Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Adolf

Grupa bojowa
 • Zawartość

  3268
 • Donations

  540,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  3

Ostatnia wygrana Adolf w Rankingu w dniu 15 Maj 2016

Adolf posiada najczęściej lubianą zawartość!

Reputacja

2855 Świetna

1 obserwujący

O Adolf

 • Tytuł
  Padre Adolf
 • Urodziny 25.06.1966

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  3City

Ostatnie wizyty

3038 wyświetleń profilu
 1. Alimenty

  He,he,he. Zwalamy, dzielimy się winą z Braćmi? He,he. Sorki, taka dygresja. Mamy my samcy, takie same inklinacje jak baby. Zwalamy winę na innych. Tornado, sorki nic do Ciebie. Ostatnio też przyłapałem się na tym. Przepraszam za offa...
 2. Powitanie

  Powitał.
 3. @Monika, osobiście na Twoim miejscu postąpił bym jak facet. Przejmij lejce i sama wyznacz miejsce, dzień i godzinę spotkania. Nie dyskutuj z nim na temat zmiany czasu. Zobaczymy jak postąpi.
 4. Prawdę mówiąc niczego, myślałem o dyskusji, o tym że Wam opowiem o swoim życiu. W imię łatwiejszego waszego życia. Ktoś musi dać przykład swojego życia aby było o czym gadać. Właśnie, ktoś zarzucił że szósta strona bicia piany o niczym. Fakt, pierdolimy o niczym, czyli życiu, każdy z nas je ma, nie każdy takie jak by chciał. Życie mnie uczyło na przykładach innych. Dla tego jestem tak 'wylewny', opowiadając o swoim życiu rodzinnym. Robię to dla Was. Porad oczekuję, ale rozsądnych. Sam sobie poradzę. żyłem przed Forum, i będę żyć po Forum. Jeżeli ktoś się poczuł urażony moją agresywną reakcją, to z serca przepraszam. Dobrej nocy życzę.
 5. Gocha żałuje jedzenia Jackowi

  Dziwię się że te patole na pokaz mają widownię, jak można sprzedawać swoje życie? Sam karmiłem pieski z łapki, pyska, jadłem to co one. Jak mam robale, to oswojone, zaprawione do pływania w alko. Adolfa nie wiele rzeczy może osłabić. Baby nie liczę.
 6. Wąskie gardło

  Wszedłem w temat z myślą że jest to temat o poradniku jak partnerka ma rozluźnić gardło, bo nie wszystkie sobie radzą. A tu biznesowo. Dobra, wysłuchałem i zacząłem się zastanawiać czy nie powielam schematów w związku i biznesie. Czego nie widzę? Zagwozdka na jutro.
 7. Cześć i członkiem!

  Cześć.
 8. Witam!

  Witaj.
 9. Wyluzuj Horacy, nie warto, jesteś mocno napięty, w imię czego? Świata nie naprawisz, i nie zbawisz. Powoli, żyj i daj żyć innym.
 10. Wkurwia mnie fascynacja okrucieństwem...

  @jaro670 Nigdy nie porównuj pornola do życia. Tamto film, to życie. Nie chciałbym pracy tamtego kolegi technika. Naprawdę, do twardych zdarzeń był wzywany. To zostawiło w nim wiele i musi z tym żyć. Pozdro, Jaro.
 11. Jak dobrze wypaść w Sądzie?

  Po pierwsze, nie sugeruj się: To wbicie poczucia winy. Porozmawiaj z p. psycholog o co chodzi. Z jej strony to manipulacja. Nie słuchaj co mówi/pisze. Rozmawiaj z p. psycholog. Jesteś normalny! Nie ty potrzebujesz pomocy psychologa, nie daj się wkręcić! Być może to część jej planu przeciwko mnie podczas rozprawy, która odbędzie się już za 2tyg? Zapewne, ona tu sugeruje że Twój kontakt z dziećmi jest mierny. Że pomoc specjalistyczna jest ok. Teraz Twoja reakcja. W/g mnie powinna być ok, idę. Będziesz sprawdzany, badany, nie tak łatwo oczernić przed sądem kobietę. Wyzbądź się złudzeń. Masz być skurwielem aby coś ugrać, sytuacja trochę do dupy, ale da się ugrać.
 12. Wkurwia mnie fascynacja okrucieństwem...

  Ja też miałem, ale był czas odpocząć. Nie zazdroszczę koledze doznań, sam ich nie miałem. Tylko po co to pielęgnować w sobie? Sadzę że to chęć podzielenia się doznaniami, wyrzucenia to z siebie. Kolega, jak sądzę zapomina, jest na emeryturze, albumy jak sądzę leżą w piwnicy, oby.
 13. witam braci!

  Cześć, i szybko czytaj, przyda się.
 14. Dzięki koleś za diagnozę, daruj sobie dalej, sam ogarniam swoje życie! Piszę Tu o swoim życiu aby Wam ułatwić, jednocześnie jest to jakaś moja chęć zaistnienia i niewątpliwie atencji. Terapia potrzebna jest osobom które same ze sobą się nie ogarniają. Mam za sobą wiele 'kontroli' psychicznych, wiele z rozmów z psychiatrami, gdzie razem się uśmialiśmy. Tak że nie wyjeżdżaj mi z psychiatrami, i przede wszystkim z psychologami/żkami. Nie próbuj być mądrzejszy od innych, bo trochę wiesz więcej. Patrz na życie, nie oceniaj, za parę lat będziesz miał inny pogląd.
×