Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

5 Neutralna

O snoopy

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

42 wyświetleń profilu
 1. Nawiązując do tematu, "To iluzja czy moja perełka?" odpowiem: Dramat, że kolego po lekturze Marka nadal nie widzisz problemu. Bierz nogi za pas i tak jak Ci radzą Bracia zwijaj się natychmiast z tej relacji.
 2. Generalnie kolega powyżej dał Ci najważniejszą radę w tej całej historii, ja pozwolę sobie tylko potwierdzić jego słowa. Powinieneś kategorycznie zerwać z nią kontakt, absolutnie zapomnieć o niej i wymazać z pamięci spędzone z nią lata. To jest jedyna droga do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Tyle i aż tyle.
 3. przez 7 msc nie udało jej się nikogo "złapać", przyjeżdża i zaczyna robić sceny... Kolejny punkt dla Ciebie i Twojej pewności siebie.
 4. To jest genialna strategia. Nie raz przetestowałem, nie ma nic lepszego dla Ciebie i gorszego dla Twojego przeciwnika
 5. Musisz wypracować sobie swój własny styl i mieć głęboko gdzieś aktualnie modne trendy,stereotypy czy opinie innych. Chyba najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić będzie pozerstwo...
 6. Moim zdaniem poprawnie zadziałały u Ciebie mechanizmy obronne. W sytuacji skrajnego zagrożenia (utrata mieszkania) pojawił się mocny impuls w głowie i zrobiłeś a właściwie powiedziałeś... to co powinieneś powiedzieć z tą intercyzą. Mina matki była zapewne ciekawa Zastanawia mnie jednak jeszcze fakt, czy ze strony dziewczyny po tych jej "wakacjach" i zabraniu rzeczy były jakiekolwiek próby rozmowy/kontaktu do powrotu ?
 7. Pozwolę się włączyć do tematu, ponieważ będąc kiedyś zafascynowany ideą dochodu pasywnego, bardzo szybko przekonałem się i zrozumiałem, że nie istnieje to w takiej formie o jakiej piszesz. Prawdziwy dochód pasywny osiągać mogą jedynie osoby dysponujące naprawdę dużym kapitałem, które nie muszą zajmować sobie czasu/głowy/stresu nad bieżącym monitorowaniem swoich wpływów mając od tego najlepszych ludzi. Nie wystarczy bowiem niestety tylko "trzymać rękę na pulsie" jak piszesz. Zapytasz statystycznego Kowalskiego jak zainwestowałby swoje pieniądze odpowie Ci oczywiście, że kupiłby nieruchomość i ją wynajmował. Dziś roczna stopa zwrotu z inwestycji w nieruchomości na wynajem waha się w okolicach 2-3% o czym wiele ludzi nie ma pojęcia... Ludzie kompletnie ignorują koszty i ryzyka jakie wiążą się z posiadaniem nieruchomości, ślepo marząc o dochodach z wynajmu, które po sięgnięciu po prosty kalkulator i przeliczeniu wszystkiego na chłodno nawet nie przekraczają rzeczywistej inflacji. Oczywiście możesz osiągnąć fajne zyski z nieruchomości szukając atrakcyjnych ofert na rynku czy biorąc udział w licytacjach komorniczych i bawić się w tzw. "flipy", lecz jest to po prostu praca i nijak ma się do dochodu pasywnego. W mojej opinii najbliższej dochodu pasywnego nazwać możemy m.in. tantiemy,patenty, licencje, dochody z lokat czy obligacje rządowe. Wszelkie inne o których piszesz włączając choćby dywidendy z akcji są niestety mylnym złudzeniem i mitem. Ja nazwałbym je po prostu zwykłymi dodatkowymi dochodami, które wymagają pracy: ciągłego monitorowania - analizy,czasu, stresu. Niestety ktoś tak urządził ten świat, że bez pracy nie ma kołaczy i warto już teraz porzucić w swojej głowie ten mit o dochodzie pasywnym za x-lat, który pozwalałby nam nic nie robić a pieniądze same by wpływały do kieszeni.
 8. Myślę, że niegłupim pomysłem byłaby odpowiedź Marka na filmik tej pani. Z racji tego, że dużo facetów ogląda jej kanał, jestem przekonany, że udałoby się ostudzić głowy niektórym samcom i zyskać nowych braci na forum (no i Marek by zarobił na książce i wyświetlaniach). Same plusy Marek do dzieła! Szykuj konkretną odpowiedź
 9. Polecam używanie maski ale najpierw radzę zainstalować sobie na telefonie aplikacji antysmogowej. Wiele razy widzę na ulicy ludzi w maskach, podczas gdy stan powietrza jest w absolutnej normie... Osobiście do codziennego użytku po mieście, gdy trzeba coś na piechotę załatwić używam maski Respro Techno. Tania nie jest, ale za to nieźle wykonana, podobno zatrzymuje najwięcej syfu w powietrzu i dobrze dopasowuje się do twarzy. Podczas dużego smogu różnica jest kolosalna na korzyść oddychania przez maskę. Raczej bym sobie odpuścił bieganie podczas smogu. Nawet w najlepszej na rynku masce będzie bardzo ciężko w niej oddychać podczas wysiłku fizycznego - maska niestety od wewnątrz robi się wilgotna, poci się i komfortowo w niej nie jest. Natomiast do chodzenia, jak najbardziej polecam.
 10. Witam Marku, Natrafiłem na interesujący artykuł mogący posłużyć za temat do Twojej audycji na YouTube. Jestem bardzo ciekawy Twojego zdania w poniższej kwestii. Sąd: była kochanka nie musi zwracać pieniędzy za upominki "-Każdy bowiem mężczyzna w mocno średnim wieku, chcąc mieć romans z młodą kobietą i żyć z nią w konkubinacie, musi liczyć się z pewnymi wydatkami, chociażby na drobne upominki do jakich można zaliczyć zakup kobiecie bluzki – napisał sąd. W takim stanie faktycznym żądanie zwrotu kwot wydatkowanych na upominki Sąd Rejonowy uznał za moralnie naganne, a co za tym idzie sprzeczne z zasadami współżycia społecznego i nie może korzystać z ochrony prawnej." Szczegóły w artykule: http://www.rp.pl/W-sadzie-i-urzedzie/301109911-Sad-byla-kochanka-nie-musi-zwracac-pieniedzy-za-upominki.html#ap-1 Z góry dziękuję za odpowiedź.
 11. Jest to ciekawe co piszesz, ponieważ zazwyczaj nie zaprasza się na tego rodzaju imprezy mężatki/narzeczone czy kobiety w związkach, ale zazwyczaj...singielki. Nie wyobrażam sobie zapraszać dobrej przyjaciółki będącej żoną/dziewczyną mojego kumpla... Z mojego doświadczenia wynika, że nie ma czegoś takiego jak "zwykłe wyjście" dla kobiety. One widzą we wszystkim jakiś mniejszy/większy interes....zarówno długo jak i krótko terminowy. Kobieta właśnie jest na tyle cwana, żeby jasno dostrzec czy to się jej będzie prosto i zwyczajnie "opłacało". Pełna zgoda. Z pewnością nie będę przejmował się tymi opiniami, bo czy będę sam czy z kimś te komentarze i tak się pojawią. Fajnie w teorii brzmi, ale niestety miła, zabawna i ciekawa, jeśli takowa jest, raczej na pewno potraktuje zaproszenie, jako zaproszenie do relacji - cokolwiek bym z nią nie ustalał przed. Nie posiadam typowych koleżanek na pogaduchy, gdyż po prostu szkoda mi na to czasu a przy dzisiejszych kręgach zainteresowań Pań nie bardzo widzę pole do dłuższej rozmowy. Oczywiście jeśli odpowiednia się znajdzie, być może "przejdzie niezobowiązująca bajera" - ustalona wcześniej, chociaż z pewnością będzie drapać ego laski, które w głębi może liczyć na coś więcej. Generalnie dzięki za wypowiedź, fajne uwagi, przemyślę
 12. Witam Wszystkich Braci, Na wstępie proszę o wyrozumiałość i ewentualne przeniesienie przez moderatorów tematu do właściwego działu, jeśli popełniłem błąd umieszczając go tutaj. Szukałem po forum, niestety nie znalazłem bardziej pasującego miejsca. Za kilka miesięcy szykuje mi się kilka ślubów dobrych znajomych na które zostałem proszonym, a nie wypada odmówić. Jako niezależny, wolny i odpowiedzialny 27 letni samiec nie posiadam na ten moment stałej partnerki/żony etc. i nie planuję zmian przed 30. Brak również dzieci. Nie ukrywam duża w tym zasługa Marka i mojego zetknięcia się z jego lekturami/poradami kilka lat temu. Dylemat jaki mam brzmi następująco: Czy "wypada" przyjść samemu na ślub/wesele znajomych ? Dotychczasowe moje doświadczenia pokazują, że pójście z byle kim wielkiego pożytku raczej nie przynosi. Kobieta robi sobie z tym duże nadzieje na przyszłość, znajomi utożsamiają osobę z którą przyszedłeś jako obecną/przyszłą żonę i z mojego doświadczenia wynika, że trzeba się nią zajmować przez większość imprezy, ponieważ nie zna towarzystwa. Oczywiście można ją zostawić i odejść od stolika rozmawiając i bawiąc się z innymi, ale z takim podejściem po co ją w ogóle brać ? Tylko po to żeby się pokazać z ładną panią na początku i nie być samemu ? Generalnie mam "wyj..." jak to mówią na wytykanie palcem/komentarze innych osób, że przyszedł sam: "pewnie pedał", "jakiś dziwak"... Po kilku latach dziwienia się otoczenia jak to nie masz stałej dziewczyny/partnerki/żony, będę w stanie bez żadnych problemów/blokad mentalnych przyjść pewny siebie, w świetnie skrojonym garniturze na ślub znajomych. Jestem jednak bardzo ciekaw Waszego zdania i Waszych doświadczeń w podobnych sprawach. Z góry dziękuję za każdą opinię/radę/sugestię
 13. Witam wszystkich, Dotychczas obserwowałem z boku, czytałem, słuchałem i starałem się wyciągać wnioski. Teraz przyszedł czas na aktywność na forum i mam nadzieję ciekawe dyskusje.