Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2801
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Adolf w Rankingu w dniu 15 Maj 2016

Adolf posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2325 Świetna

O Adolf

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnie wizyty

2155 wyświetleń profilu
 1. Teraz będę się woził po mieście, na zimny łokieć. Do tego pełny uśmiech i wyrwę nie jednego faceta, znawcę. Walić to, prowadząc mojego Merca, czułem się jakbym sterował statkiem. Komfort przezajebisty. Jakbym płynął. Nie wiem, nie znam się, ale te Merce są przezajebiste i inne Porszaki mnie nie interesują.
 2. Marzenia się spełniają! Takie autko sprawiłem sobie na 51 urodzinki. Merc W124, 300 TD, 147 kucy w automacie, skóry, elektryczne fotele, klima, wszystko działa, 95 rok, od właściciela warsztatu, niecałe 300tys., przebiegu. A to wszystko za 8k. Siedzę i patrzę, aż nie wierzę. To jest chłopaki, właśnie prawdziwy samochód, a nie te popierdółki którymi popierdzielacie. Pozdro z Gdyni, kurwa, i piję Wasze zdrowie i mojej babuni. Jestem szczęśliwy!
 3. Wybacz że się wtrącam i wyręczam Marka. Twoje pytanie jest uzależnione od poczucia krzywdy które doznałaś. Jednocześnie Twoje, subiektywne poczucie krzywdy, nie jest odzwierciedleniem sytuacji, która w/g Ciebie była krzywdząca dla Ciebie. Opisz coś więcej, bo na podstawie Twojego wpisu nie wiele można wywnioskować.
 4. Kłaniam.
 5. Cześć.
 6. Cześć.
 7. Cześć. w avatarze za młodo nie wyglądasz.
 8. Cześć.
 9. Moja osoba widzi w tym same plusy, już wyrosłem z tego aby zazdrościć zachodowi, zresztą teraz wychodzi na to że lepsza zaściankowość i tradycje niż tęczowy zachód.
 10. Witaj w starej, zaściankowej, ksenofobicznej i zacofanej Polsce.
 11. Cześć.
 12. Cześć.