Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

kryss

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  2067
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana kryss w Rankingu w dniu 2 Wrzesień 2016

kryss posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1498 Świetna

O kryss

 • Tytuł
  Starszy chorąży sztabowy
 • Urodziny 01.03.1971

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  slaskie
 • Interests
  jak zbawic swiat

Ostatnie wizyty

1271 wyświetleń profilu
 1. Ja tam wolę być "chamem", i w dupiu mam co o mnie pomyślą, owszem są wyjątki ale rzadkie.
 2. Głupotę to Ty napisałeś. Twoje szczęście pryśnie gdy Ci jakaś pancia przerysuje autko na parkingu, bądz po kilku drogich awariach, ale powodzenia
 3. Jako człowiek po "zawirowaniach życiowo małżeńskich" powiem że taka pozycja jest jak najbardziej potrzebna, wielu może bardzo pomóc i zapobiec tragedią, z pewnością kosztowała też dużo pracy, patrząc z perspektywy własnych doświadczeń wydanie 222 pln nie jest wielkim kosztem w porównaniu z tym co nas może spotkać. Jednak dla "świeżaków" w temacie , do których głównie jest kierowana będzie to cena wygórowana wręcz zaporowa. Ja jak i większość tych którzy przez to przeszli/przechodzą z pewnością doceni tą prace i wie że to żaden wydatek, jednak nie świadomi prędzej wydadzą tą kasę na perfum dla księżniczki niż na coś co ma zerwać z jej twarzy maskę a jemu różowe okulary. A i jak zawsze wolę zapach papieru.
 4. Co do tej liczby 6 mln. są duże wątpliwości, być może podobnie napompowane jak Jedwabne które jest jednym wielkim łgarstwem grossa
 5. Z tego co czytałem to nie wolno nosić nabitego, masz jakiś przepis do tego? Prosiłbym o link,
 6. Bo jesteś 1 423 567 w kolejce, cierpliwości
 7. Frajera szuka cy cuś
 8. Żyjemy tu i teraz, przynajmniej tak to postrzegamy i oceniamy. Nie wierzę w jakieś dusze i inne pierdy którymi mnie karmiono za młodu w KK, jeśli istnieje jakaś wyższa istota która może wszystko, to i może wskrzesić kogo będzie chciał/a. Na dziś fizycznie jestem tym co w życiu zjadłem i wypiłem, po mojej śmierci to wszystko wróci do ziemi, a to co w życiu przeżyłem myślałem,przeżywałem najpewniej umrze wraz ze mną. Nie zamierzam usprawiedliwiać jakiegokolwiek skurwysyństwa wobec innych ludzi tym bardziej podszytego żądzą,wiarą, itp. Przy dzisiejszej technologii mogą nas chipować tak że nawet nie będziemy o tym wiedzieć, już zrobiono nas niewolnikami systemu jeden krok i będziemy jego własnością,własnością tych ludzi, Większość wypracowanych dochodów musimy oddawać rządom i to nie tylko w PL, co jeszcze można nam zabrać?, resztkę wolności jaka nam pozostała i życie. Ja nie mam ochoty stać się człowiekiem hodowlanym a oni do tego zmierzają.
 9. Zanim zaczniesz odpowiedz sobie na kilka pytań: Najbliższe nam - czy w roku 89/90 Twoi rodzice mieli jakieś większe oszczędności,książeczki mieszkaniowe/oszczędnościowe, gotówkę w złotówkach jeśli tak to ile stracili, jeśli nie zapytaj tych co mieli.....odpowiedzialni za to są właśnie.....zgadnij? Czy 1WŚ była dobra? Czy hitler i 2WŚ były dobre? Czy wojna w Iraku była uzasadniona i komu wyszła na dobre? Rewolucja Pazdziernikowa w Rosji i jej konsekwencje komu i do czego to posłużyło? Czy trucie ludzi przez GMO, fluor itd jest dobre? Czy morderstwo w celu osiągnięciu własnych celów jest usprawiedliwione? Mógłbym tak naprawdę wymieniać bardzo długo a i wielu pytań nie da się zadać, bo wielu rzeczy nie wiemy Drapieżnik - zwyczajnie żywi się tym co upoluje, Pasożyt- podstępnie dostaje się do organizmu i skrycie żeruje na nim, tym ludziom bliżej do pasożytów niż drapieżników. Choć i pasożyt robi to dlatego żeby przeżyć. Ci ludzie nie zaspokajają się żeby przeżyć, To tylko żądza władzy, bo pieniędzy mają tyle ile są w stanie sobie wydrukować, więcej niż są w stanie wydać.
 10. Zaspokajanie podstawowej potrzeby jaką jest jedzenie to chyba zupełnie coś innego niż podstępne tworzenie z ludzi niewolników,tylko dla żądzy władzy, dobrze że piramidy mu nie wybudowali.
 11. Tak dla przykładu
 12. Nikt nie rodz się orłem, Czasem potrzeba czasu, a napisanie zwykłego posta nic nie kosztuje,wiele tutaj dostałem, więc jeśli mogę coś mądrego doradzić robię to. Nie wiem kiedy znów się przewrócę i miło będzie jeśli znów ktoś poda mi rękę.
 13. Uwiedz mnie, bo inni już czekają
 14. Nie wiem w jakim kierunku chcesz sie kształcić. Spawaczy brakuje i zarobki też mogą być niezłe tylko trochę praktyki trzeba ogarnąć.