Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Selqet

Samice
 • Zawartość

  197
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Selqet w Rankingu w dniu 26 Marzec

Selqet posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

74 Świetna

O Selqet

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Ziemia

Ostatnie wizyty

521 wyświetleń profilu
 1. @MichaelLevitt pewnie tak. Widać, że jej głupio. Zrobi zasłonę dymną na błędy pośladami
 2. @Bonhart raczej każdy kto jest na tym forum i traktuje je serio jest sympatykiem niewygodnych prawd.
 3. Natrafiłam na filmiki w sieci. W pierwszy - koleś słychać, że jest jest bardzo szczery (choć chyba pijany). Drugi Przerażające jest to, że ludzie żyją w takich patologicznych związkach.
 4. Bardzo słuszny argument. Wydaje mi się, że może mi się delikatnie mówiąc poprzestawiało w głowie od nadmiaru liberalizmu itd.
 5. Miałam styczność niestety tylko na zastępstwach z nauczycielem historii. Gość był świetny - potężna wiedza, pasja i gadane. Więcej od suchych faktów przedstawiał ciekawostek. Cała klasa pamiętam, że słuchała go z otwartą gębą "Dziwnym" trafem do dzisiaj mam większą pasję do przedmiotów, których nauczycielem byli faceci.
 6. @Rnext to chyba instruktor tej drużyny Styl taneczny to Russian Vodka Blać Dance
 7. Mi się takie coś podoba np. A z układów tanecznych ostatnio z tego mam tzn "beke"
 8. http://badaniaprenatalne.pl/ustalenie_ojcostwa_w_ciaz/ Test na ojcostwo w ciąży można wykonać na dwa sposoby. Pierwszy polega na pobraniu krwi od matki (tak jak do morfologii), a od potencjalnego taty wymazu z policzka. To bardzo wygodna metoda. Opiera się ona analizie tzw. wolnego DNA. Stanowi ono mieszaninę materiału genetycznego matki oraz dziecka. Dzięki możliwości wyizolowania DNA dziecka bezpośrednio z krwi matki można ustalić ojcostwo już w 10 tygodniu ciąży. Do testu na ojcostwo w ciąży można wykorzystać także inne próbki. Badanie wykonywane jest również na podstawie płynu owodniowego lub fragmentów kosmówki, wymazu z policzka od matki i dowolnej próbki od ojca (np. włosów z cebulkami, szczoteczki do zębów, niedopałka papierosa itp.). Zaletą tej metody jest to, że przy okazji można ustalić czy dziecko nie jest obciążone wadą genetyczną taką jak Zespół Downa, Edwardsa czy Patau.
 9. @Długowłosy Czemu nie uczą tego w szkołach? Najpierw motylki w brzuchu, różowe okulary. Większość ludzi jak naćpana / podchmielona idzie pod ołtarz. Parę miesięcy/lat i przychodzi leczenie kaca. Najlepsze jest to, że później próbują metodą klin klinem Zero autorefleksji.
 10. @Gaindalf 1. Póki co pracowałam samodzielnie nad metodą stosując ćwiczenia z szczególnie 2 książek - "Duchowość ciała" i "Radość". Pomocny też jest kanał na yt Grzegorza Byczka (https://www.youtube.com/channel/UCNDOTyohW1vowe_pfRSky5A). Eksperymentowałam na młodszym bracie kilka ćwiczeń + znajomi. Efekty są zawsze najbardziej ciekawe u dzieci, najbardziej widać u nich efekty w mowie ciała. 2. Mogę polecić z Polskiego podwórka: - kanał na yt - https://www.youtube.com/channel/UCNDOTyohW1vowe_pfRSky5A - książkę Santorskiego Jacka - "Organizm i orgazm". Subiektywnie uważam, że największym doświadczenie (około 20 lat) w tej dziedzinie w Polsce ma Barbara Antonowicz. Nie wydała co prawda żadnej książki o metodzie, zajmuje się także tarotem. Jeśli chodzi o miejsca, osobiście polecić żadnego nie jestem w stanie. Wydaje się w miarę ok te - http://www.cialowpsychoterapii.pl/ 3. Oddychanie holotropowe raczej osobiście uważam za coś w rodzaju leczenia rękami raka. TRE oraz tapping to metody, które próbuję łączyć razem z bioenergoterapią. 4. Kolejność wg mnie nie ma znaczenia. Alexander Lowen ma styl pisarski, który nie do końca mi odpowiada (podobny do Ericha Fromma). Jest zbyt dużo powtarzających się rzeczy w każdej z jego książek. Najbardziej polecę: Duchowość ciała Radość Miłość, seks i serce Narcyzm – zaprzeczenie prawdziwego ja Obecnie też jestem w trakcie czytania książki "Miłosny potencjał kobiety" Mantak i Maneewan Chia.
 11. Faktycznie masz rację, ale nie wiem czy można edytować ankietę. Zgodzę się, że większość przypadków opiera się na na tym założeniu. Wiem, że temat jest delikatny i emocjonalny, ale warto rozmawiać na tematy ciężkie. Sama bym nie zdecydowała się na aborcję. Nawet jeżeli dziecko byłoby wynikiem gwałtu lub miałoby wady genetyczne. Tutaj ciężkim do rozważenia przypadkiem jest bardzo wysokie prawdopodobieństwo mojej śmierci. Na chwilę obecną ciężko mi określić na co bym w ostatnim przypadku przystała. Jestem za legalizacją z powodu przede wszystkim tego, że ludzi nie da się na siłę zmusić do czegokolwiek. Jeżeli podejmie ktoś decyzję o aborcji, to niech to będzie w cywilizowanych warunkach i niech nie zagraża swojemu życiu przez nielegalne sposoby.
 12. Zdecydowanie popieram Swoją drogą, jeżeli z partnerem się dogadujesz w tańcu to i w łóżku będzie podobnie.