Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  810
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Normalny w Rankingu w dniu 11 Luty

Normalny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

977 Świetna

O Normalny

 • Tytuł
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Nie tylko on. Mike Tyson, Vieri, Zamorano (byli piłkarze). Sportowcy gdy znika blask medialny niekoniecznie sobie radzą w normalnym życiu + źli doradcy. Bodajże w Holandii każdy zawodowy piłkarz musi płacić jakiś procent wynagrodzenia na fundusz dla byłych holenderskich futbolistów. Zauważyli tam, że przejście do "cywila" nie każdemu z nich się udaje.
 2. Słownik trzeba byłoby opracować. Damsko - męski: dobre serce = głęboki portfel.
 3. Alior zmniejszył już te zwroty za zakupy spożywcze do 1,5%. Całe nic. Karta nie jest za darmo nawet jeśli masz stały wpływ na konto plus naliczą jakieś parędziesiąt groszy za sms przelewowe.
 4. Witam.
 5. Fikcje które miałaś w głowie runęły, małżeństwo szczęścia nie dało, mąż też szczęścia nie daje. Nie macie chyba dzieci? To nie miejcie - niech chłop nie cierpi jak je mu zabierzesz. Czujesz, że zegar tyka (choć dla mnie jesteś młoda ) i się zastanawiasz czy nie poszukać czegoś innego - kogoś innego. Kto jednak da szczęście. Nie - nie da i ten drugi. Kolejny też nie. Całość Twoich żalów spada na męża - bo musisz sobie przecież to jakoś wytłumaczyć. Bo to powiedział (nie, zona nie wychodzi taniej od pani do towarzystwa) albo tego nie powiedział, bo to robi albo nie robi, bo wyjeżdża albo nie wyjeżdża, bo nie docenia lub docenia ale pewnie kłamie .... Tutejszy Szef pisał kiedyś, że kobiety są w pewnym momencie jak gwiazdy - gdy się kończą to rozbłyskają ogromnym światłem i świecą i świecą a inni podziwiają ich blask. Ty chyba teraz rozbłyskasz - w miarę młoda, bogata, w pełni życia ... Gdy facet zarabiał 5 to było ok, gdy Ty zarabiasz więcej to już jakoś tak dziwnie, prawda? To tak jak Angela Jolie - miała milionera ale coś ją pociągnęło jednak do miliardera. Pamiętaj tylko, że gdy te gwiazdy w końcu kiedyś ... gasną. No i super zakończenie dałaś w swoim poście :
 6. Kiedyś pisałem gdzieś, że zapytana pani około 35 lat czego oczekuje od faceta odpowiedziała mi - dobrego serca. .
 7. Jak to mówią przyjaciół nie poznaje się w biedzie tylko w ... bogactwie . Gratulacje @Siłacz ale pamiętaj aby się nie zachłysnąć obecnym stanem. Zalecana zdrowa pokora. Właśnie, właśnie, właśnie!!!! Siły równoważące! I mnie ścięły w pewnym momencie życia. Polecicie jaką książkę, nagranie o tym itp? Chciałbym to zgłębić - jeśli się da. @Stulejman Wspaniały miał o tym audycję ale dla mnie za mało. A może nagra kolejną? (proszę wybacz - prowokacja zamierzona )
 8. Za pierwszy tekst o bandzie powinnaś dostać karę. Co do zainteresowanie dziećmi - nic mi tak nie rozwala psychy jak to, że nie mogę mieszkać na stałe z dzieckiem ale gach nowy ex może!!!!. Ale dam radę. Alimenty płacę plus spędzamy weekendy plus jedziemy w wakacje razem z nim na małe wczasy. Nie masz pojęcia o niektórych sprawach. Jakie statystyki pokazują, ze jesteśmy gorsi i w czym gorsi?
 9. Brawo!!!!!! Chyba trafisz do księgi cytatów . Marek nieraz o tym pisał i mówił - dziękuje że jesteś wirtualnym kobiecym dowodem prawdziwości przekazywanych przez niego treści. A co z dziećmi? Nie mają mieć prawa do ojca? Znajdź tu rozwiązanie zaistniałej sytuacji.
 10. W tym wszystkim żal córek które w tej szarpaninie muszą uczestniczyć. Ból rozstania towarzyszy ich ojcu ale i będzie towarzyszył matce. Ciężko znaleźć mądre rozwiązanie. Babka pewnie chwyta się wszystkiego (pomówienia o alkoholizmie itd) aby dopiąć swego. Nie wiem jaki jest wiek dzieci - jeśli to już np. dzieci szkolne to warto może byłoby ich przed Sądem przesłuchać na tą okoliczność (to niestety znów trauma i stres dla nich). Choć może jak są większe to zrozumieją i przebrną przez to. Dochodzi kwestia manipulacji matki. Jeśli byłyby większe spytałbym się ich czy chcą mieszkać w PL z mamą. Jeśli by powiedziały szczerze że tak to bym odpuścił chcąc mieć zapewniony kontakt online i np. pobyt u siebie raz w roku na wakacje, może święta (wiadomo koszty przelotu!!!! + to pewnie nie wchodzi w grę bo matka będzie się bała porwania ich). Brak szczegółów. A może te dzieci chodził już tam do szkoły, mówiły w tamtym języku, miały koleżanki a na siłę zostały zabrane do PL? A może jednak ojciec ma je gdzieś a tylko odgrywa się na ich matce, a one chcą być z mamą? Tragedia dla wszystkich. Sam ma dziecko i widzę po nim, że mama to jednak ... jego mama. A wiadomo kim dla dziecka jest mama. Mamy jednak kontakt (odpukać) także dla mnie jest ... hm, ok - powiedzmy
 11. Tak bym na pewno nie przyznał. Tu masz rację. @Pawel1978 Pozwól na małą złośliwość - jak już spier.... do roboty (jak piszesz) to zarób na klawisz Alt w klawiaturze - już oto byłeś proszony przez moderatorów.
 12. @p47thunderbolt Chcesz wrócić do kobiety bo więcej zarabia? Piszesz: Jak sobie wmówić że ona jest zwykłą tępą babą ... - nie wmawiaj sobie tego, nie tylko w stosunku do niej ale i do innych kobiet.
 13. A co mam mówić, że pociągają mnie pasztety? Nie maskuję się z tym, nie mówię w towarzystwie, że zawsze podobały mi się brzydkie. Lecz jak ładna a charakterek nie do przyjęcia to i uroda nie pomoże. @lola123 my nie pitolimy, my sobie dyskutujemy - jak ktoś nie chce to nie musi nam przeszkadzać
 14. Cenny głos w dyskusji. Mam nadzieję, że nie wyrwałem z kontekstu @catwoman. A co do wpisu @lola123 - my nie ukrywamy, że pociagająca była ... u kobiet ich mlodosc i uroda.
 15. Proponuje tydzień urlopu od pisania (masz Alt na klawiaturze?) i zapoznać się z historiami na forum. Bo historie są różne. I o podrywie ... ale i choćby o relacjach ojców z dziećmi. Myślałem że rok w nicku to Twój rok urodzenia - ale myślę, że to niemożliwe.