Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  2672
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Adolf w Rankingu w dniu 15 Maj 2016

Adolf posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2187 Świetna

O Adolf

 • Tytuł
  Padre Adolf
 • Urodziny 25.06.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnie wizyty

1806 wyświetleń profilu
 1. Cześć. Avatar wstaw.
 2. Cześć. Nie przepraszaj że żyjesz.
 3. Czołem.
 4. Cóż młodzieży. Słuchajcie dobrej muzyki. Nie Rram cam cam, hop, hop. Słuchajcie muzyki'
 5. Masz talent, gratki. Nie znam się na rymach, tekstach, nawet Pana Tadeusza było ciężko. Chłopaki doradzą, ułożą, nauczą, wskażą. No nic do powiedzenia, rodzi się nam Eminem z Loży samców.
 6. Czołem.
 7. @Mosze Red Zdaję sobie z tego sprawę, Ale mam problemy, obawy natury moralnej. Ona nie daje mi poważnych powodów abym rzucił papiery rozwodowe, ot po prostu czasami jej odbija jak to babie. Mnie to męczy i chciałbym być sam, jednocześnie jej zachowanie należy traktować jako normalne. I nasze otoczenie bliższe i dalsze traktuje to jako normalne zachowanie baby. Okazał bym się niezłym chujem porzucając ją. Nie zależy mi na ich opinii, ale jednak mam dylemat moralny. Po za tym, jest też kwestia podziału majątku, ona nie chce sprzedać domu, a jeżeli skutecznie chcę przeprowadzić rozwód musimy żyć osobno. Zaczynać od nowa? Stary już jestem. Jest alternatywa wyjazdu do synków za granicę, to wydaje mi się najlepszym wyjściem.
 8. Czołem.
 9. Żeby to było takie proste, od paru lat byłbym rozwiedziony. Moja nie chce rozwodu, boi się być sama na starość. Pozostała tylko wegetacja obok siebie, ona ma swój dom, ja obok swój garaż i tak wegetujemy od awantury do awantury. Do dupy z tym wszystkim.
 10. Cześć Marek. Tak sobie słucham Ciebie, jest fajnie, masz głos który jest dla mnie środkiem na wyciszenie. To komplement. Dużo nawijasz na tematy które odnoszą się do naszej głowy, tzw. przemyślunki. Może by tak coś dla równowagi. Tzn coś dla ciała, czy mógł być nagrać jakiś 10 - 15 min. audycję, która motywowała by do ćwiczeń w czasie teraźniejszym. Coś takiego żeby mógł bym sobie puścić i ćwiczyć z Twoim głosem. W rodzaju: Rusz dupsko, dasz radę, dzięki pracy poczujesz się lepiej, nie ma efektu bez wysiłku. Pewnie się domyślasz o co mi chodzi, coś co mega będzie mnie i ludzi którzy to polubią, motywowało. Pozdro.
 11. Nie wierz nigdy kobiecie, dobrą radę Ci dam... Będziesz trzymany jako zapasowa gałąź, bankomat. Skonsumowałeś związek? Nic za darmochę. Jeżeli zdecydujesz się wejść w związek, pamiętaj! Jesteś traktowany tylko jako odskocznia do lepszego życia. Ukrainki są tak samo wyrachowane jak nasze kobiety. Szybko łapią wzorce 'zachodnio europejskie'. Podejdź z dystansem, abyś nie popłynął. Ps. Wstaw avatar, przywitaj się w odpowiednim dziale. Pozdro.
 12. Witaj.
 13. @lupele Ty tak skecza robisz? Do śmiechu? Marzenie ściętej głowy. Nie w tym systemie. Kobieta zawsze decyduje o aborcji. Samiec jest nawet nie świadomy że zabijają jego dziecko. Dopóki to się będzie działo, nawet nie ma sensu dyskutować.
 14. Witaj.
 15. Właśnie o to mi chodzi. To wy wymyśliłyście aborcje dla swoich celów. Dla samo polepszenia życia Dla nowego faceta, dla lepszego bytu. Aborcja to nie wymysł facetów!