Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  362
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

439 Świetna

O Normalny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

461 wyświetleń profilu
 1. Jeśli chce rozwodu bez orzekania to super. Sądy lubią takie postawienie sprawy bo nie nadajesz im roboty. Jest też szansa że jeśli rozejdziecie się w tzw zgodzie to nie będzie orzekał co do kontaktów z dzieckiem uznając Was za odpowiedzialnych rodziców, którzy potrafią się dogadać. Szkoda córki. Teraz trwa jej programowanie i kształtowanie - dobrze jakbyś przy tym był. Zdajesz sobie sprawę, że będziesz odwiedzał dziecko, ewentualnie zabierał do siebie? Pytanie czy obędzie się bez wojny? Bo jest kasa do podziału. Fajnie jakbyście te kwestie teraz uzgodnili i zrobili sobie rozdzielność majątkową. I tak pewnie będziesz musiał iść na ustępstwa i stracisz trochę kasy. A Ty co chcesz, co planujesz? Chcesz rozwodu? Co do powodów rozstania i jej pretensji....wogóle nie jest oryginalna. Jakbym słyszał ex.
 2. @raven Po weekendzie jak zbiorę myśli to postaram się coś napisać bo miałem podobnie. Na początek posłuchaj dwóch audycji Radia Samiec - "Miś, byłeś za dobry" i "Panie zawsze uciekają z płonącego okrętu"
 3. @Szkaradny Masz parę przykładów jak to może być. Piszesz aby "iść tam gdzie się najbardziej boisz". Książka książką ... Ale jak będą dwie bramy - jedna ciemna i nie wiadomo co w niej i za nią jest ... a druga jasna oświetlona i widać za nią dalszą ścieżkę - to w którą wejdziesz? W tą ciemną? Nie jestem za byciem na siłę w związku ale też nie za hura optymizmem w odejściu....
 4. Jak to mówią naukowcy - prawidłowość etologiczna wśród ssaków. Droga ex żono!!!! - wybaczam Ci - to było silniejsze od Ciebie.
 5. Z ciekawości - rozwiń temat. Moja ex szybko przeszła na nową gałąź twierdząc, że ja nie jestem jej do niczego potrzebny. Czekam (trochę niestety z myślą "a dobrze ci tak") czy ta nowa gałąź będzie chciała ją dalej trzymać.
 6. Ciekawe socjologicznie jest to jak się zachowuje jednostka wykluczona z jakiejś społeczności. A forum jest jakąś społecznością .... choć tylko wirtualną (dla większości). A zachowuje się tak, że oczernia tego który wyłączył go z tej społeczności jednocześnie zgadzając się z nim w większości np. spraw dot. relacji facet - kobieta. Lubiłem czytać Twoje posty @RedBull1973 (no może oprócz używania słowa "loszka") - tak żeby nie było, że wszyscy po Tobie jadą. Ale to co piszesz na tym wykopie jest .... . Wciąż czytając to forum (i te słowa) nakręcasz się a potem wyrzucasz jad - no przecież wiesz jak ten mechanizm działa.
 7. Temat relacji z dziećmi przerobiłeś? Bo prawdopodobnie nie będziesz z nimi mieszkał tylko je widywał bądź zabierał na weekend + płacił za to ich matce (to co im kupisz dodatkowo to Twoja sprawa). Żona poradziłaby sobie z dziećmi sama w domu? Czy może np. po roku od rozstania zaprosiłaby do swojego życia innego faceta (i on mieszkałby z Twoimi dziećmi). Nieciekawa perspektywa prawda? Chciałbyś? Dzieci to trochę tacy zakładnicy kobiet. Nie zachęcam do pozostania ani do rozstania ... ale wyobrażenie tego jakby było dobrze bez żony może być złudne na zasadzie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Twoja decyzja. Może bardziej teraz uważaj na żonę - dostała spadek - patrz czy tą kasę przeznaczy dla Waszej rodziny czy dla siebie tylko. Bo żeby nie było, że to ona odejdzie od Ciebie. A piszesz ze fatalna nie jest - dobra matka, macie seks itd. Jeśli odejść to na pewno nie z hasłem że "z inną będzie mi lepiej".
 8. Coś z motoryzacji:
 9. @Brat Jan A weź zachowaj non stop emocje np. w małżeństwie. Co do reszty masz rację co prowadzi do stwierdzenia że ... lecą na kasę (bo daje im poczucie bezpieczeństwa nawet po rozstaniu)
 10. Kiedyś słyszałem taką receptę na 'szczęśliwy' związek: "Ona ładna - on bogaty" No i weź tu zaprzecz
 11. "Kochanie co zrobisz jak wygrasz milion w lotto? Rozwiodę się z tobą!" Ten żart znamy wszyscy. Dziś @Subiektywny napisał jak zaczęła się zachowywać jego żona gdy dostała zastrzyk pieniędzy (i pewnie władzy). Moja zaczęła robic to samo - nagle pewne czynności domowe stały sie dla niej obce, żeby nie powiedzieć obrazliwe - na koniec się rozwiodła. Może bycie w cieniu cały czas powoduje u nich, że w momencie gdy wypływają finansowo i społecznie dostają "korby".
 12. Jakby mnie wyrzucili z forum (a lubiłem czytać @Dobi i jego doświadczenia sądowo - ojcowskie - teraz już nie wiem czy prawdziwe - a jestem w podejrzeniu bo on jak i @RedBull1973 dostał ode mnie wiele lajków) pewnie spytałbym się dlaczego, a jakbym dostał odpowiedź bo "dlatego" to na pewno nie pisałbym jakiś pseudo wypracowań do administracji - a szczególnie wchodząc w kwestie choroby, inne obrażanie. Ileż energii trzeba poświecić aby na jakimś wykopie zakładać wątek o "zbanowanych" z innego forum.
 13. Ja wiem, że krew się burzy czasami. Mi teraz się burzy jak ex nowego tatę znajduje dziecku. Ja tu, dziecko tam - czasami się wściekam - kurwa, dlaczego?! Ale spokój i trochę taka rola ofiary "pomogła" mi przed sądem (nie jeden raz). Nie wiem dlaczego? Może dlatego że byłem "normalny" i atak drugiej strony na moją osobę i moje prawa, powodował w sędzinie przeciw. Masz wszystko napisane jak nigdzie. Ja kiedyś czytając o alimentach nie mogłem trafić w necie na coś takiego - tu masz wiedzę w pigułce. Co do kwoty - to prawda co piszą na necie - cholera wie jaka będzie. Te 20 procent to moim zdaniem punkt odniesienia (poczytaj wątek tabela alimentacyjna w Polsce)
 14. Wtedy to pełnomocnik partnerki może potraktować to jako skok na kasę. Ja bym oparł całą spawę na rzymskiej zasadzie - chcesz pokoju, szykuj się do wojny (i do tej pory to chyba robisz).