Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Stulejman Wspaniały

Administrator
 • Zawartość

  5728
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  56

Stulejman Wspaniały wygrał w dniu 8 Luty

Stulejman Wspaniały posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

3947 Świetna

4 obserwujących

O Stulejman Wspaniały

 • Tytuł
  Major
 • Urodziny 28.12.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 • Interests
  Hajs, ciasne świnie, tłuczenie leszczy, pakowanie...
 1. Reasumując. Pełna darmowa nawigacja np. do auta, żeby głos mi mówił gdzie jadę - to yanosik, here maps google maps i maps.me? Ostatnio rzadko jeżdżę, więc nie miałem jak stestować google maps.
 2. Dziękuję bardzo.
 3. Bracia, jak wiecie mam Iphone SE 64GB - czy jest do tego w pełni darmowy antyvirus? Jakoś nie mogę znaleźć. Na androida jest kaspersky, a tu jakoś nie ma czy co? No i czy jest jakaś darmowa nawigacja? Dziękuję bardzo.
 4. Pamiętam erekcję na myśl o athlonie 1GHZ - a potem czasy P4, którego AMD miażdżyły. A jak wyszły c2d to był koniec AMD, wyniki testów były szokujące. No i pentiumIII były zajebiste.
 5. Kocham ćwiczenie w domu, ale nie mam motywacji - na siłce maszyny, fajni ludzie, można pogadać, ZAPASZEK RYWALIZACJI - po prostu chce się zapierdalać. A w domu często się po prostu nie chce. No i capi potem. A na siłce zrobię swoje, prysznic i wracam do domku bez smrodu, duchoty itd. Warto mieć rezerwowo małą siłkę w domu, ale ćwiczyć na siłce na mieście. Do domu styka drążek, poręcze, dobry hantel do 40kg którym się wszystko zrobi. A nogi można zajebać wieloma kalistenicznymi ćwiczeniami. Niestety mam dostępne dwie siłki blisko, jedna mała i z uczniakami, druga z kibolami i mógłbym wpierdol dostać. Pozostaje domek.
 6. Ciekawe jak się odgryzie AMD.
 7. Julian walił tylko bez lateksu? Dobry ziom :>
 8. Karpatkę rano wyrzuciłem do toalety - a Panem Popko się zajmiemy, jak zrobisz lepsze skale, bo teraz są do DUPY :>
 9. Moja ucieczka na drzewo, jest wyrazem mądrości i strategii jako dowódcy. Gdy jedni się bili, ja rozeznawałem się w sytuacji i widziałem wszystko lepiej, bo z wysoka. Mosze Red skrycie mnie podziwia i ubóstwia, takie moim zdaniem jest przesłanie snu. Odmowa zejścia dla batona, była pokazaniem siły ducha i testem męskości - byle co mnie nie skusi, bym zrezygnował z dowódczej roli dla mojej Męskiej Armii.
 10. No ale jak to? Sam chleb? Bez masła, kiełbasy? Wy jacyś nienormalni jesteście? :>
 11. Dobre Ale faktycznie, wstawiłem video z kotem i Ty wstawiłeś swój sen, przypadek? Czy znak z góry? I fabia? Dlaczego fabia? :>
 12. Jebłem o tym audycję:
 13. Siostry znają perfekcyjnie wszystkie słabe punkty braci - bo miały kilkanaście lat, by dostrzec co działa a co nie. I skoro mogą jebnąć, to walą by zmniejszyć sobie ciśnienie. Dopóki nie poniosą surowych konsekwencji, nie przestaną. Chyba nagram o tym artykuł. No a co z rodzicami, nie mogą włączyć się do akcji ze zdjęciami? A może odpuść z nimi? Jak zobaczy że masz na nie wyjebane, szybko je odda. Ja np. niezbyt lubię zdjęcia, wolę żyć tu i teraz a nie tym co było.
 14. Tsatsouline pisał z tego co pamiętam tak - że ten jego koleżka z woja wisiał w każdej wolnej chwili na drążku, i chyba nawet żonka go obciążała. Czyli zwisaj ile dasz radę - wzmocnisz ścisk i przedramię jako bonus, i na pewno 2, 3cm wyrwiesz.
 15. Dwa nowe konta, które odkopują posty trolla... cholernie to ciekawe.