Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oktabryski

Użytkownik
 • Zawartość

  88
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

79 Świetna

O Oktabryski

 • Tytuł
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. A ja pierwsze, o co bym zapytał, to czy tampony też się wstydzi sama kupować? Bez wstępu, bez tłumaczenia się. Potem już tylko z górki.
 2. Kronos, spotykanie się z kobietami nie polega na byciu ich przyjacielem. To prostu tak nie działa. Poznałem w życiu nie wiem ile kobiet (na stopie koleżeńskiej, jako chłopak, sąsiad, współpracownik). Nie mam żadnej przyjaciółki. Wiesz jak się z tym czuję? Znakomicie. Mam swoje życie, swoje sprawy i kolegów. Nie Przeszkadza mi to spotykać się z kobietami i nawiązywać "romantycznych" znajomości.
 3. kronos popełniłeś błąd. Nie należy utrzymywać kontaktów z byłymi. Najczęściej są to osoby, które dobrze nas znają i dlatego mogą potencjalnie spowodować duże spustoszenie. Lepiej zresetować relację z taką osobą: ona niech buduje nowe znajomości, Ty nowe. Drugi błąd polega na tym, że nadal nie przepracowałeś pewnych rzeczy w swojej głowie. Bycie z drugą osobą nie jest jakąś nagrodą, wyróżnieniem, potwierdzeniem czyichś przymiotów. To jest po prostu taki stan, gdzie człowiekowi dochodzą nowe przyjemności i bardzo dużo nowych obowiązków. Jedni z kimś są, drudzy nie. Za dużą wagę przywiązujesz do tego, czy z kimś jesteś, czy nie.
 4. Trochę pocisnęliście Zwierzakowi. Uważam, że jego rady są... dobre. Rzecz w tym, na czym komu zależy. Przeczytałem temat uważnie i moim zdaniem bracia mieszacie wątki. Zwierzak skupia się na dostępie do cipki. Patrząc na to w ten sposób, ważny jest jedynie produkt końcowy: cipka jest nagrodą za trud i walidacją mężczyzny. Kiedyś usiłowałem tak żyć. Stwierdziłem, że to nie dla mnie. Wczoraj będąc na dosyć dynamicznym spotkaniu (kobieta jest wulkanem energii), wyobraziłem sobie, że ściągam jej bieliznę. A tam - niespodzianka - ogolona cipka. No niesłychane, czego innego mogłem się spodziewać? One wszystkie wyglądają w tym miejscu prawie tak samo. Fajnie poznać Panią tu i tam, owszem. Jednak zdecydowanie bardziej od walorów fizycznych bawi mnie podryw. Wciąga mnie proces, lubię bawić się schematami, testować nowe zachowania, reakcję Pań. Warunkiem dobrej zabawy jest to, abym czuł się w takiej chwili dobrze. Nie będzie tak, jeśli będę skupiał się na celu. Zwierzak, napisałeś, że bawisz się procesem. Z Twojego postu to nie wynika, opisałeś coś dokładnie odwrotnego i nie miej pretensji, że ktoś Cię nie zrozumiał.
 5. W zasadzie wszystko zostało już napisane, Ja na takiej randce (obowiązkowo pierwszej i ostatniej) mam taki zwyczaj, że kładę kobiecie palec na ustach. Nie może to nastąpić tuż po nieudanym pocałunku. Upływa niewielka chwila, w trakcie której zasilam rozmowę dalej, tak jakby nic się nie stało. Po tym następuje chwila, w której normalny orbiter stara się ponownie pocałować swoją Panią (WTF, po co?). W tym momencie kładę Pani palec wskazujący na ustach. Żegnam się. Wstaję. Płacę. Wychodzę.
 6. Nie demonizujcie. W pierwszej pracy zarabiałem 2030 PLN brutto. To było 11 lat temu (ekwiwalent dzisiejszych 3000 PLN). Nie od razu Kraków zbudowano.
 7. Well done. Teraz zapytaj koleżankę, która Cię zaczepia o to, czy domykacie trójkąt z jej koleżanką czy też przyjdzie sama? W zależności od jej odpowiedzi: + olewasz obie, + starasz się doprowadzić sytuację do wiadomego finiszu (w gumie), + działacie we trójkę (tu już trzeba bardziej doświadczonego kozaka). W przeciwnym razie masz 100% szansy, że tracisz czas. Chyba, że oboje interesujecie się astronomią i fajnie się Wam po prostu gada.
 8. Mężczyźni nie szukają podświadomie femme fatale. Tomko rozwinął temat: Mężczyźni nie szukają też kobiet, którym źle z oczu patrzy, zimnych i wyrachowanych. Prawdopodobnie przekonanie to pokutuje wśród kobiet z powodu złowrogiej książki "Dlaczego mężczyźni kochają zołzy" (nawiasem mówiąc złe tłumaczenie oryginalnego tytułu). Mężczyźni nie kochają zołz i nie chcieliby, aby ich córki były takie. Natomiast trudniej odpowiedzieć na pytanie, jakiej kobiety mężczyzna szuka do związku. Poszukiwane cechy zmieniają się z wiekiem mężczyzny. Innej kobiety poszukiwałem, kiedy miałem 17 lat, innej kiedy miałem 25 lat. Aktualnie mam 34 lata i szukam jeszcze innej niż kiedyś. Jest późno, jutro machnę jakiś większy tekst.
 9. Brat Jan - raczej za stara na gold digger'kę. Możliwości jest kilka (wieczna mentalna 19-latka; kobieta ze zrąbaną psychiką; kobieta sukcesu, która życie przepuściła w korpo, znam mnóstwo takich). Jest ryzyko, jest zabawa 🎱 Dla mnie jak na razie za stara.
 10. Zwierzak, jak idziesz się przespać z kobietą, którą zaprosiłeś na kawę, gratuluję. Obyś miał, jak najwięcej takich akcji. Natomiast nie podważyłeś tego, co napisałem, tylko potwierdziłeś. Faceci, którzy wiedzą o co w tym chodzi i nie reagują emocjonalnie na zlewki i odmowy dziewczyn, nadal są w pozycji proszącego i zabiegającego u uwagę pań. Oczywiście nie przejmują się tym, że się w takiej roli ustawili, bo "cipka uświęca środki". Ale właśnie o tym napisałem w poprzednim poście: chcesz tak działać, musisz założyć filtr na zlewki i złośliwe zachowania kobiet (one lubią takich gości mentalnie ośmieszać, chyba że są nawalone). Nie mój problem, po prostu daję poradę SearchofPerfection. W tym momencie dopiero zaczynamy ciekawą rozmowę. Oczywiście, jeśli dorzucisz, możesz jeszcze uczestniczyć w grze, do następnego razu. Pytanie czy chcesz wchodzić w znajomość na tej zasadzie? Co chciałbyś zmienić w swoim zachowaniu lub postawie po usłyszeniu takiego tekstu od kobiety? Kiedy idziesz się spotkać z kobietą musisz mieć wszystko na 100% (wygląd, ubiór, obuwie, nie być zmęczony/najebany, itp.), dlatego zakładam, że nie o tym piszemy. Twój post dał mi nieco do myślenia o tym, jak wyobrażasz sobie relację z kobietami. Ps. nigdy nie pisałem, że należy chodzić do divy: jednym to służy, drugim nie.
 11. Zwierzak, jak precyzyjnie i trafnie to zdiagnozowałeś. Szkoda, że nie przyjmujesz tego do wiadomości. Zachowania Kobiety mogące wyglądać na zainteresowanie z jej strony są jedynie grą. Gra zmierza do poznania drugiej strony w celu zbadania jego/jej atrakcyjności i potencjału, a także uzyskania jak najkorzystniejszej relacji koszt/efekt. Wszyscy gramy w tę grę: owa Kobieta, Ty, ja, SearchofPerfection. Rzecz w tym, że niektórzy grają na poziomie Master Level, niektórzy na poziomie Middle, a jeszcze inni do końca życia pozostaną w Tutorial'u. Odpowiedź "nie wiem" od Kobiety oznacza "nie".
 12. Kiedy czytam takie wpisy, szczerze przestaję się dziwić kobietom, że są zawiedzione mężczyznami. Kiedy już zaczniesz latać balonem, albo jeździć motocyklem, bądź uprawiać wspinaczkę górską czy tańczyć - i będziesz to robił dla siebie - być może będziesz miał wtedy ochotę zaprosić kobietę do Twojego świata. Wtedy na randce może zabierzesz ją na przejażdżkę motocyklem, zabierzesz na salsotekę itp. Widzisz różnicę w porównaniu do zabiegania o to, żeby poszła z Tobą na kawę? Oczywiście można umówić się z kimś na kawę, jeśli jest któreś spotkanie z kolei i oboje nie macie czasu umawiać czegoś większego na mieście. Jeśli kobieta jest Tobą znudzona po pierwszej, drugiej, czy ósmej randce, zostaw ją w spokoju. To samo działa w drugą stronę. Mi też zdarza się spotkać osobę ciekawszą ode mnie i wiem, że nie ma sensu naciskać na następne spotkania. Podobnie zdarza mi się pisać sms do kobiety po pierwszej randce, że było nudno i dzięki ale nie spotkamy się. Faktycznie istnieją mężczyźni, którzy nie mają żadnej pasji i ich życie kręci się głównie w okół ruchania. Jeśli to jest Twoim celem, musisz przyzwyczaić się do tego, że zawsze Ty będziesz proszącym i zabiegającym o uwagę pań. I słowo o całowaniu. Jeśli nie udało się jej pocałować na pierwszej randce, kończysz temat z tą panią. Najlepiej w ogóle tematu nie podejmuj, ponieważ na pierwszej randce da się wyczuć, czy będziecie się całować. Jeśli widzisz, że gra toczy się pomyślnie dla Ciebie, całuj. Jeśli nie ma co liczyć na pocałunek, nie próbuj. Jeśli nie całowaliście się w trakcie pierwszej randki, nie próbuj pocałować jej na odchodne. Jeśli będzie druga randka, zrób to w trakcie drugiej randki. Kobiecie też musi czasami być szkoda tego, że nie złapała mężczyzny. Oczywiście, jeśli ten mężczyzna jej się spodobał. Natomiast temat proszenia na spotkaniu o drugie spotkanie Bracia już skomentowali.
 13. Akt I. Księżniczka - Jak długo jeszcze będziecie kłamać? Mało wam serc niewieścich skrzywdzonych? Chór - Jak długo jeszcze będziecie kłamać? Księżniczka - Nie przydadzą się wasze skamlenia, Gildenstern przyniósł list z Ameryki. Oto się wydało. Chór ( Stańczyk ucisza Chór i daje Księżniczce statystyki rozwodowe w Polsce. 83% wnoszących pozew to kobiety, w większości powód to niezgodność charakteru, a nie zdrada małżonka). Kurtyna ( opada ).
 14. Salud compañero Smoku !
 15. samiczka, czy Twój małżonek w jakikolwiek sposób Cię wspiera np. emocjonalnie, przy pracy itp.? Ponieważ jeśli nie, moim zdaniem powinnaś od niego uciekać. Trafił Ci się nie taki rzadki egzemplarz gościa, którego urządza to, co kiedyś osiągnął i nie czuje potrzeby poprawy / rozwoju. Nie widzę szans na poprawę sytuacji. Obawiam się, że nawet jeśli pójdziesz w tango z innymi, nie zrobi to na nim wrażenia, co najwyżej złoży sprawę o rozwód. W finansach jest takie określenie 'Hodowanie strat'. Właśnie zaczęłaś to robić. Im wcześniej to przerwiesz, tym lepiej dla Ciebie.