Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

snoopy

Użytkownik
 • Zawartość

  81
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

66 Świetna

O snoopy

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

391 wyświetleń profilu
 1. Odnoszę wrażenie, że trochę przemawia przez Ciebie pogarda wobec tych kobiet i chęć udowodnienia tutaj, kto jest wygranym, a kto przegranym. Niestety w tej "walce płci" nie ma zwycięzców. Rozstaliście się i nie powinnieneś już zawracać sobie nią głowy, analizować zbędnie, jak się ona zachowuje - co, z kim i gdzie robi, to naprawdę błędna scieżka...
 2. Historia jakich wiele.

  W jakim jesteś wieku ? W jakim wieku są pozostali "aktorzy" biorący udzial w tej "modzie na sukces" ? Wybacz kolego, ale zachowałeś się wyjątkowo podle i tłumaczenia w stylu "myślałem kutasem" w żaden sposób cie nie usprawiedliwają. Nie doradzę ci co powineneś zrobić, bo nie znam twojego kumpla i nie wiem jak mógłby zareagować, ale dla mnie oznaczałoby to absolutny koniec przyjaźni. Przekroczyłeś nieprzekraczalną granicę w relacjach męsko-męskich. Miej też na uwadze to, że prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw. Pytanie, czy wykorzystasz tę sytuację do zmiany samego siebie, czy też chwilowo będziesz żałował, zapomnisz za kilka msc o tej akcji i nie wyciągniesz lekcji na przyszłość...
 3. Witam Bracia, Nie przepadam za tego rodzaju zmontowanymi sondami, ale pozwoliłem sobie ją wrzucić, ze wzgledu na "cudowne" odpowiedzi Pań. - zaufanie - szczerość - lojalność - bezpieczeństwo "A co masz w zamian do zaoferowania ? (chwila zastanowienia)..."miłość, mnie " Po obejrzeniu całości można dojść do wniosku, że każdy, kto aktualnie nie posiada kobiety, przegrywa życie (w tym i ja) Jednak parafrazując klasyka, powiedzcie mi: skoro jest tak pięknie, dlaczego jest tak h***o w życiu codziennym ? Pozdrawiam
 4. Czasami nie mogę dojść? Laska bardzo zła.

  Zapala się żółte światło ostrzegawcze przy takiej reakcji... Zamiast Ci pomóc naprawić/rozwiązać problem, kobieta robi sceny i pewnie Ci wchodzi na ambicję. Jeżeli nie wykazuje żadnej inicjatywy w postaci np. sugestii do pójścia do lekarza czy pobudzenia Cię innymi technikami oralnymi itd., to ja bym się poważnie zastanowił na sensem tego związku.
 5. Dobrze Ci @venom napisał, nie wierz nigdy w takie filmiki, bo są one bardzo często sprytnie ustawiane. Kilkudziesięciosekundowe ujęcią są wycinane z kilkugodzinnych podbojów po ulicy takich "youtuberów". Jeśli zgłebiłeś wiedzę z forum, książek i Marka audycji, po prostu zacznij działać. Osobiście polecam stosować wiedzę w spotkaniach"na żywo", a nie zaczynać od portali randkowych (których jestem notabene przeciwnikiem). Powodzenia.
 6. Zderzenie ze ścianą po zerwaniu

  Kwestia ubezpieczeń to temat rzeka dlatego nie ma sensu robić offtopu w tym temacie. Bardzo chętnie podejmę się kiedyś dyskusji w innym dziale. Moje zdanie jest takie, że są ubezpieczenia absolutnie zbędnę do codziennego życia jak i absolutnie niezbędne, których brak świadczy o głupocie i pozornych oszczędnościach. Zgadzam się z tym co napisałeś @Bonzo, zależy to od mnóstwa czynników, ale w moim słowniku pojęć pod hasłem ubezpieczenie nie kryje się "strata" - jak pisałeś, lecz "koszt". Koszt, jaki godzę się ponosić, aby normalnie użytkować np. drogi samochód. Takimi kosztami dla mnie są też: garaż, regularny serwis, paliwo, myjnia itd.
 7. Zderzenie ze ścianą po zerwaniu

  Nie mam sensu powtarzać tego co m.in. kolega @Bonzo napisał, bo zrobił Ci świetny i wręcz "ojcowski" wykład, który powinieneś sobie w tak młodym wieku wziąć głeboko do serca i zacząć wprowadzać w życie już od dziś. Pewnie nie zdajesz sobie z tego sprawy teraz, ale już sama obecność na tym forum i obcowanie z takimi treściami daje Ci dużą przewagę mentalną wobec Twoich rówiesników. Trzymaj się więc forum i wcielaj zasady w życie a będzie dobrze. Powodzenia. Mam jeszcze tylko dwie dykresje do wypowiedzi @Bonzo AC nie jest stratą, lecz ubezpieczeniem od potencjalnej straty Moje zdanie jest takie, że jeżeli osoba posiadająca samochód ze średniej (nie mówie już o wyższej) półki rynkowej, użytkując go w sposób standardowy, nie wykupuje pełnego pakietu ubezpieczenia OC+AC+NNW (ze względów właśnie oszczędnościowych), to po prostu nie powinna jeździć takim samochodem. Moim zdaniem ryzyko nie tyle należy minimalizować (niekiedy jak wiemy jest to wręcz niemożliwe), lecz nim odpowiednio zarządzać. Tym samym ryzyko należy akceptować i nim zarządzać, bo jest ciągłym, nieodłącznym elementem całego naszego życia.
 8. Witam Bracia, Autor poniższego filmiku pewnie Wam znany, budzacy mieszane uczucia również u Marka (o czym była audycja na YT). Uważam jednak, że poza białorycerskim tłem należy się częściowo zgodzić z treścią tego nagrania. A Wy co o tym sądzicie ? Pozdrawiam.
 9. Moim zdaniem są na to dwa sposoby: 1/ mówisz wprost o co chodzi, że przemyślałeś wszystko i postanowiłeś zakończyć definitywnie Wasz związek albo 2/ korzystasz z metody "nie wiem co czuję" i powoli odchodzisz w cień Dokładnie tak. Kobieta przemyślała sobie wcześniej wszystko i doszła do prostego wniosku, że to będzie najlepszy (ostatni?) idealny moment na takie wyznanie.
 10. Nic śmiesznego w moim wykonaniu

  Niestety historia jakich wiele, jednak tym razem z pozytywnym zakończeniem. Była ona na tyle przewidywalna (zwłazcza od momentu pierwszej zdrady), że gdy ją czytałem (i pewnie nie tylko ja) w głowie rysował mi się scenariusz co będzie dalej. Oczywiście potwierdził się on w kolejnych pisanych przez Ciebie zdaniach. Uważam, że naprawdę dużym plusem jest, iż koniec końców zmądrzałeś i nie masz wobec tej kobiety żadnych zobowiązań np. w postaci dziecka czy wspólnego kredytu. Jesteś w podobnym wieku do mojego i jako niemalże równolatkowi, po takich "doświadczeniach", polecam Ci, abyś w ciągu kilku najbliższych lat, absolutnie nie wchodził w żaden długoterminowy związek z kobietą. Powodzenia.
 11. Moje urodziny

  Mareczku zdrowia, szcześcia i jeszcze raz Genesisa, ale w usportowionej wersji G80 3.3T Sport !
 12. Jak się zachować na początku?

  Bracia Ci dokładnie wszystko opisali. Weź się za lekturę książek marka, audycji na YT, poczytaj forum i zajmij się sobą, a laski póki co sobie odpuść, bo dobrze się to dla Ciebie nie skończy...
 13. To jest bardzo ważne. Szkoda życia na relacje, gdzie nie ma obustronnego zaangażowania. Polecam przyjrzeć się swoim znajomym i przez chwilę samemu nie inicjować kontaktu/pozostać biernym, fachowo się to nazywa "nie wiosłować". Jeżeli przez ten okres łódka zwana relacją "nie płynie" oznacza to po prostu jedno - znajomości nie ma sensu dalej kontynuować.
 14. Polecam przeczytać: http://wiedzoholik.pl/naukowcy-wyjasnili-dlaczego-z-wiekiem-czas-plynie-szybciej/ http://www.entertheroom.pl/life/6468-niech-ktos-zatrzyma-czas Taką zależność zauważył już w roku 1890 William James. Psycholog pisał, że gdy się starzejemy, czas wydaje się przyspieszać, ponieważ w naszym życiu ma miejsce coraz mniej wydarzeń, które zapamiętujemy. Gdy dorastamy, nasza codzienność wypełniona jest różnorodnymi pierwszymi razami – pierwszym dniem szkoły, pierwszym pocałunkiem, pierwszą przyjaźnią czy związkiem, pierwszymi podróżami. Im jesteśmy starsi, tym mniej rzeczy robimy po raz pierwszy, tym mniej wspomnień zapisuje się wyraźnie w naszej pamięci, a kolejne lata wydają wymykać się z rąk – argumentował James.
×