Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Duchowy

Użytkownik
 • Zawartość

  15
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralna

O Duchowy

 • Tytuł
  Kot
 • Urodziny 10.06.1996

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Powiem tak. Polska jest w strefie wpływów USA więc do póki tak jest to żadnego Jedwabnego Szlaku w Polsce nie będzie.
 2. Aleksander Jabłonowski to jakaś agentura. Przyjaciel Macieja Poręby który jest rusofilem a na dodatek wspierają kanał "Sumienie Narodu" który jest medialną bronią Grzegorza Brauan który jako jeden z nielicznych wypowiada się negatywnie o USA w Polsce. Mało tego. Aleksander Jabłonowski, Maciej Poręba i Piotr "Bolo" Radke założyli stowarzyszenie - Braterstwo Polsko - Rosyjskie które jest napędzane przez prokremlowską partię Zmiana z liderem Mateuszem Piskorskim na czele. Moim zdaniem Rosjanie wiedzą że zielonych ludzików nam nie wrzucą więc muszą używać ogłupionych Polaków przez prorosyjską propagandę. Na koniec chcę powiedzieć że Aleksander Jabłonowski to aktor i tak naprawdę nazywa się Wojciech Olszański. Grał min. w Qva Vadis. Maciej Poręba jest synem Bohdana Poręby który był reżyserem Hubala a sam Maciej jest kostiumologiem w Rosji. Grzegorz Braun jest reżyserem wielu filmów jak np. Zamach Smoleński. Cała ta grupa podejrzanie pachnie i moim zdaniem to są zaczątki agentury rosyjskiej
 3. Międlara zwyczajnie nie lubię z wielu względów, a do "Siebie" mam zwyczajnie szacunek
 4. Międlara osobiście nie trawię. Dla Mnie to zero. Mam nadzieje że jakieś służby się zajmą tym bandytą !
 5. Może jak przyjdzie inna partia to naprawią sytuację np. Nowoczesna
 6. Witaj Marku. Mam pytanie odnośnie poniższego filmiku. Czy Twoim zdaniem analiza popularności Popka jest trafna i co Twoim zdaniem pomogło mu wejść na szczyt od strony Ezoterycznej. Będę wdzięczny za audycję na ten temat. Dziękuje.
 7. https://oko.press/centrum-praw-kobiet-znow-srodkow-minister-dofinansuje-caritas/ <---- LINK do artykułu Ministerstwo Sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry kolejny raz nie przyznało środków Fundacji Centrum Praw Kobiet, która od 22 lat pomaga kobietom ponieważ "Zawęża ono pomoc tylko do kobiet"
 8. W zasadzie jej profesjonalizm wynika z tego że ona ma grupę ludzi która jej w tym wszystkim pomaga. Na jednym z początkowych filmików mówiła że Akademia Ducha nie posiada Mistrza a oni są jedynie grupą znajomych którzy w wszechstronny sposób zajmują się ezoteryką.
 9. Znalazłem jej Facebook. Chcecie Link?
 10. Cześć Bracia. Znalazłem kanał o tematyce ezoterycznej - Akademia Ducha (prowadzony przez kobietę). Chciałbym Was spytać co o niej a właściwie o jej naukach sądzicie? Czy plecie farmazony albo celowo oszukuje swoich widzów dla pieniędzy? Mi osobiście jej aura się nie podoba. W realu wolałbym z nią nie gadać itp. LINK do "Akademii Ducha" ---> https://www.youtube.com/channel/UCXKSAemMD_WOSNAic6z1R-Q
 11. Cześć Wam. Co sądzicie o tym aby Marek założył własny profil na Patronite? Działa to na zasadzie dobrowolnego wpłacania pieniędzy na działalność danej osoby. Dzięki temu zdobyłby dodatkowe pieniądze na prowadzenie swej działalności i rozwój. Pewien polski Youtuber - Krzysztof Gonciarz założył Patronite i dostaje co miesiąc średnio 20 tysięcy złotych (Najwięcej dostał 33 tyś. na miesiąc) od swoich fanów. Oczywiście ten Gonciarz ma pół milionową widownię ale Marek także mógłby przecież zareklamować swój profil na Patronite na Radio Samiec oraz na Forum. Link do patronite Gonciarza aby zobaczyć jak to wygląda ---> https://patronite.pl/kgonciarz A to link do głównej strony Patronite.pl ---> https://patronite.pl/ (Na tej stronie można się dowiedzieć jak działa cały Patronite.pl itp)
 12. Ja niestety jestem Omegą
 13. Prowadzisz bardzo fajne audycje, szkoda tylko że masz tak mało słuchaczy. W dzisiejszych czasach na Youtube można wiele zarobić. Właśnie dzięki temu Radio znalazłem Te forum
 14. Trafiłem tu przez kanał na YouTube - Radio Samiec
 15. Witam Wszystkich