Content: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Background: Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Pattern: Blank Waves Notes Sharp Wood Rockface Leather Honey Vertical Triangles

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2355
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Adolf wygrał w dniu 15 Maj 2016

Adolf posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

1903 Świetna

O Adolf

 • Tytuł
  Padre Adolf
 • Urodziny 25.06.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnie wizyty

1296 wyświetleń profilu
 1. Wstawiam wywiad z Jackiem Międlarem, prowadzonym w Polszmacie przez red..A.Gozdyrę. Aż się zagotowałem jak słucham prowadzącej. W każdym momencie rozbija wypowiedź adwersarza. Kurwa! Wytrzaskał bym babę po mordzie. Aż się zagotowałem.
 2. Witaj. Obaczymy za 29 lat.
 3. A pro po, melanżu, właśnie się pakuje i wybieram na melanż z dawnymi kolesiami z 'psiarni', plus młodzież. Pamiętają o weteranach, chwali się. Będą też Policjantki z ulicy i innych działów . Oj bedzie się działo. Nabiorę trochę spojrzenia, co teraz dzieje się w organach.
 4. Ale o 'trzepaka' w kuchni chodziło? Czy może mylę się?
 5. Tak! Unikniesz w ten sposób całej batalii sądowej. Zaoszczędzisz stresu sobie i córce. Pozostaje rozsądny podział majątku oraz wyznaczenie opieki nad dzieckiem. Odnośnie zaoszczędzonej kasy na Twoim koncie. Trzymaj ją jako atut przetargowy, najlepiej zabezpiecz gdzie indziej, w taki sposób żebyś mógł powiedzieć że przewaliłeś ją. Np na hazard. To TWOJA! Kasa.
 6. @raven Przede wszystkim zapoznaj się: Twojej kobiecie klasycznie odbiło. Pewnie około trzydziestki, czuje się jeszcze młoda i chce więcej od życia. Nie ratuj małżeństwa, nie warto.
 7. Cześć, przyszły rozwodniku.
 8. Jak wyżej, tylko w gumie. Jej zależy na stabilizacji, Tobie na bliskiej osobie. Jak się dogadujecie to czemu nie. Zawsze można to uciąć. Nie doszukuj się we wszystkim gierek z jej strony, chociaż i tak są. Korzystaj chłopaku, ale bądź czujny, następny etap po FF, to dzieciak. Jak jesteś świadomy to sobie poradzisz.
 9. Cześć.
 10. Zamierzam wytknąć jej to w w gronie rodziny, nie będzie miała możliwości uciec, jak to zawsze robi. Docisnąć do ściany.
 11. Przejrzałem dokumenty, i do 2010 roku, żona podpisywała się używając wielkich liter zarówno w parafce jak i podpisie. Później zmieniła podpis. Zastanawiam się co było tego przyczyną. Od 2007 jestem poza firmą, przeszedłem na emkę i zacząłem siedzieć w domu, pewnie straciłem w jej oczach. Zbiegło się to jeszcze w czasie z tym że ona awansowała w pracy i to o 100% w wynagrodzeniu. Od tego czasu ona uważa siebie za tą która utrzymuje dom. Pytać jej o ten podpis nie będę, bo i tak nie powie prawdy, może nawet jej nie zna, bo zrobiła to nie świadomie. W najbliższym czasie wytknę jej to co zauważyłem, i będę obserwować jej reakcję.
 12. Hahahaha. Cóż Ludzki. Tak to jest. Ważne że jesteś tego świadomy. Trochę Ci to pojechało po ego, nikt nie lubi dostać kosza, bo znalazła lepszego misia. Podziękuj misiowi, żyj dalej swoim życiem. Tylko ten kwas w głowie, ten kwas rozpierdala i skłania do powrotu w matrixsa. Wiem, cały czas to przerabiam. Ludzki, ściśnij stuleję, poruchałeś i to jest ważne. Może misio będzie chował Twoje dziecko?
 13. Miał te objawy przez kilka dni po biwaku, pomimo braku objawów przeziębienia, był Lipiec i wyskoczył ten rumień. Tak że ten tego, trzeba ponowić badania. Badanie krwi w powyższym temacie kosztuje kilkadziesiąt PLN.
 14. @HORACIOU5. Dzięki za info. Ale jest też możliwość, że kleszcz który go ukąsił nie był zarażony boleriozą, i oprócz rumienia nic więcej się nie wydarzyło. No nic jak młody zjedzie to wyśle się go na badania krwi.