Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  371
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pyrrus

 1. Z moich obserwacji wynika że jeśli dziewczyna jest pasztetem to w 95% przypadków już zawsze nim będzie. Większość paszteciar które znam kilka razy przechodziło na diety, zapisywały się na fitness. Nie znam żadnej której się udało. Jakiekolwiek rezultaty były zawsze krótkotrwałe. Ale ja prawie nic nie jem, naprawdę, to efekt jojo .
 2. @marek76 a może loszka wie wie o wybrykach męża i robi wszystko żeby jej nie zostawił. Skąd wiesz jak jest? Znajomy którego nazywasz konkurencją nie jest wiarygodnym źródłem informacji. Wkręciłeś sobie że ona lada moment zostawi swojego męża. A nawet jeśli zostawi to dlaczego miałaby brać się akurat za Ciebie, wiedząc o tym jaka jest Twoja pozycja w małżeństwie? No chyba że będzie chciała mieć takiego sługę
 3. Doprecyzuj czy uprawiacie seks czy spotykacie się tylko na kawę bo to jednak jest różnica. Jeśli nie chcesz żeby ktokolwiek Cię szantażował to sama o wszystkim powiedz mężowi. Na pewno wciśniesz mu jakieś wytłumaczenie, jesteś kobietą więc chyba potrafisz Zawsze możesz mu powiedzieć że to jego wina bo Cię zaniedbywał a sąsiadowi powiedz że nie wiesz co czujesz i wolisz żebyście zostali przyjaciółmi Powodzenia, Zeus z Tobą.
 4. Myślisz że Twoja żona nie wspomniała jej jaki z Ciebie frajer i pantoflarz? Myślisz że ta kobieta zaryzykuje utratę zasobów i wszelkich korzyści jakie czerpie ze swojego małżeństwa? Myślisz że zrezygnuje z faceta który jak widać bardzo ją pociąga i lubi uprawiać z nim seks? Myślisz że zrezygnuje z tego wszystkiego żeby "budować szczęście" z frajerem i pantoflarzem? Nie kurwa, nie będziesz z nią szczęśliwy, ani ona z Tobą. Mam psa, zwykły wiejski kundelek, nie umie aportować i w ogóle to nic nie umie tylko pilnować miski. Mój kolega ma owczarka niemieckiego. Piękny. Wytresowany. Zawsze marzyłem o takim psie. Jak myślisz, czy jeśli ukradnę tego owczarka koledze to będzie mnie tak samo słuchać jak jego? Czy w ogóle pozwoli siebie ukraść? Czy nie upierdoli mi ręki gdy tego spróbuję? Zrozumiałeś aluzję? Zacznij myśleć głową, nie chujem.
 5. @marek76 myślisz że skoro jest taka dla swojego męża to dla Ciebie też będzie? Myślisz że jak tylko zrobisz jakiś krok to ona zapomni o mężu i pójdzie z Tobą do łóżka? Najwidoczniej jej mąż bardzo ją pociąga osobowościowo i fizycznie i zrobi dla niego wszystko. A na Ciebie nawet nie spojrzy bo byłeś i jesteś dla niej frajerem, co najwyżej wsadzi Cię na orbitę i jak widać zrobi to z łatwością.
 6. @p47thunderbolt Rozumiem że to co napisałeś to ironia. W takim razie temat został założony w złym dziale. Według mnie powinno być w "Śmieszkowanie". Ale pamiętaj kolego że jak dziewczyna nie będzie wiedzieć co to jest P47 Thunderbolt to wcale nie jest ideałem
 7. Miałem odnosić się do argumentów, analizować wypowiedzi, przytaczać cytaty, ale pomyślałem jaki tego sens? Mam jedną prostą odpowiedź na Twoje problemy: W dupie Ci się poprzewracało samiczko
 8. Nie będziesz szczęśliwy. Nie można budować swojego szczęścia na czyimś nieszczęściu. Najwyższy czas zacząć być mężczyzną z jajami. Żona nie wypełnia swoich podstawowych małżeńskich obowiązków? To żona za drzwi, nie jest Ci do niczego potrzebna.
 9. To zadziwiające że nawet pisanie na forum samiczek jest schematyczne. Z Twojego tekstu jasno wynika że poleciałaś na bad boya. Gdy Ci to uświadomiliśmy to nagle okazało się że to jednak był pantofel
 10. @Strozol pisz normalną czcionką, pogrubiaj tylko to co chcesz zaakcentować że ważne.
 11. Rzeczywiście. Z powyższego zdania jasno wynika że to był pantofel do kwadratu W chuja walisz samiczko? O co Ci chodzi w ogóle?
 12. @samiczka miałaś kiedykolwiek innych partnerów seksualnych niż Twój aktualny mąż?
 13. Autor(ka) tematu strzelił(a) focha już nic nie napisze.
 14. Więc jeśli jest tak: To czy możesz odpowiedzieć na pytania które zadałem wyżej? Skoro wszystko jest dobrze to w czym jest problem?
 15. @samiczka zanim odpowiem mam kilka pytań do Ciebie? 1. Ile masz lat? Ile lat ma Twój mąż? 2. Co robił? Poproszę jakieś konkrety. 3. Czego dotyczyły te patologiczne kłamstwa? Znowu poproszę o konkrety. 4. Jakie przewinienia musiałaś mu przebaczać? Konkrety raz jeszcze. A teraz kilka moich wniosków z Twojego tekstu: Przedstawiłaś siebie jako panią idealną ale czy tak jest w rzeczywistości? Nie znamy żadnych szczegółów. Powtórzę za kolegą @p47thunderbolt gdyby facet robił wszystko idealnie to już dawno zostałby kopnięty w dupę, a tak dostarcza Ci emocje i dlatego nadal z nim jesteś. Pozwolę sobie rozwinąć loszkomyśl która jest ukryta w jednym Twoim zdaniu: Jak zrobić żeby traktował mnie jak wielką panią, za którą sama siebie uważam? Jak go teraz zostawię to spłynie to po nim jak woda po dupie kaczki a tak nie może być. Musi cierpieć co najmniej tak jak ja. Jeszcze jedno dosyć śmieszne zdanie: 10 lat temu powiedziałeś Anecie komplement. Nie okłamiesz mnie ciulu, wszystko pamiętam. Proszę odpowiedzieć na moje pytania.
 16. Kolego @2073 przepraszam Cię za wulgarny język ale z opisu wynika że dziewczyna z którą się zadajesz to zwykła wiejska kurew. Też jestem ze wsi i miałem z takimi do czynienia, i mam nadal. Zadaj sobie pytanie czego oczekujesz od tej relacji. Jeśli tylko seksu to spoko ruchaj na zdrowie . Ale jeśli chcesz związku i miłości to zapomnij. Znaczy to mniej więcej tyle że już spróbowała seksu z przynajmniej 2 osobami. Ale misiu zostań na orbicie. Rozpisuj plany treningowe i w ogóle. Pomyśl. Czy zakochana dziewczyna powiedziałaby swojemu chłopakowi że chce seksu z innymi kolesiami? Dla mnie byłby to definitywny koniec związku. Gdy dziewczyna mówi Ci coś takiego to nie próbuj jej zatrzymywać, nie zabraniaj jej tego i nie obiecuj że będzie mogła wrócić w każdej chwili. Pokaż że masz do siebie duży szacunek. Nie będziesz łajzowatym providerem do którego będzie mogła wrócić gdy już się wyszaleje. A co możesz jej odpowiedzieć na tak zjebane teksty? Na przykład to:
 17. @qpa Nie: czy można się umówić na spotkanie. Tylko: kiedy można się umówić na spotkanie. Przeważnie jest to godzina minimum do przodu.
 18. Wężykiem to zdanie.
 19. Trzeba kiedyś napisać artykuł pt: "Jak rozpoznać że jesteśmy na orbicie".
 20. Nie przekręcaj naszych słów. Zostawiłeś ją nie dlatego że nie potrafiła odróżnić od siebie dwóch samolotów (WTF ). Tylko dlatego bo nie kręciła Cię. A teraz zwyczajnie żal Ci dupę ściska. Po co tak rozmyślać o jakimś lachonie? Może teraz ma wysokie SMV ale za kilka lat to się zmieni. I zapamiętaj, loszke masz do seksu, do gotowania, do sprzątania, do czułości, ale nie do gadania o drugiej wojnie światowej i to jeszcze w takich szczegółach.
 21. Ja się wcale nie dziwię koledze @rewter2 że widzi tutaj trolla. Kto normalny pyta się loszki o różnice między dwoma konkretnymi samolotami? Już pomijając fakt że loszka nie jest od tego, to przypuszczam że 90% facetów także nie będzie wiedziało dlaczego jeden samolot był lepszy od drugiego. I to ma być powodem rozstania? Powód całkowicie z dupy wyjęty. PS. Jak nie potraficie rozpoznać jaki to kraj po ich konturze to z wami nie gadam bo nie mam o czym
 22. Jak to nic? Dostępowałeś zaszczytu przebywania w jej towarzystwie Żarcik
 23. No rozumiem. Ale kontakt ogranicz do spraw zawodowych. A na wszelkie prośby odpowiadaj: nie!