Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BrightStar

Użytkownik
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

28 Świetna

O BrightStar

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. A Adept to co był w "Rozmowach w Toku", pojawiał się w jakichś show TVN-u i ma teraz własny program w TVN Style "Mistrzowie Podrywu", to już coś. Myślę, że to jest zbyt niszowa branża i panuję ostracyzm społeczny na PUA zachowania, żeby jacyś trenerzy byli celebrytami pokroju Rafała Mroczka czy Radosława Majdana Niewielu pamięta ale sam coach celebryta Mateusz Grzesiak prowadził szkolenia PUA ale zrezygnował pewnie dlatego bo zaczęło by mu to szkodzić wizerunkowo i poznał podczas szkolenia swoją obecną żonę i już nie chciał się w to bawić. https://www.youtube.com/watch?v=ekpMAlm0Qz0 Polecam :D:D
 2. Oczywiście zasady SMV i pozycji społecznej mają zastosowanie tak jak i tu i w Stanach, a tam gdzie jest większa presja na sukces ma to jeszcze większe znaczenie. Z opowieści znajomych którzy tam byli, wiem że przypadkowi ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy i często mówią do siebie cześć czy dzień dobry, coś niespotykanego niemal u nas ( Pewnie dużo też zależy od stanu USA) co już sprawia, że dużo łatwiej jest otworzyć dziewczynę. U nas zaufanie społeczne jest na śmiesznie niskim poziomie, dlatego też się to przekłada na brak tego typu interakcji. Przeciętny Seba z łamaną angielszczyzną "Kali być, Kali mieć" w USA niewiele zdziała ale czy tacy zakładali szkoły uwodzenia w stanach? Neil Strauss był znanym dziennikarzem muzycznym, przed napisaniem "Gry", a ta książka przysporzyła mu dodatkowego fejmu i kasy. Otwarcia, nawiązywanie nowych znajomości oraz większa otwartość seksualna mając już pewien fundament sprawia, że gra jest tam łatwiejsza, dlatego też ma to inny wymiar, szczególnie jak się zarobiło miliony dzięki PUA
 3. James akurat wrzucał fotki loszek z którymi sypiał, na zamkniętą grupę fb akurat widać było że coś tam potrafi ugrać ale w sumie nic dziwnego gość jest przystojny, widać ma dobry mindset a całe PUA tricki mu pomagają. Chyba jako jeden z niewielu bo reszta jedzie po bandzie taki Merlin np kopiuję książki amerykańskich PUasów i sprzedaję na kursach za gruby hajs, a sam się boi podejść Wiem, bo mój bliski kumpel go dobrze znał i mu się wygadał i tak to jest z większością tych trenerów czysty marketing niczym nie poparty. Na tym filmiku Jamesa widać jak na dłoni właśnie te bariery kulturowe jakie loszki mają w Polsce są zamknięte i spięte( aż mi się moje podejścia przypomniały ) inaczej jest w USA, gdzie każdy jest bardziej otwarty i przyjaźnie nastawiony i tam PUA jest czymś bardziej naturalnym. U nas takie podchodzenie będzie postrzegane jako dziwne chyba, że ktoś jest przystojny, pewny siebie, ma dobry mindset wtedy da radę jakoś ominąć te bariery, samą atrakcyjnością zewnątrzną ale co ma powiedzieć przeciętny kursant, zamknięty na takie rzeczy, przeciętnie wyglądający? Nie ma szans. Najpierw gruntowna praca nad inner game, wyglądem i dopiero wtedy jak ktoś ma ochote można sie w to bawić ale to są czesto lata pracy.
 4. Ok, cezura jest zbyt odległa fakt (możesz też uznać to za metaforę również tego jak by to mogło wpłynąć na efektywność wielu dziedzin i obszarów gospodarki, tego ile ludzi mogłoby stracić pracę itd. przykłady można by mnożyć ) ale przykłady Tindera, fb (choć dla wielu biznesów taki fb generuję spory zysk) jako najważniejszych zdobyczy cywilizacyjnych zasilanych prądem to nieporozumienie i przejaskrawienie w drugą stronę. No ale nieistotne dzięki za opinię o kryptowalutach.
 5. To trochę chybiony argument, ponieważ cała nasza cywilizacja opiera się na prądzie i jak go zabraknie w wielu kwestiach wrócimy do epoki kamienia łupanego. I tak jak przedmówca mówi dolar pokrycia w złocie nie ma już od 1970 roku bodajże FED dodrukowuję pieniądze jak chcę. Spekulacja, spekulacją ale są takie technologie jak Ripple(usprawniająca szybkość przesyłania pieniędzy), SiaCoin (udostępniająca zdecentralizowaną przestrzeń dyskową), oparte na blockchainie rozwiązujące realne problemy.
 6. @RRRR_WWWW Czy kopanie w obecnej dobie jest opłacalne? Może warto kopać inne waluty niż Bitcoin jak np. Eth czy Monero. Wiem, że duże kopalnie chińskie bitcoina przedewszystkim zmonopolizowały rynek, a dla reszty jest to mało opłacalne. i jakie waluty obecnie kupujesz? W bitcoinie 1 sierpnia też ma być soft-fork tzw. BIP 148 ma być rozwiązany problem skalowalności i szybkości, jeśli się nie mylę.
 7. Czy ktoś z Was inwestuję w kryptowaluty? Jest to ciekawa sprawa i pod względem technologicznym i finansowym. Generalnie wszystkie kryptowaluty opierają się na zdecentralizowanej technologii blockchain, czyli tak naprawdę nikt nie jest CEO takiego bitcoina i nie ma jednego dyrektora właściciela takiej waluty, tylko wszystko należy do wszystkich, trochę jak w technologii peer2peer na której opierają się torrenty i inne systemy do niekoniecznie legalnego ściągania plików. A i cena bitcoina ciągle rośnie i mówi się że to bańka spekulacyjna, schemat Ponziego ale moim zdaniem ma to silne podłoże technologiczne i wraz z upowszechnieniem technologii i coraz większej możliwości, zapłatą bitcoina np w sklepie spożywczym będzie rosła w siłę (ostatnio Japonia zalegalizowała bitcoina jako pełnoprawny środek płatniczy). Kurs kryptowalut skaczę często 20% z dnia na dzień, jest szansa zarobienia sporych pieniędzy dość szybko ale też ryzyko straty. Chociaż Bitcoin już w miarę się ustabilizował. Etherenum z kolei dostarcza technologię do budowania aplikacji na jej bazie w obrębie technologii blockchain i swojego frameworka i rośnię w siłę kurs skoczył z 80 $ z przed miesiąca do 375 $ teraz !!. Monero z kolei rozwiązuję problem anonimowości i tego że transakcję za jej pomocą są niewykrywalne. Ripple z kolei jest implementowane przez banki do szybszych transakcji. Jest ich dużo więcej tu można znaleźć, aktualne kursy i chyba wszystkie kryptowaluty warte uwagi: https://coinmarketcap.com/
 8. Tak Arnolda też polecam, pozycja obowiązkowa i jeszcze Sylvester Stallone chyba nie napisał autobiografii ale można znaleźć na necie jego historię opowiedzianą Tony'emu Robbinsowi z czasów przed "Rockym", dla mnie jeszcze bardziej motywująca niż u Arnolda.Tu znajdziesz część: https://damcidomyslenia.pl/sylvester-stallone-czyli-historia-niezwykle-zdeterminowanego-czlowieka/ i tu: http://www.eioba.pl/a/3v0b/sylvester-stallone-dluga-droga-do-sukcesu
 9. Orgazm dźwiękowy, lepszy niż z nie jedną kobietą
 10. @TomkoOd wielu lat mam słabość do glam/hair metalu Teraz już się tak nie gra poza kilkoma wyjątkami (np. Steel Panther) i uważane jest to za wiochę, a szkoda.
 11. A co jak moją pasją są np spacery po lesie? Też mam na tym zarabiać? Jest popyt i podaż na coś, ja to widzę tak. Zarabianie na swojej pasji to spory przywilej i błogosławieństwo, na które nie każdego stać. Zwłaszcza, żeby być w czymś naprawdę dobrym trzeba często wielu lat ćwiczeń i wyrzeczeń, które nie każdy jest w stanie ponieść, a przez ten czas trzeba z czegoś żyć. Lepszym pytaniem w tym przypadku jest jaki problem mogę rozwiązać i jak mogę komuś pomóc i uczynić życie łatwiejszym, to też może być pasja i sposób myślenia o biznesie.
 12. @GluXPierdol się śmieciu jebany, specjalnie tak napisałem, aby cie kurwo zlekceważyć.