Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Pyrrus

Użytkownik
 • Zawartość

  426
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Pyrrus

 1. Jezus synem Lucyfera?

  @AdamPogadam chcesz nam wszystkim powiedzieć że chrześcijaństwo nie czerpało z tradycji religii pogańskich? Że wszystko co napisano w Biblii to oryginalna myśl?
 2. Modlitwa o nawrócenie - czarna magia?

  Wyprowadzę Cię z błędu. Buddyści są takim samym tępym stadem jak wyznawcy innych religii. Wiem że u nas w Europie buddyzm przedstawia się jako coś co jest na wyższym poziomie niż zacofane chrześcijaństwo. Ale równie dobrze można by przedstawić buddyzm jako zabobonny a chrześcijaństwo jako wysokozaawansowaną myśl. Jak to zrobić? W Azji południowo-wschodniej Budda traktowany jest co najmniej tak jak w chrześcijaństwie Jezus. Jego posążki i wizerunki są wszechobecne. Zabobonni buddyści odbywają pielgrzymki do buddyjskich świątyń. Tak samo jak chrześcijanie czczą święte relikwie: http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,7645/q,Zab.ze.Sri.Lanki Przeciwko temu buddyzmowi można przeciwstawić pisma Orygenesa i innych myślicieli chrześcijaństwa. Kolego każda religia jest taka sama i buddyzm nie jest tutaj wyjątkiem.
 3. Jezus synem Lucyfera?

  I grom katolików nie zdaje sobie sprawy z tego że takie myślenie to pelagianizm, uznany za herezje w V wieku na soborze w Efezie.
 4. Jezus synem Lucyfera?

  @AdamPogadam myślisz że jak ktoś krytykuje katolicyzm albo ogólnie chrześcijaństwo to nie dostrzega absurdów islamu albo buddyzmu?
 5. Modlitwa o nawrócenie - czarna magia?

  @Stulejman Wspaniały zaraz zostaniesz oskarżony o prześladowanie katolików Zgadzam się. Nie mogą w żaden sposób zaszkodzić. Nie mogą także pomóc. Są obojętne. Tak samo jak obojętne jest modlenie się do Allaha, Buddy czy Zeusa. Dopóki coś nie ingeruje w nas bezpośrednio to nie ma na nas wpływu.
 6. Jezus synem Lucyfera?

  Sławny pisarz Marek Kotoński doskonale wyjaśnił to w swoich książkach. W skrócie KK od najmłodszych lat programuje w ludzkiej podświadomości poczucie winy, żeby móc potem sprzedawać wybawienie od tego. Dlatego tak bardzo ta korporacja religijna walczy o to żeby móc nauczać w państwowych szkołach. Programowanie najmłodszych jest najłatwiejsze. Od małego mamy wpajane że bycie dobrym człowiekiem to bycie pobożnym człowiekiem. Chrześcijanin stał się synonimem dobrego człowieka. Dla większości tak zaprogramowanych ludzi ktoś z poza Kościoła Katolickiego automatycznie jest złym człowiekiem, bez względu na to co sobą reprezentuje. Tymczasem bywa zupełnie odwrotnie. Tytuł tego tematu i tego filmu ma być prowokacyjny ale jego założenie jest błędne bo nie ma żadnego Jezusa ani nie ma żadnego Lucyfera. Jedyne niebo i piekło jakiego możemy doświadczyć jest tu na ziemi. Od nas ludzi zależy to czy Ziemia na której mieszkamy będzie dla nas niebem czy piekłem. Innego piekła ni nieba nie ma.
 7. Dziwna historia z GG

  Cała ta relacja jest od początku do końca bez sensu. Nie dlatego że laska ma borderline. Nie dlatego że zaczęła okazywać dystans i lekceważenie. Nie dlatego że karmi się negatywnymi emocjami. Ani nie dlatego że nie pasujecie do siebie intelektualnie. Ta relacja nie ma sensu dlatego bo przez cały ten czas była wirtualna, fikcyjna. Nigdy nie spotkałeś tej dziewczyny. Mało tego, nigdy tak naprawdę jej nie widziałeś. Nigdy nie słyszałeś jej głosu. Skąd masz pewność że po drugiej stronie monitora nie siedział spasiony koleś z fiutem na wierzchu? Jakąś namiastką weryfikacji tożsamości byłby profil na Facebooku, gdzie widziałbyś jej znajomych i jej interakcje z nimi. Miałeś tylko jej numer GG. O jakim Ty zaufaniu piszesz? Proszę Cię kolego zejdź z chmur na ziemię.
 8. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Temat wygasa? "Znowu ktoś mnie gonił i poszedłem na policje. Potem wymyśle coś jeszcze". Pisać, radzić i dawać atencje
 9. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @MichaelLevitt jaki konflikt? Ja na Ciebie zbirów nie nasyłam
 10. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Myślę że @HORACIOU5 zaorał cały ten temat. Jasno wyjaśnił cel powstania tego tematu jakim jest atencja. Według mnie historia tutaj przedstawiona to fikcja. Już nawet nie mówię że rzeczy tutaj opisane są mało prawdopodobne. Sporo tutaj nieścisłości. Podam przykład: Autor pisze że koledzy nasłali na niego zbirów którzy go oklepali. Zbiry wyraźnie krzyczeli: "alimenty będziesz płacił Ty" A potem się dowiadujemy że że koledzy o niczym nie wiedzą a wkurwa mają za to że ktoś zakapował ich na policje. Na ścianę hańby z tym badziewiem
 11. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @MichaelLevitt zapomniałeś napisać że kumple robią interesy z Al-Kaidą a Tobie na chatę wparowała ABW
 12. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Wygrzmocić komuś dziewczynę/narzeczoną a potem się pytać o co chodzi dobre
 13. Toyota Celica i ogólnie Japońce (pytanko)

  Coś jest w tych japońcach. Cztery lata temu jeździłem Hondą CR-V 2.0. Auto pomimo swojego wieku (rocznik 1998) dodawało ogromnie prestiżu. Jazda nim to także przyjemność. Jedyną wadą jest mały akumulator, często niesprawdzający się w warunkach zimowych.
 14. Anioł czy diablica?

  Spotykacie się od miesiąca, czyli tak naprawdę jej nie znasz. Mimo to postanowiłeś z nią zamieszkać, wziąć na siebie jej utrzymanie. Dziewczyna zmaga się z jakąś przewlekłą chorobą, więc wziąłeś na siebie opiekę nad nią. Wziąłeś na siebie jej emocjonalne problemy. Wszystko to dla osoby której nie znasz, bo nie miałeś czasu jej poznać. Zostałeś perfekcyjnie zmanipulowany. Zostałeś zmanipulowany do tego stopnia że cieszysz się z tego faktu, uważasz to za sukces. Nie jesteś alfa za jakiego chcesz uchodzić. Jesteś stuprocentowym białym rycerzem. A Twoja księżniczka nie jest inna. Jest taka sama jak wszystkie dziewczyny.
 15. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  Najpierw piszesz że dziewczyny kumpli tylko się przyglądały jak uprawiasz sex. A teraz że jest 5 procentowa szansa że masz z jedną z nich dziecko. Zdecyduj sie bo to sie kupy nie trzyma
 16. Propozycja @Tomko jest bardzo dobra. Teraz wygląda to o wiele lepiej.
 17. @Maynard bluźnierstwo! Jego Myszka jest inna niż wszystkie
 18. @StonekZiemniaczany masz wszystkie materiały Marka więc wiesz że kobieta będzie zachowywać się idealnie dopóki nie osiągnie swojego celu. A celem tym może być ślub bez intercyzy albo dziecko z Tobą. Nie ważne co ona mówi. Może mówić że nie chce dziecka żeby Cię zmylić. A potem będzie "Miś możesz bez i możesz kończyć we mnie, przecież biore tabletki bo też nie chce dziecka", "Miś jestem w ciąży, nie wiem jak to sie stało, chyba tabletki nie zadziałały, cieszysz sie?" Pominąłeś te audycje czy o nich zapomniałeś? Czytasz Marka i jej o tym powiedziałeś. Wiesz że gdybyś powiedział jej że interesujesz się fizyką jądrową to wtedy ona byłaby fanką fizyki jądrowej? Nie kolego, Twoja myszka nie jest inna. Jest taka jak wszystkie. Fajnie że gotuje Ci obiadki i dobrze się z nią kopuluje. Ciesz się z tego, ale nie pozwól żeby oczy zarosły Ci cipką.
 19. Przykro mi kolego. Nie ma wyjątków. Tak, w Kobietopedii znajdziesz prawdę. Są ludzie który tkwią w systemie tak głęboko że gdy wyjawi się im prawdę, odrzucą ją. Mało tego, będą walczyć w obronie systemu. Nie bądź jednym z nich.
 20. Czy są tu fani motoryzacji z lat 80' i 90' ?

  Mam Fiata 126p z 1990 roku . Klimatyczny samochód. Przy nim Twoje V6 się chowa
 21. Nie jest na dole. Jest tuż pod działem "Męskie i Niegrzeczne sprawy" i nad działem "Sport i Zdrowie". Wizualnie zajmuje więcej miejsca niż działy Sport i Zdrowie, Polska i Świat, Motoryzacja i Technologie, Hobby i Duchowość razem wzięte. Bardzo cenię Twoje forum Marek. Ale logując się dzisiaj odniosłem wrażenie że na siłę promowany jest dział który tak naprawdę obniża jego wartość merytoryczną. Przez to ile miejsca zajmuje ten dział na forum i to że tak naprawdę jest niemal na szczycie, ktoś nowy może pomyśleć że forum przeznaczone jest dla gimbusów. Zwijam ten dział i dla mnie on nie istnieje.
 22. Rozmowa bety z roszczeniową księżniczką. Niczego się nie nauczyłeś
 23. Dziewczyna która jest szczerze zainteresowana swoim chłopakiem wstawi na fejsa przynajmniej jedno wspólne zdjęcie z nim. Będzie chciała się nim pochwalić i będzie chciała zaznaczyć że on jest tylko jej. Ten chłopak to nie żaden gościu który trzyma odpowiednią ramę. To beta który lajkuje jej zdjęcia. Najbliżej prawdy jest stwierdzenie że jest to chłopak tymczasowy, który lada moment nim nie będzie. Dziewczyna jest z nim tylko dlatego bo nie ma chwilowo lepszej opcji. Jeśli chcesz zmarnować trochę czasu to ciągnij. Ale ja tu sensu żadnego nie widzę.
 24. Lekarze w polskiej służbie zdrowia

  @GluX nie dowiedziałem się niczego czego nie wiedziałbym wcześniej. Nieważne, chciałem tylko wspomnieć że w publicznych szpitalach są etaty dla dietetyków. Pewnie nie we wszystkich, ale jednak.
 25. Lekarze w polskiej służbie zdrowia

  Ostatnio jak byłem w szpitalu to miałem rozmowę ze szpitalnym dietetykiem.
×