Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Grzenio

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  369
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  2

Grzenio wygrał w dniu 4 Luty

Grzenio posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

317 Świetna

O Grzenio

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Canary/Wlkp

Ostatnie wizyty

807 wyświetleń profilu
 1. http://wyborcza.pl/7,155287,21396961,morawiecki-stawia-na-auta-na-prad-bedziemy-pionierami-i-liderami.html?disableRedirects=true Poczytajcie komentarze. Milion aut elektrycznych w 2025 roku. No za Gierka takiej propagandy sukcesu nie było. Tosz to komuna, że ja pierdole.
 2. @piratos@Hayley Witaj Samico
 3. @brushedsteel Eh.. kurwa.. Co mam Ci powiedzieć. Musisz przez to przejść. Dla czystości sumienia w przyszłości nie graj dziećmi. Ja nie grałem, skończyło się tak, że nie mam z nimi kontaktu od kilku lat. Jest tęsknota, z którą sobie muszę radzić, ale ma to jakieś plusy. Pozbyłem się części odpowiedzialności za ich życie. 1 EX rządzi - niech odpowiada jak ich wychowuje. Ja wczoraj dostałem od zastępstwa procesowego pismo od powoda (ostatnia spawa o alimenty o tego najmniejszego). I też mi wywlekli, że sobie 911 Turbo S kupiłem i stać mnie na wysokie alimenty. Pewnie jeszcze rok temu bym spać nie mógł, a dzisiaj? No i chuj. Kupiłem no i co z tego. Nie mogę? Jak się wkurwię tak naprawdę na te pazerne matki tych dzieci (poza dobrze zarabiającą drugą EX), to zrobię SA na okaziciela na Dominikanie, i ona zostanie właścicielem wszystkich moich spółek i nieruchomości w PRL i nic formalnie nie będę miał. I ta SA zatrudni mnie za minimum socjalne. Będzie to kosztowało kilkaset USD miesięcznie. I mnie komornicy w pompę cmokną. I tak taniej wyjdzie. Reasumując: Dużo w tobie emocji, czemu się nie dziwie. Żona albo postępuje kompletnie irracjonalnie (całkiem możliwe) albo jest wyrachowaną żmiją (też prawdopodobne). Zarówno sądy jak i pełnomocnicy stron te nasze (twoje) emocje mają w trąbie. Olewają to. I ty tez musisz to schować do kieszeni. W czymś takim jak PRAWO nie ma miejsca na EMOCJE. Myśl tylko o sobie (tutaj mam na myśli przyszłe wydatki - zasądzone alimenty). Dąż wszelkimi siłami aby nie było rozwodu z Twojej winy, bo to spowoduje możliwość alimentacji na rzecz EX. Różnica charakterów i koniec. Bez orzekania o winie. To jest cel. A potem się zastanów co zrobisz. Życzę Tobie, aby było Ciebie stać na alimenty takie, jakie sąd zasądzi, abyś miał dobre zajęcie, kontakt z dziećmi i już. Mnie na alimenty stać (obecnie łącznie prawie 8000 miesięcznie) ale mnie wkurwiają. Z połową dzieci kontaktu nie mam. A jak nie będzie Ciebie stać i nie będziesz mógł po nocach spać bo nie będziesz miał co do gara włożyć? Wyjedź za granicę. Polscy komornicy za granica są bezsilni (przynajmniej teraz). EDYCJA: Żony nawet kijem nie ruszaj @rewter2 Jak pierdole jak potłuczony to mnie skoryguj.
 4. @piratos jestem przeciwnikiem ideologii gender. A co do tego czy użytkownik Hayley powinien być w grupie użytkownicy czy samice niech się @Mosze Redwypowie. Wyszedłem na kapusia.
 5. @piratos Poproś modów, aby zmienili Ci płeć z "Użytkownik" na "Samice". Masz moje poparcie. Jestem z tobą.
 6. Użytkownik? Nie samica? To jak to tam z tymi ustawieniami.
 7. Nie mamy pojęcia (albo i mamy) w jakie bagna się ludzie wpakowali. Czasem nasi znajomi. Jak myślisz?
 8. KURWA JUŻ WIEM! To jest lacha dla miłośników adrenaliny. Ja tam bym wziął rypa na pół roku
 9. TROLL MODE: wszyscy jesteście popierdoleni. ROTFL
 10. No niestety, ale byt kształtuje świadomość. Mało jest szczęściarzy, którym się udało połączyć pasję z zarabianiem kasy (jak ja ). Każdemu życzę, aby znalazł coś takiego w sobie. Oczywiście wypośrodkować i znaleźć ten złoty punkt, tą równowagę jest trudno. Ale aby być malarzem czy poetą trzeba mieś na farby, pędzle i płótno. Nie rezygnuj i szukaj aż znajdziesz to właściwe zajęcie.
 11. Ja bym chętnie pograł w Tysiąca, ale nie mam z kim.
 12. Daj go tu. @Mosze Red Wpisałem w google Sebix. Co zostało widziane nie może zostać odwidziane. Kwarantanna.
 13. Lise Charmel, Aubade, no chociaż austriacki Palmers to rozumiem. Ale coś tak popularnego jak Triumph? Nisko upadła.
 14. @jaro670 Coś w tym jest. Ale trzeba też trochę wykrzesać w sobie braku dobrego wychowania. Trochę czasu minęło, zanim ja potrafiłem do kobiety powiedzieć "Jezu, weź w końcu zamknij kurwa jadake, bo już nie idzie Ciebie słuchać", a jak nie zadziałało po paru minutach ubrać się i powiedzieć "A idę w chuj, bo już nie mogę tego pierdolenia słuchać". Ale teraz zdecydowanie lepiej. Inna sprawa to to, że gadanie baby potrafi być wyjątkowo wkurwiające. Wyjątkowo.
 15. @marios27 Nie obrażaj się. Pisząc tego postanie miałem zamiaru obrazić ani Ciebie ani Twojej rodziny. Sam przez lata byłem pizdą i pewnie nadal trochę jestem z każdym tygodniem coraz mniej. Dociera. Ogólnie problem pizdowatości dotyczy CAŁEGO SPOŁECZEŃSTWA i całej cywilizacji zachodniej. Od tak małych rzeczy jak pozwalacie się traktować siostrze a kończąc na tym jak Niemcy pozwalają traktować swoje kobiety islamskim imigrantom. Być może można by uznać sam fakt korzystania z tego forum za jakąś oznakę pizdowatości? Oczywiście jest tu dużo osób, które z pewnością nie są pizdami trzymają ramę i mają silną osobowość i starają się pomóc innym. Ale Ci, którzy zaczynają jak Ty albo ja? Zamiast się nadymać zastanów się chwilę. EDYCJA: @marios27 Baby potrafią wyprowadzić z równowagi. Na logikę nie da rady. Skoro ona jedzie emocjami to daj upust swoim, tylko nie zamorduj.