Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Niepowtarzalny

Użytkownik
 • Zawartość

  250
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

89 Świetna

O Niepowtarzalny

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Hej, Rzeszów do góry ... !

  Witaj.
 2. Budzimy się - Tak zacznę

  Witaj wśród swoich.
 3. Powitać

  Witaj.
 4. Radio Samiec do poduszki.

  No szkoda, może kiedyś to ulepszą. Jak ja byłem za granicą to pobierałem sobie audycje na telefon w biurze bo w pokojach nie było neta. Taki ze mnie wierny radiosłuchacz.
 5. Radio Samiec do poduszki.

  Nie, w tych starszych audycjach byłeś grzeczniejszy. Możesz pobrać w domu audycje jako mp3 i potem odtwarzać na telefonie. Polecam clipconverter w google. Ja np. teraz zacząłem spacerować słuchając audycji i łączę przyjemne z pożytecznym.
 6. Jakiego pieska wziąć?

  Owczarek Niemiecki. Miałem dwie suczki, bardzo posłuszne i wierne. Zdecydowanie jest to moja ulubiona rasa. Gdy teraz miałbym wziąć psa ponownie byłaby to suczka owczarka niemieckiego.
 7. Witam. Czy zdarza się Wam aby przed pójściem spać włączyć sobie audycję Marka? Szczerze to ja robię tak, że jak wysłucham już nowych audycji w dzień to przed pójściem spać nastawiam sobie timer w kompie, że wyłączy mi się np. za godzinkę i w tym czasie gdy już leżę w łóżku leci jakaś starsza audycja. Bardzo fajna sprawa, teraz już by mi było ciężko zasnąć bez tego.
 8. Witam. Niedawno wróciłem z Holandii. Przepracowałem 6 tygodni. Praca była na sadach przy zbieraniu jabłek i gruszek. Pracowaliśmy w grupach po 4 czasami po 3. Gdy zaczynałem pracę to była końcówka sierpnia, za dwa dni pracy otrzymałem po odliczeniu mieszkania i innych kosztów 156 euro. Minął wrzesień, po odliczeniu zaliczki 100 euro, którą pobrałem sobie na jedzenie teraz w październiku wpłynęło na moje konto wynagrodzenie o wysokości 1685 euro. Obecnie czekam jeszcze za resztą pieniędzy za przepracowany tydzień w październiku. Powiem Wam Bracia, że było warto pojechać na miesiąc po czym wrócić do starej pracy w Polsce. Taki zastrzyk gotówki jest bardzo przydatny w mojej sytuacji. Podsumowując, warto jechać do pracy za granicę po czym przyjechać do Polski. Ja planuję wyjechać na jakieś 5 lat, zarobić i odłożyć po czym wrócić do mojej ukochanej ojczyzny. Pozdrawiam i życzę sukcesów wyjeżdżającym za granicę.
 9. Program naprawczy

  Ok, powodzenia w takim razie.
 10. Powitanie

  Witam.
 11. Związek na odległość

  Jak ma coś więcej poza urodą do zaoferowania to moim zdaniem warto. Jak nie to się nie pierdzielić i szukać innych w bliższej miejscowości.
 12. Nowy portal samczych newsów samiecweb.pl

  @Stulejman Wspaniały Moim zdaniem lepiej z tym wszystkim poczekać rok, dwa lata. Dlaczego? Otóż teraz, gdy nie ma nas zbyt wielu jest to nieopłacalne. Zresztą jeśli zastanawiasz się czy wydać 10 tysięcy złotych w stronę, której nie jesteś pewien do tej pory czy poradzi sobie z atakami jak i czy będzie chętnie odwiedzana to nie ma sensu zabierać się za to w tej chwili. Poczekajmy, wypuścisz nagrania, coś może napiszesz, uzbiera się trochę, będzie nas więcej i wtedy ruszymy pełną parą. Pali się z tą stroną? Zajmijmy się na razie porządnie forum oraz kanałem. Na udowodnienie niedowiarkom, którzy nie wierzyli w Twój projekt przyjedzie czas. Nic na szybko, tak jak w szachach. Założenie jest ogólnie takie iż na kanale jak i forum nie ma miejsca na dziadostwa i inne reklamy. Doskonale wiemy jak reklamy działają na naszą podświadomość. No chyba, że jest to twórczość braci, na takie reklamy myślę, że jest miejsce i być powinno.
 13. Pamięć - jak to u was wygląda

  Jest to zupełnie normalne. Jedni pamiętają więcej, drudzy mniej.
 14. Cześć i członkiem!

  Witaj.
×