Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

MichaelLevitt

Użytkownik
 • Zawartość

  338
 • Donations

  6,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

84 Świetna

O MichaelLevitt

 • Tytuł
  Kapral
 • Urodziny 13.03.1990

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Jestem apatrydą, bez napletka.
 • Interests
  Brak

Ostatnie wizyty

768 wyświetleń profilu
 1. Ator - Komentator

  Włśnie Masonerie i Illuminaci lubią takich ludzi jak Ator...
 2. Najlepszy kandydat dla kobiety

  Bardziej rozgarnięte laski wolą mniej rozgarniętych facetów, wszystko się kręci wokół kontroli, i władzy. Wiem, bo ostatnio grałem jako mniej rozgarnięty, a niebawem będzie chciało mnie rozszarpać pół osiedla - takie tam wtrącenie . Polecam autorowi postu z zapoznaniem się mojej historii, temat się nazywa "Dziewczyny kumpli, a seks z nimi" . To nauczyło mnie tego, że budowanie w pewnym stopniu "władzy" jest czymś bardzo ważnym. Za niektóre czyny możesz zostać zgwałcony. Nawet jak będziesz miał już kobietę/żonę, to i tak nieustannie będziesz poddawany SHIT-testom. To nieodzowna część relacji między kobietą a mężczyzną, ale także między kobietą a kobietą, czy też mężczyzną a mężczyzną. Polecam przesłuchać ostatniej audycji Marka. Aby stale być atrakcyjnym dla kobiety, powinieneś wpływać na jej gospodarkę hormonalną , czyli musisz co jakiś czas zrobić jej Rollercoster emocjonalny . Jeżeli zapewnisz jej bezpieczeństwo (pieniądze, mieszkanie ), rozrywkę (boski seks, rollercoaster emocjonalny), wzbudzisz w niej ciekawość (czyli mieć jakiś sekret, coś musisz przed nią ukrywać. I nie mam tu na myśli zdrady...) , podniecenie (twoja uroda, ciało, zapach) .
 3. Facet a prostytutki...

  @eX. W odniesieniu do pierwszego posta. Wiesz, sądzę że tak może być, ale tylko w przypadku kiedy samiczce zbliża się koniec daty ważności. Mam na myśli, że przestaje być atrakcyjna. Zazwyczaj młode piękne laski są strasznie wyrafinowane, i zadufane w sobie. Wychodzą z założenia, że jak nie ty to ktoś inny się znajdzie.
 4. Medusa czyli zadymka Fiu Fiu :D !

  W sumie po ruchach "Medusy" można wywnioskować, że nic nie trenuje. A jak trenuje, to chyba nie będzie z niego fajter. Mogę się mylić, bo faktycznie są ludzie którzy dobrze się leją, ale nie dają tego po sobie poznać. Mimo to, znaczna większość osób trenujących jakieś sztuki walki, ma specyficzny energiczny chód. Często kiedy gadają z osobami nie znajomymi, stoją bokiem do nich.
 5. Ator - Komentator

  @Stulejman Wspaniały Ator manipulator . Facet skończył 5-letnie studia prawnicze na UW. Tacy ludzie zazwyczaj umieją bardzo dobrze się posługiwać słowem. Ator ma również kolegów w mediach, m.in w TVN, ma kontakty i lepiej z nim nie zadzierać. A, i trochę śmierdzi tymi z nad morza śródziemnego
 6. Cześć i czołem!

  Szczęść Boże
 7. Rafonix ostro mówi o Kruszwilu !

  Wszystkim ludziom życzę jak najlepiej, ale fenomen Kruszwila to podpucha. Najprawdopodobniej ktoś za tym stoi, i ten ktoś użycza mu tych wszystkich rzeczy które prezentuje w swoich filmach. Widać to szczególnie po specyficznej mowie, tak jakby recytował. Myślę, że musi ktoś mu pisać te teksty, on tylko to czyta. Przejdźmy do sedna. Wizerunek Kruszwila, młody bogaty chłopak, który gustuje tylko w ekskluzywnych rzeczach, w dodatku mądra i inteligentna. Taka osoba może reprezentować/reklamować tylko ekskluzywne produkty, a marki które posiadają drogie produkty płacą nie mało swoim współpracownikom. Przykładem może być tutaj Pani olfactoria/Dorota Goldman. Dorotka spokojnie zarabia 10k na rękę.
 8. Nie umiem podrywać

  @OdważnyZdobywca Chyba mówisz o nie przepracowanych wzorcach. Blokada emocji może być sprowokowana jakimiś wzorcami z przeszłości, zazwyczaj tak jest. Dlatego trzeba nad tym popracować, i zmienić to , a i nie jest to łatwe.
 9. Nie umiem podrywać

  Grunt to kontrola haju hormonalnego, jak to powiedział @zuckerfrei taki haj pcha Cię do przodu, ale nie kontrolowanym hajem można sobie zrobić kuku.
 10. Słowo

  Niektórzy na tym forum zapomnieli o tym jakże ważnym elemencie w życiu człowieka. Coś o tym wiem, i życzę wytrwania.
 11. A co u Guzika?

  Marku, To tak jak większość tych gwiazd drugoplanowych tego serialu. Fundamentem tego meneloserialu, jest Gocha i dymy. Sam Daniel nie robi nic specjalnego, jedyny plus to to, że zaczął się stawiać. Stał się bardziej wyrazistą postacią, plus dla niego. Spośród wszystkich "aktorów" tego serialu, bardzo dużą robotę robi "łysy", mimo iż nie lubi "grubego" to i tak dzięki jego zachowaniu pompuje HYPE DM-a.
 12. Danielmagical pobił Ozka i wyzywa Gochę !

  Daniel robi shit testy Gośce . W sumie nie jest taki głupi, na jakiego go piszą.
 13. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @tylewtemacie Widzę, że na forum zaczyna się wkradać tzw. Polactwo, Cebulactwo. Jak ma to pomóc w wleczeniu twoich kompleksów, to proszę moderatorów o wyzerowanie moich lajków. Nie jestem tutaj po to aby się dowartościowywać poprzez jakieś lajki. To sprawa indywidualna, każdy ma swoje kryterium oceniania postów/tematów, decyzję należy uszanować. Nie schodźmy na poboczne tematy, to nie miejsce na to.
 14. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  No nie na co dzień miewam takie sytuacje. Dlatego poczułem potrzebę podzielenia się z wami tą nieco surrealistyczną sytuacją.
 15. Dziewczyny kolegów, a seks z nimi

  @Krzysiek1991 Marek już mi dał do zrozumienia, że nie żywi do mnie przyjaznych stosunków za to co zrobiłem. Powyżej jest mój post, który mówi o ukazaniu przeze mnie skruchy. Staram się walczyć ze swoim ego, przed rozpoczęciem przygody z rozwojem duchowym zacząłem się na prawdę zmieniać na dobre. Choć wiesz jak to jest, sam Marek mówił ile razy próbował się odchudza. Nie od razu Kraków zbudowano. To ciężka praca, i długa droga, a podczas tej drogi pojawiają się stację, niestety moja stacją może być tą przedostatnią, bo wolałem wybrać raj dla niewiernych .
×