Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stulejman Wspaniały

Administrator
 • Zawartość

  8112
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  114

Ostatnia wygrana Stulejman Wspaniały w Rankingu w dniu 20 Styczeń

Stulejman Wspaniały posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7786 Świetna

O Stulejman Wspaniały

 • Tytuł
  Major
 • Urodziny 28.12.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 • Interests
  Hajs, ciasne świnie, tłuczenie leszczy, pakowanie...
 1. Wybory moderatora na forum

  @Voqlsky rozumiem że przyjmujesz moje zaprosiny do kręgów władzy i potęgi? :>
 2. Blokada na fejsbuczku Marek Kotoński i Samcze Runo

  Najlepsze jest to, że ja właściwie broniłem Biedronia :>
 3. Dziś pierwsze ostrzeżenie i blokada na dobę: Usunęliśmy materiały opublikowane przez Ciebie Wygląda na to, że te posty nie są zgodne z naszymi Standardami społeczności. Marek Kotoński Zawsze mnie to zastanawiało. Pedała się brzydzą, bo bierze w dupę czyjegoś penisa. Jeśli ten nie jest za duży, dupie nic się nie stanie. A co z ludźmi prowadzącymi swoje dzieci do mcdonalda, by żarły zmielone krowie odbyty z chemią, by jedzenie w ogóle miało jakiś smak? A co z tymi, którzy codziennie masturbują się klęskami żywiołowymi, newsami o mordach i gwałtach, którzy wpuszczają w siebie cudze nieszczęścia i chyba to lubią, bo jak ktoś czegoś nie lubi, to omija to. Jak widzę gówno psie na ulicy, to je omijam - większość ludzi mentalnie w nie jednak wchodzi, brzydząc się pedałów. Pedał ma trochę tylko porozciąganą kiszkę, a fascynat cierpienia? Za każdym stresem wywołanym newsami o tragediach, jego układ odpornościowy pada - adrenalina go odłącza, bo cała para idzie w wydajność mięśniowo - oddechową. Wtedy do akcji wkraczają bakterie, wirusy i pasożyty. A wielbiciel maca? Co się dzieje z jego ciałem, gdy je takie świństwa? Jakiego raka w sobie codziennie podlewa, co ma? Grzybicę? Na pewno. Pasożyty? Pewnie! Co jeszcze? Wiele niesamowitości. No ale pedałem się brzydzi, bo bierze w siebie fiuta. Dziwny, dziwny ten świat. Marek Kotoński Dziś kopnął pedała, jutro hodowcę świnek morskich, później miłośnika psów bo te srają na potęgę pod blokami, a w końcu innych członków społeczności, powód jakiś zawsze się znajdzie - karanie śmieszną grzywną za uderzenie człowieka, jest zaproszeniem do takich czynów, ośmieszeniem prawa. No i przecież wiadomo że kopnął - bo pedał. Powinien być chociażby miesiąc więzienia - niech tam kopie amatorów męskich odbytów, skoro lubi. Każdy kto popiera tak prymitywny akt przemocy, nie rozumie że takie sprawy załatwia się systemowo - zmieniając prawa, argumentując, lansując przeciwne idee, a nie kopiąc w brzuch faceta, czym wzbudza się dla niego powszechną litość i współczucie. Prostactwo psuje tylko wizerunek Polaków, napędza kampanię wprowadzania gejostwa do społeczeństwa. Ale trudno wymagać od prostaka, by coś takiego zrozumiał. http://wiadomosci.onet.pl/kraj/prawomocne-skazanie-na-grzywne-za-kopniecie-biedronia/f5gcs8
 4. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Maarcin_05 ok, niech Ci będzie, zostańmy przy swoich zdaniach, bo dla mnie mężczyzna zdrowy bez prawka, wożony przez kobietę, generuje problemy których wolałbym uniknąć. I uważam że nie jest gorszy, ale ma gorszą sytuację życiową na swoje życzenie.
 5. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Maarcin_05 to nie są chęci większości, tylko zdrowy rozsądek. Prawko daje możliwość przemieszczania się kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jego brak skazuje Cię na czyjąś łaskę i drogo kosztuje. Jeśli mieszkasz w lesie i odżywiasz jagodami, to spoko, nie jest Ci potrzebne, ale jeśli wśród ludzi, to warto ten kwitek mieć, zwłaszcza w związku. @Stary_Niedzwiedz ale ja tak właśnie twierdzę - to wygoda, niezależność, jaka komunikacja miejska o 2 w nocy z chorym dzieciakiem i pół godziny czekania na mrozie? Najebani dresiarze, niebezpiecznie, taxi drogie i też można się naciąć. No i alfa o którym piszesz, którego z rozkoszą wozi kobieta to kompletne s/f...
 6. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @blck.shp Jeśli choroba uniemożliwia, to jasna sprawa że nie możesz mieć. To nie jest zarzut ode mnie że ktoś nie ma prawka, tylko wskazanie że prawko daje wolność i niezależność, i dlatego warto je mieć. Ja np. ze względu na chorobę muszę mieć prawko, bez prawka i auta byłby ze mną koniec bo do autobusu nie wejdę. Sytuacja w której kobieta ma prawko a mężczyzna nie, jest bardzo niebezpieczna dla mężczyzny. Chyba że ten mężczyzna ma dużo hajsu i nieźle zarabia, ale w naszym pięknym kraju to rzadkość.
 7. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  O ile zawsze dbam o to, by mężczyzna nie był upokarzany z powodu braku kasy, mieszkania, auta itd., tak tu jest jeden wyjątek - zdrowy mężczyzna powinien posiadać prawo jazdy, bo to daje WOLNOŚĆ. Nawet taka głupia sprawa, jak ciężka kłótnia z kobietą późno w nocy - wsiadasz do auta i jedziesz do hotelu. A tak to co, na ubera czekać czy bla bla cara kombinować? Prawko to wolność, niezależność i możliwość przemieszczania się - korzystanie z auta żony i bycie na jej łasce, to NIEWOLA.
 8. Wybory moderatora na forum

  @Quo Vadis? to pod wieczór Ci zmienię ustawienia i wszystko sobie obgadamy w moderatorskim gronie, myślę że Ci się spodoba robota :> Enemy dzięki za odpowiedź, zawsze możemy do tematu wrócić jak zechcesz, czekamy też na Voqlskiego odpowiedź. Przydałoby się jeszcze oprócz Quo dwóch sprytnych chłopaków, byśmy mieli znacznie większą stabilność forum.
 9. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Stary_Niedzwiedz podtrzymuję swoje zdanie o becie z jednego powodu - co to znaczy, że mu to niepotrzebne do szczęścia? A jak dzieciaka do szpitala zawieźć w nocy, tramwajem? A jak wrócić od znajomych po nocy? Jak jechać na dłuższą podróż, delegację, wyjazd gdziekolwiek? Żona z własnym autem i prawkiem i mąż bez prawka, to gotowe problemy i kłopoty. I od czasu do czasu powinien te auto zatankować, dać na myjnię, za wożenie jego i dziecka.
 10. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Ha ha już widzę sytuację, jakby mąż do żony powiedział żeby ona czasem mu zatankowała samochód, płacz byłby nieziemski :> Ale swoją drogą, to prawko mógłbyś zrobić, sam się stawiasz w sytuacji bety - żona Cię wozi i Twoje dziecko, nie czujesz że coś tu jest nie halo?
 11. Bystrzak wyrzuca Agatkę, ta uderza go w twarz. Dymy.

  Taki trochę sztuczny uśmiech ma ta Agatka, ale w sumie dość uroczy. Ale do seksu mi by nie podeszła, za chuda :>
 12. BystrzakTV chce się ustawić z Rafatusem na solówę! Mega dymy!

  Dla Daniela 5 kafli to dużo nie jest, nie wiem jak on z taką nadwagą i bez kondycji może się z kimkolwiek bić :>
 13. Tajfun i Kaczor opuścili Bystrzaka?

  Czyli to jednak chyba była ustawka, już pogodzeni wszyscy - pewnie nagrywali z innego pokoju obok i wymyślili ten rozłam dla dramy :>
 14. Szok! Rafatus chce wydać swoją płytę!

  Telewizja, eventy, własna płyta - ma chłopak łeb do interesów :>
 15. Rafatus i Marlena będą w TVN !!! Szok!

  Promocja patusów i przedstawianie Polaków jako meneli - budowanie wizerunku Polaka jako śmiecia.
×