Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MoszeKortuxy

Jr. moderator (Dramy)
 • Zawartość

  1888
 • Donations

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

619 Świetna

1 obserwujący

O MoszeKortuxy

 • Tytuł
  Starszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  DUŻE ELO !

Ostatnie wizyty

1641 wyświetleń profilu
 1. Hej, Rzeszów do góry ... !

  Siema.
 2. Listonosz z USA spłodził 1300 dzieci

  Kurde popełniłem błąd, że nie sprawdziłem wszystkich źródeł, ale obiecuję od teraz bardziej się starać w tym temacie To też dobra lekcja tego jak łatwo można dać się zmanipulować przez "odświeżane" newsy na różnych portalach.
 3. Ostry zawodnik trzeba przyznać. A co Wy sądzicie na ten temat? https://wrealu24.pl/byly-listonosz-jest-ojcem-1300-dzieci-jak-to-mozliwe-usa/?utm_medium=social&utm_source=facebook.page&utm_campaign=postfity&utm_content=postfity385c0
 4. Dj Bobo zamordowany :>

  Przyznam szczerze, że dopiero teraz się dowiedziałem kim jest Dj Bobo
 5. Szwecja

  Co ciekawe właśnie ta prymitywność i agresja pozwalają Islamowi trwać, a "postępowcy" upadają.
 6. Guzik robi swój własny stream

  Ja stawiam, że Guzik przegra walkę, ale stanie się dzięki niej popularny.
 7. Szwecja

  A w Szwecji coraz bardziej postępowo... w stronę głupoty "Szwedzcy naukowcy dowodzą, że wikingowie byli wyznawcami Islamu". http://prostozmostu.pl/szwedzcy-naukowcy-dowodza-ze-wikingowie-byliwyznawcami-islamu,9978.html
 8. Bardzo podoba mi się ta dziewczyna, a wam?

  Ładna ale ma mało obfite kształty. Dla mnie ważniejsze jest aby kobieta miała większy biust oraz tyłek niż aby miała ładną twarz.
 9. Oki. Ja sam jestem zwolennikiem możliwości aborcji, ale wiem też, że działa ona destrukcyjnie na społeczeństwo poprzez niszczenie moralności, depopulację i propagowanie nihilizmu. Wszystkie te procesy pojawiają się u upadających i wymierających społeczeństw. Cywilizacja białego człowieka osiągnęła już swój szczyt przed 1 WŚ więc teraz zaczyna upadać. Smutne, brutalne i prawdziwe, ale jesteśmy świadkami zmierzchu cywilizacji budowanej przez naszych przodków.
 10. Tutaj przykład osoby podobnie myślącej jak autora tematu. Dokonała aborcji i pochwaliła się tym na instagramie. http://wsensie.pl/swiat/25515-2017-10-21-16-47-45
 11. Uchodźcy.

  Ostatnio Soros przeznaczył 18 miliardów dolarów na swoją fundację Open Society więc liczba uchodźców będzie jeszcze większa.
 12. Survival i kanibalizm

  Radykalne sytuacje wyzwalają w człowieku radykalne działania.
 13. Cześć Bracia. Dzisiaj w ramach rozkminy po dzisiejszej audycji zacząłem się zastanawiać czy w warunkach survivalowych kiedy groziła by mi śmierć głodowa byłbym w stanie zjeść ciało innego człowieka. Pewnie chęć przeżycia zmusiłaby mnie do zjedzenia ludzkiego mięsa tak jak zmusiła ludzi na Ukrainie w trakcie Hołodomoru czy też katastrofy lotu Fuerza Aérea Uruguaya 571. Jednak jak teraz o tym myślę to mam bardzo mieszane odczucia. A co Wy sądzicie na ten temat?
×