Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

manygguh

Użytkownik
 • Zawartość

  763
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana manygguh w Rankingu w dniu 7 Marzec

manygguh posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

673 Świetna

1 obserwujący

O manygguh

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

1205 wyświetleń profilu
 1. Dziewczyny moich kumpli są na badoo :(

  Możesz poinformować, ale zrób to anonimowo. Załóż maila (np. takiego 10 minutowego, który potem sam się usuwa) i robisz screenshoty profilu na badoo i mu wysyłasz. W treści piszesz, że mail tymczasowy i żeby nie odpisywał. Jesteś anonimowy. Dodatkowo możesz mu napisać, żeby sam założył fejkowy profil i się z nią umówił, lub w jakiś inny sposób sprawdził info. Jeżeli myszka mu spierze mózg, to trudno. Selekcja naturalna, ale jak gość jest kumaty, to ucieknie ze związku, który może się dla niego fatalnie skończyć. Ze spierdoleniem trzeba walczyć, ale walczyć, tak żeby się samemu nie sparzyć.
 2. Straciłem odpowiedni mindset

  Nikt Ci nie każe być w tej grupie. Jest sporo ludzi, którzy poprzez edukację zdobyli dobre zawody i zarabiają dużo. Są ludzie, którzy pozakładali biznesy i żyje im się dobrze. Nikt Ci nie każe mieszkać w Pścimiu Dolnym i zarabiać 2000 brutto. Jakaś część Ciebie nie chce hajsu i szuka Ci wymówek. Patrz wyżej. Znajdź fach, przekwalifikuj się i idź dalej, a nie nakręcasz się na negatywizm. Nie szukasz rozwiązań, tylko piszesz jak Ci źle. Napisz: ,, Siema, mam taki pomysł, żeby przekwalifikować się na XYZ, co sądzicie? Jakieś rady?". Które podejście jest bardziej sensowne jeśli chcesz mieć fajne życie? Jesteś młody. Dla mężczyzn życie rozkręca się po 30-tce. Do tego czasu wybadaj w co warto wejść i jak to się ma do Twojej osobowości, zainteresowań. Hajs zarobisz, ale te kilka lat musisz poświęcić, by stać się specjalistą lub rozkręcić biznes. Może się porównujesz do rówieśników, którzy kupili na kredyt/ dostali od rodziców/ pracowali za granicą i sobie to kupili. Ale potem i tak te pieniądze się im skończą i znowu na zmywak, albo na dojenie krów czy hwc. Co to za życie? Zainwestuj w siebie i Ci się zwróci. A poza tym Niemcy mają swoje problemy, których Polska nie ma i ich gospodarka wcale nie jest taka mocna, bo opiera się na eksporcie kilku/nastu korpo molochów, na których pracuje reszta gospodarki. A co będzie jak to łupnie?
 3. Czytałem o tym, że tylko niewielki odsetek Japończyków uprawia seks. Jest mało samców alfa. Reszta jest beta, albo nawet są hikikomori. Jest jest mało alf, a dużo kobiet, to kobiety muszą kombinować jeszcze mocniej niż w Polsce, by znaleźć nawet już nie alfę, ale kogoś na poziomie. http://www.businessinsider.com/herbivore-men-in-japan-are-not-having-sex-8-15?IR=T http://www.telegraph.co.uk/men/thinking-man/11362306/Why-dont-Japanese-men-like-having-sex.html
 4. Pożyczka hipoteczna - czy warto w to wchodzić ?

  @StonekZiemniaczany Zobacz ten temat: oraz ten:
 5. Ojciec chrzestny x2

  @Carl93m Bezpośrednio nie odmawiaj, bo możesz spalić sobie mosty w rodzinie i oni będą to pamiętać na lata. Powiedz, że nie chodzisz do kościoła, nie spowiadasz się i nie wierzysz. Wtedy naturlanie odpadniesz, bo nie będziesz spełniał kościelnych kryteriów.
 6. Martin Schulz: Federalna Europa do 2025

  Z jednej strony ściślejsza integracja, choć to tylko marzenia pewnej (choć wpływowej) grupy, z drugiej strony dlaczego w takim razie armia niemiecka wydaje raport na temat rozpadu UE?: http://www.polskatimes.pl/fakty/swiat/a/raport-niemieckiej-armii-na-wypadek-rozpadu-unii-europejskiej,12651231/ https://businessinsider.com.pl/polityka/rozpad-ue-do-2040-r-wedlug-niemieckich-dokumentow/16hkybr
 7. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  Po pierwsze żadnego ślubu W przypadku niebieskiej karty traci się cały dom, bo sąd daje zakaz zbliżania się a mężczyzna musi bulić za hipotekę itp. Ciężki temat, ale musi być jakieś rozwiązanie.
 8. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  Tak, właśnie o to. Skoro niemożliwy, to jakie są inne opcje, żeby nie stracić majątku poprzez rozwód i/lub niebieską kartę i mieć normalną rodzinę jednocześnie?
 9. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  @Normalny Właśnie chodzi o to, że każda z opcji ma duże wady, albo jest praktycznie niewykonalna (to, co napisał Red). Pojawia się więc pytanie, jak to ogarnąć żeby: 1. Mieć kontakt i nieograniczony wpływ na dzieci. 2. Mieć spokój i swobodę. 3. Nie stracić majątku przy ewentualnyn rozwodzie, albo przez niebieską kartę. 4. Nie żyć na jej łascę. Nie mogę znaleźć złotego środka, może go nie ma, ale jeśli nie ma, to jak to zorganizować, żeby spełnić powyższe punkty? Jakie są inne sensowne opcje?
 10. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  Prawdopodobieństwo wtopy wynosi 40% w dużym mieście, a prawo jest wybitnie niekorzystne dla mężczyzn. Jak z chorobami, lepiej zapobiegać niż leczyć, albo być jak Kazia Szczuka: ,, Jak będą zamachy, to dopiero wtedy będziemy się martwić". Po prostu pragmatyczne podejście. Założenie negatywnego scenariusza pozwala się na niego przygotować i nie obudzić się z ręką w nocniku. @Mosze Red Wariant, który opisałeś jest dla zdecydowanej większości niewykonalny jeśli mieszka się w dużym mieście typu Warszawa, biorąc pod uwagę ceny nieruchomości. Zostaje opcja mieszkania, apartamentu. Ale ciężko mi sobie wyobrazić zgodę i praktyczną realizację scenariusza gdzie ja będę mieszkał w swoim mieszkaniu, a dzieci z matką i moją matką razem w osobnym. @Normalny Dzięki za podanie wątku. Cały wic jednak w tym, że nie odpowiada bezpośrednio na postawione pytanie i skupia się on bardziej na zaletach LAT, a tych kwestionować nie zamierzam.
 11. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  Czyli małża mieszka z teściami? Bo jak inaczej mają pilnować?
 12. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  @gotz To prawda, temat ciężki. Nie znalazłem jednak tematu na forum, gdzie byłoby to rozwałkowane. Może ktoś bardziej doświadczony w sprawach mieszkaniowo-rodzinnych się wypowie.
 13. Związek typu LAT, a życie rodzinne

  @Stulejman Wspaniały No i tu jest problem: Jak swoje mieszkanie np. wynajmujemy, to mieszkamy w jej mieszkaniu. Ale mało która będzie mieć własne mieszkanie bez kredytu, albo będzie chciała sama spłacać kredyt. Wtedy my mielibyśmy się dokładać do kredytu. Mamy przecież dzieci i mieszkamy razem. Nie powiemy jej chyba: ,, Te, Żaneta! Mamy dzieci i mieszkamy razem, ale kredyt jest na Ciebie, więc sama go spłacaj, ja dokładam się do liczników i czynszu tylko." Mieszkanie jest albo jej, albo wynajmowane. I tu może być przyczyna do konfliktów, bo ona zawsze będzie chciała żyć w mieszkaniu, które będzie należało do niej. Weźmiemy kredyt i rozstanie, tracimy. Dokładamy się do kredytu i rozstanie, tracimy. Mieszkamy w norze samicy, mamy pod górkę, bo to jej przecież.
 14. @Quo Vadis? Droga życia, a potem charakterystyka liczby.
 15. @Quo Vadis? Z daty urodzenie. Tu masz kalkulator i wpisz sobie datę: http://www.astrohoroskop.net.pl/index.php?go=12
×