Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

manygguh

Użytkownik
 • Zawartość

  143
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

105 Świetna

O manygguh

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa

Ostatnie wizyty

233 wyświetleń profilu
 1. @Normalny cały myk polega na tym, że mało która kobieta, jeśli w ogóle jakaś, zdecyduje się na wspólne życie w nieskończoność bez ślubu. I będzie ultimatum. Presja społeczna plus korzyści prawne robią swoje. Plus chcą mieć zabezpieczenie, że facet się nie wymiksuje. Za dużo korzyści, by zrezygnować. A że facet taki chce być z kimś, to się godzi. Idealny układ: mężczyzna i kobieta żyją bez ślubu i mają dzieci jeśli chcą. Ale to jest raczej nie do zrobienia według mnie z wyżej wymienionych powodów. Nie wiem jak można by było to tak załatwić.
 2. Ja bym ich tak nie potępiał. Nie chcą być sami, chcą mieć szansę na to, że ktoś się nimi zajmie na starość (może tak, może nie). Raczej ze strachu, by nie być samemu. Nie każdy potrafi odlecieć tak, że czuję się super sam ze sobą bez względu na okoliczności.
 3. Panowie, myślę, że przekonaliśmy Rambo argumentami, żeby się ewakuował i z tej strony temat jest rozwałkowany wzdłuż i wszerz. Obawiam się jednak, że jest coś, co może sprawić, że zostanie. Autor napisał, że mieszka u niej i że w tej miejscowości są problemy ze znalezieniem lokum. To może spowodować, że decyzję będzie cały czas odkładał. Może po prostu tam zostać ze względów logistycznych, a potem sam sobie będzie wkręcał w stylu: ,,no ale przecież nie jest tak źle, jakoś się układa". Proponuję coś mu poradzić z kwestią nowego lokum. Ja to widzę tak: 1) Zamiast mieszkania, wynajmujesz pokój. I tak będziesz miał więcej miejsca niż teraz masz. 2) Czekasz na wolną kawalerkę i coraz bardziej się pogrążasz w tym syfie, bo możesz jej prędko nie wynająć skoro to nieduża miejscowość. 3) Jak masz jaja, bierzesz oszczędności, wynajmujesz pokój w większym mieście i przez miesiąc intensywnie szukasz pracy, która utrzyma Cię finansowo na powierzchni. Potem rozglądasz się za coraz lepszymi opcjami zawodowymi. EDIT: Zachęcam Cię do 3 opcji, bo szybciej o niej zapomnisz, szybciej znajdziesz sobie nową dziewczynę, masz większe opcje kariery, no chyba że chcesz do końca życia zarabiać 2k.
 4. Brak motywacji nie wynika z tego, że ćwiczycie w domu. Możecie ćwiczyć na siłce i też nie mieć motywacji. Ja ćwiczę teraz kalistenikę w domu, bo jest zimno. Jak się robi cieplej to na dworze. Wolę w domu, bo nikt nie zajmuję sprzętu i nie muszę się wkurwiać, że jest kolejka a trzeba robić serię. Plus nie tracę czasu na dojazd. Ja się w domu lepiej skupiam, bo właśnie jestem sam i nikt mnie nie rozprasza, nie ma luster na które się patrzę i jestem tylko ja, podłoga, drążek i ab wheel. Po treningu jedzenie i nie muszę nic przygotowywać na zapas. Dla mnie zdecydowanie w domu.
 5. @Aragorn Przyczyny są czysto ideologiczne. Biała rasa jest niemożliwa do zniewolenia. Rasa czarna - wiadomo, rasa żółta - zawsze posłuszna, typowe trybiki w maszynie, rasa czerwona - zbyt mała, zbyt słabe technologie. Na przeszkodzie NWO stoi właśnie biała rasa, inteligenta, przedsiębiorcza i buntownicza. Metody są prostę: feminizm, mieszanie się ras po których zawsze wychodzi murzyn, albo skośnooki, jedzenie gmo, lichwa (u ciapatych tego nie ma) etc. Przeszkadzamy co niektórym. Jeżeli temat Cię interesuje to zapoznaj się z: https://bialyrasizm.pl/likwidacja-rasy-cz-1-wprowadzenie/ i resztę części. Są tu pokazane metody walki z białą rasą. Sam autor ma bardzo dobre pióro.
 6. W porządku. Cały czas to ćwiczę. Coś znalazłem w internecie, nie mam też nic do stracenia jak tego spróbuję, więc spróbuję.
 7. @Rambo87 Laska z nizin społecznych i patologii, chore dzieci, złe warunki mieszkaniowe, praca która Cię nie rozwija i dostajesz niewiele ponad minimum. Po jakimś czasie będziesz chciał mieć swoje dziecko, jeśli się na nią zdecydujesz. Masz w rodzinie 3 dzieci, każde z innego ojca. Co potem, kredyt na większe mieszkanie? Co zrobisz z siostrą i jej matką? Będziecie czekać aż umrze? Odpowiedz mi tylko na jedno pytanie. Jak wyobrażasz sobie ten związek / rodzinę (!?) za 10 lat?
 8. To przygotowywanie gruntu pod stworzenie kalifatu w Europie. Rządy tych krajów dostały wytyczne co mają robić. Mając wybór między wojną domową, a 'demokratyczną' transformacją wybrali akurat to. Dobrze widać jakim krajom przypisano taki los: Szwecja, Niemcy, UK, najprawdopodobniej też i Beneluks. Nas uratował chyba komunizm, bo gdyby Polska została objęta Planem Marshalla i kapitalizmem, to mielibyśmy tak jak na Zachodzie i wtedy my byśmy mieli od groma ciapatych, a tak mamy tylko jakieś max 50k na 38 milionów. Chodzi o wyniszczenie białej rasy i jak się ma takich wrogów jak tutaj, to ciężko podjąć walkę. 'Jews will be resented becuase of our leading role' i chwilę później 'Without that transformation Europe will not survive'. Jest pozamiatane:
 9. @Roccat Skoro tak, to pomyśl o profesjonalnym e-sporcie albo pracy w charakterze testera gier. @Fallen StarMnie doświadczenie nauczyło w ogóle nie mówić rodzinie i znajomym o swoich planach. Poza tym masz dobry test, by sprawdzić kto jest tak naprawdę jakim znajomym. Pracuj na etacie czy jak tam teraz pracujesz i jednocześnie wkładaj każdą chwilę w pasję. Poczytaj jak ją można zmonetyzować i jak to osiągneli inni.
 10. @Gimmecash z masą mięśniową jest u mnie ok. Mam jakieś 64-65 kg. Sylwetka też bez dramatu, choć widzę, że na pewno może być lepiej. @żniwiarz Spróbuję, zobaczę. Przeglądam teraz internet we wszystkich znanych mi językach i coś tam znalazłem. Poza tym samo poprawienie postury może z automatu dodać te 2 cm. No zależałoby mi na rozciągnięciu i kręgosłupa i nóg, tylko nie wiem jeszcze jak to miałoby w praktyce wyglądać. Co do kategorii wagowych nie zależy mi na turniejach, tylko na tym by moc kogoś sięgnąć w taki sposób. Po prostu kwestia praktyczności i lepszych szans dla mnie w pojedynku.
 11. @Artem Akceptacja siebie mi niezbyt pomoże jak chcę kopać na wysokość głowy osobom z 180-190 cm samemu mając 170 :> To do treningu Muay Thai. Miałem kiedyś kompleksy, ale zauważyłem, że dziewczynom to specjalnie nie przeszkadzało i nadrabiam innymi cechami, bo wyczuwam, że to o tym mogłeś pomyśleć @Stulejman Wspaniały @qbacki dzięki! Myślałem też o mostkach i ułożyć z tego jakiś mini-program z seriami i powtórzeniami.
 12. Cześć, Szukam sprawdzonego treningu na wyższy wzrost. Mam 24 lata i jakieś 170 cm (no dobra 168 :p) i fajnie by było dodać do tego jakieś 5 cm. Marek wspominał o tym, że Paweł Tsatsouline pisał o zwisaniu z drążka z obciążeniem, ale brakuję mi konkretnego planu i metodologii. Ma ktoś z Was może jakieś doświadczenie lub wiedzę, co mogłoby się sprawdzić? T
 13. @qbacki Myślałeś o tym żeby zrobić ''Transformation video"? Porównanie filmików/ zdjęć z tym co było wcześniej, z tym co jest teraz? Zawsze takie filmiki na yt zbierają sporo oglądnieć i pomogłoby Ci to wypromować kanał i fanpage jeślibyś prowadził po angielsku. Mógłbyś też ogarnąć ofertę coachingową, układanie planów etc.