Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

13 Dobra

O snoopy

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

82 wyświetleń profilu
 1. Z kolei moja reakcja taka: Nie wierzę po prostu w to co czytam...
 2. Wchodzenie teraz w kredyt przy tak niskich stopach procentowych może się skończyć poważnymi problemami w przyszłości nie wiem czy sobie zdajesz sobie z tego sprawę. Stopy będą nieuchronnie rosnąć a w raz z nim Twoja co miesięczna rata. Jak jest pewność, że nawet przy "pozytywnych scenariuszu" z Twoja kobieta po drodze nie stracisz pracy i nie popadniecie w finansowe tarapaty ? Masz odpowiednią poduszkę finansową ? Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym wchodzenia w taki układ z kredytem. Dam Ci najważniejszą finansową zasadę w życiu: Nigdy w życiu się nie zadłużaj. Kupuj tylko za gotówkę. Jeśli Cię na coś nie stać, nie kupuj. Pracuj, odkładaj, ale nigdy w życiu nie pożyczaj pieniędzy.
 3. polecam jarmuż i aronię
 4. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli panna Cię nie pociąga fizycznie/zewnętrznie, to na dłuższą metę nie wytrzymasz. Po prostu nie da się stworzyć trwałej relacji tylko i wyłącznie w oparciu o "kapitalne dogadywanie się". Swoją droga jak ona wygląda ? Jaki to typ urody ? Jest jeszcze jedno rozwiązanie, spróbuj odnaleźć w jej wyglądzie coś podniecającego. Na pewno coś takiego znajdziesz. Być może pomogła by kwestia zmiany jej fryzury/figury/makijażu/ubioru ?
 5. Absolutnie nie lekceważyłbym tej kobiety podobnie zresztą jak żadnej innej która na pozór wydawać się może, że słabo sobie w czymś radzi. Możesz się kolego jeszcze mocno zdziwić jej postępowaniem... Musisz niestety zakładać najgorszy możliwy scenariusz i być na wszystko przygotowanym. Ja na Twoim miejscu dokładnie odrobiłbym pracę domową i przygotował się na wszelkie możliwe sposoby zabezpieczając swoje interesy. Powodzenia.
 6. Gość niestety działa i ma się dobrze będąc do tego mocno promowanym w mediach i TV śniadaniowych. Typowy sprzedawca MLM. Zapewne po licznych kursach NLP i technik wywierania wpływu. Po oglądnięciu kilku fragmentów jego show na YT dziwię się tylko tym facetom, którzy są tam na widowni. Do jakiego stanu trzeba się doprowadzić żeby aktywnie uczestniczyć w czymś takim i jeszcze dodatkowo śmiać się z tych jego tekstów ? Przecież poziom humoru tego pana i przytaczanych przez niego historyjek jest tak żenujący, że odpowiada inteligencji ameby...
 7. Zerwij z nią jak najszybciej kontakt, ale elegancko i z fasonem. Absolutnie nie odgrywaj się na niej nic, bo Ci to nie da oprócz krótkoterminowej "satysfakcji" Pamiętaj, że dopiero ona może narobić Ci prawdziwych kłopotów jeśli by tego chciała... Wróć do żony i dzieci. Zacznij studiować wiedzę z forum, obserwuj siebie i poważnie zastanów nad sobą i swoim dalszym życiem a następnie podejmij męską decyzję co dalej. Jesteś w takim wieku, że wybacz, ale pisanie o drugiej młodość brzmi komicznie. Obyś wybrał mądrze i nie musiał ponownie pisać podobnych historii... Powodzenia.
 8. W pełni się zgadzam, jednak nie wyobrażam sobie takiego układu na dłuższą metę. Jednorazowo taka nagroda, w żartach/z przymrożeniem oka: Kochanie za dobry sex dostaniesz to i to, oczywiście jak najbardziej, powinna być dodatkowo bardziej zmotywowana. Ale żeby stały finansowy układ robić z osobą z którą zdecydowałem się już żyć pod jednym dachem ? Mam jej jeszcze dodatkowo płacić za loda ? Sytuacja co najmniej nietypowa... Swoją drogą wielkich zachęt Twój znajomy raczej nie powinien robić patrząc na wiek tej kobiety.
 9. Również polecam zapoznać się z opiniami Zięby, na YT masz dużo wywiadów z nim, warto go posłuchać. Osobiście stosuję d3 oraz k2 osobno w tabletkach firmy Now Foods. We wszelkiej maści combo, gdzie wystarczy jedna tabletka i po problemie nie wierzę.
 10. Niech uważa, bo taki układ szybko może się przeobrazić w dodatkowego zewnętrznego adoratora chcącego więcej zapłacić i częściej niż ustalone 50zł/loda o którym piszesz Mimo wszystko układ chory, chociaż z pozoru może wydawać się dla niektórych idealny.
 11. Nawiązując do tematu, "To iluzja czy moja perełka?" odpowiem: Dramat, że kolego po lekturze Marka nadal nie widzisz problemu. Bierz nogi za pas i tak jak Ci radzą Bracia zwijaj się natychmiast z tej relacji.
 12. Generalnie kolega powyżej dał Ci najważniejszą radę w tej całej historii, ja pozwolę sobie tylko potwierdzić jego słowa. Powinieneś kategorycznie zerwać z nią kontakt, absolutnie zapomnieć o niej i wymazać z pamięci spędzone z nią lata. To jest jedyna droga do rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Tyle i aż tyle.
 13. przez 7 msc nie udało jej się nikogo "złapać", przyjeżdża i zaczyna robić sceny... Kolejny punkt dla Ciebie i Twojej pewności siebie.
 14. To jest genialna strategia. Nie raz przetestowałem, nie ma nic lepszego dla Ciebie i gorszego dla Twojego przeciwnika
 15. Musisz wypracować sobie swój własny styl i mieć głęboko gdzieś aktualnie modne trendy,stereotypy czy opinie innych. Chyba najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić będzie pozerstwo...