Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stulejman Wspaniały

Administrator
 • Zawartość

  6499
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  72

Ostatnia wygrana Stulejman Wspaniały w Rankingu w dniu 21 Sierpień

Stulejman Wspaniały posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

5304 Świetna

10 obserwujących

O Stulejman Wspaniały

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 • Interests
  Hajs, ciasne świnie, tłuczenie leszczy, pakowanie...
 1. Świadek koronny "Masa", polubił audycję Radia Samiec :>

  @aras Pewnie uruchomiona masa mechanizmów projekcji i innych ciekawostek. @MoszeKortuxy A ja się nie boję, nie zagrażam jego interesom, powiem więcej - napisałbym z nim lepszą książkę niż Pan Górski.
 2. Witamy nowego Jr moderatora!

  @PewnySiebie Czy widzisz różnicę między artystą który za hajs promuje wódę, a właścicielem forum, który chce sprawić, by forum było bardziej dostępne dla ludzi i poruszało znane tematy, nie biorąc za to hajsu? Czy ja reklamuję postawy patoyoutuberów, czy tylko jest miejsce gdzie można o nich porozmawiać?
 3. ŁukaszMagical rozmawia z Małyszem

  Ale to jest dzieciuch ten Łukasz, ciągle chichocze :>
 4. trzyletni konkubinat 40-latka z 16 latką

  Tyle razy prosiłem Cię o pisanie z dużej litery, i nadal piszesz z małej. Albo prowokujesz, albo nie kumasz co do Ciebie mówią. Wypocznij kolego z dziesięć dni :>
 5. Seb - 5p mimo moich próśb o pisanie z dużej litery, notorycznie miał mnie w dupie.
 6. Shinobi - 1p za pisanie po alkoholu bądź narkotykach, albo w języku nieznanym ludzkości.
 7. @seb dostałeś dwa warny za pisanie z małej litery. Proszę żebyś dbał o forum pisząc z dużej litery. Ok?
 8. Seb - dwa punkty jeden za drugim, za dwa tematy z małej litery.
 9. Podwyżka minimalnej? W życiu!

  Dobra, ja się też wyłączam z tego wątku, zawsze mnie ktoś wkurwi tą pensją minimalną :>
 10. Związek z loszką borderline

  6 tysięcy za uwolnienie od borderki, to horrendalnie, nieprawdopodobnie, drakońsko niska cena. To plus. A minus jest taki, że nastąpiło jedynie uwolnienie w realu, a czy w głowie, wzorcach? Raczej nie, bez pracy nie da się tego osiągnąć.
 11. Czy dla dziewczyny można iść do więzienia.

  Moja krucjata trwa ponad 10 lat przekonywania, pracowania, starania się mimo gehenny ze zdrowiem i morderczych działań hejterów. Nic nie osiągniemy, zostaniemy zapomniani a w trakcie życia będzie dla "normalnych" pośmiewiskiem. Nic nie zmienimy - ale każdy kto tu trafi, ma małą szansę nie wpaść w gówno po uszy. A to już bardzo, bardzo dużo.
 12. Podwyżka minimalnej? W życiu!

  @rewter2 a gdzie ja coś porównuję? Napisałem to co napisałem, ponieważ Rnext napisał że tam nie ma pensji minimalnej. No to strzelam inny przykład - niemcy. Całe miasta były zburzone, np. Drezno zrównano z ziemią, niemal wszystkie zakłady i fabryki powywożono, łącznie z naukowcami. Plan Marshalla nie pokrył tych strat, więc zaczynali z bardzo niskiego pułapu - upokorzeni, z setkami tysiącami kobiet zapłodnionych przez armię sowiecką, płacąc kolosalne reparacje wojenne wielu krajom (oczywiście Polsce nie), nie mając milionów młodych mężczyzn których pochłonął front wschodni, za to mając miliony kalek z urwanymi nogami i rękami. I teraz mimo obciążenia gigantyczną ilością nierobów z afryki, mimo socjalu - nadal gospodarka ma się wspaniale. I nie, nie mają kolonii.
 13. Podwyżka minimalnej? W życiu!

  Szwajcaria ma olbrzymi socjal, syn kolegi uszkodził kolano, i dwa lata miał płaconą ostatnią pensję, plus wszystkie możliwe kursy i udogodnienia. Gdy ja się pochorowałem, dostałem przez trzy miesiące niecałe 300zł i później upadlające walki o ubezpieczenie, kasy zero, pomocy zero. Wysoki zasiłek spełnia funkcję pensji minimalnej, bo nikt nie pójdzie do roboty, gdzie płacą mniej niż wynosi zasiłek. Niemniej pensja minimalna jest, tylko inaczej się ta konstrukcja nazywa: Źródło: https://praca.money.pl/poradniki/artykul/praca-i-zarobki-w-szwajcarii,121,0,1794681.html Gospodarka Szwajcarii ma się dobrze, ani myśli upadać...
×