Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

slavex

Użytkownik
 • Zawartość

  199
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

127 Świetna

O slavex

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Fake ciąża? A ty miałeś z nią seks w ogóle? Druga sprawa piwo i jej telefony. Kurde jak schemat starego dobrego małżeństwa.
 2. Czuję, że będziesz miał tu co jakiś czas ciekawe sytuacje do opisania
 3. Okazji do czego ? Szybkiego ślubu, dziecka itp. ? Bo ktoś chce... ? Rodzinka może sobie chcieć, ale to ty masz mieć lejce w ręku i kierować swoim życiem.
 4. 1. Może jej się faktycznie podobasz 2. Szuka adoratorów, atencjuszka 3. Kij wie co... Przede wszystkim nie rób coś wbrew sobie. Jeżeli czujesz wewnątrz, że nie to na siłę nie kombinuj, bo jeżeli w psychice ci już teraz nie bardzo gra, to nie zdziw się, że pierwszy raz będzie niewypałem.
 5. Podpisuję się po tym rękami nogami i fiutem, sama prawda...
 6. Jeżeli studia miałbyś robić to zaoczne. Robiłem dzienne potem zaoczne. Jakbym miał robić jeszcze raz to tylko zaoczne. Na dziennych miałem tak rozwalony plan zajęć że jak dzisiaj patrzę ile się czasu zmarnowało... Masz na weekendzie zajęcia. Tydzień dla ciebie. Pełny etat, pół, 3/4 albo freelancerka. Masz możliwości pozostawiać to sobie rozsądnie. Co do samego papierka trudno powiedzieć ją wbiłem do pierwszej firmy by cokolwiek doświadczenia złapać. Sądzę że dopiero w 2-3 firmie będzie ci się dobrze pracowało. Papierek mam, ale gdybym go nie miał to też bym sobie poradził, chociaż może wtedy bym usłyszał na rozmowie ten brak papierka.
 7. http://demotywatory.pl/4770226 Czyżby do mainstreamu coś dociera ?
 8. Oj... i to nie zawsze... tzn. jeżeli żyje w nieświadomości to tak "spełnił" cel biologiczny. Wracając do tematu, to masakra, szczerze jak to czytam, to sam zaczynam się cieszyć, że nie latałem jak głupi za panienkami. Niby człowiek myśli, że coś stracił, ale z drugiej strony kilka lat temu jeszcze byłem na takim mentalnym poziomie, że pewnie bym sporo zdrowia zostawił na nadskakiwaniu panienkom. Na szczęście od zawsze mi coś nie grało w tym wszystkim, tylko nie wiedziałem co... Forum PUA nic nie dało (dobre 7-9 lat temu się tym interesowałem). Dopiero tu znalazłem przelane na "papier" (dysk serwera forum) co tak naprawdę się dzieje... Podejrzewam, że gość jest tak zaślepiony, że nawet @Mosze Red mu do rozsądku nie przemówi.
 9. Na wycieczkę przyjdzie czas jak będzie miła, może coś dobrego upichci, albo może sama kupi bilet na koncert i cie weźmie. Więc masz w zapasie na przyszłość fajny wypad, lub znowu tydzień milczenia. Laski mają co chwilę coś w zanadrzu by facetowi ubliżyć, zawinąć go w okół palca. To i ty zbieraj arsenał. Wszystkiego nie stosuj na raz w krótkim czasie, bo to się obróci przeciwko tobie. Z tymi minusami to trochę racji masz. Zaczniesz trochę wyglądać jak ten co skacze koło pani jak piesek i robi wszystko by zadowolić swoją panią. Chcesz seksu to będzie go miał i jeszcze na poziomie podświadomym pokażesz jej samczą naturę. W tym jest kwestia, dostać seks i jeszcze nie musieć przy tym skakać w okół niej jak jakiś orbiter, albo beta provider. Odmówiłeś jej seksu, teraz jeszcze po ten seks przyjdziesz, wszystko w "samczym" wydaniu.
 10. Moim zdaniem dobrze zrobiłeś. Nie stosowałbym 2 tygodnia milczenia. Zostaw na kiedyś. Ma dziewczyna zagwozdke. Ja bym teraz np. jutro ni zgruszki ni z pietruszki zadzwonił będę u ciebie za pół godziny masz się ubrać seksownie. Jeżeli będzie coś mamrotac to za pół godziny i odłożyć telefon. Nie odbierać, przyjechać przycisnąć do ściany(zobaczysz czy faktycznie się wystroiła) i... A po seksie bądź zdystansowany, żeby wiedziała że seksem cię nie urobiła, skorzystałeś po mesku z tego co chciałeś, ale ma się zachowywać. Tylko to musi być dobry seks, który będzie pamiętać. Następnym razem jak będzie jej odwalać to podnieść poziom swojej stanowczości, albo znowu tydzień chłodu. Jak chce żebyś był dla niej miły to on też musi być miła. Jak nie to znowu będziesz zimnym facetem. Takie lustrzane tresowanie.
 11. Będzie można być jednocześnie w klubie białych i czarnych rycerzy ?
 12. Na ciul ciasna dziurka jak kłoda w łóżku ?
 13. Biały rycerz skacze jak piesek, ten co jest obojętny robi kobiecej główce emocjonalny blitzkrieg. Dostaje zwarcia styków.
 14. Btw dzisiaj byłem na siłowni tak się znowu przeglądałem faceci to jeszcze przyjdą faktycznie poćwiczyć i widać to na łapach, klacie. Za to sporo dziewczyn zajmie urządzenie i coś na telefonie przegląda 3min przegladania 1 min ćwiczeń i już zmęczona. Powinien być zakaz siedzenia na telefonie jak zakaz posiadania telefonu na maturze. Brutalne ale prawdziwe...