Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Geralt

Użytkownik
 • Zawartość

  321
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

212 Świetna

O Geralt

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Polska

Ostatnie wizyty

577 wyświetleń profilu
 1. @EnemyOfTheState te działanie można opisać pewną maksymą. - "Trzeba wiele zmienić, żeby wszystko zostało po staremu". Chyba wiesz o co chodzi.
 2. Otóż to chodzi o to żeby wywołać strach oraz dysonans wśród userów aby bali się cokolwiek komentować bo być może też dostaną bana. A jak wiadomo, gdy lud jest zastraszony to łatwiej nim manipulować. Taki istny kociokwik w mózgu aby nie było wiadomo kto jest kim. Kiedyś takie metody robili towarzysze zza Buga. Dywersja i sianie dezinformacji.
 3. Według mnie mamy do czynienia z atakiem na forum przez wyżej wymienione jednostki z wykopu. Atak polega na sianie zamętu i dezinformacji. Wprowadzić stan forumowy do odwołania i niech kontrwywiad działa. Bo coś czuję, że dopiero śpiący agenci-trollerzy dopiero się uaktywnią. Ps. Rewolucjoniści się kurwa znaleźli. Widać niektórzy to chyba nie mają swojego życia.
 4. @GluX Upadek białej rasy trwa w najlepsze. Czyżby to prawo karmy? Hmm.... Starsi bracia w wierze doskonale to zaplanowali - Albert Pike i cała reszta. Całkowity demontaż cywilizacji łacińskiej z jej całym dorobkiem i wartościami. Na Polaków może nie działa ale na Polki to owszem. I to bardzo działa. Kiedy zachodnie kobiety będą odchodzić od tak zwanego wyzwolenia i niezależności to w Polsce będzie trwało to w najlepsze. Bo jak wiadomo Polska sto lat za murzynami. Czy dzisiejsza retoryka kobiet nie jest buntem @AnnaW?
 5. @Artem Jaskier o tych panów chodzi :
 6. Bardzo dobry wpis @Assasyn. Pojęcie kobiecości jest tak rozległe i pokrętne jak emocjonalność kobiet. Dla mnie kobiecość to też pewna tajemniczość , nieodkrywanie swoich atutów na samym początku relacji. To takie budowanie napięcia i pozwolenie mężczyźnie na zdobywanie i stopniowe odkrywanie tej kobiecości w kobiecie. Mam wrażenie, że autorka tego tematu po przeczytaniu wielu "lektur" na blogach i blogaskach kobietocentrycznych i feministycznych pogubiła się. Zresztą nie ona pierwsza i nie ostatnia. Coś czuję, że na forum będzie coraz więcej takich tematów zakładanych przez kobiety. I oto chodzi nadzorcom tej planety. Nie udało się złamać ludzi poprzez Nazizm, Komunizm to wymyślili sobie, że wprowadzą już ostatnią trzecią fazę przemian społeczno-kulturowych a mianowicie FEMINIZM. Pragnę przypomnieć czym zakończyło się tak zwane "wyzwalanie" chłopów i robotników.... Tym samym skończy się te mityczne wyzwolenie kobiet oraz obsesyjne dążenie do niezależności poprzez wgranie kobietom męskich wzorców. I oto właśnie chodzi. O zlikwidowanie tej kobiecości w kobietach i stworzenie jakiś ludzi wydmuszek bez osobowości, bez tożsamości, bez przyszłości. Oj tak tak i jeszcze raz tak. Coś takiego właśnie przeżyłem w tamtym roku. Jak jakieś kłopoty i problemy to od razu siup bo po co pracować nad związkiem. Po co iść na kompromisy ? Po co szukać złotego środka? Odkochanie z dnia na dzień bez podawania przyczyny. Ot tak sobie. W ciągu jednej doby przekreślać wszystko bo raz się żyje. Paniusia się znudziła bo za mało emocji. Problem polega na tym, że dzisiaj nie liczą się żadne zasady, wartości czy cnoty moralne. Liczą się przede wszystkim emocje. A one są niczym jak narkotyk. Dlaczego to robią ? Bo mogą, bo wiedzą, że nikt nie pociągnie kobiety do odpowiedzialności. Ten świat zwłaszcza w USA i UE to istny raj dla kobiet. Ale jak już tu na forum wspomniałem, czasy wielkiej smuty dla kobiet nadejdą bo kiedyś muszą. System dąży do równowagi i właśnie widać to powoli na zachodzie dzięki arabom. Siły równoważące za kilkadziesiąt lat sprowadzą kobiety do parteru. Ja naprawdę współczuję już teraz kobietom bo nie wiedzą co czynią. Wyzbywszy przyjmując męskie wzorce kobiety tracą swój największy skarb - Kobiecość.
 7. @HORACIOU5 to początek końca tej cywilizacji. Wszystko wywrócone do góry nogami. Całkowicie nowe wzorce. Gigantyczny eksperyment socjotechniczny. Ale spokojnie system zawsze dąży do równowagi. Przewiduję za kilkadziesiąt lat wielką smutę dla świata kobiet. Przyszłym pokoleniom kobiet trzeba będzie tylko współczuć. Ja mam w dupie ten cały społeczno-kulturowy chłam. Robić swoje i nie oglądać się za siebie. Moja rada nie oglądać w ogóle telewizorni a reklamy w necie poczęstować adblockiem.
 8. 1. Ciągłych manipulacji i prowokacji. 2. Wyciągania słów z kontekstu i nadinterpretowania w celu zrzucenia z siebie odpowiedzialności lub winy ewentualnie w celu szukania haków i pretekstu. 3. Płacz na zamówienie 4. Rozładowywania napięcia i agresji na partnerze 5. Życia chwila bez konsekwencji 6. Często brak ogłady i kultury 7. Zazwyczaj brak wsparcia ze strony kobiety. W druga stronę to wsparcie sie należy bo tak i już.
 9. Pójdziesz do pracy to poznasz. Wnioskuję, że jesteś na IT albo na czymś podobnym ? To tym bardziej będziesz musiała się użerać z PM. I tak twierdzę, że u nas w Polsce nie ma takiej etyki i kultury pracy jaką mają w Niemczech czy w Holandii. Masło maślane. Co to za logika oświeć mnie ? Naprawdę ? Dobrze, że powiedziałaś bo bym nigdy nie zgadł. I w związku z tym na kierowniczych stanowiskach jest zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet. Czyżby Spiseg? A z pracą umysłową to też dojebałaś bo to mężczyźni mają logiczny jednocześnie kreatywny umysł w przeciwieństwie do kobiet. Cała cywilizacja stoi na innowacjach i odkryciach mężczyzn. Wiesz @Epsilon glazurnik czy hydraulik a już nie wspomnę o murarzu też musi myśleć w przeciwieństwie do was kobiet co w większości papierki w urzędach przekładają z miejsca na miejsce plotkując w tle i pijąc kawkę. A propo kierowniczego stanowiska. Do tego trzeba mieć silny charakter , charyzmę oraz być strategiem i taktykiem. Czy kobiety to potrafią ?
 10. Nie byłbym taki do końca pewien. Zależy jakie to studia i czy masz pomysły na siebie. Studia w Polsce to shit. Przestarzałe programy niedopasowane do elastycznego rynku pracy oraz zmieniającej się rzeczywistości. Rok w pracy to lepiej jak pięć lat na studiach. No wiesz @Epsilon w tym kraju jak nie jesteś managerem w korpo to jesteś nieudacznikiem i śmieciem. Taka jest mentalność w Polsce. Mentalność chłopo-robotnicza co nigdy nie nauczy ludzi etyki i kultury pracy.
 11. @Obudzony Przecież mu doradziłem jakie ma brać środki na ten stres. Poczytaj sobie dokładnie to się dowiesz. Ja doskonale sobie zdaję sprawę, że stresu nie da się uniknąć. Ale łóżko to powinno być jedyna miejsce, gdzie się stresujemy najmniej. Tak czy nie ? Jest cała masa adaptogenów co niwelują skutki stresu. A tym skutkiem u niego był flak zamiast sztywnego miecza.
 12. Dobra przejdę od razu do meritum. Dieta + brak stresu + odpowiednia długość snu + ćwiczenia fizyczne = POTENCJA. A ja mógłbym doradzić coś z naturalnych ekstraktów ziołowych na pobudzenia libido i erekcji. Zainteresują się ALC, Sulbatiaminą i Johimbiną. Skoro tak ci powiedziała to nie jest dziewczyna dal ciebie. Przykro mi ale nie powinieneś się tak tym bardzo przejmować. Jak nie z tą to z inną @Student
 13. Chyba raczej ten slogan inaczej brzmi - Pij mleko a będziesz miękki. @ajland a możesz więcej powiedzieć co jeszcze jesz ? A te masło to jakie ? Ja polecam masło klarowane lub kokosowe najlepiej domowej produkcji. Doprecyzuj. No i najważniejsze pytanie w jakim celu jesteś na ketozie ? Bo jak sama wiesz wszystko jest ze sobą połączone w związku z tym podaj jakie masz źródła tłuszczy oraz białka.
 14. @dr Mordechaj B'rzyt-wa wyczerpał temat. Trafiłeś w same clue tego lewackiego spierdolenia pt. "Feminizm". Już to pisałem, że kobiety są ofiarami swoich wygórowanych ambicji, które wzięły się z socjotechnicznego programowania oraz z kompleksów na punkcie swojej kobiecości. Wmówiono kobietom, że czułość, wrażliwość i kobiecość to coś złego bo jest to niby słabe. Wmówiono kobietom, że mogą być nie tylko równe mężczyznom ale i lepsze. NO i mamy wysyp wszelkiej maści psychopatek, feministek czy korposuk. Uważam, że dzisiaj już nie czuje się człowiek jak kolega przy kobietach ale jako śmieć lub jakiś niewolnik co jest tylko narzędziem w osiąganiu celów przez loszkę. Tylko kurwa branie i nic od siebie. I one mają czelność mówić, że są wyzyskiwane i tłamszone bo jest patriarchat. Feminizm jako ostatnia już trzecia faza marsksizmu kulturowego zakłada tak zwane "wyzwolenie " kobiet. Chyba nie muszę przypominać jak się skończyło wyzwalanie chłopów i robotników. Kobiety też zostaną wyzwolone ale z kobiecości z tego żeńskiego pierwiastka. A wtedy nadejdzie wielka smuta w świecie kobiet. I kiedy ja im to mówię to nic nie dociera. Ściana by szybciej zrozumiała. Podaję jak na tacy dowody oraz tłumaczę a one są mądrzejsze bo naczytały się malviny pe, studiowały Gender Studies albo chodzą na marsze poparcia feministek z partią Razem. Nawciskano kobietom do głowy, że jest jakiś mityczny demoniczny patriarchat w Polsce i trzeba z nim walczyć. No tak jak to lewicą bywa - stwórz problem - wywołaj reakcję - zaproponuj rozwiązanie. Chłopi i robotnicy też walczyli z mitycznym prywaciarzem wyzyskiwaczem. I wiadomo jak skończyli - jak gołodupce bez własności prywatnej na państwowym garnuszku jak kułaki.