jakoś mnie odtrąca jak widzę same linki i tekst na stronie głównej.
 12. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  Weź zatrudnij kogoś na 1h dziennie i niech szuka i wrzuca coś, żeby była ciągłość, po miesiącu dwóch albo i więcej projekt może sam załapie i dalej już userzy pociągną. + oczywiście promocja z Twojej strony we wszystkich Twoich mediach co by ruch ściągać.
 13. Tak się zastanawiam @Adolf czego Ty od nas oczekujesz? Bo już 6 strona wątku i zero konkretów. Przecież dobrze wiesz, że są tylko dwa wyjścia: niewyjście i wyjście.
 14. Sumplementy = sterydy?

  Bo jakby nie patrzeć witaminy i minerały to chemia
 15. Obczajcie sobie tego Pana

  Jakoś mnie ciągnie żeby go oglądnąć, ale jak widzę takie teksty to nawet nie klikam...
 16. Lepiej późno niż później, powtórzę się - spierdalaj jak najdalej od niej
 17. Program do edytowania filmów - YT

  Używam do montowania prostych filmów na YT, jest ok i darmowy do zastosowań komercyjnych.
 18. Spierdalaj Pan od niej :]
 19. Bohater czy frajer ?

  Zdanie od dużej litery?
 20. Jak siedzieć przy kompie?

  Ja postawiłem po prostu na dwóch komodach całe biurko, akurat idealnie pasuje to do mojego wzrostu:
 21. Jako, że pracuję przy kompie, to zawsze starałem się siedzieć, tak jak to na obrazkach pokazywano - kąty proste itd, ale jakoś zawsze mi to nie odpowiadało. Szczególnie, że zdiagnozowałem u siebie przodopochylenie miednicy, co ma wpływ na bóle w lędźwiach przy dłuższym staniu. Przypadkiem znalazłem coś takiego: Ortopeda mówi, że pozycja jest ok i samemu też mi się tak lepiej siedzi, a na logikę wszelkie obciążenia kręgosłupa powinny być mniejsze, koleś zaleca co 15 minut zmieniać pozycję albo się poruszać. Dodatkowo zacząłem rozciągać mięśnie biodrowo-lędźwiowe i wzmacniać brzuch. W ogóle zastanawiam się nad jakimś fotelem do leżenia wręcz, tylko jeszcze musiałbym biurko obniżyć, ale to już może być problem. http://www.dadodesign.pl/fotele,419,---gravity---.html ;) Ktoś się orientuję w powyższym temacie?
 22. Jak siedzieć przy kompie?

  No nie da się stać bez ruchu, samo złapanie myszki wymusza na nas inną pozycję, pisanie znowu inną, na fotelu po prostu łapy inaczej trzymamy, a tutaj sobie chodzimy.
 23. Się ludzie nauczą, jak dostaną 2-3 razy z bata
 24. Propozycja @Mosze Red wydaje się najlepsza.
×