Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MoszeKortuxy

Użytkownik
 • Zawartość

  211
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

72 Świetna

O MoszeKortuxy

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Interests
  DUŻE ELO !
 1. Siema
 2. Siema
 3. Największą wadą jaką na razie zauważyłem po tej rewolucji seksualnej to fakt, że kobiety coraz bardziej pokazują swe ciała i kuszą mężczyzn, którzy w dużej większości nie mogą dostać tych kobiet przez co pojawia się coraz większa frustracja seksualna. I nie mówię tu o mocnej seksualizacji gwiazd porno czy celebrytek ale zwykłych kobiet. Narastający feminizm i tworzenie "kobiety silnej i niezależnej" coraz bardziej tworzy w związkach wrogów mężczyzn którzy ograniczają im seks, a jednocześnie bardzo kuszą swoimi wdziękami co powoduje zdrady, niezadowolenie, frustrację seksualną, agresję, stany depresyjne i częstsze zażywanie narkotyków, alkoholu, dopalaczy czy papierosów. To wszystko degeneruje i unieszczęśliwia mężczyznę. Podsumowując: Żyjemy na planecie Zła.
 4. Bardzo mądra wypowiedź @MałyRycerz Ja od siebie jeszcze dodam swoje przemyślenie. Stanisław Michalkiewicz w jednej ze swoich wypowiedzi na temat Uchodźców, USA i Europy powiedział, że kiedy zakładano Unię Europejską to jeden z jej czołowych działaczy powiedział, że jednym z celów UE jest "wypowiedzenie wojny gospodarczej USA" a Ameryce ta wypowiedź została usłyszana przez co USA wiedzą, że nie mogą pozwolić aby UE dopełniła swojego planu bo inaczej stracą dominację na świecie. A uchodźcy którzy destabilizują Europę i dodatkowo pogłębiają podział między Europą Zachodnią i Wschodnią. Warto też wspomnieć, że słaba pozycja Europy jest na rękę Rosji (możliwe, że przy współudziale Turcji która coraz bardziej się radykalizuje w stronę kalifatu) czyli oni też pewnie maczają swoje palce w destabilizacji UE. Ciekawostką jest to że USA to także Unia - United States of America i współczesne Stany Zjednoczone noszą flagę Unii po jej zwycięstwie w Wojnie Secesyjnej więc mamy tu cichy konflikt UE z USA.
 5. Bo ja w tytule podałem swoje zdanie na ten temat, a później spytałem Was co sądzicie na ten temat. Przecież nie każdy ma takie samo zdanie na taki temat.
 6. Cześć Bracia. Właśnie znalazłem artykuł w którym jest napisane o mężczyznach którzy mieli zakaz noszenia krótkich spodenek w swojej pracy, mimo wysokich temperatur. Mężczyźni ci aby obejść procedury założyli spódnice i sukienki. Cała akcja wydarzyła się w Wielkiej Brytanii. Link do artykułu na ten temat ----> - W takich chwilach zazdrościmy kobietom (http://www.tvn24.pl) To nie pierwszy taki przykład w UK. W jednej ze szkół w Exeter w Wielkiej Brytanii. Ich mundurek szkolny nie ma wersji letniej z krótkimi spodniami. Nauczyciele nie ustąpili nawet, kiedy temperatura przekraczała 30 stopni Celsjusza. Kilkoro nastolatków przyszło więc na lekcje w spódnicach pożyczonych od koleżanek. Opis tego zdjęcia na Twitterze po przetłumaczeniu na polski: "- Około 50 chłopców próbowało pożyczyć od dziewcząt spódnice i zamierzają tak pójść jutro do szkoły - poinformowała mama jednego z buntowników." We Francji też wyszła taka akcja. Kierowcy autobusów w Nantes we Francji, gdzie temperatura w ostatnich dniach sięgała 38 stopni. Sami kierowcy powiedzieli też "W takich chwilach zazdrościmy kobietom" Co o tym sądzicie Bracia? Czy to jest właśnie przykład wykorzystania równouprawnienia? Czy smutny przykład "wykastrowania" mężczyzn w XXI wieku? A może jedno i drugie łącznie?
 7. Siema
 8. Siema
 9. STZ

  Siema
 10. Siema
 11. Autobiografia 50 Centa
 12. Mnie ciekawi tylko jakie korzyści ma Soros z promowania lewicy itp.
 13. Ja radzę uciec od tej osoby i zerwać kontakt.