Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

bezprym

Użytkownik
 • Zawartość

  204
 • Donations

  160,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

150 Świetna

O bezprym

 • Tytuł
  Starszy Szeregowiec
 • Urodziny 09.04.1979

Contact Methods

 • Skype
  rbrzostek123

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość:
  Ostrów Mazowiecka
 • Interests
  Elektronika, samochody, komputery, budownictwo, stolarstwo, metalurgia.

Ostatnie wizyty

550 wyświetleń profilu
 1. Czas na podsumowanie (fake)

  Ale ja gupi jestem...
 2. Kto stoi za feminizmem i upadkiem męskości?

  @manygguh skoro już postawiłeś jasno sprawę; jest taka historia, w której przedstawiciel wiadomej nacji (którą bądź co bądź szanuję za znakomite osiągnięcia) podaje przykład krowy i gospodarza. Gospodarzowi nie zależy, żeby krowa stawała się coraz bardziej inteligentna i się rozwijała, bo to mu do niczego niepotrzebne. Gospodarzowi zależy, żeby krowa była zdrowa i długo żyła, żeby mógł ją doić jak najdłużej. To raczej wymowna metafora. A, jak to napisałeś ... ... to nie jest tak. Poprostu każdy ma swoje cele, dążenia, idee, które realizuje w odpowiedni dla niego sposób. Oni także. W kontekście tego listonosza - to może być jeden z towarzyszących wątków. I jeszcze takie pytanie pomocnicze: Czemu porno jest z reguły darmowe, a w Izraelu zakazane? Pozdrawiam.
 3. Kto stoi za feminizmem i upadkiem męskości?

  @manygguh Udzieliłem wcześniej odpowiedzi na pytania, które zadałeś teraz. Nie rozumiem po co je stawiasz. Jeżeli to co napisałem, jest niejasne, to bardziej dosłownie nie mogę. Natomiast Marek w wielu swoich audycjach wyjaśnia zjawisko jednoznacznie. Dodatkowo potwierdza to dr Hubert Czerniak.
 4. Kto stoi za feminizmem i upadkiem męskości?

  Wszechobecny glifosat jest ksenoestrogenem, który powoli aczkolwiek systematycznie "wypala męskość". Teraz pytanie "dlaczego?". Nie jest żadną przesadą stwierdzenie, że motorem rozwoju cywilizacyjnego są mężczyźni. Jest pewna nacja, która wiele osiągnęła, jednak w genach ma rządzenie światem i skoro sami już nie mogą przyspieszyć rozwoju, bo poziom nasycenia innowacji jest wysoki, to próbują "spowolnić" resztę świata. Ale to tylko moja teoria.
 5. Mocowanie akumulatora, gdzie je dostać?

  @Stulejman Wspaniały Jak nie znajdziesz na allegro, to daj znać, to Ci dorobię.
 6. Najlepiej chodzić na divy, a jak masz stałą partnerkę, to wiadomo, nie chodzimy, tylko gramy na emocjach i też jest seks. Inne opcje powinny być na szaro w tym oprogramowaniu.
 7. Oczami Mężczyzny - co to ku*wa jest?

  A ja się cieszę, że Marek założył braciasamcy.pl . Mamy w ten sposób przewagę i nad kobietami, i nad białorycerzami. Przewagę merytoryczną oczywiście, a nie liczebną, i dlatego możemy się czuć jak prawdziwa elita. :-)
 8. Chemia w jedzeniu

  Dzienki pienkne. :-)
 9. Chemia w jedzeniu

  Kolejny syf to glifosad, który teraz jest już obecny wszędzie.
 10. Tłumacz języka kobiecego

  Za starych czasów były w szkole klasy męskie i żeńskie. Chłopców wychowywali nauczyciele i wpajali im najważniejsze męskie wartości a dziewczynki były uczone przez nauczycielki tworzenia tzw. ogniska domowego. Wtedy była równowaga. Odkąd wprowadzono koedukację, równowagi brak.
 11. Feromony - czy ktoś próbował?

  To taki " bezzapachowy" płyn, który ma odwołać się do podświadomości samicy i poinformować ją, że samiec jest gotowy do rozpłodu. Stosuje się jak zwykłe perfumy. Ale nie polecam.
 12. Tłumacz języka kobiecego

  "Kobietopedia" jako elementarz needed. :-)
 13. Feromony - czy ktoś próbował?

  Próbowałem. Tych dobrych. Gruba kasa. Około 1,5kPLN za 15ml. Nie warto. Fakt. Zrobiłem to w ramach eksperymentu. Skuteczne działanie zamyka się w przeciągu 10 minut. Potem jakby "odparowuje". Tak jak chłopaki piszą. Dobrym feromonem jest W.Jagiełło ale lepszym będzie Sobieski. To naprawdę działa i dużo dłużej.
 14. @Stulejman Wspaniały biorąc pod uwagę Twoją historię, którą kiedyś opowiadałeś, to masz rację, że mogą się wydarzyć rzeczy conajmniej dziwne. Milf, czy nie Milf, najważniejsze, żeby być bardziej słodkim draniem niż białorycerzem.
 15. Arduino, Raspberry Pi i tym podobne

  Ale teraz to się jaram na maksa :-)
×