Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

21 Świetna

O snoopy

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Kraków

Ostatnie wizyty

112 wyświetleń profilu
 1. @Carl93m nie chodzi tu o całkowite obrzydzanie sobie kobiet a o jednorazowe obniżanie ciśnienia na daną laskę, a tym samym uwolnienia się od haju emocjonalnego. Dzięki temu po pewnym czasie zauważyłem, że człowiek może na chłodno przeanalizować i zdecydować czy wchodzić w daną relację, czy też nie. Danie sobie czasu o czym pisze @bezprym jest rozsądnym pomysłem, ale niestety przynajmniej w moim przypadku nigdy nie skutkowało. Nie potrafiłem powstrzymać myśli o kobiecie i emocje całkowicie przejmowały kontrolę nade mną.
 2. Ja od siebie dodam, że stosunkowo niedawno miałem podobną sytuację. Pojawił się niesamowity haj emocjonalny w stosunku do nowo poznanej panny, którą widywałem codziennie w pracy. Nie mogłem przestać o niej myśleć, ciągnęło mnie by nieustannie spoglądać na jej zdjęcia na FB, obserwować a gdy jej nie było w pracy chodźby jeden dzień, nie mogłem skupić się na wykonywaniu swojej pracy... Po jakimś czasie drogą rozmowy z własnym "ja" doszedłem do wniosku, że tak dalej być nie może. Dlatego żeby się z tego szybko wyleczyć, wymyśliłem sobie, że postaram się wyszukać u niej negatywnych, odtrącających mnie cech zarówno w wyglądzie jak i charakterze, podczas rozmów. Zacząłem skupiać się tylko na rzeczach, i prowokować takie sytuacje, które mogłyby mnie odrzucić od niej. Być może ktoś mi nie uwierzy, ale strategia ta podziałała w moim przypadku niesamowicie. Po początkowym niesamowitym zauroczeniu Panna, ciśnienie mi opadło do tego stopnia, że dzisiaj śmieję się z siebie, że znów, kolejny raz dałem się nabrać na haj emocjonalny...
 3. No cóż prawdopodobniej nie doceniasz możliwości żony Jeśli nie wierzysz tutaj bracia, na forum znajdziesz mnóstwo takich tematów, gdzie wielu myślało tak jak Ty i niestety się grubo przeliczyło. Niemniej jednak życzę powodzenia, daj nam znać jak sie sytuacja rozwinie
 4. Generalnie bracie nie chciałbym Cię martwić i dobijać, ale również mam takie zdanie i jestem niemal pewny, że gdy wyjeżdżasz za chlebem pracować ona sobie do woli używa. Miałeś już jedno ostrzeżenie. Na Twoim miejscu przypatrzyłbym się dokładnie jej zachowaniu, towarzystwu z jakim się spotyka, ogólnie co robi w wolnych chwilach i jak reaguje na wiadome tematy. Kobieta w takim wieku nie ma prawa tyle czasu wytrzymać bez seksu i w dodatku być niemalże jak kłoda w łóżku. Jeżeli tylko nie ma problemów zdrowotnych (a o takich w jej przypadku nie pisałeś) absolutnie nie jest to normalne...
 5. Dajcie spokój panowie, ciśniecie mu jakbyście swoich początków nie pamiętali Gość widać totalnie zielony w temacie, przypomnijcie sobie siebie i swoje myślenie Generalnie mimo wszystko należy doceniać takich początkujących żeby uświadomić sobie w jakim miejscu jesteśmy teraz. Kolego @kafu chociaż pewnie nie zastosujesz się do naszych rad, bo ciśnienie masz na nią wysokie: daj sobie spokój z tą majówką i z jej całym towarzystwem, bo mogą być z tego niepotrzebne problemy. Kup książki marka, posłuchaj audycji na YT, zacznij czytać forum i przemyśl całą sytuację. Dopiero potem zacznij działać. Tyle i aż tyle, tylko dokładnie na odwrót niż byś prawdopodobnie zrobił przychodząc na forum po radę ws. Twojego potencjalnego problemu z kobieta...
 6. 100% racji. Niestety sam to zauważam. Jest bardzo wiele kobiet, które naprawdę boją się zbyt atrakcyjnych/zaradnych gości. Paradoksem tej sytuacji jest to, że wielokrotnie dużo łatwiej jest przeciętnemu gościowi, niż ogarniętemu przystojniakowi z głową na karku. @Stulejman Wspaniały wielokrotnie o tym wspominał w swoich audycjach na YT.
 7. Trochę komedia z Twoim pytaniem kolego. Zamiast zakładać takie tematy i pisać na forum, zacznij działać. Naprawdę nie bardzo rozumiem z czym masz problem ? Być może z cierpliwością, że nie masz tej kasy już tu i teraz, którą domniemam chciałbyś od razu zaimponować pannie... Gdzie jak gdzie, ale w tym wypadku nie ma drogi na skróty. Jest tylko jedno rozwiązanie Twojego problemu: ogarnij swoje życie zawodowe.
 8. Bracia, W nawiązaniu do tematu "Szybkie randki - Speed Dating - Czy ktoś był? opinie" i problemów niektórych osób ze znalezieniem kobiet do krótko/długo - terminowych relacji lub po prostu jednorazowych randek, postanowiłem założyć temat, gdzie znajdowałyby się cały dostępny zbiór miejsc/sposobów/okoliczności, gdzie takie Panie można spotkać. Oczywiście odrzucam z góry wszelkie zabawy typu "speed-dating", kluby, tinder czy inne portale internetowe. Celem jest zebranie propozycji miejsc, gdzie możemy spotkać Panie "rokujące na przyszłość" . Najlepiej przedstawiać propozycję bazując na swoim doświadczeniu - tj. poznałeś w takich i takich okolicznościach, nie zawiodłeś się, to napisz, pomożesz innym. Zacznę od siebie. Moja propozycja: 1/ konferencje, spotkania branżowe/eventy zawodowe - miejsca, gdzie możesz swobodnie podejść do interesującej Cię kobiety i zacząć rozmawiać na temat, który Was obu interesuje/na którym się wspólnie znacie. Wielokrotnie udawało mi się poznawać tą drogą fajne i interesujące Panie, które mogąc pochwalić się/zaimponować swoimi zainteresowaniami dawały namówić się na dodatkowe spotkanie. Tym samym otwierały mi drogę do nawiązania dalszej znajomości. Czekam na Wasze doświadczenia i propozycje.
 9. Zgadza się. Zdarzają się wyjątki od reguły. Niemniej jednak patrząc na chłodno, ze statystycznego punkty widzenia, jaka jest szansa, że kogoś takiego znajdziesz ? Jak dla mnie zbyt mała, żeby w ogóle się w to bawić...
 10. Nie żebym kogoś oceniał z góry po profilu na FB, ale wystarczy popatrzeć na osoby, które zapisują się do takich wydarzeń na FB żeby wyrobić sobie opinię na temat tego, kto na coś takiego chodzi... Dla mnie to pachnie straszną desperacją. Weźcie się Panowie w garść i nie nabijajcie kasy tym naciągaczom. Jest tyle różnych opcji/okazji w życiu na poznanie naprawdę interesujących Pań. Trzeba tylko zacząć wychodzić z domu do ludzi i organizować sobie życie. Nie róbmy sobie jaj, jaka normalna, pewna siebie, fajna i atrakcyjna laska, mająca jakieś zainteresowania zdecyduje się pójść na coś takiego ? Naprawdę chcielibyście do długoterminowej relacji mieć kogoś komu w akcie desperacji pozostał jedynie "speed-dating" ?
 11. Z kolei moja reakcja taka: Nie wierzę po prostu w to co czytam...
 12. Wchodzenie teraz w kredyt przy tak niskich stopach procentowych może się skończyć poważnymi problemami w przyszłości nie wiem czy sobie zdajesz sobie z tego sprawę. Stopy będą nieuchronnie rosnąć a w raz z nim Twoja co miesięczna rata. Jak jest pewność, że nawet przy "pozytywnych scenariuszu" z Twoja kobieta po drodze nie stracisz pracy i nie popadniecie w finansowe tarapaty ? Masz odpowiednią poduszkę finansową ? Najgorszemu wrogowi nie życzyłbym wchodzenia w taki układ z kredytem. Dam Ci najważniejszą finansową zasadę w życiu: Nigdy w życiu się nie zadłużaj. Kupuj tylko za gotówkę. Jeśli Cię na coś nie stać, nie kupuj. Pracuj, odkładaj, ale nigdy w życiu nie pożyczaj pieniędzy.
 13. polecam jarmuż i aronię
 14. Z własnego doświadczenia wiem, że jeżeli panna Cię nie pociąga fizycznie/zewnętrznie, to na dłuższą metę nie wytrzymasz. Po prostu nie da się stworzyć trwałej relacji tylko i wyłącznie w oparciu o "kapitalne dogadywanie się". Swoją droga jak ona wygląda ? Jaki to typ urody ? Jest jeszcze jedno rozwiązanie, spróbuj odnaleźć w jej wyglądzie coś podniecającego. Na pewno coś takiego znajdziesz. Być może pomogła by kwestia zmiany jej fryzury/figury/makijażu/ubioru ?
 15. Absolutnie nie lekceważyłbym tej kobiety podobnie zresztą jak żadnej innej która na pozór wydawać się może, że słabo sobie w czymś radzi. Możesz się kolego jeszcze mocno zdziwić jej postępowaniem... Musisz niestety zakładać najgorszy możliwy scenariusz i być na wszystko przygotowanym. Ja na Twoim miejscu dokładnie odrobiłbym pracę domową i przygotował się na wszelkie możliwe sposoby zabezpieczając swoje interesy. Powodzenia.