Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2678
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Adolf w Rankingu w dniu 15 Maj 2016

Adolf posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2188 Świetna

O Adolf

 • Tytuł
  Padre Adolf
 • Urodziny 25.06.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnie wizyty

1840 wyświetleń profilu
 1. Cześć.
 2. Cześć.
 3. No siemasz nowy kolego. Ps. avatar zapomniałeś, no i poczytaj regulamin.
 4. Dzisiaj: Ona przytula się, Ja- śmierdzisz nie mytym ciałem, Ona- przecież rano kąpałam się, słowotok kilkanaście sekund, zmienię bluzkę. Ja- wcześniej ćwiczyłaś na bieżni, bluzka nie ważna, śmierdzisz jak facet. Ona- ale ty też śmierdzisz jak się nie umyjesz. Ja- właśnie, jak się nie umyję. Ona- i tak więcej śmierdzisz. Ja- haha. Ona- wieczorem będę umyta i dalej próby przytulanek. Odwróciłem głowę. Ja- jak to jest że ja zawsze śmierdzę i jestem nie domyty. Hehe. Panowie. Nie bójcie się zwrócić uwagę kobiecie że jest nie higieniczna, one również wydzielają nie przyjemne zapachy. Twierdzę wręcz że im trudniej się domyć. Jak ja pucuję gałeczkę przed seksem, to jeszcze się zapyta czy dobrze się umyłem. Nosz kurwa, ja potrafię domyć gałę. A ona co, szczotę wsadzi sobie do środka? Nigdy nie rajcowały mnie te rybie zapachy i zawsze śmierdziało, fu.... Już nie powiem że z żołądka też jej wali nie wiem czym, pewnie za dużo cukru. One też śmierdzą i to gorzej od nas, wmawiają nam że to my samcy śmierdzimy, nie prawda, ja zawsze włażę do łoża małżeńskiego wypucowany jak dupa niemowlaka. Nie wiem czy dobry przykład.
 5. Cześć.
 6. Cześć. Avatar wstaw.
 7. Cześć. Nie przepraszaj że żyjesz.
 8. Czołem.
 9. Cóż młodzieży. Słuchajcie dobrej muzyki. Nie Rram cam cam, hop, hop. Słuchajcie muzyki'
 10. Masz talent, gratki. Nie znam się na rymach, tekstach, nawet Pana Tadeusza było ciężko. Chłopaki doradzą, ułożą, nauczą, wskażą. No nic do powiedzenia, rodzi się nam Eminem z Loży samców.
 11. Czołem.
 12. @Mosze Red Zdaję sobie z tego sprawę, Ale mam problemy, obawy natury moralnej. Ona nie daje mi poważnych powodów abym rzucił papiery rozwodowe, ot po prostu czasami jej odbija jak to babie. Mnie to męczy i chciałbym być sam, jednocześnie jej zachowanie należy traktować jako normalne. I nasze otoczenie bliższe i dalsze traktuje to jako normalne zachowanie baby. Okazał bym się niezłym chujem porzucając ją. Nie zależy mi na ich opinii, ale jednak mam dylemat moralny. Po za tym, jest też kwestia podziału majątku, ona nie chce sprzedać domu, a jeżeli skutecznie chcę przeprowadzić rozwód musimy żyć osobno. Zaczynać od nowa? Stary już jestem. Jest alternatywa wyjazdu do synków za granicę, to wydaje mi się najlepszym wyjściem.
 13. Czołem.
 14. Żeby to było takie proste, od paru lat byłbym rozwiedziony. Moja nie chce rozwodu, boi się być sama na starość. Pozostała tylko wegetacja obok siebie, ona ma swój dom, ja obok swój garaż i tak wegetujemy od awantury do awantury. Do dupy z tym wszystkim.