Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

BrightStar

Użytkownik
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

33 Świetna

Profile Information

 • Płeć
  Nieokreślona
 1. Type Projector Strategy To Wait for the Invitation Not-Self Theme Bitterness Signature Success Definition Split Authority Splenic Profile Role Model - Hermit (6/2) Incarnation Cross Left Angle Cross of The Plane (6/36 | 15/10) No właśnie jak żyć teraz? Interpretacja i zrozumienie, pewnie zajmię trochę czasu.
 2. Chester ewidentnie przelewał swój ból i cierpienie w teksty i muzykę to było wyraźnie słychać. Co z jednej strony stawiało go w uprzywilejowanej pozycji, bo wielu nie ma takiej możliwości ani talentu i często się kisi z tym, nie dając temu ujścia w żaden sposób., a on dzięki temu zdobywał poklask na całym świecie i zarabiając na tym krocie. Dochodzi u niego jeszcze problem alkoholowy i narkotyczny, będąc w amoku narkotyczno- alkoholowo-depresyjnym o wyhuśtanie się nie trudno. Zresztą jeden z ich ostatnich singli jest dość wymowny:
 3. To wygląda na zadanie dla @Mosze Red na Chujnie na Sobotę
 4. Powieszenie sie tez wydawało mi sie najbardziej hardcorowym rozwiązaniem, zwłaszcza ze taki cyjanek potasu w dzisiejszej dobie nietrudno jest zdobyć. To jest impuls człowiek w dużym dołku chwyta sie pierwszego lepszego sposobu jaki mu przyjdzie do głowy i nie kalkuluje.
 5. "Hybrid Theory" była jedną z pierwszych płyt z cięższą muzyką jaką się jarałem i miałem prawdziwe dreszcze słuchając jej, potem już mi przeszła fascynacja. Wiem jak to jest mieć potężnego dola, depresje i myśli samobójcze, widać wyprzedane stadiony, miliony sprzedanych płyt i sukces artystyczny nie zaleczają bólu istnienia u wrażliwszych artystycznych jednostek. Wiem jak łatwo w amoku spowodowanym depresją można podjąć głupią decyzje w tym przypadku nieodwracalną. Linkin Park ostatnimi nagraniami skręcili mocno w pop, co nie spodobało się wielu fanom i presja przez nich wywoływana i niechęć mogła sie do tego przyczynić, szczególnie gdy Chester był w dołku.
 6. Haha a ja głupi kiedyś myślałem że na bycie miłym spokojnym wyrwę księżniczkę z bajki. Dzisiaj miałem przykład jak to w praktyce wygląda, zwykle w pracy jestem uprzejmy, skupiony na pracy zwłaszcza że jestem nowy i dopiero się uczę, i loszki reagują miło aczkolwiek obojętnie na mnie, a przyszedł taki fifarafa informatyk, widać pewny siebie, tryskający energią, zagadujący co chwilę i rzucający czasem świńskie dowcipy, i reakcja loszek jakże odmienna oczka się świecą, szeroki uśmiech mowa ciała nie może się mylić heh jakby mogły wskoczyłyby mu na kutanga hah A gość widać koło 40tki życie i schematy i umiejętność wzbudzania emocji to się liczy.
 7. Widzisz tak to jest, zależy jeszcze gdzie mieszkasz. Zajmuję to sporo czasu, energii aby wyłowić kilka dojrzalszych i w miarę atrakcyjnych Pań, chętnych na takie spotkania, zależy też jak wyglądasz. Dlatego czasem pewnie lepiej iść na divy, a czas spożytkować na coś produktywniejszego ale wiadomo bzykać się chce i nie jest to łatwe, a nie każdy lubi divy.
 8. Akurat w przypadku Pań 30+ można wtrącać więcej komplementów, bo mają już świadomość przemijającej urody itd. więc komplementy są nawet wskazane, oczywiście najlepiej jak nie są banalne tylko kreatywne i też nie należy z tym przesadzać ale warto pokazać, że kręci Cie seksualnie i jest jeszcze atrakcyjna.
 9. Raczej nie ma większego znaczenia jak rozpoczniesz i tak musisz się spodobać wizualnie, czyli podstawa to dobre zdjęcia i przynajmniej gdzieś z tyłu głowy musi być otwarta na poznawanie młodszych i przygodną znajomość czy FF. Jeśli szuka tylko starszego do związku i koniec, dostaję po 10 wiadomości dziennie od napalonych desperatów to tekst na otwarcie nic nie zmieni. Ważniejsza jest jak poprowadzisz dalej rozmowę ale w przypadku dojrzalszych można sobie na więcej pozwolić i gdzieś tam sugerować, że masz na nią ochotę, choć też nie ostentacyjnie i dobrze robić tzw push&pulla też warto pokazać że jesteś w miarę na poziomie i dojrzalszy od swoich rówieśników. Niektórzy twierdzą, że najlepiej pisać wprost do takich, że chcesz sie spotkać na seks ale to u mnie prawie nigdy nie zdawało egzaminu, raz tylko miałem sytuację, że wprost napisałem, że chodzi mi o seks i laska zaprosiła mnie do siebie. Ja pisałem czasem coś takiego "cześć widzę że jesteś z XXX (i tu nazwa miasta blisko mnie)" i to wystarczyło oczywiście wcześniej musiała luknąć na mój profil
 10. Trochę ten sampel na pierwszym tle nie wypada najlepiej (syntezator basowy? ) dodatkowo to powtarzalne przyspieszenie tempa trochę psuję efekt i rozjeżdża się z sekcją rytmiczną, z perkusją i nie współgra z nią, trochę jakby nie równo. Ja dam 5/10 popracuj jeszcze na tym. Ale generalnie klimat podkładu, całkiem całkiem.
 11. A badoo jak oceniacie? Z tego co widze dalej mozna wyhaczyć jakąś Panią 30+ na przygodne ruchanko. Z takimi przynajmniej wiadomo o co chodzi i jak jakaś zgodzi sie spotkać z gościem 10 lat młodszym, to wiadomo po co i nie trzeba za bardzo kombinować z randkami dla kogoś takiego jak ja który szuka jednego u Pań i nie rucha za czesto jest to czasem zbawienne, a jakoś nie mogę sie przekonać do Div, a celibat mi nie wychodzi póki co. Warto celować w Panie które się dopiero zarejestrowały wtedy jest spora szansa na spotkanie, te dłużej przebywające juz są zmanierowane i czesto szukają zwiazku i księcia z bajki.
 12. Owszem, można ale trzeba trochę szczęścia i być w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie Nie każdy ma taką sposobność.
 13. Marek, co sobie żałujesz. Przecież nikogo nie zmuszasz do wpłat. Zapewniasz content albo ktoś chce Cie dobrowolnie wspomóc albo nie, nic na sile. Jak jest taka możliwość i są osoby które chcą sie odwdzięczyć za wiedzę to czemu by nie skorzystać.
 14. A Adept to co był w "Rozmowach w Toku", pojawiał się w jakichś show TVN-u i ma teraz własny program w TVN Style "Mistrzowie Podrywu", to już coś. Myślę, że to jest zbyt niszowa branża i panuję ostracyzm społeczny na PUA zachowania, żeby jacyś trenerzy byli celebrytami pokroju Rafała Mroczka czy Radosława Majdana Niewielu pamięta ale sam coach celebryta Mateusz Grzesiak prowadził szkolenia PUA ale zrezygnował pewnie dlatego bo zaczęło by mu to szkodzić wizerunkowo i poznał podczas szkolenia swoją obecną żonę i już nie chciał się w to bawić. https://www.youtube.com/watch?v=ekpMAlm0Qz0 Polecam :D:D
 15. Oczywiście zasady SMV i pozycji społecznej mają zastosowanie tak jak i tu i w Stanach, a tam gdzie jest większa presja na sukces ma to jeszcze większe znaczenie. Z opowieści znajomych którzy tam byli, wiem że przypadkowi ludzie się do siebie uśmiechają na ulicy i często mówią do siebie cześć czy dzień dobry, coś niespotykanego niemal u nas ( Pewnie dużo też zależy od stanu USA) co już sprawia, że dużo łatwiej jest otworzyć dziewczynę. U nas zaufanie społeczne jest na śmiesznie niskim poziomie, dlatego też się to przekłada na brak tego typu interakcji. Przeciętny Seba z łamaną angielszczyzną "Kali być, Kali mieć" w USA niewiele zdziała ale czy tacy zakładali szkoły uwodzenia w stanach? Neil Strauss był znanym dziennikarzem muzycznym, przed napisaniem "Gry", a ta książka przysporzyła mu dodatkowego fejmu i kasy. Otwarcia, nawiązywanie nowych znajomości oraz większa otwartość seksualna mając już pewien fundament sprawia, że gra jest tam łatwiejsza, dlatego też ma to inny wymiar, szczególnie jak się zarobiło miliony dzięki PUA