Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  482
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Normalny wygrał w dniu 11 Luty

Normalny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

638 Świetna

O Normalny

 • Tytuł
  Starszy Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

597 wyświetleń profilu
 1. "Facet i pod 50 może wyglądać atrakcyjnie i są tacy atrakcyjni faceci. Kobieta w okolicach 40 się kończy." Kto to powiedział, jak sądzicie? .... Ano kobieta - moja znajoma (koleżanka od rozmów o szczęściu po 40 stce - wątek na tym forum i audycja Radia Samiec).
 2. A jakbyś zareagowała jakby Twój partner chciał taki test zrobić? Szukałem jakiś konkretnych wiadomości skąd biorą się procenty dot. facetów wychowujących nie swoje dzieci. Znalazłem artykuły dot. badań pracowni genetycznej Katedry i Zakładu Medycyny Sądowej Akademii Medycznej w Warszawie. Wg. jej kierownika szacuje się, że ten % wynosi 12. Dane te są otrzymywane przy okazji badań genetycznych np. przed transplantacją organów gdzie trzeba sprawdzić zgodność materiału genetycznego dawcy i biorcy. Wtedy to okazuje się, że między dzieckiem a ojcem tej zgodności nie ma. Wyobrażacie sobie dzień Ojca np. w przedszkolu? Dzieciaczki śpiewają, ojcowie uśmiechnięci i wzruszeni nagrywają ... a 2-3 z nich nagrywa nie swoje dziecko .
 3. Oj tam, oj tam - no nie zrozumiała ...
 4. Masz rację. Najpierw partyzantka, podział majątku. Nie zapomnij o udokumentowanym przekazywaniu kasy na potrzeby rodziny - tak, aby żona kiedyś nie mogła podnieść że nie łożyłeś na dziecko, mieszkanie, opłaty itd.
 5. ...ależ zgrywus. Już wiem co Twoja żona w nim lubi - poczucie humoru . Zażartowałem bo w tej chwili to też Ci jest potrzebne.
 6. @nin I jak Ci się układa w tematach alimentów i opieki?
 7. Zapłodnić czy wydać na świat? Taka gra słów . Dam ci wirtualnie gwarancję, że akurat w Twój nie przywali - prawdopodobieństwo graniczące z pewnością . Tu nikt nie każe Ci żyć w izolacji - wręcz przeciwnie. Poza tym tu nikt nic Ci nie każe.
 8. Mamy XXI w. a nie połowę ubiegłego. Troszkę się pozmieniało. W każdej dziedzinie życia - również społecznego. Zauważyłeś to?
 9. @Długowłosy Dzięki za wszystko bo często Cię czytam. A szczególnie za Twoje słowa, że nie ma czegoś takiego jak "kobieta na stałe", które to akurat wykorzystałem w rozmowie z koleżanką doprowadzając ją do wściekłości . Jakby nie było dziś także rocznica sformowania AK.
 10. @piratos Dobre . Opcja bardzo prawdopodobna. @raven Ale poczekaj z tym do ewentualnego rozwodu. Bo jeszcze Ci winę wpakuje i z ofiary staniesz się sprawcą rozstania.
 11. A nie mówiłem. Finalizuj rozdzielność majątkową, to teraz najważniejsze. Po 2 - 3 latach znudzą się sobą. Że ona tego nie wie to się nie dziwię, ale że on .
 12. Wspólną przyszłość? A to dobre. Dziwne się, że Ci to mowi. Nie boi się? Że będziesz domagał się jej winy? (czego nie zalecam). Nie wiadomo czy tamta żona nie zrobi gościowi piekła.
 13. Oczywiście, że nie składaj pozwu. Niech ona się produkuje we wniosku o rozwód. Ty odpowiesz podkreślając, że zależy Ci na dobru małoletniego dziecka, że chciałbyś mieć wpływ na jego wychowanie, że decyzja żony to i cios dla Ciebie itp. Niektórzy powiedzą to nie ma znaczenia. A ja twierdzę, że ma - przy końcowym wyroku. Kwestie jej gacha zachowaj w razie czego jako as w rękawie - gdyby żona jednak odpaliła z jakimiś tematami (wygórowane alimenty, problemy z kontaktami z dzieckiem itp) - ale jako straszak, blef. Niech żona wie, że wiesz o gachu i wiedzy tej nie zawahasz się użyć.
 14. Miałem na myśli Twoją odpowiedź na jej pozew w części dot. alimentów - bo do porozumienia przed rozprawą raczej nie dojdzie w tej kwestii, prawda?