Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Too Much

Użytkownik
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Too Much

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dzięki za informację, te tematy jakoś umknęły mojej uwadze. Mimo to, po ich przeczytaniu, te teksty dotyczą głównie relacji biznesowych, a o wymaganiach wobec szeregowych pracowników niestety nie ma zbyt wiele treści.
 2. Zastanawiałem się nad kwestią zwierząt domowych. Czy w przypadku tych bardziej inteligentnych (jak kot, pies, czy szczur) trzymanie ich w domu nie jest jakąś formą ich uwięzienia? Czy jest moralnie dopuszczalne przejęcie kontroli nad ich życiem i skazanie na swoje towarzystwo? Jestem ciekaw opinii.
 3. Bardzo ciekawy temat. Chętnie poczytałbym tekst Reda o oczekiwaniach wobec pracownika. Przy okazji, zastanawiam się jak długo trwa proces rekrutacji. Zwykle firmy zamieszczają informację, do kiedy można składać aplikacje na dane stanowisko. Ile może potrwać, zanim będą się kontaktować z kandydatami? Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś dysponował taką informacją, choć rozumiem, że może to w znacznym stopniu zależeć od firmy.
 4. Jak jest potrzeba przekonwertowania nagrań z YouTube na format mp3 i udostępnienie ich w postaci linków do ściągnięcia, to mógłbym to zrobić.
 5. Rozumiem, w takim razie niech to będzie informacja na przyszłość.
 6. Nie znam tego użytkownika. Przycięło mi mój prostokątny avatar, stąd może trochę przypominać krawat.
 7. Kto to jest "pan krawacik"?
 8. Dzień dobry/dobry wieczór/dobranoc wszystkim forumowiczom. Czytam artykuły Marka już ładnych kilka lat, kupiłem jego książki, czasem słucham Radia Samiec i pomyślałem, że warto się zarejestrować na tym forum. Znam biegle język angielski, więc jakby była taka potrzeba, to mógłbym pomóc w jakichś tłumaczeniach.