Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  700
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Normalny w Rankingu w dniu 11 Luty

Normalny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

863 Świetna

O Normalny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1039 wyświetleń profilu
 1. Co do dzieciatej - polecam Radio Samiec "Obyś cudze dzieci chował" . Wiedza podana na talerzu.
 2. Cześć.
 3. @Subiektywny Mistrzowski wpis! Na psychologii (i nie tylko) powinni wykładać takie treści.
 4. Ten link to fake, mający pokazać facetom ścieżkę postępowania. Rozbitych związków z dziećmi coraz więcej, faceci coraz częściej zaczynają kapować o co chodzi. Paniom zaczyna brakować bankomatów stąd taki swoisty lobbing na rzecz pomieszania nam w głowie.
 5. To była rozmowa na żywo - kilkusekundowa blokada, złapanie oddechu, zdziwienie w oczach,szukanie szybkiej "właściwej" odpowiedzi.
 6. @CanoScan Napisałeś: starać się zmienić z białego rycerza w golden-platinum-titanum białej zbroi w samca alfa. Czy jakaś sytuacja życiowa spowodowała, że to postanowiłeś? Przy okazji - Twój wiek jest zbliżony do .... (nie odpowiadaj jeśli nie chcesz). I wiesz ... z tym samcem alfa nie przesadzaj - pokora to dobra rzecz. Miło mi, że moja skromna osoba znalazła się w tak szanownym gronie cytatów. Ale żeś wejście zrobił .
 7. To co wymieniłeś mi w tamtym czasie pomagało. Dzieciaki dadzą Ci paliwo. Sam widzisz - po dniu z nimi zasypiasz spokojny, jest Ci dobrze. I o to chodzi - o spokój. Ty jesteś potrzebny im a one Tobie. Niech nie spada na nie Twój spór z panią. Wiesz co mnie najbardziej wkur... . Jak facet rozstając się z żoną rozstaje się z dziećmi. I najczęściej idzie do kolejnej baby po wyimaginowane szczęście. Marek w audycji "Obyś cudze dzieci chował" mówił - to są Twoje geny i o nie dbaj.
 8. Jakie masz relacje z córką? Jak ona reaguje na sytuację i tego "pana"? Jeśli mogę uprzejmie spytać. @MoszeKortuxy Ten link był kilka razy. Jest kolejnym atakiem matrixa.
 9. Finansowo dostałem po plecach bo mieszkałem w jej mieszkaniu (!!! mądry jestem po szkodzie). Nie walczyłem o kasę bo nie chciałem wojen - pomyślałem że zostawiam to małemu. Psychiczne zjazdy miałem często, nawet i teraz czasami. Ale może głównie przez dziecko.
 10. Kiedyś porządny był Viessmann. Nie psuły się wcale. Teraz nie wiem. Nie był też najtańszy, ale akurat tu warto dołożyć parę zł. Co do serwisu wszystko zależy od lokalnego przedstawicielstwa i fachowca którego mają, jego wiedzy i umiejętności. Warto popytać znajomych/sąsiadów u kogo serwisują. Co do tej kondensacji - ciężka sprawa ze sprawdzeniem - nikt przecież nie będzie siedział z kalkulatorem i liczył kosztów. Tym bardziej, że miesiąc zimowy innemu miesiącowi nierówny temperaturami. Dla mnie jest to nie do zmierzenia. https://www.viessmann.pl/pl/budynki-mieszkalne/kotly-gazowe/gazowe-kotly-kondensacyjne/vitodens-222w.html
 11. I o to tej znajomej chyba chodzi - o to "dobre serce" co utrzyma ją i sypnie coś dzieciom. Nie macie wrażenia, że wszystko się kręci wokół kasy? To robię ja, jak jesteśmy razem. Mały się skarży, że mama to nim się nie zajmuje jak jest "wujek". Dziwię się, bo niby dziecko najważniejsze ale rozumiem, że chodzi o to aby "wujka" usidlić a w takim przypadku w odstawkę musi pójść chwilowo mały.
 12. I tu właśnie jest to ważne słowo świadomie. Chcesz tego i jesteś świadom co robisz. Udane życie z dobrą partnerką? Hmm ... i jej dzieckiem. Moje doświadczenia w tej chwili wycięły mi z mózgu kawałek odpowiedzialny za taki układ. Może dlatego, że też mam swój "materiał genetyczny" i nie potrafiłbym sponsorować innego. Moja ex jednak znalazła kogoś takiego co sponsoruje - zasypując mojego dzieciaka prezentami na które sobie nie mogę pozwolić (bo alimenty + to co ja wydaje jak jesteśmy razem). Nie powiem, że mnie to nie boli. Ale coś mi się zdaje, że kasą dzieciaka mi nie kupi. Choć może się mylę.
 13. .... "nie dorósł jeszcze do prawdziwej relacji" "zachował się jak nieodpowiedzialne dziecko" "nie warto mu zaufać" "'wolę być sama niż z byle kim" - choć jeszcze parę tygodni wcześniej był dla niej ideałem. (wszystko zasłyszane autentyki!)
 14. Otóż to! A gdy takiego faceta nie znajdują wtedy mówią, że "nie ma już prawdziwych facetów". Najgorsze jest to, że wielu facetów (ale chyba coraz mniej) łapie się na te słowa i chcą być prawdziwymi. Konsekwencje są dla nas wiadome, ale dla nich objawiają się dopiero po kilku latach. Nie pociągnąłem tematu ze znajomą i żałuje. Może poznałbym inne słowne smaczki. Notabene zadajcie w luźniej rozmowie z jakąś znajomą takie pytanie jakie ja zadałem - zobaczycie to kilkusekundowe zdziwienie a i odpowiedzi mogą być arcy "ciekawe".
 15. Powiem tak - spodziewałem się różnych odpowiedzi, ale ta dziecinna odpowiedź o dobrym serduszku mnie po prostu rozwaliła.