Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Stulejman Wspaniały

Administrator
 • Zawartość

  8108
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  113

Ostatnia wygrana Stulejman Wspaniały w Rankingu w dniu 18 Styczeń

Stulejman Wspaniały posiadał najczęściej polubioną zawartość!

Reputacja

7778 Świetna

O Stulejman Wspaniały

 • Tytuł
  Major
 • Urodziny 28.12.1978

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Warszawa
 • Interests
  Hajs, ciasne świnie, tłuczenie leszczy, pakowanie...
 1. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Maarcin_05 to nie są chęci większości, tylko zdrowy rozsądek. Prawko daje możliwość przemieszczania się kiedy chcesz i gdzie chcesz, a jego brak skazuje Cię na czyjąś łaskę i drogo kosztuje. Jeśli mieszkasz w lesie i odżywiasz jagodami, to spoko, nie jest Ci potrzebne, ale jeśli wśród ludzi, to warto ten kwitek mieć, zwłaszcza w związku. @Stary_Niedzwiedz ale ja tak właśnie twierdzę - to wygoda, niezależność, jaka komunikacja miejska o 2 w nocy z chorym dzieciakiem i pół godziny czekania na mrozie? Najebani dresiarze, niebezpiecznie, taxi drogie i też można się naciąć. No i alfa o którym piszesz, którego z rozkoszą wozi kobieta to kompletne s/f...
 2. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @blck.shp Jeśli choroba uniemożliwia, to jasna sprawa że nie możesz mieć. To nie jest zarzut ode mnie że ktoś nie ma prawka, tylko wskazanie że prawko daje wolność i niezależność, i dlatego warto je mieć. Ja np. ze względu na chorobę muszę mieć prawko, bez prawka i auta byłby ze mną koniec bo do autobusu nie wejdę. Sytuacja w której kobieta ma prawko a mężczyzna nie, jest bardzo niebezpieczna dla mężczyzny. Chyba że ten mężczyzna ma dużo hajsu i nieźle zarabia, ale w naszym pięknym kraju to rzadkość.
 3. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  O ile zawsze dbam o to, by mężczyzna nie był upokarzany z powodu braku kasy, mieszkania, auta itd., tak tu jest jeden wyjątek - zdrowy mężczyzna powinien posiadać prawo jazdy, bo to daje WOLNOŚĆ. Nawet taka głupia sprawa, jak ciężka kłótnia z kobietą późno w nocy - wsiadasz do auta i jedziesz do hotelu. A tak to co, na ubera czekać czy bla bla cara kombinować? Prawko to wolność, niezależność i możliwość przemieszczania się - korzystanie z auta żony i bycie na jej łasce, to NIEWOLA.
 4. Wybory moderatora na forum

  @Quo Vadis? to pod wieczór Ci zmienię ustawienia i wszystko sobie obgadamy w moderatorskim gronie, myślę że Ci się spodoba robota :> Enemy dzięki za odpowiedź, zawsze możemy do tematu wrócić jak zechcesz, czekamy też na Voqlskiego odpowiedź. Przydałoby się jeszcze oprócz Quo dwóch sprytnych chłopaków, byśmy mieli znacznie większą stabilność forum.
 5. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  @Stary_Niedzwiedz podtrzymuję swoje zdanie o becie z jednego powodu - co to znaczy, że mu to niepotrzebne do szczęścia? A jak dzieciaka do szpitala zawieźć w nocy, tramwajem? A jak wrócić od znajomych po nocy? Jak jechać na dłuższą podróż, delegację, wyjazd gdziekolwiek? Żona z własnym autem i prawkiem i mąż bez prawka, to gotowe problemy i kłopoty. I od czasu do czasu powinien te auto zatankować, dać na myjnię, za wożenie jego i dziecka.
 6. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Ha ha już widzę sytuację, jakby mąż do żony powiedział żeby ona czasem mu zatankowała samochód, płacz byłby nieziemski :> Ale swoją drogą, to prawko mógłbyś zrobić, sam się stawiasz w sytuacji bety - żona Cię wozi i Twoje dziecko, nie czujesz że coś tu jest nie halo?
 7. Bystrzak wyrzuca Agatkę, ta uderza go w twarz. Dymy.

  Taki trochę sztuczny uśmiech ma ta Agatka, ale w sumie dość uroczy. Ale do seksu mi by nie podeszła, za chuda :>
 8. BystrzakTV chce się ustawić z Rafatusem na solówę! Mega dymy!

  Dla Daniela 5 kafli to dużo nie jest, nie wiem jak on z taką nadwagą i bez kondycji może się z kimkolwiek bić :>
 9. Tajfun i Kaczor opuścili Bystrzaka?

  Czyli to jednak chyba była ustawka, już pogodzeni wszyscy - pewnie nagrywali z innego pokoju obok i wymyślili ten rozłam dla dramy :>
 10. Szok! Rafatus chce wydać swoją płytę!

  Telewizja, eventy, własna płyta - ma chłopak łeb do interesów :>
 11. Rafatus i Marlena będą w TVN !!! Szok!

  Promocja patusów i przedstawianie Polaków jako meneli - budowanie wizerunku Polaka jako śmiecia.
 12. Wielki powrót Rafatusa na Youtube! Szok!

  I organizuje eventy ze sobą w roli głównej, ma łeb do interesów
 13. YouTube zbanował kanał Rafatusa!

  Ja myślę że to tak dla picu zrobili, otworzy nowy kanał i dalej będzie to trwało. Tym siłom zależy na tym, by przedstawiać Polaków jako patusów, alkoholików i przemocowców, i dlatego takim kanałom krzywda się nie stanie.
 14. Bracia, z powodu rozrastania się naszego forum (więcej pięknych kwiatów, ale i chwastów do wyrwania), przydałoby się kilku zaufanych chłopaków jako modów. Kogo proponujecie? Moderatorka to władza, prestiż itd., ale i wymagania. Można by się umówić kto co pilnuje dokładnie, jaki dział czy ile działów, albo na całym forum - na okres próbny czy pasuje do takiej roli. Lubię wielu chłopaków na forum, i byłoby myślę nieźle jakby modem zostali np. @Quo Vadis?, @Voqlsky @EnemyOfTheState i paru innych konkretnych gości. Co o tym sądzicie i co sądzą o tym w ogóle wymienieni przeze mnie Bracia? :>
 15. Koszulki dla Samców

  Jak będzie ładny projekt, to chętnie za niego zapłacę i rzucę na cupsell czy ten drugi sklep. Jestem otwarty, ale w grę wchodzi tylko coś w rodzaju cupsella.
×