Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ethereal

Starszy Użytkownik
 • Zawartość

  53
 • Donations

  500,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

43 Świetna

O Ethereal

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

1140 wyświetleń profilu
 1. Antywirus dla firmy

  https://emarken.pl/bitdefender-total-security-multi-device-selgros Bitdefender od lat w czołówce. https://www.av-test.org/en/antivirus/business-windows-client/
 2. Artykuł z Onetu o Rimini

  Źródło pod artykułem wp : la republica http://bologna.repubblica.it/cronaca/2017/08/30/news/rimini_la_ragazza_stuprata_voglio_solo_giustizia_non_vendetta_prendete_quelle_belve_e_tornero_-174222385/ la Repubblica – dziennik włoski o poglądach lewicowych wydawany od 1976 roku w Rzymie przez Gruppo Editoriale L’Espresso Spa (Grupa Wydawnicza L’Espresso S.A.). Nakład „La Repubblica” wynosi około 635 tys. egzemplarzy. Redaktorem naczelnym jest Ezio Mauro. Dziennik ten ma dziesięć wydań regionalnych Bari, Bolonia, Florencja, Genua, Mediolan, Neapol, Palermo, Parma, Rzym i Turyn. . la Repubblica (Italian pronunciation: [la reˈpubblika]; English: the Republic) is an Italian daily general-interest newspaper. It was founded in 1976 in Rome by Gruppo Editoriale L'Espresso led by Eugenio Scalfari and Carlo Caracciolo and Arnoldo Mondadori Editore. Born as a radical leftist newspaper,[1] it has since moderated to a milder centre-left political stance.[2][3] It lately assumed a liberal position and a generally supporting view of Democrat Prime Minister Matteo Renzi. Pisze tylko o wysłanniku Giuseppe Baldessarro, ale nic więcej czyli to może być sztuczka lewicowych pro imigracyjnych środowisk.
 3. Płeć to sztuczny konstrukt społeczny ,może ona/on/ono jest genderfluid ,naprawdę jak można być tak zacofanym . Ja utożsamiam się jako helikopter szturmowy. A teraz przepraszam ,lecę ostrzelać syryjską wioskę.
 4. Dobra strategia - co polecacie?

  http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=28833
 5. Animacje z przesłaniem.

  Witam, panowie w tym temacie prosiłbym żeby wrzucać animacje które mają dla was znaczenie, nieważny przekaz czy styl animacji, poprostu animacje które w jakikolwiek sposób wywołały w was emocje pozytywne bądź negatywne. Tak więc zaczynam: Krótka animacja o pogoni za władzą z nutką psychodelicznego stylu.
 6. http://www.newsweek.pl/wiedza/nauka/aktywnosc-seksualna-i-prace-domowe-w-zwiazku-newsweek-pl,artykuly,281117,1.html https://www.nytimes.com/2014/02/09/magazine/does-a-more-equal-marriage-mean-less-sex.html?mcubz=1 W skrócie atrakcyjność seksualna polega na różnicach między kobietą a mężczyzną. Jak różnice zaczynają się zacierać np. przez zmianę tradycyjnego podziału obowiązków domowych znika ochota na seks.
 7. wywiad z dyrektorem PARPA

  Jestem przeciwnikiem zakazów bo prohibicja nic nie dała w US, (aczkolwiek należy w mej opinii robić negatywny PR alkoholowi) natomiast problem polega na tym że to maskowanie problemu, ludzie piją żeby poprawić sobie humor i jeżeli zniknie jeden nawyk np poprawianie sobie samopoczucia alkoholem, to pojawi się nawyk poprawy samopoczucia ciastkami (jak to Marek często mówi) bądź czymś innym.
 8. Human Design i moja analiza

  Type Manifesting Generator Strategy To Respond Not-Self Theme Frustration Signature Satisfaction Definition Split Authority Sacral Profile Investigator - Martyr (1/3) Incarnation Cross Right Angle Cross of Tension (38/39 | 48/21)
 9. Aczkolwiek ostatnie zdanie jest poprawne Pytanie tylko czy pani "psycholoszka" uważa ze szczęście to nawyk kochania siebie czy, znalezienia pana idealnego który pozwoli formować się jak plastelina. I czy pani psycholog wie coś na temat psychologi ewolucyjnej. I skutków związanych z byciem słabym samcem a kobiecym pożądaniem.
 10. Telegonia

  Swoją drogą, przypomniało mi się jak jeszcze niedawno naśmiewano się z teorii jakoby siłą umysłu można wpłynąć na geny, a tu proszę Epigenetyka (mechanizmy zmiany ekspresji genów, które są aktywowane pod wpływem środowiska) jest oficjalną dziedziną nauk biologicznych, a jak wszyscy tu na forum wiemy spora cześć tego co zwiemy środowiskiem to filtry nałożone na naszą podświadomość (jeśli wręcz nie wszystko ukłon w stronę solipsyzmu).
 11. Telegonia

  Witam, panowie jaka jest wasza opinia na temat telegoni niedawno natrafiłem na YT na ten filmik jak myślicie czy istnieje szansa ze to prawda czy może jednak jest to jakaś forma manipulacji w celu kontrolowania ludzkiej seksualności. Czy jeśli jest to prawda i pewnego dnia naukowcy potwierdzą występowanie tego zjawiska czy wywoła to zmiany w ludzkiej seksualności jakie są wasze przemyślenia na ten temat w świetle niedawnych badań. Źródła : https://www.ncbi.nlm.nih.gov/m/pubmed/16084184/ http://journals.plos.org/plosone/article?id=10.1371/journal.pone.0045592
 12. Nawyki i ich przekształcenie

  Jak najbardziej zgadzam się ,że warto rozważać wiele opcji ażeby zminimalizować zagrożenie ,ale w jaki sposób znaleźć złoty środek pomiędzy minimalizowaniem ryzyka a paranoicznym strachem ? To już niestety paranoja, racjonalny umysł może tworzyć negatywne scenariusze w nieskończoność (co na przykład nie wystąpi u osób mało inteligentnych) i teraz pojawia się powyższe pytanie o złoty środek. Wynika z tego że jedyna opcja to przepracowanie strachu. Czy osoby które stosują zasadę "jakoś to będzie" w nieświadomy sposób eliminują lęk ufając wszechświatowi\losowi\bogu (np w transerfingu znajduje się podobna technika polega ona na afirmowaniu sugesti mój świat się o mnie troszczy). I pytanie do @Mosze Red ,na podstawie swoich obserwacji zauważyłeś może czy osobą z mentalnością "miej wyjebane a będzie ci dane" jakoś dziwnym zbiegiem okoliczności nie wiedzie się lepiej, od osób wiecznie wyszukujących zagrożeń(przynajmniej do czasu aż ponownie zacznie nim na czymś przesadnie zależeć).
 13. Pytanko czy nawyk który zniknie, zmieni się w inny nawyk na innej płaszczyźnie np. ktoś strasznie boi się o pieniądze załóżmy ze nagle bardzo się wzbogaci (tak ze będzie ustawiony do końca życia), i ten strach o pieniądze zniknie ale strach to nawyk czy skoro nie został on przepracowany to oznacza ze przekształci się on w jakiś inny rodzaj strachu o coś innego. Czy może jednak się rozpuści nie przekładając się na inna płaszczyznę. Bądź od czego to zależy że jeden nawyk się rozpuści a inny nie np. ludzie z palenia przestawiaj się na ciastka.
 14. Zmiana regulaminu

  Stawiamy na jakość czy ilość.
 15. To krążenie po bardzo grząskim terenie filozofii moralnej i relacji winy a odpowiedzialności za swoje czyny, a kłopot polega na tym że są to konstrukty czysto subiektywne. Dla przykłady jeżeli jeżeli idąc ciemną uliczką zostanę pobity jedna osoba powie ze to moja wina bo nie powinienem chodzić po ciemnych, uliczkach inna powie ze to moja wina bo nie powinienem nigdzie się zapuszczać bez gazu pieprzowego, jeszcze inna powie ze to moja wina bo nie powinienem chodzić sam i wszystkie te opinie opierają się na jakimś procentowym ryzyku pobicia, tylko ze problem polega na tym ze gdzie ustawimy granice. Jeżeli ryzyko pobicia w jakiś warunkach wynosi 40% i zostanę pobity to jest to moja wina czy jeszcze nie. Tak samo z gwałtem czy kobieta która skąpo się ubiera i chodzi sama po klubach jest sama sobie winna (nie zwalniam teraz sprawcy od odpowiedzialności on jest winny w 100%) raczej nikt nie powie ofierze gwałtu ze jest sama sobie winna bo zaryzykowała pomimo np. 34% szans na gwałt. Ja raczej powiedziałbym ze każdy czyn niesie z sobą konsekwencje lecz ustawienie obiektywnej granicy pomiędzy winą a odpowiedzialnością jest niemożliwe. Po prostu ktoś podjął jakąś decyzje i była ona niekorzystna i tyle wstrzymałbym się od oceniania. Ja stosuje pojęcie winy funkcjonalnej czyli tylko dla celów resocjalizacyjnych i korygujących zachowania. Tak wiec tak jak pisze jest to domena relatywizmu moralnego i subiektywnej granicy pomiędzy winą a odpowiedzialnością ile poglądów moralno etycznych tyle przesunięć tej granicy. Nieudzielenie pierwszej pomocy Determinizm I problem polegający na tym ze większość decyzji podejmuje podświadomość. Co nie oznacza ze ktoś nie powinien zostać poddany osądowi tylko dla tego ze ma jakieś predyspozycje do określonego czynu, ja jestem przeciwnikiem wchodzenia neurobiologi na wokandy sądowe.
×