Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

nefi

Użytkownik
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4 Neutralna

O nefi

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

389 wyświetleń profilu
 1. Może się wypowiesz na temat efekt mandeli Luźny temacik
 2. Witam jak w temacie szukam książek o nazistowskich jak i chińskich eksperymentach na ludziach. Znacie coś? Z góry dziękuję
 3. Witam Państwa. Mam parę pytań. Jakie witaminy polecacie brać na co dzień? Czy takie combo jest dobre? Witamina c + d3 + k2 + omega 3, czy może c + omega 3 ? Inna opcja? Jakie produkty polecacie kupić? Dziękuję z góry za poświęcony mi czas. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru.
 4. Quizas Jeremi - dziękuję Ci za rady Macie jeszcze jakieś ciekawe propozycję worków? Co myślicie o tym? http://allegro.pl/worek-bokserski-treningowy-komplet-pelny-150-45-i5732333378.html
 5. xDDD
 6. To co podałeś jest po za mój budżet, a używanego nie chce kupować. Tylko nowe wchodzi w grę.
 7. Nie mam nikogo do treningu. Samotnie będę ćwiczył.
 8. Witam, mam zamiar kupić worek bokserski, do boksowania. Budżet : 100-140zł Najlepiej z wypełnieniem Mam około 1,84 cm wzrostu i ważę 75kg Polecacie coś dla amatora? Uprzedzam że w mojej miejscowości nie ma żadnego klubu, w którym mógłbym ćwiczyć, więc odpada. Zostaje youtube i książki.
 9. Co myślisz o jasnowidzu Krzysztofie Jackowski ?
 10. Witajcie. Dziwna rzecz mi się dzisiaj przydarzyła, około 2:00 po przeczytaniu książki ( jest to mój codzienny rytuał, czytam przed snem ) przed zaśnięciem, rozmyślałem o duchowości i różnych rzeczach, i zdałem pytanie swojej ( świadomości-podświadomości-duszy nie sprecyzowałem tego dokładnie ) : Czy moja droga którą obrałem jest właściwa? Jeżeli Tak daj mi jakikolwiek znak. No i tutaj stało się coś dziwnego, ogarnęła mnie radość, nie wiadomo skąd, a potem dziwny błysk w głowie różnymi kolorami ( trudno to opisać, piorun jakiś ), całe moje ciało na to zareagowało, małe lekkie kopnięcie prądu, wszystko to trwało chwile, byłem bardzo pozytywnie do tego nastawiony. Potem za około 20 minut gdy już prawie zasnąłem, znowu mnie przeszył dziwny błysk kolorów, prądu w głowie, piorun, multum kolorów, ale był on tak mocny, że moje serce bardzo kołatało, dziwna energia przeszyła moje ciało, potem znowu ale lżej, trochę się bałem, nie wiedziałem co się dzieje, próbowałem zasnąć, zamknąłem oczu, a tu trach już ranek. Snu żadnego nie miałem, bardzo dziwne, bo zwykle zawsze coś mi się śni. Co to mogło być, macie jakiś pomysł? ( Jestem sprawny fizycznie i psychicznie , przemęczony też nie byłem )
 11. Co myślisz o kanale : Dwie Herbaty ( tresura matrixa )?
 12. Witam, jak w tytule szukam książek które opowiadają o prawdziwej polityce, historii, II wojnie światowej, holokauście, eksperymenty nazistów, nikola tesla, masonerii, illuminatach itp Polecacie coś>? Z góry dziękuję
 13. Mam 20 lat prawie 21 ponieważ niedługo mam urodziny. A 19 wpisałem, nawet nie wiem dlaczego, być może senny byłem, troszeczkę mhm, piątek i takie tam Mój błąd.
 14. Mam prawie 21 lat, mieszkam na wsi w swoim domu, który jest przepisany na mnie, 3 piętrowy+strych, tylko jedno piętro wykończone, reszta do zrobienia ohh. Mieszkam z matką i bratem, ojciec nas zostawił. Ja jako młody człowiek pracuje na freelansie, mało zarabiam ( byłem na 5 rozmowach o prace, narazie nic ), ale dokładam się do wszystkich rachunków, rąbie drzewo, naprawiam, posiadam swój ogródek, kosze trawę itp itd żyje mi się dobrze. Kobiety nie mają na mnie wpływu, a miałem trzy w swoim krótkim jak narazie życiu, każda chciała mnie zmienić na swój indywidualny sposób, ale ja człowiek posiadający swoje wartości i ciekawy charakter, nie wiązałem się z nimi na dłużej, bo wiedziałem co może mnie spotkać, po związaniu się na stałe z taką jednostką. Czy jestem pasożytem, nie, mieszkam we własnym domu, mam swoje wartości, cele, lubię pomagać, mało kogo darze szacunkiem, ponieważ na szacunek trzeba zapracować, tego nie daje się w sekundę, nie ufam nikomu, a opinie januszy mam gdzieś.