Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Ethereal

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

6 Neutralna

O Ethereal

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

337 wyświetleń profilu
 1. Factorio, czyli gra w budowanie fabryk(w bezczelnym uproszczeniu) warta każdego centa.
 2. YouTube regularnie usuwa nieaktywne subskrypcje ,tak wiec to może być odpowiedzialne za znikniecie części wyświetleń np. ja zalogowałem się na swoje konto na YT żeby zasubskrybowac twój kanał ,ale audycji słucham już jako użytkownik wylogowany tak wiec algorytmy YT widzą nieaktywną subskrypcje bo na konto wchodzę może raz na rok. Tak wiec pozostałe mechanizmy YT tną wyświetlenia np z względów na zmianę w polityce reklamowej. (Teraz YT patrzy na czas oglądalności materiałów a nie wyświetlenia w celu wyeliminowania clickbaitów) Przydarza się to wszystkim YouTuberom(np. taki moloch jak Pewdiepie stracił w jeden dzień pół miliona subskrypcji a co za tym idzie i wyświetleń) tak wiec nie ma się czym przejmować.
 3. Witam ,chciałbym polecić forumowiczom animowany serial dla dorosłych Rick and Morty, cytując: "Serial opowiada o przygodach ekscentrycznego, uzależnionego od alkoholu naukowca Ricka Sancheza, któremu towarzyszy jego wnuk Morty. Bohaterowie podróżują po odległych galaktykach oraz alternatywnych rzeczywistościach. W późniejszych odcinkach, sporadycznie towarzyszą im również rodzicie Mortiego: Beth i Jerry oraz jego siostra Summer. Mieszanka niestabilnego już życia rodzinnego w połączeniu z coraz to nowymi pomysłami szalonego ojca Beth dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem." Pierwsze odcinki serialu to wprowadzenie tak wiec nie warto się zniechęcać, a serial potrafi zaintrygować do rozmyśleń np. w jednym z epizodów który mi najbardziej zapadł w pamięć ,Rick stworzył kieszonkowy wszechświat w celu zasilania swojego pojazdu następnie cywilizacja z kieszonkowego wszechświata stworzyła swój kieszonkowy wszechświat itd. co ostatecznie zmusza przykładowo do rozważań na temat możliwość zacięcia symulacji poprzez stworzenie tak dużej liczby symulacji wewnątrz symulacji że np. mózg matrioszka generujący pierwotna symulacje ulegnie awarii ,przykłady do rozmyślań można mnożyć a sam serial ma pełno takich filozoficzno naukowych smaczków. Tu na przykład wycinek z epizodu o pasożytach myśli Wszystkie epizody po angielsku można zobaczyć na kisscartoon.
 4. Witam, zgodnie z opisem przed zaśnięciem lubię zastosować pozytywną wizualizacje siebie przy kominku z dobrą whisky i psiakiem, w moim nowy eleganckim domu . Niestety problemem jest to że z muzyków którzy kojarzą mi się z własnie takim klimatem znam tylko Leonarda Cohena
 5. Jako że post powstał 2 września 2016 to już za późno ,ale jak co to polecam Sulbultamine (poprawa nastroju i otwartości społecznej) ja korzystam z tego sklepu http://pl.swissherbal.eu/sklep/sulbutiamina-alcar/ ,jednak dawkę trzeba dobierać indywidualne na każdego działa inaczej.
 6. Aloha, przybyłem na (planetę ziemia forum) aby podziękować Sensei Markowi skromną dotacją za audycje i artykuły które z każdym dniem przybliżają mnie do poznania boskiej istoty w sobie ,oraz w celu dalszego pogłębiania swej wiedzy. Pozdrawiam także wszystkich na forum.