Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  47
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Świetna

O snoopy

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

274 wyświetleń profilu
 1. Wiadomości od mężatki

  Dziwna sprawa, nowy na forum nie jesteś a zadajesz takie oczywsiste pytania. Nie ma nad czym tu rozmyślać. Z każdym dniem będzie co raz gorzej. Zamykaj tą relację czym prędzej. Swoją drogą nie szkoda Ci stary czasu na bezproduktywne rozmowy z mężatkami z jakiś ogłoszeń ? Kompletnie zmarnowany czas i energia...
 2. Witajcie Bracia, Szukając ostatnio nowej, ciekawej aplikacji do telefonu i przeglądając top50 najczęsciej sciąganych natrafiłem w rankingu na apkę: zaadoptujfaceta Pomyślałem WTF ? Co to k*** jest ?...pewnie jakiś kolejny feministyczny żart, nie mogłem w to uwierzyć, że coś takiego istnieje. Szybko "wygooglowałem" i dotarło do mnie, że to nie jest żaden żart... Okazuje się, ze apka nie jest wcale nowa, a jedynie ja mimo relatywnie młodego wieku jestem mocno zacofany w tych tematach... https://www.spidersweb.pl/2016/01/zaadoptuj-faceta-opinie.html http://www.cosmopolitan.pl/w-twoim-swiecie/7142/sklep-z-facetami-czemu-nie Jako przeciwnik korzystania z portali randkowych oraz absolutny laik w podrywach internetowych, uważam, że idea tej strony przekracza wszelkie granice dobrego smaku, zaś obecność na takim portalu mężczyzn świadczy o ich moralnym upadku... Jednak jestem w stanie, to zrozumieć, kolejny raz biologia i pragnienie sexu wygrywa przysłaniając samcom szacunek do siebie samego. Jest to oczywiście moja prywatna opinia, nie chcę nikogo oceniać, dlatego pytam z czystej ciekawości: Korzysta/ł ktoś ? Jakie wrażenia ?
 3. Z naszego krajowego podwórka przeszczep włosów na pewno miał "Giorgio Majdani"...czyt. Radosław Majdan
 4. Zdjęcie Ślubne

  Dla mnie, to zwykła żenada i prymitywizm. Szkoda się nad tym nawet pochylać do jakiejkolwiek dyskusji... Trzymajcie fason panowie.
 5. A jak wygląda kwestia z powyższym ? Nie twierdzę, że tu leży magiczny klucz do rozwiązania wszystkich Twoich problemów, ale rezygnując z PMO zyskasz życiową energie, zatrzymasz w organizmie potrzebne do życia składniki mineralne i nabierzesz potężnej pewności siebie. W ostatnich audycjach Radia Samiec @Stulejman Wspaniały o tym dokładnie wspomina. Spróbuj popracować na tym i daj znać jakie efekty. Wyznacz sobie na początek podstawowy cel: 30 dni bez PMO, absolutna wstrzęmięźliwość i obserwuj siebie... Będzie cholernie ciężko (wiem coś o tym, bo sam przez to przechodziłem), ale w końcu zdecydowałeś się coś zrobić ze swoim życiem, zgadza się ? Działaj. Powodzenia.
 6. Gdzie poznać dziewczynę?

  Poniekąd rozumiem pewnego rodzaju zagubienie [email protected] nick. Każdy radzi tutaj, aby najpierw ogarnąć głowę,finanse,prace/biznes,pasję, a nie brać się za kobiety. Jak najbardziej to popieram, aczkolwiek zapominamy wszyscy o tym, że to przysłowiowe "ogarnianie głowy" nie trwa miesiąc, dwa, a co najmniej dobrych kilka lat... Jest to po prostu proces, który u jednych trwa szybciej u innych wolniej. Z moich obserwacji wynika, że odpowiednie "ustawienie się" po studiach, wraz z dodatkowymi kursami/papierami, dalszym "rozwojem osobistym" i pieniędzy na koncie potrzeba w zależności od zawodu/działalności 3-6 do nawet 8 lat. Oczywiście w przypadku osób o dobrej sytuacji finansowej/zawodowej (plecy), czas ten bywa znacznie krótszy. W związku z tym, moje pytanie brzmi zatem, dlaczego taka osoba ma tracić swój najlepszy młody wiek, na absolutną bierność wobec do kobiet i skupianie się jedynie na sobie ? Niestety nie działa również tak, że nagle po "ogarnięciu się" i zdobyciu x-świadomości emocjonalnej, x- środków finansowych, x-pracy, kobiety same w magiczny sposób znajdą się na naszej drodze. Oczywiście będzie znacznie łatwiej, ale nadal będzie potrzebna do tego nasza ciągła aktywność i bywanie w miejscach, gdzie takie kobiety przebywają. Dlatego ja uważam, że owszem rowój emocjonalny, ogarnianie głowy, finansów, ale wszystko RÓWNOLEGLE wraz z aktywnością polegającą na zdobywaniu doświadczenia w obcowaniu z kobietami.
 7. Co Ty @Mr Bread w cuda wierzysz ?
 8. Dokładnie tak jak napisał kolega @Kimas87 Niestety sytuacja jakich wiele, a więc zgodnie z tematem tego wątku "Schemat jak każdy inny a doświadczenie moje". Jako, że zawsze uwazam trzeba szukać pozytywów w takich historiach, Twoim pozytywem jest przede wszystkim brak dzieciaka, brak zobowiązań finansowych wobec loszki, względnie polubowne rozstanie oraz zdobyte doświadczenie. Pytanie teraz najważniejsze, czy z tej historii wyciągniesz jakiekolwiek wnioski na przyszłość...
 9. Wazektomia przed 30tką

  Dlaczego tak do tego podchodzisz ? Jesteś bardzo młody Nawet nie zdajesz sobie sprawy ilu facetów w Twoim wieku chciałoby być na Twoim miejscu... Z taką decyzją wstrzymałbym się przynajmniej do 35 roku życia. Najważniejsze, to kontroluj siebie i swoje emocje oraz popęd do loszek a będzie dobrze.
 10. Gdy obca kobieta na mnie patrzy

  Bardzo często w centrach miast widzę osoby jadące wypasionymi autami z celowo otwartymi szybami z przodu (temperatura na zewnątrz jak najbardziej umiarkowana). Jak myślicie po co tak robią ? Specjalnie przejeżdżają oni bardzo blisko skupisk ludzi np. przystanki, wejścia do centrów handlowych, właśnie w celu zdobycia dziesiątek spojrzeń oraz podbicia swojego ego jaki to ja mam samochód. Czasami nagle przyspieszają, czy puszczają głośno muzykę (typ: dres, na szczęście już powoli zanika na drogach). To samo jest na światłach… Podobną rzecz zaobserwowałem z loszkami. Jeżeli widzą one faceta w miarę przystojnego, to moim zdaniem patrzą się na niego, bo: 1/ w 90% przypadków "patrzą, czy on na mnie patrzy", by podbić swoją wartość, 2/ w 10% przypadków wykazują w ten sposób oznaki zainteresowania (podejdź do mnie i zagadaj, mam na Ciebie ochotę) Oczywiście nie mówimy o przypadkowym minięciu się wzrokiem , czy 2 sekundowym patrzeniu się na siebie, tylko o przypadku jak opisał to @Brat Jan Paradoksalnie, jak pewnie każdy z Was, wielokrotnie spotkałem się sam z sytuacją, gdy loszka idąc ze swoim wybrańcem za rękę lub nawet co gorszą całą rodziną spoglądała wzrokiem pożądania. Czy ignorować takie zachowania ? Moim zdaniem na ulicy w galerii dałbym sobie spokój z takimi akcjami – jeżeli patrzy na Ciebie takim wzrokiem, patrzy również na dziesiątki innych facetów i w większości przypadków po prostu szuka atencji/frajera. Co innego na imprezie/przyjęciu/koncercie/teatrze/wśród znajomych, wtedy w większości przypadków jeżeli się patrzy, moim zdaniem oznacza to, że okazuje zainteresowanie/chce pogadać.
 11. Kredyt vs wynajem

  Pozwolę wtrącić swoje "3 grosze" do tematu. Przy obecnej sytuacji ekonomicznej na świecie pakowanie się w kredyt konsumpcyjny a za taki uważam mieszkanie, gdzie Ty będziesz mieszkał (a nie wynajmował/szybko sprzedawał po remoncie - flip) jest dużym błędem. Moim zdaniem jeśli chcesz się jak najszybciej wyprowadzić od rodziców (rozumiem też jestem w podobnym wieku i wiem, że to najwyższa pora), to Twoim głównym celem powinno być przede wszystkim zwiększenie zarobków. 1/ Szukaj jak najszybciej lepszej pracy z zarobkami min. 20-30% większymi 2/ Kontroluj budżet i buduj solidną poduszkę finansową, która da Ci bezpieczeństwo finansowe, gdy będziesz już poza domem 3/ Gdy wypełnisz punkt 1 i 2, po 6-8 miesiącach wyprowadzaj się na wynajęte mieszkanie Dzisiaj wynajem daje naprawde dużo wolności o czym wiele ludzi zapomina marząc o posiadania własnego m2, kosztem pętli na szyi w postaci drogiego kredytu.
 12. Historia jakich wiele, ale bardzo pouczająca końcowka dla początkujących osób z forum. Generalnie radziłbym jak kolega @Janusz Tracz czym prędzej całkowicie się wylogować z tej znajomości. Zagrywki Panny wyrahowane i perfydine, ale niestety/stety typowe... Poszukaj audycji marka na YT o wychowywaniu cudzego dziecka, wrogowi bym tego nie życzył. Powodzenia
 13. Cały temat, zachowania głównych bohaterów tej historii i reakcje autora na odpowiedzi braci są tak schematyczne i przewidywalne, że... zdziwiłbym się gdyby było inaczej.... Kolego @cihy znalazłeś się na forum, to już duży plus dla Ciebie i przewaga nad większością samców Cię otaczających. Wykorzystaj wiec wiedzę tu zawartą, doświadczenia braci i na litość boską nie popełniaj tych samych typowych dla takich historii błędów. Sens ma pod warunkiem, że zdajesz sobie sprawę, jak to się najprawdopodobniej może skończyć i odpowiednio się do tego przygotujesz mentalnie/prawnie/finansowo... Mimo wszystko powodzenia.
 14. Powoli tekstem forum dla tego rodzaju sytuacji staje się powiedzenie: "bierz jak najszybciej nogi za pas i spierdalaj z tego związku". Nic więcej do dodania nie mam. Po raz kolejny to jedyne rozwiązanie dla tego typu historii... Potem standardowo: czytaj forum, książki Marka, słuchaj audycji na YT i zacznij wreszcie żyć jak facet.
 15. @Carl93m nie chodzi tu o całkowite obrzydzanie sobie kobiet a o jednorazowe obniżanie ciśnienia na daną laskę, a tym samym uwolnienia się od haju emocjonalnego. Dzięki temu po pewnym czasie zauważyłem, że człowiek może na chłodno przeanalizować i zdecydować czy wchodzić w daną relację, czy też nie. Danie sobie czasu o czym pisze @bezprym jest rozsądnym pomysłem, ale niestety przynajmniej w moim przypadku nigdy nie skutkowało. Nie potrafiłem powstrzymać myśli o kobiecie i emocje całkowicie przejmowały kontrolę nade mną.
×