Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

DeMasta

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  82
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

188 Świetna

O DeMasta

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. 1) Pani M. - Nigdy nie inicjowała stosunku, bo kręciło ją stawianie oporu, im aktywniejszy mogła stawiać opór (krzyk, wyzwiska, odpychanie partnera rękoma i nogami) tym bardziej nakręcała się na dymanie. Szczyt marzeń? Gwałt przez nieznajomego na kompletnym odludziu (nawet nie starałem się tego zrozumieć). 2) Pani P. - Wszelkie pozycje w których partner mógł przygniatać ją ciężarem własnego ciała, tak aby nie mogła się poruszyć, im niewygodniej dla niej, tym lepiej. 3) Pani A. - W trakcie stosunku obierała rolę złej uczennicy, wyrodnej córki albo niechcianej bratanicy. Do tego dodajmy podduszanie do utraty świadomości. Podsumowując, za dnia normalne, nocą popierdolone.
 2. Te ode mnie są z 2007 roku. Przyznaję solidne uchybienie z mojej strony, nie miało być 8.1 tylko 3.1 w krajach muzułmańskich.
 3. Aby dana nacja przetrwała współczynnik dzietności musi wynosić 2.11, jeśli jest mniejszy to z czasem dana nacja po prostu wyginie. Patrząc po historii, jeśli współczynnik wynosił 1.9 było pozamiatane. Dzietność na poziomie 1.3 potrzebuje od 80 do 100 lat aby odwrócić szkody, a który model ekonomiczny na to pozwoli? Żaden. Innymi słowy, jeśli są dwie pary rodziców mające po jednym dziecku, to dzieci jest dwa razy mniej niż rodziców, jeśli oni wydadzą na świat jedno dziecko, to wnuków będzie czterokrotnie mniej niż dziadków. A teraz trochę współczynników: Francja 1.8 Anglia 1.6 Grecja i Niemcy 1.3 Uśredniając w 31 krajach Europy współczynnik wynosi 1.38 Zapytacie pewnie jaki jest współczynnik dzietności w krajach muzułmańskich...8.1
 4. "Bóg, który stworzył świat i wszystko na nim, On, który jest Panem nieba i ziemi, nie mieszka w świątyniach zbudowanych ręką ludzką" Dz 17,24 Takie tam z jednej księgi, kto by się przejmował
 5. Mężczyzna, który ma wybór traktuje związek jako ostateczność. Nie jeździłbyś autobusem gdybyś miał w garażu rząd sportowych aut. Same umiejętności know-how o których mowa są absolutnym musem. Warto jednak zastanowić się czy odwieczne pilnowanie rozgrywki mężczyzna-kobieta na dłuższą metę nie przerasta wartości naszej inwestycji emocjonalnej, czasowej i potencjału samego w sobie. Po pewnym czasie wiesz już jakie działania dadzą Ci pożądane skutki, więc zaczynasz się nudzić, bo gdzie tu ten smaczek? Większość kobiet da Ci to czego oczekujesz, ale kobieta nie dostanie tego czego oczekuje od większości mężczyzn. Gra pozostaje taka sama, zmieniają się tylko gracze.
 6. Więcej tolerancji panowie, podobno działa aż zaskakująco dobrze, w Hiszpanii na przykład ponad 100 tysięcy osób zrobiło manifestację zatytułowaną "Chcemy przyjmować" https://ndie.pl/hiszpanie-domagaja-sie-przyjecia-uchodzcow-zorganizowali-manifestacje/ Jakby to powiedział Platon:
 7. Nie oddawaj się swoim sentymentom, zapanuj nad własnym poczuciem przyjemności i zrozum, że ona nie robi tego dla Ciebie, tylko dla siebie. Bo jesteś jedyną OPCJĄ na teraz. Sentymentalizm zaprowadzi Cię na skraj rozpaczy, następnie zaprze o ścianę i w bonusie przetrzepie dupsko.
 8. Sytuacja sprzed miesiąca, znajomy znalazł 50zł na ulicy, powiedzieli do niego "Chuchnij w banknot trzy razy na szczęście!", olał to i nie chuchnął. Tydzień później zdradziła go dziewczyna, powiedział o tym na spotkaniu ze znajomymi, usłyszał od nich "a widzisz, bo nie chuchnąłeś w te 50zł!" FUCK LOGIC.
 9. Pamiętaj aby w piątek nie jeść mięsa, bo inaczej pod bramą raju może Cię czekać taki dialog: Ty: Bogu no wpuść mnie, nie każ mi więcej czekać Bogu: A pamiętasz jak 16 lat temu opierdoliłeś kiełbasę w piątek? Ty: Bogu ale to był tylko raz, daj mi zaznać raju! Bogu: A ja raz za Ciebie umarłem niewdzięczniku i ten raz wystarczył!
 10. W starym piecu czarny pali
 11. Na każde zdanie typu "kto jest dla Ciebie najważniejszy?" odpowiadam JA. Moje szczęście, moja megalomania, moja osobista prawda. Gdy kobiecie się to nie podoba to pokazuję drzwi, ewentualnie ją do tych drzwi odprowadzam gdy rozumuje zbyt wolno lub próbuje przesunąć granicę. Moje JA jest elastyczne, bo jeśli przebywam chociażby z moją mamą to pozwalam jej usiąść obok siebie na moim pierwszym miejscu. Nie tracę kontroli ale w pełni daję odczuć wyjątkowość i troskę. Od kobiet, które doświadczyły drzwi dostaję wiadomości z prośbą usilnego spotkania, rozmowy itd. Piszą do mnie także ich koleżanki, pojawia się ciekawość. Jeśli kobieta stara się odizolować samca od kogokolwiek, oznacza to, że samiec nie trzyma ramy, nie wyraża się dostatecznie jasno i nie stoi na straży własnych granic.
 12. Niesłychanie rzadko film pozostawia mnie na godzinę w fotelu mimo skończonego seansu. Wymaga od widza maksymalnego skupienia, ale odwdzięcza się ukazaniem tego czym/kim jest człowiek w obliczu podejmowanych przez siebie decyzji.
 13. @Silny https://socialblade.com/youtube/channel/UCH-amtPq9AFbVF2JBbhTiyQ W tabelce "video views" masz -86,979 wyświetleń, wszystko czarno na białym