Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Użytkownik
 • Zawartość

  243
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana manygguh w Rankingu w dniu 7 Marzec

manygguh posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

237 Świetna

O manygguh

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

409 wyświetleń profilu
 1. @Superego A nie możesz założyć konta w banku? Ja mam i korzystam, on ma konto, ona też. Można z tym żyć. Ale z drugiej strony mając konto w banku jest się na smyczy iluminatów i mogą ciebie kontrolować. A tak na serio, idziesz to banku i zakładasz konto. No i znajdujesz pracę...
 2. @aloha - Podniesienie samooceny, poczucie się ze sobą dobrze, zrozumienie jak działa podświadomość. Bez tego będziesz się kręcił w miejscu. - Odnalezienie tego, co chcesz w życiu robić, to do czego zostałeś stworzony. Będziesz czuć frustracje, że gdzieś pracujesz, ale Cię to nie kręci. Co przełoży się na inne sfery życia, również męsko-damskie. - Zrozumienie, że wszystko co robisz robisz dla siebie, a nie pod kątem kobiet. Samochód - bo lubisz, a nie dla szpanu. Ciało -bo tak chcesz, a nie dla szpanu itp. - Zroumienie teorii SMV, hipergamii, jakie dźwignie działają na kobiety, jaki jest system prawny odnośnie małżeństw, co to haj hormonalny i jak działa Nagle zobaczysz, że po ogarnięciu tego, będą kręcić się wokół Ciebie naprawdę mega laski, ale zgadnij co? Już ten fakt nie będzie dla Ciebie taki ważny, bo będziesz czuł się dobrze bez żadnych bodźców zewnętrznych np. kobiet. Będą one jedynie fajnymi dodatkami.
 3. @self-aware to chyba nie ten temat. Nikt Ci nie kaze mieszkac na zachodzie. Jest wiele regionow, gdzie nie ma islamu. Np. Obie Ameryki czy Daleki Wschód. Poza tym w Polsce jest spokój I abw robi dobra robote.
 4. Szwecja jest skończona. Ten kraj dokonuje samozaorania na każdym kroku. Zastanawiam się jak sytuacja wygląda w sąsiedniej Norwegii. Czytałem, że ostatnio deportowano stamtąd kilka tysięcy muslimów i przestępczość im wyraźnie spadła i ogólnie mają twardszy stosunek do przedstawicieli energii pokoju. @kryss Pisałeś kiedyś, że mieszkałeś u Norków, masz jakieś info z pierwszej ręki.
 5. Marek, nie myślałeś o tym, by w sklepiku były koszulki, bluzy, bransoletki na nadgarstek, jakaś beka ze skody etc. z logiem Radia Samiec albo ''Męskiego ducha nie gaście? Nie każdego stać na sygnet za kilka stów. Czy w ogóle taki pomysł jest? Wielu youtuberów ma swoje ubrania. Gdzieś czytałem, że Abstrachuje zarabiają więcej z ciuchów, niż z wyświetleń.
 6. @MoszeKortuxy Kolor oczu się coś nie zgadza. Może soczewy. Wiadomo, że makijaż sprawia cuda. "Nie taka baba straszna, jak się baba umaluje" albo "Bóg stworzył kobietę brzydką, więc musi się malować" etc
 7. Niech biali rycerze minusują i tak nie poruchają, ale przyjdzie dzień gdy będzie pisk, wycie w poduszkę, zwierzanie się kumplom po pijaku: ,,Ale jak to? Przecież ja byłem taki, taki i jeszcze taki!!!! A ona mi to zrobiła!" A kurwica loszek w komentarzach, które na co dzień masturbują się Codziennikiem Feministycznym mówi sama za siebie.
 8. Ten temat już jest:
 9. Po opisie można by stwierdzić, że każda kobieta z wysokim SMV ma w sobie elementy HZO. Praktycznie wszystkie wyżej wymienione cechy mają na celu złowić odpowiedniego samca. Poza tym nie klei mi się zdanie: Opisujesz HZO, czy kogoś innego? Skoro porównujesz coś do HZO, to nie opisujesz HZO. Dałeś opis typowej kobiety z wyższym SMV.
 10. 1. Nie wiem. Nie mam papierka. 2. Jeśli chcesz pracować w instytucjach rządowych, unijnych, jako nauczyciel w szkołach językowych, tłumacz to tak może być pomocne i to bardzo. Jeśli kariera w korpo, albo własny biznes i na potrzeby biznesowe, to się obejdziesz bez, choć w CV CPE wygląda bardzo dobrze. 3. Ludzie zazwyczaj znają tak, by naskrobać maila i przeczytać coś na BBC. Dogadają się na wakacjach i przetrwają w korpo. W rankingach Polska wypada dobrze jeśli chodzi o znajomość angielskiego. Lepiej jest tylko w Skandynawii i Beneluksie. W praktyce na rozmowie kwalifikacyjnej używałem zaawansowanych zwrotów i słówek (ale bez jakiegoś hardkoru) i patrząc na panie rekruterki widziałem spuszczony wzrok i poker face, albo potakiwanie, mimo że zadałem pytanie wymagające innej odpowiedzi niż tak/nie. 4. A jaki masz cel? Towarzysko - hiszpański. Do kariery - niemiecki i francuski. Obecnie sporo można zarobić znając języki skandynawskie. Hiszpański jak najbardziej ok. Jak znasz angielski, to skojarzysz wiele słów. Ucząc się hiszpańskiego łatwo nauczysz się włoskiego i będziesz miał podstawę do francuskiego. Jeśli chodzi o łatwe języki to celuj we włoski i niderlandzki (mix angielskiego i niemieckiego z uproszczoną gramatyką). Jeśli chodzi o hajs, to najwięcej pracy jest z niemieckim. Jak chcesz własny biznes na grubszą skalę to chiński, rosyjski, arabski, farsi, japoński, malajski....
 11. Czy poradnik będzie jakoś aktualizowany w przypadku zmian w prawie?
 12. @Samiec92 1.skoro ma bulimię, to świadczy to o sporych problemach psychicznych. Potem mogą dojść kolejne a tobie będzie się ciężej wymiksować, bo włączy Ci się tryb opiekuna. Wyprowadź się. 2. Zanim to zrobisz, to pewnie chciałbyś ją puknąć. Niech Cię zobaczy jak tańczysz z innymi dziewczynami, jak je dotykasz po tyłkach, jak patrzysz im w oczy. Wychódź na miasto z nimi itp. Jak będzie robić sceny, to powiedz że masz swoje potrzeby, a ona Ci ich nie zaspokaja I że nie wiesz co czujesz w związku z tym.
 13. @Czarekplpl Cześć. Fajnie by było, gdybyś napisał coś na temat Azjatek jeśli chodzi o życie codzienne, mentalność, wpływ feminizmu itp. Nie ukrywam, że sam trochę o tym myślałem, żeby jak już się wiązać, to właśnie z nimi. Byłoby super, gdybyś rozwiał mity i/lub potwierdził jakieś stereotypy, które są prawdziwe. Edit: jeśli chodzi o mentalność, to czy wiesz może jak duże są różnice między Chinkami, Wietnamkami, Tajkami, Filipinkami i resztą etc?