Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Zwierzak

Użytkownik
 • Zawartość

  108
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

49 Świetna

O Zwierzak

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Adept o Marku Kotońskim

  Szkoda, że brakuje tu na forum takich wypowiedzi, bo na razie króluje przekonanie, że w wieku 18-30 lat trzeba być dobrze ustawionym, żeby sypiać z kobietami. Lajk dla Ciebie.
 2. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @tylewtemacie Dałem mu lajka bo ta historia mnie mocno rozbawiła i pobudziła moją wyobraźnię. Na szczęście ja nie będę zbierał za nią konsekwencji.
 3. Nerd na podrywie

  To nie jest tylko tak, że podobieństwa się przyciągają, może być zupełnie na odwrót. Może masz jakąś podświadomą potrzebę pomocy/ogarnięcia takich dziewczyn. Takich schematów musisz szukać sam w sobie.
 4. Podchodzenie na ulicy

  @Pozytywniak Białorycerstwo to stosunek i zachowania jakie się ma względem dziewczyn a nie ilość czasu spędzona na uwodzeniu ich. Jeżeli ktoś ma poukładane w głowie to można to robić i 12h bez żadnych negatywnych skutków. @Brat Jan Gdzieś już to pisałem, dla mnie rozmowa, flirt i uwodzenie kobiet daje mi równie fajne emocje jak seks więc stoi to u mnie na równi. Jeśli dla kogoś jedyną przyjemnością jaką może mu dać kobieta jest seks to wtedy Twoja wersja tego zdania ma sens. @Insightful Tu chodzi o nadanie wartości kobietom. Są dodatkiem do życia, ale jak ktoś czerpie radość z obcowania z nimi to może robić to tak długo i często jak chce.
 5. Może jestem za młody i tego nie rozumiem, ale nawet jeśli to jest prawda, co to dało Putinowi w dłuższej perspektywie? Jakoś nie odczułem żadnych zmian ani większych ruchów politycznych po katastrofie smoleńskiej.
 6. Kobiety nie kłamią.

  @Superego To co piszesz jest po części prawdą, natomiast są też częste sytuacje gdzie kobiety kłamią/manipulują świadomie. Wylała się na Ciebie fala hejtu bo wyszedłeś poza typowe myślenie na tym forum. Proste.
 7. Zrobić piękny kawałek hip-hopowy - ale jak?

  Nikt tutaj nie wspomniał o jednej rzeczy a wydaje mi się to dosyć ważne. Z tego co się orientuję w rapie, każdy raper sam pisze swoje teksty. Jeżeli Twoja publika zorientuje się, że tekst nie jest napisany przez Ciebie, mogą zacząć wyrzucać Ci, że jesteś nieautentyczny, że kupiłeś tekst na którym się promujesz itp. Przynajmniej ja tak bym to odebrał. Dla mnie wokalista śpiewający cudzy tekst, pod którym podpisuje się swoim nazwiskiem jest jedynie biznesmenem zarabiającym na muzyce. Daleko mu do artysty i tego czym dla mnie jest muzyka. Wiem też, że tym utworem nie chcesz zrewolucjonizować hip hopu tylko przekazać wiedzę ludziom więc można przymknąć oko na to z czyjej ręki pochodzi tekst. Pamiętaj też, że Twoje nazwisko ma już jakąś pozycję na rynku i nieudany kawałek mógłby być obiektem drwin i śmiechów. Daj to do przesłuchania kilku osobom, którzy pasjonują się hip hopem zanim wrzucisz to na YouTube. Przyznam, że wybrałeś sobie najgorszy gatunek jeśli chodzi o przekazywanie wartości innym. W dzisiejszym hip hopie wychwala się wszystko to co Ty w swoich nagraniach negujesz. Jeśli nie dasz sobie z tym rady to nagrywaj nawet całe płyty, ale dla siebie, w domu, a zalety picia wody i unikania słodzonych napojów przekaż w audycji. Wiadomo, że robienie nowych rzeczy niesie ze sobą ryzyko porażki, mój post ma trochę negatywny wydźwięk, ale jeśli Ci się uda to super, życzę powodzenia. PS: Tyle tekstów napisał w tym roku topowy amerykański raper - Machine Gun Kelly https://www.instagram.com/p/BXMmvMcH1g9/?taken-by=machinegunkelly
 8. Podchodzenie na ulicy

  @ReddAnthony Jeśli tak widzisz podrywanie dziewczyn to rozumiem, że nie chcesz tracić na to czasu. Dla mnie podchodzenie, flirt i uwodzenie kobiet to świetna zabawa więc czy pójdę do łóżka z dziewczyną po 8-10h czy 30 nie ma znaczenia bo cały czas się dobrze bawię.
 9. Podchodzenie na ulicy

  @ReddAnthony Nie porównywałem Ciebie do siebie tylko do faceta, który podchodzi do kobiet, które okazały mu zainteresowanie lub też nie. No właśnie, kto powiedział? Napisałem tylko, że ograniczasz się do kobiet, które są Tobą w widoczny sposób zainteresowane, a poza tymi jest jeszcze masa kobiet, które są zainteresowane ale tego nie okazały. No patrz, na tyle kobiet, do których podszedłem zdecydowana większość była zainteresowana, a jeśli nie były to grzecznie odmawiały. Tym razem porównam się do Ciebie - może jesteś zbyt mało atrakcyjny dla kobiet lub Twoje podejścia są słabe, że masz takie doświadczenia. Jest, efektywność w podrywaniu wszystkich kobiet, nie tylko tych widocznie zainteresowanych.
 10. Podchodzenie na ulicy

  @ReddAnthony Czym się różnisz Ty, który nie podejdzie do kobiety gdy ta się do Ciebie nie uśmiechnie lub na Ciebie nie spojrzy od faceta, który nie będzie zwracał na to uwagi i ją poderwie? Lepszymi przekonaniami, większym doświadczeniem itp. - to jest właśnie rozwój w kontaktach z kobietami, gdzie masz dostęp do co raz lepszych kobiet i potrafisz je uwodzić w różnych sytuacjach, nawet wtedy gdy przeciętnemu facetowi się to nie uda.
 11. Podchodzenie na ulicy

  Całe moje pisanie tutaj to udowodnienie Wam, że można uwodzić kobiety i się rozwijać naraz. To co napisałeś dla mnie jest bzdurą.
 12. Podchodzenie na ulicy

  @HORACIOU5 Wybrałem ten cytat bo za każdym razem się czepiasz, że stawiam kobiety na piedestale i latam za nimi jak piesek a tak nie jest. Co do samotności - tak, to prawda. Jeśli nie nauczą się poznawać, uwodzić i trzymać przy sobie kobiet to będą samotni. Odnoś się proszę do moich wypowiedzi w danym wątku, bo na razie Twoją jedyną bronią jest wklejanie jednego tematu i pisanie, że sieję matrix i manipuluję. Innym wychodzi podchodzenie na ulicy, Tobie nie. Co z tym zrobisz? Zaczniesz podchodzić tylko w klubie czy nauczysz się podchodzić na ulicy?
 13. Podchodzenie na ulicy

  To moja wypowiedź w temacie, który chciałeś kolejny raz wklejać. Piszę tu, że seks jest dla mnie najlepszą z przyjemności. I tak jest po dziś dzień, możliwe, że na równi z seksem stawiam emocje i napięcie seksualne przy podchodzeniu i uwodzeniu kobiet. Nie jest tu natomiast napisane, że kobiety są dla mnie najważniejsze czy na pierwszym miejscu. To znaczy, że seks jest bardzo fajny ale mogę go dostać od tej lub innej kobiety co sprawia, że nie przywiązuję większej wagi do konkretnej kobiety. To znaczy też, że w danym czasie mogę mieć kobiety wokół siebie lub ich nie mieć, bo seks jest dla mnie największą przyjemnością, ale nie jest jakimś celem. Mam czas na rozwój dla siebie, a dużo mam jeszcze braków w sobie, mam regularny seks, a nie upadlam się przed kobietami. Chcę przekazać, że tak też się da. A nie wybór kobiety albo rozwój.
 14. Podchodzenie na ulicy

  Nie każdy musi lubić to robić, ale jeśli komuś sprawia to przyjemność to chodzenie na podryw nawet po 6h jest spoko. I to chciałem przekazać, natomiast @HORACIOU5 zrozumiał to po swojemu, nie pierwszy raz zresztą.
 15. Podchodzenie na ulicy

  Jak ktoś ma siano w głowie to sobie z tym nie poradzi, a jak wie z czym to się je i jak ma postępować to można bawić się procesem i łazić i po 12 godzin uwodząc dziewczyny i nie wpłynie to negatywnie na Nasz rozwój.
×