Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

I_am_the_Senate

Użytkownik
 • Zawartość

  305
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

193 Świetna

O I_am_the_Senate

 • Tytuł
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

700 wyświetleń profilu
 1. Ja jeżdżę ale Ty też dbaj...

  Jak skończyłem 18 lat to pierwsze co, to zapisałem się na prawo jazdy. Jak baba ma prawo jazdy, a Ty nie, to ma nad tobą przewagę. Przecież ona nie będzie wozić dupci księcia. Jak masz chorobę i nie możesz zdobyć go, to niestety nawet jak kobieta to zaakceptuje, to prędzej czy później wyjdzie.
 2. Mogli od razu napisać, żeby połowę majątku przepisać na żonę, a drugą połowę na ambasady Watykanu i wtedy będzie będziesz goły i wesoły.
 3. Dlaczego nie warto uprawiać seksu

  Samo oddychanie to jest hardkor. Te roztocza, pneumokoki, pyły, kiły, a przy mocniejszym wdechu gały mogą wyjść
 4. @Krugerrand Dokładnie jest tak jak piszesz. Mężczyzna, który jest ogarnięty i byłby w stanie sam utrzymać rodzinę często nie ma szans za jej założenie. Zamiast tego za swoją pracę i energię płaci podatki, z których potem opieka wypłaca zasiłki dla mamusiek brajanków, które zadawały się z "łobuzami" (bo przecież kocha mocniej). Ten przecież nie wnosi nic puli pieniężnej, bo nie pracuje lub robi na czarno. Sam też nic nie reprezentuje oprócz picia, jarania i obrobienia dupeczki. Potem te mamuśki krzyczą: gdzie są prawdziwi mężczyźni, bo mają już dość życia od zasiłku do zasiłku, mały nie ma wzorca i rośnie pokolenie darmozjadów i nierobów. I tak w kółko.
 5. Dlaczego nie warto uprawiać seksu

  @Wikary Byle nie na radiu, co ma twarz i w telewizji, w której się trwa
 6. Dlaczego nie warto uprawiać seksu

  Te wywody kojarzą mi się z żartem na szkoleniu BHP, że w całym zakładzie należy chodzić w kasku Nawet myjąc głowę pod prysznicem masz być w kasku, bo może Ci bateria spaść na głowę. Zakładanie, że nie będziesz tego coś lub będziesz musiał to i tamto-trochę naciągnięte. @Wikary A co tam u was na plebanii? Szczególnie w kontekście 10-tego punktu
 7. Moim zdaniem młodzi mężczyźni nie są konserwatywni, tylko są bardziej konserwatywni od kobiet, które przyjmują wszystko jak leci od lewicowych generatorów idei i postulatów. Ci mężczyźni pożyją trochę, popali im się grunt i wrócą do starych zasad. Aczkolwiek wyniki nie są aż tak zróżnicowane.
 8. Hehe może twoja dolegliwość to jakiś psychosomat był?
 9. Pomoc dziewczynie na uczelni

  Pamiętam sytuację, którą opowiadała mi koleżanka, ale w odwrotnej sytuacji. Jakiś gościu poprosił ją o zdobienie ilus zadań z fizyki też za 50 zł. Przyszedł je odebrać i mówi, że ma tylko 3 dychy. A ona: to nie masz zadań. Zero skrupułów.
 10. Radio Samiec usunięte z youtube

  Nie, to Lord Vader...
 11. Nazwa firmy - konkurs

  Wymyśliłem jeszcze CerGardenArt. @AIRBAG Napisz jak duże jest miasto, gdzie będzie znajdował się sklep.
 12. Nazwa firmy - konkurs

  WallCerArt czyt.(łolcerart), czyli ściana-ceramika-sztuka.
 13. Książka Marka „Kobietopedia” za darmo w internecie!!

  Książki SUawka nikt by nie chciał ściągnąć ani czytać nawet, gdyby dawał za to nielimitowany transfer na chomiku lub najnowszy film akcji gratis.
 14. Wewnętrzne rozdarcie religijne

  To o czym myślisz, to Ci się stanie. Moim zdaniem nie ma co sobie zaśmiecać podświadomości kataklizmami i końcami świata. Jeszcze twa podświadoma część umysłu zechce zrealizować jakiś plan- niestety może on być skierowany przeciw Tobie.
 15. https://wiadomosci.wp.pl/tragedia-w-polskiej-pralni-ukrainka-stracila-reke-6208515415967873a Włos się jerzy na głowie. Kolejny Janusz pracodawca. Z artykułu wynika, że pralka się zacinala, Ukrainka chciała wyciągnąć pościel, pralka ruszyła i zablokowała rękę kobiety.Ratownicy usiłowali ja bezskutecznie wyciągnąć. Janusz pracodawca przez godzinę nie chciał się zgodzić ...na rozcięcie pralki i w rezultacie... Kim trzeba być?
×