Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nefi

Użytkownik
 • Zawartość

  141
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

245 Świetna

O nefi

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

976 wyświetleń profilu
 1. Nazwa firmy - konkurs

  Xantomex Aizonex Szybka płytka. Ambrofach Ekspert-tax
 2. Pytania do redaktorów Radia Samiec.

  Panie Marku, co Pan myśli o wypowiedzi, bardzo negatywnej ze strony Pana Sanjayi z jasnej strony mocy( czas 5:18 )
 3. Szkicowanie - jak rozwijać?

  Super, jeszcze dodam od siebie link warty uwagi - https://www.instagram.com/academic_artworks/
 4. Smartphone szukam

  xiaomi redmi 4x
 5. Bywajcie!

  Mierność i słabość przemawia takimi ludźmi, ostatnimi wdechami próbują zaskarbić trochę atencji, by ów persona mogła czuć się w ostatnich momentach użytkowania forum, wyszczególniona. Księżniczka tupnęła nóżką i się zwinęła, czy będę płakał, oczywiście, że nie. Królowie zostają, księżniczki tupią.
 6. Witajcie Szanowni Bracia.W tej sprawie chciałbym poruszyć pewną personę, którą jest Pan Zdzisław Beksiński, niewątpliwie jeden z najlepszych malarzy XX wieku. Przedstawiał na swych obrazach wizję ze snów, wiele razy to zaznaczał, w swych wypowiedziach, jak i materiałach archiwalnych, również interesował się ezoteryka i innymi tego typu tematami. Patrząc na obrazy tego Pana, czuję niewątpliwy niepokój, jak i fascynację techniką i świetnym operowaniem barw, obrazy są nietuzinkowe, straszne i niepokojące, twórca mówił, że są ładne, piękne, piękne pojęcie względne, ewidentnie niektóre mają, jakoby to powiedzieć wyczuwalną mroczną energię, która z nich się wydobywa. Z opowiadań turystów, jak i osób zaglądających do muzeum w Sanoku. Niektórzy wychodzili po 5 minutach z obiektu, bo nie mogli patrzeć na obrazy, wraz z narastającym niepokojem, widzieli mroczną aurę spowitą obrazy. Jedna osoba opowiadała o tym, że kupiła plakaty obrazów Pana Beksińskiego, wieszając je w pokoju, czuła się nie dobrze, a życie jej nie układało się dobrze, wyrzuciła je i wszystko wróciła do normy. Niektórzy posiadacze chowają obrazy w ponure, złe dni do szafy, ponieważ potęgują one ich negatywne emocje, stany duszy, oczywiście są to tylko zdania innych, opowiastki, a może jest to prawda, równocześnie jest to portal dla złych bytów, które pobierają energie odbiorcy. Na wielu pracach, przewija się motyw przejścia do innego świata, niepokojące. Czy jest coś na rzeczy, czy prawdziwe, czy nie, kto wie, osobiście nie miałem styczności w realnym życiu z tymże obrazami majestatu duszy i snów Pana Beksińskiego, ale to, co spotkało jego rodzinę, jest zastanawiające, spowite śmiercią, samobójstwem i morderstwem, czy oby to nie obrazy, wizję na malunkach, portale, połączenia złych bytów, z najniższych wibracji, poziomu astralnego, sprowadziły na tę rodzinę tyle złej energii, który to splot wydarzeń doprowadził do tylu tragedii.Co o tym myślicie, co myślicie o obrazach Pana Beksińskiego, co czujecie? Jakie emocje w was wywołują? Jakie macie przemyślenia w tej materii? Tutaj kilka obrazów: Pozdrawiam pięknie.
 7. Oświadczyny bez klękania

  Związek - oświadczyny - małżeństwo = Zniewolenie - związanie mężczyzny, 0 praw = Kobieta królową Twego życia, Ty jako jej piesek na posyłki - Wizja nieciekawa, aktualnie prawo dla mężczyzn jest nie korzystne. Barany chodzą stadami, orły latają samotnie.
 8. Możesz zgłosić post i tam napisać informację o zmianie tematu.
 9. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Kiedy masz wypadek i długo musisz czekać na policję.
 10. Wspólna nauka angielskiego poprzez rozmowę

  Polecam VRChat na steam, fajna gra, humorystyczna bez barier, przyjemna społeczność.
 11. Wesołych, radosnych i zdrowych świąt!

  Radosnych i pieniężnych.
×