Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Normalny

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  1247
 • Donations

  77,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  4

Ostatnia wygrana Normalny w Rankingu w dniu 2 Grudzień 2017

Normalny posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

1680 Świetna

O Normalny

 • Tytuł
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

2149 wyświetleń profilu
 1. Podziękowania dla HORACIOU5a oraz Aroxa

  Brawo @Selqet za post i za muzykę. Chłopaki na pewno sobie ją puszczą czytając posty o nich - bo czytać przez jakąś chwilę będą. I miło im się zrobi ... sercu.
 2. Bywajcie!

  Dziękuję i powodzenia. Pozwól, że w Twoim temacie podziękuję też @HORACIOU5. Podziękowania dla obu Panów również w Rezerwacie - brawo @Selqet.
 3. Historia kolegi po rozwodzie

  Dobrze, że to wrzucasz. Niech Ci co przechodzą przez rozwód czytają. I tak teraz nie uwierzą ale niech czytają i widzą, że jednak może być jeszcze dobrze a może nawet lepiej. Bo jest lepiej .
 4. Propozycje zmian w KRiO

  Nie, nie i jeszcze raz nie. Co to za logika? Jeśli dziecko ma pół roku lub roczek i jeszcze wali z cyca to też ma być przyznane tylko ojcu? Druga kwestia czy taki ojciec będzie chciał tylko dziecko dla siebie? Czy da sobie radę z małym dzieckiem? Dziecko powinno mieć dostęp i kontakt z obojgiem rodziców. Taki kontakt aby w sytuacji gdy rodzice nie mieszkają razem prawidłowo się rozwijało psychicznie, fizycznie, emocjonalnie i duchowo. Rodzice a małżonkowie to dwie rożne sprawy. To te same osoby ale już inne zadania.
 5. Chyba na forum następuje wymiana pokoleniowa. Szkoda. @HORACIOU5 dziękuje i życzę powodzenia w realu.
 6. Złote myśli, aby nie wcięło...

  O kobietach: Potraficie odwinąć się na pięcie od faceta nawet nie potrzebując całego dnia. Jedynie przygotowania do ewakuacji mogą zająć więcej czasu w którym już i tak jesteście w relacji mentalnie out. @Rnext
 7. Temat przerabiany, ale puśćmy jeszcze raz

  Gratulacje. Jak rozumieć te punkty z cytatu? Opieka naprzemienna kontra miejsce zamieszkania przy matce? No i alimenty - rozumiem, że dobrowolnie płacisz za edukację, żywność, ciuchy, leki itd.?
 8. Tabela alimentacyjna w Polsce?

  Dla zainteresowanych - artykuł z filmem gdzie wypowiada się przedstawiciel Ministerstwa Sprawiedliwości i ... ksiądz. https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/minister-ziobro-planuje-kolejna-rewolucje-w-sadach/y5kdpkz Ważna informacja z filmiku, że jeśli wszystko pójdzie dobrze projekt z końcem tego półrocza będzie mógł wejść w życie
 9. Tabela alimentacyjna w Polsce?

  Nie wiem ale dobijają się aby je dopuścić Panie ze stowarzyszenia "Alimenty to nie prezenty". Kontynuując wątek poniżej garść cytatów z kolejnego newsa http://www.rp.pl/Rodzina/301039926-Alimenty-podstawowe-na-dzieci---pomysl-resortu-Ziobry.html Pogrubiłem ważne wg mnie stwierdzenia: Alimenty podstawowe - to pomysł Ministra Sprawiedliwości na zabezpieczenie potrzeb dzieci. Sądy będą je przyznawać bez badania usprawiedliwionych potrzeb dziecka oraz zarobkowych i majątkowych możliwości rodzica, za to w kilka dni. O najnowszych planach resortu Zbigniew Ziobro poinformował w wywiadzie .... Nowe świadczenie wyliczane byłoby według specjalnego algorytmu, uwzględniającego przeciętne koszty utrzymania dziecka w Polsce. Ziobro nie ujawnił jaka to kwota, ale powiedział, że co roku będzie waloryzowana proporcjonalnie do wzrostu cen w sklepach i innych kosztów życia. Zapewnił, że przyznanie alimentów podstawowych nie zamknie drogi rodzicom, którzy będą chcieli uzyskać wyższe niż podstawowe alimenty.
 10. Ostrzeżenie dla kanału, zrobili mnie jak dziecko.

  Byłaby to woda na młyn dla Twoich przeciwników ale może pora zmienić ten wolontariat który prowadzisz - wiem, że jesteś przeciwnikiem takiego rozwiązania (np. szybka reklama przed audycją) ale to Twoja ciężka praca - a Ty nie chcesz za nią wynagrodzenia. Szlachetne ale czym tym da się napełnić talerz (a i przecież Żaneta też chciałaby jakiś prezent od czasu do czasu ). Jakbyś zarabiał na tym byłby hejt - nie zarabiasz też jest hejt. Z dwojga wolałbym to pierwsze.
 11. Alimenty "gwiazd"

  Cytując za prasą: Ciąg dalszy problemów w rodzinie Zamachowskich. Jak podaje "Super Express", Zbigniew Zamachowski zbankrutował. Według informacji "Super Expressu" komornik zażądał od Zbigniewa Zamachowskiego aż 60 tys. zł. Tyle mają wynosić zaległe alimenty, których nie zapłacił aktor swoim dorosłym dzieciom. Problem tkwi w tym, że Zamachowski nie posiada takiej kwoty pieniędzy. Wezwanie miało przyjść do niego tuż przed świętami. Jak informuje tabloid, możliwe jest, że komornik zajmie majątek aktora. https://www.msn.com/pl-pl/rozrywka/gwiazdy/se-zamachowski-zbankrutował-komornik-może-zająć-jego-majątek-zamachowska-zabiera-głos-czekam-na-rozprawę/ar-BBHtmJm?li=AAaGjkQ&ocid=spartandhp
 12. LAT moim zdaniem jest nie dla Ciebie. To dla osób które dostały w dupę, są też świadome zalet i wad stałego tradycyjnego związku. Głównie pasuje to facetom. Masz dzieci? Chyba nie. Nie chcesz mieć? Nie sądzę. LAT jest dla tych co coś już w życiu przerobiły i nie chcą drugi raz w tej zabawie uczestniczyć.
 13. Marek w audycji kiedyś powiedział arcy mądre słowa - im bardziej chcesz utrzymać na siłę swoją strefę komfortu, ten komfort będzie malał. Czy @deomi masz odwagę wyjść poza strefę swojego komfortu? To trudne. Ja kiedyś siły takiej nie miałem będąc w związku - i ten komfort się mi obniżał. Czy u kobiet tak też jest nie wiem ale to przemyśl @deomi. A przy okazji spójrz jaką masz moc jako kobieta, paręnaście minut i paręnaście komentarzy - słaba płeć ... niby .
 14. Podział obowiązków

  Oj @Gr4nt - jakby powiedziały Panie - płytkie to było . Po co się żeniłeś?
×