Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  569
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Ostatnia wygrana Normalny w Rankingu w dniu 11 Luty

Normalny posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

723 Świetna

O Normalny

 • Tytuł
  Plutonowy
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

749 wyświetleń profilu
 1. Polecam poradnik i kawalerom i żonatym. Nawet tym "szczęśliwie" żonatym. No i tym nieszczęśliwie... Nawet jeśli chcesz iść do adwokata lub chcesz aby cię reprezentował - to idź do niego z pewną wiedzą. Koszt poradnika może się okazać śmieszny w porównaniu do kasy jaką możesz stracić podczas wydarzeń około rozwodowych. I wiem co mówię Panowie.
 2. Witam.
 3. Stricte kobieca zagrywka. Sprawdzaj orty.
 4. Pytanie do pań - ,,a czy ty jesteś w stanie być na tyle uległą, żeby opłacało mi się być wobec ciebie władczym?". Autor @Herbu Mizogin
 5. Sam tytuł postu @ajland jest nieświadomą (???) manipulacją. Manipulacją " pytającą nas i karzącą nam" być władczy. Władczy na sposób jaki ona/one by chciały. @ajland Jak w PL nikogo "władczego" nie znajdziesz to może ... Bliski Wschód?
 6. @chudy.bolek.3891 Wydrukuj powyższe, zapamiętaj, zapisz ... wbij sobie do głowy. Nie mądrzę się - przeżyłem to.
 7. To określenie jest genialne i ... prawdziwe chyba w każdej dziedzinie życia: dom, rodzina, praca, finanse, kobiety. @jaro670 Czujesz tak bo analizujesz ich zachowania. Wiem - ja też czasami analizuje i próbuje rozłożyć na czynniki pierwsze - nie da się. Powyższa dewiza pomaga. Niechęć do kobiet, obrzydzenie do kobiet tylko Ciebie wyniszcza i nakręca negatywizm. One to mają w rowie ... nosie
 8. Tak. Czasami w wyniku traumatycznych doświadczeń - sercowo-emocjonalno-rodzinno-finansowych.
 9. Co do 1. - nagrywanie tylko jako straszak i blef - wyciągnięcie tego w sądzie może rozpętać burzę i nieprzewidywalne konsekwencje. Co do 2. - Będziesz szczęściarzem jeśli się zgodzi - nie musi się zgadzać a wtedy nici. Super jeśli nie świruje na punkcie dzieci. Co do audycji. Pomogły mi w trudnych momentach "Miś byłeś za dobry" i "Panie zawsze uciekają z tonącego okrętu" Swoje będziesz musiał przeżyć, przetrawić i żadne zagłuszanie siebie nic nie da. Ot trzeba to przeżyć, przetrawić i tyle.
 10. Nie jeden sobie zrobi krzywdę po rozstaniu bo mu matrix wmówił że to honorowe - rycerskie. Znałem takiego faceta. A nie jeden żyjąc mógłby się przydać światu - w dowolny sposób.
 11. Szansę . 1:1000 . Aż tak słabo? Latka miną i że tak zacytuję Bossa z audycji o kobiecych Januszach - "za flachę wódy dasz"
 12. Trafnie to zauważyłeś. Kolejna manipulacja kobiet nawet po rozstaniu. Nawet jak ona nabroi to facet wg nich nie ma prawa jej oceniać i komentować jej zachowania bo wtedy one twierdzą, że jest niedojrzałym pustakiem. Że nie jest dżentelmenem (w ogóle nie powinny używać tego słowa bo nie znają jego znaczenia). Pieprzyć to!!! Prawda nie powinna być ukrywana, a kurest... nazwane po imieniu.
 13. Dobry temat na audycję Radio Samiec
 14. Czas zrobi swoje. Za jakiś czas będzie miał ją gdzieś i niekoniecznie to będą złe emocje. Bo dopóki są złe to znaczy że nie ma jej gdzieś.