Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Oktabryski

Użytkownik
 • Zawartość

  115
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

95 Świetna

O Oktabryski

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Linda wspiera środowisko LGBT

  Mi samo LGBT nie przeszkadza. To nie moja sprawa, co ktoś robi w sypialni, dopóki są to dorosłe osoby. Problem mam w tym, że są to z założenia osoby blisko związane z lewicą, "eko", itp.
 2. O co mu chodzi?

  Napisałaś, że była chęć spotkania, jednak nie napisałaś nic o spotkaniu. Domyślam się, że Cię próbował zaprosić, ale nic z tego nie wyszło. Moim skromnym zdaniem gość po pierwszych próbach spotkania dał sobie siana. Prawdopodobnie jest on co nieco ogarnięty (w wieku 29 lat sporo tematów damsko-męskich już się rozumie). Do tego prawdopodobnie nie ma napinki, ponieważ ma jako taki wybór towarzystwa. Dlatego nie spodziewam się więcej prób z jego strony, chyba, że dasz mu do zrozumienia, że spotkanie jest jak najbardziej aktualne.
 3. @slavex moim zdaniem to i tak niczego nie zmienia. Wg różnych publikacji 20% - 40% mężczyzn w danej populacji nie powinno być brane pod uwagę ilekroć chodzi o demografię. Ci mężczyźni z różnych względów i tak nie rozmnożą się.
 4. Stąd trafione było sformułowanie, którego użył m.in. Stanisław Cat Mackiewicz w swojej Najnowszej historii Polski, że powojenna Polska (chodzi o I W. Ś.) była dla Francji "ersatz-Rosją". Najogólniej można powiedzieć, że bolszewicy wygrali, ponieważ byli najprzebieglejsi w boju, w dezinformacji przeciwników i w zawieraniu taktycznych sojuszy. Można wręcz rzecz, że koncertowo wykorzystywali przeciwieństwa i słabości swoich wrogów. Kim by ci wrogowie nie byli: Denikin, Machno, Basmacze, Dasznacy, Petlura, w morzu wojny wszystkich ze wszystkimi, walczyli przeci sobie, a nie przeciw bolszewikom. Stąd warto uczyć się od bolszewików sprytu. Niezależnie od moralnej oceny rewolucji, była przełomowym wydarzeniem w naszej części Europy. I użyczyła mi nicku.
 5. Wenecjanie rządzą światem?

  Światem rządzą Chińczycy, bo jest ich najwięcej. Jeśli zaczną masowo zanieczyszczać środowisko np. wprowadzając do eksploatacji 700 milionów aut, wszyscy to odczujemy. Światem rządzi KRLD. Jeśli zdecydują, że ma być wojna regionalna w Azji, to będzie. Światem rządzi Elon Musk. Jeśli uda mu się wprowadzić w życie plan ekspansji na Marsie, rozpocznie się zupełnie nowa era w dziejach. Itp., itd. To są jałowe spory.
 6. Tak właśnie działają media (w tym fora): temat o Rewolucji Październikowej ma 3 odpowiedzi. W tym czasie temat o Wenecjanach rządzących światem doczekał się 9 komentarzy👳
 7. Sto lat temu miała miejsce Wielka Socjalistyczna Rewolucja Październikowa. Dokonana pod hasłami pokoju w Rosji i zakończenia wyzysku klasy robotniczej na świecie. W rezultacie przyniosła kilkadziesiąt milionów ofiar śmiertelnych, w tym w Polsce. Zapalmy w tej intencji gromnicę i posypmy głowy popiołem. Ciekawe spojżenie na sojusz Piłsudskiego i Lenina w 1919 r. przyniosła książka "Klątwa generała Denikina". Polecam. Na U.W. została obroniona praca doktorska na temat przyczyn klęski Sił Zbrojnych Południowej Rosji. Ciekawy temat, może kiedyś ją opublikują. Oprócz tego, warto odnotować, że Polacy odegrali wybitną rolę w zwycięstwie rewolucji, m.in. Unszlicht.
 8. Festiwal białorycerstwa na wykopie.

  Serio? Nie wiem czy zdajesz sobie z tego sprawę ale na Forum nie propagujemy takich zachowań. Laska powinna oddać kasę, a jak nie, niech idzie w odstawkę. Sprawa jest tak prosta, że dziwię sie, że na wykopie ktoś o tym dyskutuje.
 9. Dziwaczne dylematy

  @Kamil12 zacznij od poczytania starszych tematów na Forum. Szczególnie zwróć uwagę na tematy założone przez @Długowłosy, a także te dotyczące podstawowych pojęć (był taki temat, gdzie Bracia tłumaczyli na polski podstawowe słownictwo). Fajnie kiedy ktoś nowy zagląda, ale wypadałoby zacząć od poczytania starszych tematów.
 10. O co mu chodzi?

  @Pipiwerbena ile on ma lat? Pracuje z Tobą w jednym zespole? Wspomniałaś, że na początku z Tobą flirtował. Czy były wtedy jakiekolwiek podteksty erotyczne? Czy może gdzieś Cię zapraszał? Przepraszam, że tak pytam ale bez konkretów trudno cokolwiek napisać.
 11. Mój Życiorys

  @roxtedy myślę, że zrąbałeś. Czyli jednak da się ugrać wiele w relacji z kobietą i następnie to stracić dla cipki.
 12. Też przeczytałem tą dyskusję na rzeczonym forum i zauważyłem, że są też sensowne głosy (jak zwykle Klio). Te osoby, które pie...lą jak potłuczone, trzymają poziom. W innych wątkach dają zazwyczaj równie ciekawy popis nadęcia. Tylko tego chłopa żal, strzępi klawiaturę na daremno.
 13. Jest taka scena o dawaniu napiwków w filmie pt. Reservoir dogs w reżyserii Q. Tarantino. Mam prośbę o wygooglanie sobie i nie robienie wiochy.
 14. @radeq racja jest po Twojej stronie. Jednak uważam, że od momentu o byciu nagrodą dla Ciebie, źle pisałeś. Być może miałeś na celu pannę spławić, nie wiem. Jeśli by Ci chodziło o zaznaczenie tego, czemu do niej nie przyjedziesz, mógłbyś to lepiej napisać.
 15. @jaco0007 nie wiem co wciągasz, ale dobre to jest. Podeślesz mi proszę namiar na Twojego dealera? * (* nie dotyczy jeśli umawiasz się na randki z kwiaciarkami.) Kwiatki na pierwszej randce są: 1) niewygodne dla kobiety (co ona ma z nimi zrobić? Wsadzić sobie za dekolt?) 2) sztampowe; 3) od początku ustawiają mężczyznę w konwencji "trzeba coś przynosić Pani".
×