Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

żniwiarz

Użytkownik
 • Zawartość

  92
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

41 Świetna

O żniwiarz

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Napisz coś więcej. Jak to wyglądało wcześniej? Bo z tego co piszesz, to portal był po 40-tce. Czy pomimo braku związków, dymałes coś? Ile masz konkretnie tego wzrostu ?
 2. Jaki region jeśli można spytać ? To na prawdę dobre zarobki. Z tego co można się dowiedzieć na forach branżowych to regułą są zarobki 2-3 kzl w tej branży.
 3. Akurat kursy Cnc to przeważnie lipa i jak ktoś nie jest ogarnięty ogólnie w obróbce mechanicznej, pracy na obrabiarkach, to mu za wiele taki kurs nie da. Pisząc, że przy cnc nie ma wiele latania, chyba miał kolega na myśli pracę "guzikowego". Czyli założenie materiału, wcisniecie guzika, sprawdzenie wymiaru i tak w kółko. Natomiast programowanie, dobór narzędzi itd. to już zupełnie inna bajka i tego ktoś swierzy w temacie, po kursie nie ogarnie.
 4. Hmm, w sumie mi się zapaliła. Faktycznie, poświęcać swój czas dla osoby i dawać dobre rady osobie, o której tak na prawdę nic nie wiadomo, nic nie wniosła? A jeśli to Sławek pyta?
 5. Za granicą na ciężarówce można zarobić w przeliczeniu na polskie warunki, zajebiste pieniądze. Nawet do 20k na miesiąc, ale jesteś praktycznie wyłączony z normalnego życia. W Pl też da się zarobić jeżdżąc tirem(3-8kzl), ale tutaj warunki zależą bardzo od tego gdzie trafisz. Ogólnie warto zdobyć kwalifikacje w jakiejkolwiek dziedzinie która daje Ci jakieś "twarde" umiejętności, jak np. to prawko. Moim zdaniem wybór zależy w dużym stopniu od indywidualnych predyspozycji, bo nie każdy np. ogarnie jazdę tirem, albo będzie miał dryg do "heftowania" rurociagow
 6. Marne szanse coś wskórać. Skończy się to pewnie tak:
 7. https://tadwitkowicz.pl/pomysl-to-za-malo/
 8. Ahahaha, jak tu dobrze między swoimi Dawniej się przybijało stopnie do legitymacji ministranckiej, dzisiaj odhacza damy z roksy
 9. Coś czuję, że jakby @Ziomisław miał te 30/h netto to by nie było tematu. W większej części kraju jest to już kwota satysfakcjonujaca. Co do biznesu, to jeśli nie masz jakiegoś kapitału zgromadzonego na inwestycje, to praktycznie nie ma szans na pasywny dochód. Zdecydowanie trzeba będzie się narobić (przynajmniej przez jakiś czas) jeśli chcesz dodatkową kasę. Najlepszą opcją jest dorabianie sobie na swoim hobby. Bo łączysz przyjemne z pożytecznym. Możesz zdobyć też jakieś kwalifikacje dodatkowe i robić fuchy po godzinach. Niestety łatwych dróg nie ma i zanim kasa sama zacznie się sypać, to trzeba po prostu sprzedawać swój czas. Kwestią tylko jaką stawkę za ten czas uzyskasz, a to zależy od tego co masz do zaoferowania.
 10. Każde działanie ma jakieś ryzyko, ale czy z tego powodu np nie wychodzisz z domu gdy leci mrzawka, bo piorun może Cię trafić ? Tak bym podsumował obawy o zakażenie przy zmianie gumy. Co do samego pójścia, to jeśli idziesz do sprawdzonej z dobrymi opiniami to niczym się nie musisz martwić, bo zrobi wszystko sama, nawet jakby Cię zablokowało. Dlatego nie idź na pierwszy raz w ciemno bo możesz się naciąć i kasa w pizdu a siusiaczek niekoniecznie. Nie mówiąc o lekkiej traumie po zjebanej akcji.
 11. @manygguh, Czyli po prostu chodzi Ci o to, żeby mieć szanse na ulicy z kimś o 1,5głowy wyższym. Bez sensu, bo można trafić na takiego co ma 1,7m a będzie nie do przejścia. Z resztą Ty chcesz na ulicy gościom robić wysokie kopnięcia? Z większymi przeciwnikami to zdecydowanie polecałbym : I piszę to jako najprawdopodobniej najniższy uczestnik forum, więc ten temat swego czasu wałkowałem i wiem z czym się je i z czego wynikają pobudki chcących coś z tym wzrostem kombinować. Jest jeden pewny sposób na przedłużenie kości, ale jest bardzo bolesny, kosztowny i ryzykowny - zdecydowanie nie warto.
 12. Nie chcę zniechęcać, ale więcej jak 1cm jest praktycznie nierealne. Są zawodnicy, którzy jadą przez długi czas na HGH i na tym z 1cm urośli, a co tu mówić o podciąganiu. Po to są chyba kategorie wagowe w sportach walki. Z resztą niby co Ci da takie wydłużenie wzrostu? Z założenia podciąganie na drążku rozciągnie Ci długość korpusu, a wysokość jego umocowania i długość nóg pozostanie bez zmian, więc i zasięg kopnięć bez zmian. Chyba, że za nogi będziesz na tym drążku wisiał.
 13. Poza kanałem Marka ciężko o jakieś linki, bo po prostu sam zacząłem łapać o co chodzi, że to całe ciśnięcie na zmiany i to w jaki sposób podchodziłem do poprawy swojego życia jest o dupę rozbić, bo czułem się źle sam ze sobą. Nie dążyłem do tego, żeby czerpać przyjemność z własnego wnętrza , tylko szukałem tego na zewnątrz - napędzały mnie myśli typu "będę coś wart jeśli zdobędę kobiety", "będę coś wart jeśli zarobię hajs", a jak tego nie mam to jestem gównem. Przeczytaj "Stosunkowo dobry" Marka, przesłuchaj trochę audycji, a zaczniesz łapać o co chodzi i w jakim kierunku iść.
 14. Wiedza i świadomość na niewiele się zdają jeśli nie pracujesz z podświadomością, co wałkuje słusznie cały czas nasz @Stulejman Wspaniały. Ja od gdzieś 6 lat miałem już jakąś wiedzę, ale co odlatywałem od gównianej egzystencji, to spadałem z powrotem na dupę, bo nie było pracy u źródła. Na dobrą sprawę to zmiany nabrały tempa tak od roku. Słuchaj audycje Mareczka, bo choć leje czasem wodę (co akurat w sumie lubię:)), to trafiają się takie perełki, że możesz doznać olśnienia i dotrze do Ciebie czemu jest jak jest.
 15. Bardzo ambitnie. Sam mam duże ambicje i plany, ale jeszcze w tym momencie nie dał bym podobnej przysięgi. Niemniej jednak popieram i trzymam kciuki ! Co do opcji, to ja bym szedł w biznes. Z tego co piszesz są solidne podstawy na sukces, a kariera na YT to zupełnie inna para kaloszy. Z resztą jedno nie wyklucza drugiego i jak zrobisz kapitał to możesz potem latać po świecie i nagrywać PS: Ile masz lat?