Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Użytkownik
 • Zawartość

  427
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

399 Świetna

O slavex

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Zagadka na dziś: ładna czy brzydka?

  Niektóre są ładne i mi się mogą podobać, ale założą sporo szpachli i mnie ta sama może odrzucać. Sam makijaż nie jest zły, ale musi być z wyczuciem zrobiony.
 2. Wspólne konto bankowe

  Ja to jak będę się miał żenić: -ślub dla najbliższych osób z obiadem + trochę alko. Zero wynajmowania wielkiej sali, orkiestry wybierania koloru serwetek, srajtaśmy w kiblu. -intercyza itp. -Oddzielne konta + jedno na wspólne wydatki typu rachunki, srajtaśma itp. Ciekawe czy zajdzie się taka, która nie będzie robić problemów.
 3. Seks oralny - pomocy

  Tu jest chyba istota problemu. Chcielibyśmy już za 1 razem w jeden dzień umieć najlepiej. + dla @Mloda, że chce i stara się. Nie od razu Rzym zbudowano. Dobrze, że piszesz i jesteś świadoma swoich pewnych ograniczeń. Tak jak bracia pisali, spokojnie powoli poznawać się, próbować, dać miejsce partnerowi na błędy, oboje się poznajecie. To nie egzamin, grunt by oboje traktowali seks na luzie bez spiny i czerpali z tego frajdę.
 4. Mathieu - człowiek (prawie) bez mózgu

  I tak szacun, że pracuje a nie "dej dej..., należy mi się (i wyciąga łapska po darmochę)"
 5. Było PO był spokój, teraz PiS robiąc bałagan zachęca o otwiera furtkę takim ruchom. Było uprościć prawo itp. i wiele innych pozytywnych rzeczy zrobić to by nie musieli sobie robić wspomagania wyborczego. Robiąc konkretne zmiany wypunktowali by platformę: - uproscilismy(po przegłosowaniu ustawy i wprowadzeniu prawa w życie) to i to wy przez 8 nie zrobiliście - zrobiliśmy to i to, będzie łatwiej z tym i tym Wtedy sam bym pierwszy stanął i pogratulował Pisowi. Otworzyli puszkę Pandory i mogą się ostro na tym przejechać.
 6. Mam nadzieję że w celu zgaszenia czerwonej lampki da mu dobry seks i chłopak nauczy się tego: grzeczny misiu- > słaby seks lub brak seksu samiec, który nie da sobie wejść na głowę- > dobry seks
 7. Student

  50 k co ty jakimś sportowym autem jeździłeś, który chlał 30l na 100km? Człowieku ciesz się że jesteś wolny, że ogarniasz studnia itp. Nie wtopiłeś z jakąś panną w dziecko i ślub. Do tego trafiłeś na forum. Nie rozpaczaj nad tym że inni mają laski a ty nie. Ile oni mają lat ?Pamiętaj na razie jesteś w ciemnej dupie, ale z wiekiem jak będziesz się rozwijał to ty zaczniesz być towarem na rynku. Kobity z wiekiem zaczynają tracić na wartości. Czytaj forum, pracuj nad sobą poznawaj ludzi i świat.
 8. Jak to mówił Tracz w Plebani. "Nie ma nic za darmo"
 9. To mi przychodzi do głowy. Wybaczcie panowie, ale musiałem to wkleić
 10. Kolejne podwyżki cen

  Dużo znam takich co też myślało. Tych co znam i wiem, że głosowali na PiS, po przypomnieniu na kogo głosowali to rżną głupa. Nagle zbiorowa amnezja. Dojdzie do takiego momentu, że wahadło odbije i kiedyś wejdzie taka partia, że na kopach wywali religie ze szkół. A Kościół, który wręcz z ambony sugerował na kogo głosować, będzie jeszcze skomlał jak zbity pies. Jakoś za PO przez 8 lat nikt nie usuwał religii, ani nie robił akcji pt. wywracamy wszystko do góry nogami. Fakt, wielu rzeczy nie zrobili (choćby 3x15) itp. i za co moim zdaniem słusznie przegrali. Z drugiej strony brak gwałtownych zmian "wywrotowych" w pewnym sensie dawał spokój biznesowi, który swoje robił. Inna sprawa, że można było zrobić wiele całkiem prostych zmian, reform, które by nie kosztowały nawet 1/5 tego co dzisiaj idzie na 500+. Z reformą sądownictwa i wielu innych obszarów jestem na tak ale najpierw: 1. Punkt wyjścia: upraszczamy prawo, my posłowie zdajemy sobie sprawę, że sporo problemów wynika z kijowo napisanego prawa. Prawo jest tworzone przez sejm, więc chcąc naprawiać to wszystko, zaczynamy od siebie. 2. Upraszczając prawo, zachęcamy różne środowiska ( w tym sądownicze) do współpracy i wyeliminować pewne rzeczy, usprawnić pewne procedury, by sprawy czy to sądowe czy w urzędach przebiegały sprawniej. Ryba psuje się od głowy. Wiec niech najpierw sami posłowie zaczną od siebie. Niestety żadna partia nie weźmie się za "siebie" tylko za tych wszystkich innych "winnych" i obywateli. Dwu - kadencyjność i głosowanie na konkretnego człowieka, a nie partie ? W porządku jestem za - ale robimy to na wszystkich szczeblach, łącznie z sejmem i senatem. Zawsze jak coś majstrują to tak, żeby sejm i senat nie oberwał rykoszetem. Przypadeg ? Nie sondze Teraz wszyscy są zakładnikami 500+: - władza - ci co finansują ten program - ci co są beneficjentami Nikt pierwszy nie odda strzału (czyt. usunie 500+) bo każdy każdego na muszce trzyma.
 11. Rozpad związku przez budowę.

  Ważne, bardzo ważne. Nie jesteś zółtodziobem, który nigdy nie był w związku. Stwierdzam, że nie warto. Za co chłoptasia chcesz rozliczać ? Baba ci odwaliła numer i tyle. Jak suka nie da to pies nie weźmie. No to sobie chyba odpowiedziałeś na pytanie. Ja po przeczytaniu, że jest DDA to tym bardziej obstawiam że nie warto. Pytanie co ci da napisanie artykułu, sam sobie wyrobić niezbyt dobrą opinię i co ? Kolejna sprawa, czy ona nie znalazła by na ciebie jakiegoś haka i ci wywaliła sprawę sądową ? Oskarżyć człowieka jest łatwo. Trudniej jest się obronić przed oskarżeniem. Dobrze sobie to przemyśl. Jak to jeden z naszych braci zrobił. Odpalił motor i zrobił sobie wypad do Zakopanego, bez informowania znajomych itp. Taki samotny samczy wypad w celu eksplorowania tego pięknego świata. Reszta go nie obchodziła. Skoro sporo panien przerobiłeś, to nie powinieneś sobie zawracać tym głowy. Panienki przychodzą i odchodzą, a ty masz być samcem dalej i iść przed siebie.
 12. "Pierwsza maszyna do samobójstw."

  Jeszcze na końcu zapis ze zgadzam na oddanie organów. Wiecie jaki $$$ z tego? Osobiście mnie to lekko przeraża, ale zdaję sobie sprawę, że wiele rzeczy mnie jeszcze zaskoczy.
 13. Dokładnie to samo myślę, że za jakiś czas będzie masakra. A atencjuszki będą usychać jak liście na pustyni.
×