Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stulejman Wspaniały

Administrator
 • Zawartość

  6159
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  61

Ostatnia wygrana Stulejman Wspaniały w Rankingu w dniu 24 Maj

Stulejman Wspaniały posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

4650 Świetna

7 obserwujących

O Stulejman Wspaniały

 • Tytuł
  Major
 • Urodziny 28.12.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 • Interests
  Hajs, ciasne świnie, tłuczenie leszczy, pakowanie...
 1. @Endeg takich życzeń, jak żyję nie widziałem
 2. @Voqlsky tak, na początku nie pokażę mordy, ale jak schudnę to może pokażę, więc niech będą dwie, najpierw cała plansza z reklamami zabawnymi i jakąś moją fotą w Twoim stylu na wesoło, a później miejsce na mojego ryja.
 3. Drogi @Adolf z okazji urodzin (tak mi wyświetliło się na skype, mam nadzieję że nie ustawiłeś lipnej daty) chciałbym złożyć Ci życzenia zdrowia, pomyślności, i jeszcze raz pinięndzy :>
 4. Przyjebali się do tego, że mówimy nie o podchodzeniu do dziewczyn, a o zdobyciu hajsu. Wyprowadzili z tego taki wniosek, że trafimy na blachary które i tak nas oskubią - a jest zupełnie inaczej. Najpierw hajs i wiedza, wysoka samoocena i zadowolenie z siebie i życia, a później dodatek w postaci kobiety. Jest różnica? Jasne. Ale oni tego po prostu nie rozumieją. No i jest zazdrość - raz że oszukuję ze sprzedażą książek, dwa że za drogo. Nie oszukuję, w twardej okładce wszystko wykupiono, na samym forum jest wielu klientów. ZADOWOLONYCH. Czyli ściska dupsko kolesiom, że mogę dać wysoką cenę i sprzedać swoje książki. I chyba to jest przyczyną zawiści. O tym że poświęciłem lata życia na pracę za darmo i żyłem w biedzie, pamiętać już nie chcą. A schodzące książki są właśnie konsekwencją lat poświęceń, a nie oszustwem czy czarem charyzmatycznego guru sekty. O zemście za bana tutaj czy kimś z ekipy wykopowej nawet nie wspominam, to oczywiste.
 5. Dokładnie, niepotrzebnie się tłumaczę. Lista zarzutów jest tak absurdalna, że szkoda po prostu czasu. Robić swoje, nie oglądać się na zazdrośników.
 6. Poprosiłem @Voqlsky o zrobienie planszy na strima na youtube. I tu pytanie, jak to zrobić? @MoszeKortuxy Ty jesteś obeznany w tych dramach itd., jak taką planszę zrobić? Żeby ktoś do mnie wbija na skype online, ale żeby było widać jakąś reklamę czy coś.
 7. Smutne jest to, że obrażający nas Panowie stworzyli fałszywe założenie o celach forum i forumowiczów (kasa i kobiety), a później jechali po tym jak po burej suce. A to przecież kompletna bzdura. A argument o mnie że jestem mitomanem bo raz mówię o ruchaniu a raz że się boję kobiet, jest czystą manipulacją. Wyraźnie mówiłem że uciech cielesnych zaznawałem w kawalerce, a do kobiety na ulicy nie podejdę, ponieważ nie mam takich umiejętności. Co w tym mitomańskiego? Podchodzisz do laski, to różnie może być, szanse na zaliczenie niewielkie - a ja organizowałem tak swoje działania, ze chętna laska była u mnie. Nie musiałem się starać, kłamać, zdobywać, bo miałem wszystko na czym mi zależało. Więc tak - "zaliczałem". I tak, boję się kobiet i jestem nieśmiały. No i co teraz? Ale ja myślę tak - oni to rozumieją, a przysrywają bo z pewnych względów nas nie lubią. Zresztą kto przysrywa - kto zna dokładnie teksty Sławka Ryśka i Vincenta z wykopu? Ano właśnie.
 8. @Mosze Red temat który zapodał Pozytywny (http://www.netkobiety.pl/t105324.html absolutny hit na kolejny odcinek chujni :>
 9. Bicie i szarpanie dziecka w wykonaniu tego Pana, powinno zostać nagrodzone solidnym wpierdolem - ale rodzice szmaconych, zastraszonych dzieci mają wyjebane, w końcu to ksiądz, on może. A że dziecko będzie mieć traumę i koszmary, to już nikogo nie interesuje. Ważne zdanie sąsiada i rodzinki, a że bachor popłacze to już nieważne, przejdzie mu, jak zawsze.
 10. Brawo! Mądrze postąpiłeś. Niech "kolega" sobie sam poradzi, nie jesteś odpowiedzialny za cudze problemy. Obserwuj teraz siebie, czy nie uruchomi się poczucie winy - zapisz dzisiejsze i płynące z następnych dni sny. Tutaj je wklej, postaram się je zanalizować. Niejeden dobry koleżka, który dobrze prosperował, popłynął pod most bo uległ prośbom pasożytów o pieniądze. A mógł dobrze żyć...
 11. Chodzi o montaż w domu pewnej instalacji dla celów prywatnych - obie osoby mają działalność gospodarczą.
 12. Mój koleżka chce komuś dać kilka tysięcy zaliczki za usługę pewną. Jaki kwit podpisać, żeby to miało ręce i nogi i żeby nie było żadnej niespodzianki? I jak rozumiem, jest różnica między zaliczką a zadatkiem? Dziękuję.
 13. Za mało wiemy o sytuacji. Jeśli dzieci tu mają szkołę i przyjaciół, to ja bym ich nie wydał na drugi koniec świata - taka rozłąka to straszna trauma dla dzieci. Film mający mówić o alkoholiźmie jest gówno wart - każdy z młodości pamięta chyba imprezy z tatą i wujkami, gdzie działo się znacznie ostrzej niż na tym filmie :> Widać zwykłą zabawę przy alkoholu, śmiech, zero agresji. Nic co by świadczyło, że tatuś jest złym człowiekiem. Musimy więcej wiedzieć. Ostrzegam przed wydawaniem wyroków na szybko, kierując się automatyczną niechęcią wobec kobiet. Może filmów jest więcej jako dowodów, chociaż wątpię - jakby mieli więcej, to by pokazali. Sprawa okropna dla dzieci. I niestety, jako sędzia wiedząc że dzieci chcą zostać w PL, zostawił je z matką - dobro dzieci powinno być jednak najważniejsze.
 14. Ha hahahaha ha ha cha cha cha po 2 tygodniach efekty ;))))) No to mnie rozbawił koleżka; albo łga, albo trener go wkręcił. Pierwsze efekty to minimum trzy miechy, jeśli co najmniej trzy, cztery treningi tygodniowo, dieta, motywacja, sen i charakter.
 15. Oglądając ostatnie dramy i streamy youtuberów, poczułem że to może być fajny pomysł. Oczywiście mordy bym nie pokazał, bo i po co, ale na żywo uruchomiłbym infolinię (jak Łoboda hi hi hi), mogliby ludzie w problemach dzwonić, a ja na żywo bym odpowiadał. No i donejciki... Co o tym sądzicie, i jak miałoby to wyglądać żeby było dobrze?