Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Selqet

Samice
 • Zawartość

  472
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  1

Ostatnia wygrana Selqet w Rankingu w dniu 26 Marzec

Selqet posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

237 Świetna

O Selqet

 • Tytuł
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miejscowość:
  Ziemia

Ostatnie wizyty

1048 wyświetleń profilu
 1. Rzeczy, których nie wybaczycie

  Nie ma u mnie przebacz jeśli ktoś jest: - nietaktowny, - zachowuje się grubiańsko wobec personelu np. restauracji, kina, sklepu Ale największą (może ktoś uznać to za bzdurę) jest to, jak ktoś nie stosuje savoir-vivre na ulicy i w komunikacji miejskiej. Nie lubię jak ktoś zajmuje dużo miejsca, nie trzyma się prawej strony, głośno rozmawia, mlaska, nie ustępuje miejsca osobom starszym itd. Z tego powodu miałam najwięcej kłótni w poprzednich związkach. Dla mnie jest to świętość i podstawowa zasada życia w społeczności. To, że ktoś ma zły dzień nie usprawiedliwia do zachowywania się chamsko.
 2. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  Mi się podobają nowe opcje. Choć nie wiem jaki jest limit dzienny na określone "reakcje". Nie mogę się doszukać.
 3. Uzębienie pań

  Dla mnie zmorą jest nieużywanie nici dentystycznych. Wg mnie 3/4 kobiet nie stosuje ich A kawałeczki mięska, czekoladki itd. siedzą sobie i gniją pomiędzy zębami. Fuj.
 4. Pytanie do Pań

  Nie wiem, czy mogę się wypowiadać. Chyba nie jestem "Dziurawcem" Bardzo możliwe, że chodziło jej tylko o spółkowanie. Jeżeli byliście razem aż 10 lat, to czemu dziwisz się, że: Myślę, że jeszcze ma jeszcze jakieś uczucia względem Ciebie. Czy zdania pogrubione przypadkiem nie kolidują ze sobą logicznie? Czyli wg Ciebie trójkącik to nie zdrada? Może jeszcze anal to nie zdrada?
 5. @murrrka nawet jeśli jesteś trollem, to przyjemnie się Ciebie czyta. Choć przyczepiłabym się do tego, że w tle tekstu widać zadarty nos. Łyżkę kręcisz w lewą czy prawą stronę?
 6. Witajcie Panowie! ;)

  Hejo Ale z tymi 100% to chyba zbyt pozytywna wizja
 7. Problem natury oralnej

  @HORACIOU5 możliwe, że wykrywacze tu nie pomogą, bo czasem kobieta sama nie wie, że kłamie
 8. Problem natury oralnej

  @light wszystkiego o czym pisałaś. Stosunkach, kłótniach, jego postawie, Twojej postawie w związku itd.
 9. Problem natury oralnej

  Chętnie poznałabym jego wersję. Możliwe, że jest zupełnie inna.
 10. Pytanie do Pań

  @aloha to, że ktoś ma mokro o niczym nie świadczy. To jest m.in. reakcja organizmu powodująca, że nie będzie otarć po stosunku. Swoją drogą były kiedyś badania przeprowadzone na temat śluzu w trakcie oglądania filmów u kobiet. Nawet oglądając kopulujące szympansy miały mokro. Nie mogę teraz znaleźć tego artykułu, jak znajdę to wrzucę. Na pewno ma jakąś blokadę, spróbuj od niej to jakoś delikatnie wyciągnąć. W 90% wydaje mi się, że jest to związane z wczesnymi negatywnymi doświadczeniami seksualnymi bądź blokadą religijną typu "Nie mogę mieć przyjemnie, muszę cierpieć". Jeśli coś z tych dwóch rzeczy to choćbyś stawał na głowie, będzie niezadowolona w rzeczywistości.
 11. Problem natury oralnej

  @light niektórzy np. @Adolf jest magiem, który opanował sztukę czytania ze zrozumieniem. To sztuka tylko dla wybrańców @Brat Jan zaproponował ciekawy eksperyment, spróbuj. Zaopatrz się w jakąś fajną bieliznę lub inne gadżety. Może się uda, życzę powodzenia.
 12. Zmieniajcie i kształtujcie, to Wasze miejsce

  @catwoman rozwinę myśl. Od czasu do czasu ktoś daje przesłanki aby myśleć, że komuś przeszkadza jak wygląda rezerwat. Czy coś z tym robi? Czy działa w kierunku zmiany? Czesto nie. Więc zamiast jojczyć proponuje takowym osobom zacząć działać.
 13. Problem natury oralnej

  Jeśli się mu znudziło, to może w coś takiego się zaopatrzysz? Nie próbowałam, nie wiem jak działa. Za minetą nie przepadam.
×