Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pozytywniak

Użytkownik
 • Zawartość

  114
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

131 Świetna

O Pozytywniak

 • Tytuł
  Szeregowiec
 • Urodziny 06.02.1974

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  Prawo, Kaizen, Moda

Ostatnie wizyty

983 wyświetleń profilu
 1. Jednym słowem: ona jest inna niż wszystkie. One zawsze są inne niż wszystkie, w każdej dziedzinie życia.
 2. Bany na YouTube

  Prawdopodobnie jest to związane z zaostrzeniem przez YouTube kwalifikowania treści umieszczanych w serwisie. Zwiększyli liczbę pracowników i robotów dedykowanych do tego typu analiz. Źródło: http://go.squidapp.co/n/pWvg8Oj
 3. Swoją drogą... gdzież ona atrakcyjna. O gustach się nie dyskutuje, ale z tym nosem ...no weź pan Umalowanie jak w boliwijskiej dzielnicy czerwonych latarni - skąd one biorą inspiracje ?
 4. Koszule męskie

  Quo Vadis? - Na luźne wyjścia, do dżinsów, do bardzo jasnych grafitowych spodni, do kolorowych (czerwonych, wrzosowych) spodni jest ok. ...tylko wyprasuj
 5. Czy tylko dla mnie dotykanie mężatek przez obcego jest równoznaczne z określeniem jako : szmaciarz ? Tak czytam jak ochoczo bracia się wypowiadają i dają rady, a nikt nie pierdolnie pięścią w stół. Nosz kurwa ! Ile razy jeszcze.
 6. Musimy dbać o swoje forum, bo nam je zniszczą.

  Czas może zweryfikować zasady dotyczące uzyskiwania Reputacji użytkowników. Jak widać wielu Braci poległo na tym, że uznali badmoona za "starego" użytkownika, który powrócił. Jest tu wielu młodych chłopaków, którzy jak zauważą że wypowiada się starszy wiekiem użytkownik, to od razu darzą go niepisanym szacunkiem. Jeśli ten starszy wiekiem zasługuje na to, to i dobrze - świadczy to o szlachetności młodszych. Rzecz jednak w tym, że jest tu też dużo skrzywdzonych chłopaków, którzy nie wierzą w siebie dlatego dla nich każdy starszy jest z punktu mądrzejszy - boją się też karcącego wzroku Wodzą. Badmoon świetnie to wykorzystał przemycając na początku swych wypowiedzi swój wiek. Następnie Młodzi spojrzeli w tabliczkę na zielono, wyszło im że reputacja świetna to dawaj do lajków. Młodzi oczywiście skojarzyli wartość reputacji z tym, że to przecież Wódz mu dał, a tego podważyć nie wolno. Dlatego uważam, że należy zweryfikować system, który mówi o reputacji. Słowo reputacja świadczy o czymś doniosłym i z tym nasz umysł to kojarzy. Przyznam, że również czytałem teksty owego trolla, zaciągało z nich kloaką - nie jest to mój świat i nie zgłosiłem tego, po prostu nie czytałem dalej, a dalej się rozkręciło na dobre. Tak samo jak nie odwiedzam działu youtubowego z którego również mi cuchnie i uważam, że więcej przysporzy w przyszłości kłopotów niż zysku wszelakiego. To taki lep na muchy, a mucha wiadomo gdzie siada. Zachęcam do weryfikacji Reputacji użytkowników i możliwości usuwania całych wątków przez Moderatorów.
 7. Czasem mam wielką ochotę zrobić listę pań z nr telefonu, wizerunkiem i adresem, które pod pozorem porządnych matek są zwykłymi kurwami - tak, żeby inni nie wpadali w to gówno damskie. ... korzystając z serwera na Tajwanie.
 8. Azjatki - pytaj o wszystko

  Dlaczego tak piszczą podczas seksu ? Hmmm kolega mi mówił...
 9. Jako certyfikowany rozwodnik, jestem przekonany o tym, że białorycerz piszący te punkty rozwiedzie się jeszcze ze dwa/trzy razy. Potem będzie nienawidził kobiet i gromko o tym opowiadał.
 10. Moje wyznanie "win"

  Skoro masz już własny światopogląd, przyjmij strategię przetrwania w tym syfie i gromadź środki pieniężne, aby odejść od nich (swojej rodziny). Jednym słowem graj w ich grę myśląc o tym, że już wkrótce będziesz panem swego losu. Będziesz mieszkał w wynajętym przez siebie mieszkaniu, będziesz miał tyle kubków ile będziesz chciał, a choinka będzie lub nie - Ty zdecydujesz. Uciekaj od nich.
 11. Problem

  1. Bierzesz kartkę A4 i w formie podania opisujesz na niej co się dzieje w tej rodzinie. 2. Adresujesz pismo do najbliższego Sądu Rodzinnego (znajdziesz w internecie). Możesz zrobić to anonimowo, co wskazujesz w piśmie. 3. Sąd nie zbagatelizuje tej sprawy - sądy rodzinne obecnie są bardzo wyczulone w takich sprawach. 4. Sąd wyśle kuratora do tej rodziny, aby sporządził wywiad. Tym samym oprawca wg. Ciebie otrzyma wiadomość : wiemy co robisz. 5. Sąd po odbytym wywiadzie jest zobowiązany przeprowadzić niejawną lub jawną rozprawę, po czym orzeknie czy nie ma o czym mówić, czy jest potrzebny kurator dla tej rodziny. Jeśli nie ma tam oczywistej patologii, sprawa pewnie zostanie zamknięta. Warto to zrobić z prostej przyczyny: jeśli ojciec faktycznie jest patologią to być może tym można go wystraszyć. Ale: Jeśli w liście napiszesz o rzeczach, o których mogłeś wiedzieć tylko ty to dziewczyna zorientuje się i prawdopodobnie odwróci się od ciebie. Jesteście bardzo młodzi i możecie mieć nieobiektywny osąd w tej sprawie, szczególnie ty. Dlaczego ? Ponieważ to dziecko, które jest twoją dziewczyną może trochę naginać rzeczywistość np.swoim płaczem, a to biedny kotek, a to puszka piwa raz w tygodniu wypita przez ojca czyli wg.dziecka alkoholik. Natomiast twoje hormony podpowiadają, żeby ojcu przypierdolić. Naprawdę ? Bo nie chce mieć kota w swoim domu i jasno to zakomunikował swojemu dziecku ? Przyjrzyj się dokładnie jeszcze raz temu wszystkiemu i zadaj swojej dziewczynie jeszcze raz logiczne pytania dotyczące sytuacji rodzinnej. Wtedy rozważ w swoim umyśle jeszcze raz będąc jak najbardziej obiektywnym.
 12. 1. Sprawdź w Urzędzie Miasta czy ktoś zarejestrował pod Twoim adresem działalność gospodarczą. Jeśli tak, złóż wniosek o jej wyrejestrowanie. 2. Listów poleconych zaadresowanych na inne nazwisko niż Twoje, nie odbierać ponieważ odbierając je, prawnie deklarujesz, że dostarczysz je do osoby zainteresowanej. Listy niepolecane wyrzucaj do kosza. 3. Jeśli masz ochotę to wyjaśniaj sprawę u windykatora, ale po co ? Ja na pewno bym tego nie robił - szkoda emocjonalnego prądu - przecież to nie Twoje sprawy. W końcu to firma windykacyjna traci czas i pieniądze na bezzasadną działalność. Nie bądź zbawcą ludzkości. Ewentualnie: porozmawiać z listonoszem lub pocztą, aby nie dostarczać tego typu przesyłek - szkoda prądu. W obliczu tylu ulotek reklamowych jakie otrzymujemy do skrzynek pocztowych, traktowałbym te listy podobnie - bez emocji i oglądania...do śmietnika.
 13. O co mu chodzi?

  O rany, jakie to oczywiste. Mężczyzna jest zwyczajnie miły, a Ty mylisz flirt z byciem szarmanckim. Ileż to razy słyszałem po kątach o sobie "on jest jakiś dziwny, nie wiem o co mu chodzi" bo: a/ przyniosłem komuś/jej czekoladki, b/ zaczekałem przy wyjściu na nią z parasolem ponieważ widzę, że nie ma, to odprowadziłem do samochodu, c/ zaproponowałem spacer, żeby ot tak porozmawiać w ładny dzień, d/ i sto innych. Generalnie nigdy nie chodziło mi o zabarwienie erotyczne, a traktowanie kobiety z zainteresowaniem, byłem szczerze zainteresowany. Następnie kobiecie zaczęło w głowie układać się, że taki miły, ładny, pomocny, nie ciągnie do wyra...to fajny materiał na partnera. I wtedy ona przypuszcza erotyczno/flirtujący atak na niego. Mężczyzna widząc to, wycofuje się z tego, bo przecież nigdy o to mu nie chodziło. Chce tym samym zdecydowanie ochłodzić relacje, oczywiście w sposób delikatny, żeby nie urazić. Wszak nie powie jej "odpierdol się, chciałem się zaprzyjaźnić, a nie ugniatać cycki". Oczywiście, kiedy kobieta nie widzi seksualnego ataku na siebie, zaczyna wymyślać bzdury: kokaina, on jest jakiś dziwny, przecież chciał, daje mi sprzeczne sygnały... Ocknijcie się Panie i nie mylcie uprzejmości z flirtem. Tak, tak - programowanie społeczne zadziałało i wtłoczyło Paniom, że "wszyscy faceci są tacy sami i chcą tylko jednego". Ocknij się kobieto i nie dopowiadaj czegoś, czego nigdy nie było.
 14. Wioślarz z alledrogo, warto?

×