Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kryss

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  2188
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana kryss w Rankingu w dniu 2 Wrzesień 2016

kryss posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1649 Świetna

O kryss

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy
 • Urodziny 01.03.1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  slaskie
 • Interests
  jak zbawic swiat

Ostatnie wizyty

1605 wyświetleń profilu
 1. Dostałem zgagi, szczerze mówiąc nie spodziewałem się że coś takiego tu przeczytam, nie będę się pastwił nad autorem, bo i po co , sam się obnażył, cóż "Król jest nagi" Kiedy tu trafiłem byłem jak poniżej, podano mi rękę, a nawet wiele rąk, ale nigdy wczesniej nie myślałem jak Ty kolego GluX, pomyśl kto Tobie poda chocby patyk kiedy upadniesz, a upadniesz na pewno. Życie to nie ciągła wznosząca, tylko wzloty i upadki, sztuka by nie upadać wciąż na samo dno. A chyba nie wiesz jak pewność siebie może doprowadzic do tego zę beczaca zwierzyna zapoluje na Ciebie... Więcej pokory kolego, ale może jeszcze nie dorosłeś. Tak czy siak życzę powodzenia.
 2. GluX- z całym szacunkiem ale chyba za daleko zabrnąłeś w swoim egocentryzmie i dlatego po drodze zgubiłeś dystans do samego siebie, i z pewnoscia nie jesteś pępkiem ani świata ani tego forum, uprzedzam że to żaden atak z mojej strony. Dużo wnosisz i fajnie, ale sa lepsi.
 3. Jaro- ciotka nie była za stara a było to 20 lat temu, i do dziś niezle się trzyma, kasa żadna, wszystkie oszczędności poszły na rehabilitację itd...nie będę sie rozwodził. Mozna to różnie tłumaczyć, ale do dziś są razem.
 4. Ja powiem inaczej wtedy kiedy się nic nie dzieje, zacznijcie udawać poważną chorobę a dowiecie się z kim jesteście. A mam przykład w rodzinie że jednak są kobiety które zostają i wspierają, niestety to inne pokolenie.
 5. Nie masz nic do pokazania, pokaz swoja głupotę z pewnością inni zauważą. Nie mam nic przeciw, ale rzadko trafiaja sie tatuaże ze smakiem.
 6. Bo Bóg to taki żartowniś.
 7. Ja pierdole...
 8. Loża szyderców jest moja.
 9. Najtrudniej "wsiąść na konia" Spróbuj nawiązać kontakty z małymi firmami budowlanymi,ale musisz mieć możliwości szybkiego uruchomienia większej produkcji, I załóż stalowe majty, bo nie raz po dupie dostaniesz, ale nie rezygnuj z marzeń, nie to to może coś innego.
 10. Może i jakaś metafizyka ma tutaj swój udział...
 11. Myślę że to jest dość proste. Jakie emocje emanujemy do otoczenia takie do nas wracają, wszyscy lubimy mieć dobry nastrój jeśli takim "błyskamy"taki odbija się w otoczeniu i do nas wraca Jeśli inny też adekwatnie. Chyba wszyscy lubimy mieć dobry humor, śmiać się, żartować, no a w otoczeniu smutasów tego nie znajdziemy/ Mając samemu dobry nastrój ,pozytywną energię przyciągamy, bo inni też chcą tak mieć, czerpać od nas
 12. Panowie szukajmy w bibliotece...
 13. Bosmanku, a raczej bez urazy majtku, cynizmem , materializmem i wyrachowaniem nigdy nie dorównamy naszym panią , jak widać plusz i różowy okular nadal głęboko siedzi na Tobie. Być może kiedyś tu wrócisz z podkulonym ogonkiem jak zbity pies, oczywiście pod innym nickiem,czasem prawda jest zbyt bolesna i niechciana, Cóż wypada Ci życzyć powodzenia na drodze pluszem i różem usłanej... Wolę być niby "Traczem" niż po raz kolejny w życiu zbitym i sponiewieranym kundlem,ale widać to wszystko jeszcze przed Tobą. Co do ofiary to tak czy siak i bez względu na tło szkoda dziewczyny, nikt tak nie powinien umierać w taki sposób i z dala od domu.
 14. My tu gadu gadu a NWO sobie powoli kroczy... http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/uniwersytety_po,p845604458