Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

slavex

Użytkownik
 • Zawartość

  147
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

78 Świetna

O slavex

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Wpadłem na pomysł by zrobić temat, gdzie będziemy wklejać 1-2 zdaniowe, krótkie cytaty z różnych tematów z podpisem, kto był autorem. Czasem takie krótkie wypowiedzi rozkładają matrix na łopatki. Myślę, że po jakimś czasie zbierzemy fajną kolekcję takich złotych myśli. Zasady: - cytat max 2-3 zdania - cytat musi pochodzić z tego forum, autorem ktoś z nas - pod cytatem dołączyć autora - nie rozmawiamy o tych cytatach - wrzucamy i tyle - to ma być czysty zbiór cytatów "Atrakcyjna księżniczka przebierała szukając księcia. W Polsce księciuniów jak na lekarstwo więc nie znalazła. Pasztet sąsiadka złowiła ciążowo rycerza nie przebierając. Ma chłopa, ma dzieci, ma do kogo ryja otworzyć i nie musi męczyć biednych kotów..... kto lepiej wyszedł?" autor: @SennaRot
 2. Jak porobisz akapity itp. to wtedy zechcę to przeczytać Taka subtelna rada.
 3. Kisiel w majtkach "Teściowa" do ciebie żadnego szacunku już w tej chwili nie ma, tu i teraz. Na przyszłość tym bardziej. Mamusia trochę farta ma, że ma takiego męża, który albo nic nie wie, albo woli wygodę i siedzi dalej w tym małżeństwie zamiast wysłać kobitę na marsa. Patrz misiu co się stanie, straszne rzeczy cię czekają jak ze mną nie będziesz... Już się cofnąłeś kroczek do tyłu... więc cię teraz będzie równo urabiać... a tak... najlepiej szybko dzieciaka zrobić, ślub - jakby było ciężko to mamusia się dołączy i będą ci robić pranie mózgu tak, że nawet nie zauważysz, jeszcze zapomnisz o intercyzie (POCZYTAJ I UWAŻAJ NA TO !!!). CIA, FBI pozazdrościłoby tak ładnego zrobienia biznesu majątkowego bez brudzenia sobie rączek. Agentów specjalnych latami szkolą - a babeczki spryt wysysają z mlekiem matki z pokolenia na pokolenie.
 4. Kiedyś w domu, teraz siłownia. Nieporównywalnie inaczej. W domu jest dużo rozpraszaczy itp. Powiem tak, nie ma idealnego rozwiązania, dla jednym dom, dla innych siłownia. Ja stawiam na siłownie. Jest skupienie, motywacja. Dom traktuję jako miejsce gdzie odpoczywam od pracy / szkoły /studiów / itp. i ciężko mi się za coś zabrać. Co do czasu - to jest trochę siłowni, które działają 24/7 więc jeżeli chodzi o problem godzinowy to problem częściowo odpada - choć fakt, takowe 24/7 raczej w dużych miastach.
 5. Witamy, witamy, proszę się rozgościć
 6. Jak dobrze pracujesz nad sobą i nie dasz się w przyszłości zrobić w konia, to za spotkanie za 10 lat może być dla niej śmiertelnym ciosem. Bo coś czuję że panna przerobi kilku gości, a potem wypadnie z rynku. Będzie to naprawdę boleć.
 7. Dobrze powiedziane - dlatego odkąd dałem sobie na luz w wielu sprawach (nie tylko seksu) mam o wiele spokojniejszy umysł. Człowiek bombardowany przez media, rodzinę, rówieśników, społeczeństwo w pewnym momencie jest już tak "wyfiksowany", że nie dziwię się, że dzisiaj częściej idzie natrafić na skrajności niż na ten zdroworozsądkowy środek.
 8. Może być bezpłodna - wtedy nawet i 100 ruchaczy nie zrobi roboty.
 9. Ładnie styki jej popaliło.
 10. Każdy z nas się urodził goły, nie umiał czytać, pisać, chodzić, mówić, uprawiać seksu i wielu innych rzeczy. Rodzice nas część rzeczy nauczyli, wychowali na tyle ile umieli, cześć rzeczy nauczyliśmy się w szkole. Tak samo i seksem, wszystkiego się człowiek uczy. Tylko pytanie czy trzeba brać udział w wyścigu szczurów pt. kto wcześnie zarucha ? Moim zdaniem nie. To jest indywidualna sprawa każdego - jeden wcześniej drugi później. Stąd też chyba dużo takich niewypałów, wpadek przy pierwszym razie - bo faceci sobie nakładają zbyt duże oczekiwania itp. Nawet czytałem kiedyś wywiad z seksuologiem, który mówił, że łatwa dostępność pornografii zbyt mocno "pompuje" oczekiwania ludzi - a potem rozczarowanie. Tyle, że tam goście nieraz mają mocno naszprycowane pały by byli w stanie robić takie wybasy. Pamiętam wiek 13-16 kiedy byłem nabuzowany hormonami i nie szło poradzić sobie z tym - ale teraz ? Szczerze ? Jakoś kurwa nie gonię za tym wszystkim. Pamiętam osiemnastki znajomych - jacy zjarani, że wreszcie można legalnie pić. Ile zgonów widziałem... Ja owszem wypiłem sobie piwko, szocika itp. ale bez jakiegoś ścigania się kto więcej, szybciej, by się walić. Z wiekiem z coraz większym luzem podchodzę do świata i idę swoim tempem. Z perspektywy czasu powiem, że nie żałuję - nie narzucam sobie jakiejś chorej presji. Też prawiczek jestem - ale to mi nie robi różnicy. Podchodzę do tego, że na wszystko przyjdzie czas Hakuna matata
 11. @Długowłosy tylko rok o.O A jak czytałem twoje wpisy itp. to miałem wrażenie, że ty z paki najstarszych. Szacun Panie, szacun
 12. @Kobietolog ja dzisiaj robiłem cardio. Staram się wszystkiego po trochu, żeby nie robić tylko góry, a nogi i kondycja zapomniane.
 13. Cóż, ja za Bayernem - powód chyba wszystkim wiadomy, kibicuję Lewandowskiemu.
 14. Co wy chcecie młody chłopak pomęczy się trochę majątek odziedziczy. Jak jeszcze nie przepierdoli kasy tylko rozsądnie zainwestuje to poużywa sobie gość na długie lata. Mało jest młodziutkich lasencji z jakimiś starszymi oblechami ? Tylko że im się termin ważności kiedyś skończy, w przeciwieństwie do niego. Nie musi patrzeć jak jego koledzy w ojczyźnie są goleni ostro przez panny.